Vrahno 2013 okt. 11. - 18:02:57
(17/17)
Pontosabban szólva nekem mind a kettõ bejön. :P Jó, a klasszikusok nekem is jobban, de azért ezt is el tudom nézegetni.
Vrahno 2013 okt. 10. - 21:35:51
(16/17)
Lehet, hogy nem értesz egyet (és sokan vannak hasonló véleménnyel), de a készítõk nem a véleményeket nézték, hanem a számokat. Azok a próbálkozások, amik a régi Bolondos dallamok stílusát kívánták modernizálni, nem hoztak sok pénzt vagy nézettséget. Ezért úgy döntöttek, hogy nem modernizálják a régi stílust, hanem egy az egyben elvetik, és átültetik a koncepciót a sitcomok formátumára (kivéve persze a Gyalogkakukkos jeleneteket, amik ugyanazzal a humorral operálnak továbbra is). Ez már hozott nézettséget, és végül is a készítõknek ez a legfontosabb: pénzhez is jutnak, és a Bolondos dallamoknak is találtak egy kis niche-t, amiben a franchise tovább élhet.

A hétköznapi dolgok beiktatása meg csak a sitcom mûfajba történõ átültetés velejárója.
Vrahno 2013 okt. 10. - 16:39:12
(15/17)
Csak sajnos a Bolondos dallamok felelevenítésére tett korábbi próbálkozások nem ezt mutatják. A mozifilm hatalmas bukás volt, és a TV-re szánt kísérletek sem váltottak ki pozitív visszhangot. Ebbõl a készítõk azt a következtetést vonták le, hogy a klasszikus Bolondos dallamok stílus ma már nem vinne el a hátán egy teljes sorozatot. A nézõk nagy részének ízlése megváltozott. Ezzel szemben a sitcomok hihetetlenül népszerûek, ezekben megvan lehetõség, hogy új löketet adjanak a Bolondos dallamoknak. Így született ez a rajzfilm.

Nálam, azt kell mondjam, bevált. Néhány epizód kivételével a legtöbbet vihorászva végig tudom nézni. Ettõl még a klasszikus részeket is ugyanúgy imádom.
timacs26 2013 júl. 12. - 23:48:29
(14/17)
elmegy kategória... a grafika ok történetek poénok tûrhetõek...a karakterek, jellemek kicsit neccesebbek már szerintem.. viszont az éneklõs részek/jelenetek borzasztóak.. és kínosak...
7/10
aMGee 2013 jún. 02. - 14:01:43 7/10
(13/17)
Nekem kifejezetten tetszett ez a stílusváltás. Fõképp azért, mert teljesen más szemszögbõl mutatja be a Looney Tunes szereplõket. A régebbi széria valahogy sohasem volt a szívem csücske ('40-es, '60-as évek). Az erõltetett poénok, Tapsi Hapsi hihetetlenül idegesítõ, egocentrikus, deviáns karaktere és az õt körülvevõ -10-es IQ szintû szereplõk stb. A Merrie Melodies-ról pedig már nem is beszélek, mert az még a Looney Tunes-nál is idegesítõbb (disney kopi) volt. Az új sorozat végre nem a régi, megszokott stílust követi. Sokkal érdekesebb, változatosabb - meg merem kockáztatni - talán még viccesebb is. A szereplõket is közelebbrõl mutatja be (pl.: Tapsi Hapsi miért hord mindig kesztyût vagy Szilveszter miért kergeti folyton Csõrikét stb.) A látványvilága egy kissé szokatlan eleinte, de hozzá lehet szokni. Akkor most pár szót a negatívumokról: Az elsõ nagy probléma Dodó kacsa ábrázolása. A régi Looney Tunes-ban õ volt az egyetlen kedvenc szereplõm a kapzsi, egoista, antiszociális természete miatt. (A Szuperdod is emiatt a kedvencem.) Azonban ezeket a jellemvonásait itt annyira eltúlozták, hogy õ lett a sorozat egyik legidegesítõbb és legellenszenvesebb karaktere. A második Lola nyuszi, akire még gondolom mindenki emlékszik a Space Jam-bõl. Míg a mozifilmben egy komoly, tökös, belevaló karakter volt, addig a rajzfilmsorozatban egy állandó szófosással rendelkezõ, idegesítõ, gyerekes, hülye szõke plázapicsa lett belõle. Ebbõl kifolyólag a sorozat második legellenszenvesebb karaktere. Sajnos nem feledkezhetünk el a szinkronról sem. Nagyon nehezen tudtam hozzászokni hogy a két fõszereplõt nem Bor Zoltán és Balázs Péter szinkronizálja. Sajnos ez elég sokat ront a rajzfilm élvezhetõségén.
Az én véleményem:10/7
6/10
Fenrirson 2012 nov. 10. - 10:41:48 6/10
(12/17)
Egy újabb csalódást okozott számomra a Cartoon network.Nem volt elég a Ben 10:Omniverzum,de a Bolondos Dallamok:Együtt a csapat szinkronja teljesen csapnivaló,engem nem igazán hatott meg az sem,hogy az eredeti Bolondos dallamok,gyermekkoromban a kedvencem volt.
Nem túl viccesek ezek az újfajta részek sem,a poénok csak néhol nevettetõek.
mychael 2012 jan. 19. - 21:17:51
(11/17)
Hát, most így második hallásra már nem volt egyáltalán rossz, de még mindig nagyon hiányoznak a régi hangok!
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 13. - 09:58:47
(10/17)
Ennek le lehet tölteni valahonnan folyamatosan a részeit?
qtari 2012 jan. 12. - 19:09:47 Előzmény Vrahno
(9/17)
Bor Zoltán 1994 óta a Masterfilm szinkronstúdió egyik vezetõje, ebbõl adódó elfoglaltságai miatt manapság már ritkán szinkronizál, és akkor is inkább csak a Masterfilmben.
Vrahno 2012 jan. 10. - 01:41:50
(8/17)
A két rágcsáló izének ugyanazok a hangjai, és ha nem csalt a fülem, akkor Elmernek is maradt. Cucunak nem hallottam rendesen, Speedy-nek meg nem is tudom, milyen volt eddig a hangja.

