Téma: Üveg

7/10
norbertobaggio 2019 máj. 11. - 18:14:12 7/10
(32/72)
Akiknek az ilyen bosszuállók féle katyvaszra áll fel azok el se kezdjék nézni mert ugyis csak ócsárolni fogják
1/10
kinguci18k 2019 máj. 11. - 16:38:18 1/10
(31/72)
Amennyire bereklámozták és istenítették.Annyira gyenge,unalmas,gagyi,stb valójában ez a film.
Csak azért 4/10,mert a legvégén van az a kis csavar benne.
Nagyon nagy csalódás.
:(
1/10
pihes 2019 máj. 11. - 14:46:10 1/10
(30/72)
Annyit se ért, hogy kivárjam a végét.

1/10
sage 2019 ápr. 25. - 22:20:32
(29/72)
Hát ez egy nagyon nagy..... 2 nagy színész és ez a film annyira .... Nem is értem két nagy színész miért vállal ilyen szerepet? Számomra ez a film felejtős! Végignéztem,de minek?
9/10
black_eagle 2019 ápr. 08. - 06:49:46 9/10 Előzmény end33
(28/72)
Egyetértek! Tényleg így van, itt valami brutális, amit a hangmérnökök megszerkesztettek zenére, effektre, vagy csak épp annyira, hogy a háttérben éppen valami akkor szól, hogy a filmet és részletét még jobban kiemelje
---------------------
Vagyis, ha nincs minőségi hangrendszered meg hozzá agyad (is), ezt a filmet ne nézd meg!
Mert akkor pontosan jönnek az ilyen 2-3 pontot dobálók, de egy marvel szuperhősös agyvelőgyulladásokra meg szórják a maximumokat.
Wine 2019 ápr. 07. - 17:35:28
(27/72)
Nekem tetszett, jó film. 10/8
Wine 2019 ápr. 07. - 17:32:45 Előzmény Gaddemon
(26/72)
Talán mert nem szuperhősöknek tekintik, hanem elmebetegnek.
k11zoltan 2019 ápr. 05. - 22:31:21
(25/72)
Nem egy nagy film.
Túl hosszú is.
2/10
Gaddemon 2019 ápr. 03. - 13:46:14 2/10
(24/72)
Ez egyenesen borzasztó volt. Hülyeséghalmazok 2 órán át. McAvoy fantasztikus, ahogy mindig, de ezt a förtelmet még ő se tudja megmenteni. Visszamaradott képregény-imádóknak esetleg tetszhet. SPOILER:

Most komolyan, a legveszélyesebb szuperembereket csak úgy magukra hagyják, 1 darab ápolóval egész éjjelre? A tolószékes vénember meg úgy kerekezik szabadon fel-alá az épületben, mintha legalábbis ő lenne az igazgató. Ja, és hogy lehet félkézzel egy tenyérnyi vízbe belefojtani egy emberfeletti lényt?? Még viccnek is gyenge.
end33 2019 márc. 03. - 22:27:40
(23/72)
Ennek a filmnek kell a nagy vászon és a multiplexek hangrendszere. Eddigi legprofibb látvány és hangorgia-szintézis ami film keretében eddig nekem összejött. (Bár azért "sound" szempontjából Lynch: "Inland Empire" filmje sem semmi. ) A színészválasztás legalább annyira profi. James McAvoy Oszkárt érdemelne ezért a zseniális alakításáért. - Igaz már a "Split"-ben sem volt gyenge. - Bár a film alkotói közül szerintem már többen megzakkantak a témaválasztást tekintve, a film atmoszférája első perctől a szokásos félelmetes, misztikus, - Shyamalan-os. (Piszokul élveztem Michael Gioulakis operatőr minden egyes snittjét és a "szuperplán-erdőt", de a filmvágók is tökéletes munkát végeztek.) Szerintem, Shyamalan rendesen fügét mutatott a képregényuniverzumnak, így kell a tömegnek eredeti filmet csinálni és közben belekódolni a felmutatott középső ujját a mindent elsöprő szuperhősvilág felé. Aki némiképp zavarodott a moziból kijövet, hogy mit is látott előbb, az gondolkodjon el, hol látott utoljára a film minden apró részletében ekkora profizmust. (és ha nem egészen érti, - nem probléma, - a filmnek tudat alatt is hatni kell, és ez elvégzi ezt a dolgát, egészen biztosan.) - Ahogy Shyamalan minden általam eddig látott munkája, ez is zseniális, még akkor is, ha az üzenete nem feltétlenül jut el mindenkihez. - Csinálhatna sokkal értelmesebb témákról jobb filmeket, de arra kevés producer és vevő lenne. Marad a "favágások csavarja", de ezt mindenki másnál jobban csinálja.
jozsi86 2019 febr. 21. - 15:23:17
(22/72)
Tetszett! Nem egy átlag képregényfilm. Kissé vontatott, elvont, de szerintem ez így jó. Valószínűleg a Marvel filmek rajongóinak nem lesz a kedvence. Ez a Marvel filmeknél sokkal vontatottabb, mélyebb film. Kell hozzá egy beállítottság, akárcsak a trilógia előző darabjaihoz.
kinderke 2019 jan. 31. - 07:58:10
(21/72)
Más A sebezhetetlen is rossz volt szerintem, de akkor istenítették... A Széttörve egészen jónak tűnt a végén falramászó jelenetig... Shyamalan elég hullámzó minőséget produkál. Technikailag zseniális, de mindig elcseszi a filmjeit (kivételek vannak) valami baromsággal. Persze joga van hozzá :) magának rendez :)
Antal Forgács 2019 jan. 30. - 19:48:00
(20/72)
Hát ez tényleg valami borzalmas semmi. Tényleg segg és agyzsibbasztó, szerencsétlen katyvasz. Hallgattam egy órán keresztül a szerencsétlen párbeszédeket, amelyeket úgy elnyújtottak a filmben, hogy csak na, végül egy óra múlva kikapcsoltam a tévét. Az előző része, a Széttörve, még szódával elment, na de ez. Ezt tényleg miért csinálták meg? Nem vagyok leragadva egy stílusnál. Szeretem az akció, krimi, Sci-fi és horror filmeket is megnézem. Ez egy semmi. Ott van például Nicolas Cage drámája a Joe című film. Az egy egyszerű dráma, de legalább jó film.
1/10
mecharon 2019 jan. 26. - 06:56:00 1/10
(19/72)
Semmi ertelme nem volt ennek a filmnek... Lassu, logikatlan, onmagyarazo...

1 db or oriz,egy sorozatgyilkost, 1 tomeggyilkost es 1 onbiraskodo embert? Benyitsz a szobaba es ha kedved van lepacsizol barmelyikkel? 1 pocsolyaba fojtjak bele az egyik fohost? Stb, stb.... Ki irta forgatokonyvet? Miert kellett ezt filmet megcsinalni?



A masik ket film tok jo volt...
9/10
jmisi31 2019 jan. 26. - 02:11:58 9/10
(18/72)
Szóval, nemrég néztem meg az előzményeket és meg kell mondjam, a Marvel tanulhatna egy kicsit... nekik van miből építkezni és van múltjuk, történeteik, mégis Shyamalan az, aki a fentiek nélkül hozott össze egy jól működő, értelmes, karakterizált trilógiát szuperhősökkel! Nem hibátlan - melyik film az?! -, de a maga nemében páratlan alkotás... 9/10
9/10
jmisi31 2019 jan. 26. - 02:07:04 9/10 Előzmény Moncsa001
(17/72)
Pedig adta magát... vannak köztünk "istenek"/szuperhősök és Mr Üveg a felvételekkel gondoskodott arról, hogy ez ne maradhasson titokban!
1/10
Ktesibios 2019 jan. 25. - 22:40:49 1/10
(16/72)
Nincsenek szavak. Az egyetlen jó hír, hogy már januárban túl vagyok az év legrosszabb filmjén.
Moncsa001 2019 jan. 23. - 16:45:56
(15/72)
Elárulná valaki, mi volt a film végi csattanó, amikor ülnek hárman a váróteremben? Mi volt a lényeg? Nem tudtam megfejteni. Lehet, hogy ehhez többször meg kellene néznem, de nincs az az isten, amiért még egyszer megnézem. Köszi előre is!
2/10
kateri 2019 jan. 21. - 23:30:50 2/10
(14/72)
Ez jóindulattal is nagyon gyenge volt.. Vontatott értelmetlen zagyvaság, vártam végig, hogy történjen valami és nem lett semmi.. A vége megaztán kritikán aluli... Sam amúgy még ebben is zseniális, de a pazichiáternő az elejétől kezdve irritált, eröltetett borzasztó karakter! Brucetól meg megkérdezném, mi zajlott a fejében mikor ezt a fiomszerepet elvállalta.. Ryan Reynoldsnak sikerült igen, neki nem fog...
10/10
csuresy@gmail.com 2019 jan. 21. - 16:34:46 10/10
(13/72)
Zseniális film volt. Utoljára ilyes fajta szuperhősös film akkor nyűgözött le amikor megnéztem a watchmen című filmet.
Remekmű. Nagyszerű konklúziója és kiegészítése a 2 megelőző filmnek. Kellemes csalódás volt mindhárom film, sose hallottam az üveg megjelenése előtt a sebezhetetlenről és a széttörvéről de gyorsan bepótoltam az elmaradást. A széttörve is nagyon érdekes volt, Kevinnel egy teljesen külön álló filmet újból meg tudnék nézni egy másik történettel. Egyértzelműen kiemelkedő szuperhősös film. Nem kell városokat felemelni és földhöz csapni vagy élőlények felét eltűntetni ahhoz, hogy izgalmas legyen egy történet.