Bor Zoltán amúgy már a Nesquik nyuszit sem játssza. Mi lett vele?
mychael 2012 jan. 09. - 18:41:26 Előzmény Vrahno
(7/17)
Az angolban egy régebbi hang tért vissza, de az legalább Tapsi Hapsis, a magyar változat egyáltalán nem az, Bor Zoltán csinálja nagyon jól Tapsit. Dodót mondjuk már egy csomó más is szinkronizálta, de Balázs Péter a legjobb Dodó Kacsa még mindig. Többiek hangját még nem hallottam.
Vrahno 2012 jan. 09. - 00:50:11
(6/17)
Csak tudhatták, mert néhány mellékszereplõ hangja meg megmaradt, már ha jó a hallásom. Tán hûek akartak lenni az eredetihez, mert abban is leváltották Tapsi hangját? Nemtom, de engem is idegesít a dolog.
mychael 2012 jan. 08. - 17:52:48
(5/17)
WTF? Mik ezek a szar új szinkronhangok? Nem tudta senki se a stúdióban, hogy Tapsi Hapsit Bor Zoltán, Dodó Kacsát pedig Balázs Péter szinkronizálja? Miért nem õk adják a hangokat?
_Freddy_ 2012 jan. 06. - 05:48:44
(4/17)
jajj ezt már én is nagyon várom :D pont 2 hete szereztem meg több mint 350 részt eredeti hanggal :D Adják le ezt is, felveszem, és akkor szép kis gyûjteményem lesz. :)
Vrahno 2012 jan. 05. - 17:53:25
(3/17)
Miért változtatták meg a "Mi a hézag hapsikám?" beszólást? Tudom, a "Mi van, doki?" a helyes fordítás, de hát kérem...
Rajzfilmcsászár 2011 dec. 31. - 10:41:22
(2/17)
Ezt én is észrevettem :( De biztos jó lesz :D
mychael 2011 dec. 28. - 16:11:24
(1/17)
Remélem, csak a reklámban ilyenek a hangok, és a sorozatban a szokásosak lesznek...