Téma: Üvegtigris 3

9/10
Semprini 2011 ápr. 01. - 17:38:00 9/10
(145/245)
"Ha tényleg ennyire jó ez a film, akkor sorozatot kellene belõle készíteni."

Hát én nem vagyok egy sorozatfüggõ de ezt nézném az biztos! :-) Csak szerintem ezeket a színészeket egy sorozathoz lekötni képtelenség lenne, mivel többnyire vezetõ színházi színészekrõl van szó. Egyébként meg ha futószalagon gyártanák az epizódokat, alighanem hamar kifulladna megfelelõ forgatókönyv híján úgyhogy inkább legyen 3-4 évenként egy szuper mozifilm mint egy közepes tévés sitcom...
5/10
idõjós1010 2011 ápr. 01. - 12:43:21 5/10
(144/245)
A vége nálam eddig még lemaradt, mert késõ este ültem le a film elé, és hát bealudtam rajta, de a film többi részét én nagyon erõltetettnek, és az elõzõ két részhez képest abszolút eltorzítottnak éreztem, ami erõsen rontott az élvezeti értékén számomra. Nekem abszolút bejöttek a korábbi részek fixhelyszínes ökörségei. Így hogy picit eltolták másfelé is az eseményeket, számomra eltûnt az a bizonyos Üvegtigris fíling.
Jó nekem elsõre a második rész sem jött be, de van egy olyan érzésem hogy a harmadik rész még másodjára sem fog :-(
Önmagában mint magyar vígjáték rendben is lehetne, mondjuk olyan 7 pontot adtam is volna rá, de úgy mint egyik imádott filmem folytatása, nem állta meg a helyét.
10/10
shforce 2011 ápr. 01. - 10:51:45 10/10
(143/245)
Hibátlan alkotás! Könnyesre röhögtem magam. Az összes többi rész is tetszett de ez viszi a pálmát!
9/10
Semprini 2011 márc. 31. - 21:36:44 9/10
(142/245)
Elöljáróban csak annyit: hány mozis trilógia id készült eddig kicsiny hazánkban? Majd az jut eszembe hogy még a nagy Hollywoodban is gyakran kegyetlenül elszúrják a harmadik részeket (ld. Pókember 3, Karib-tenger kalózai 3 és még hosszan lehetne sorolni.
Nos, sietek leszögezni, hogy itt NEM ez történt, az Üvegtigris hármat nem hogy nem szúrták el, de ez lett a legkacagtatóbb, legpörgõsebb, legjobb rész. (Nekem a sokat szidott második is nagyon bejött.)
tény és való, a film kicsit nehezen indul be, Oszi bátyám karaktere ezúttal teljesen felesleges, viszont Kecskés Karina már nem került be a filmbe, de még Básti Juli is csak amolyan cameofellépést kapott, sebaj, nem õk a fontosak, hanem kedvenc lúzerjeink, Csoki, Róka, Gaben, Cingi na és persze Lali meg az õ famulusa, Király Sanyi, Horváth Lajos Ottó Oscarra méltó alakításában (bár eléggé "fullba nyomja a kretént" de pont ezért szeretjük...) Rudolf Péter ezúttal is hozza a formáját, de az igazán vígjátéki helyzetek mégis Sanyinak köszönhetõk, ahol õ megjelenik, a film gyakorlatilag átfordul burleszkbe és az ember leesik a székrõl a röhögéstõl. A többiek is nagyon jók de rájuk talán most kevesebb hangsúly esik, lévén a film ezúttal kap egy romantikus szálat, amennyiben Lali felszed egy stoppos modellt. A Barátok közt Tildájaként megismert Szabó Erika igazi eyecandy, bár színészi eszköztára ezúttal szinte csak a magakelletésre korlátozódik, de hát ez egy ilyen szerep, és azt maradéktalanul hozza is. Szerepet kapott még Kamarás Iván is, tõlem komoly dícséret, ha azt mondom, nem volt zavaró körülmény számomra. Pikali Gerda és Ruttkay Laura is hozzák amit kell. Hiányoltam viszont Kálloy Molnár Pétert, aki az elsõ két részben a hülye vevõ szerepében nyújtott emlékezetes epizódalakítást, itt csak egy villanásra jelent meg sajnos.
Mindent összevetve nagyon jól szórakoztam, és nem mondhatok mást: jöhet a negyedik rész, íziráûjder! :-)
9,5/1
10/10
asd911 2011 márc. 31. - 11:36:44 10/10 Előzmény kis.farkas
(141/245)
storyban szerintem is ez a legjobb,a vége lehetett volna Happy Endebb!:)
9/10
kis.farkas 2011 márc. 18. - 21:28:08 9/10
(140/245)
Nekem ez tetszett a 3 közül a legjobban. Ennek volt a legjobb story-ja.
10/10
lindi2 2011 márc. 13. - 20:46:47 10/10
(139/245)
Nnna! Azé' vannak benne jó poénok!
SPOILER:
Pl. hogy "Örül mint majom a farkamnak!":))))) stb.
8/10
Viktor6665 2011 febr. 27. - 14:41:55 8/10
(138/245)
Szerintem történet szempontjából eddig ez volt a legjobb üvegtigris, poénok között volt ütõs és elcsépelt is, viszont szerintem túl sok sanyi volt(a papírpénzbõl csónakhajtogás poént már egyszer ellõtték és még sorolhatnám) és azt a szabó gyõzõs részt se nagyon értettem, hogy mi köze van ennek a sztorihoz(úgy beszélt vele mint egy drogdílerrel, pedig a csávesz jogász:S). Magyar filmekhez képest értékelem: 10/8
Keenuck 2011 febr. 26. - 19:35:14
(137/245)
Hello! A véleményem az, hogy az Üvetgigris 1-3 részébõl az 1. rész viszi a pálmát.
Ezzel a 3. résszel kapcsolatosan annyit mondanék, hogy nézhetõ, mosolyt csalt az arcomra de nevetnem nem kellett. A film egészen jól kezdõdött és poénból is volt (bár néha túl sok is érzésem szerint). Többet vártam volna a "Lali és a stoppos csaj" kalandjából. Szerintem ezt a szálat jobban kellett volna bontogatni, a "Sanyi, Csoki és a többiek" szereplése helyett . Még annyit fûznék hozzá, hogy a filmben véleményem szerint túl sok az egymást követõ véletlen lásd: a kutyák épp kiszaladnak mikor Lali "hazaér". Lali lefekszik a Dr. mindkét nõjével, és látszólag nem tûnik boldognak... A film ezáltal irreálissá, kevésbé átélhetõvé válik. Lali jobban tette volna, ha Sanyit otthon hagyta volna :)
9/10
PengeBoris 2011 febr. 14. - 22:47:36 9/10
(136/245)
Nem vártam sokat ettõl a filmtõl. Gondoltam hogy a 3 ból egyet elrontanak. De nem teljesen nézhetõ film volt. Nem mint sok idióta magyar film Pl Zimmer Feri 2, Egy szoknya egy nadrág, álom.net. Ennyit errõl. Jó lett és kész. Szerintem többször is meg fogom nézni.
5/10
Belua 2011 febr. 14. - 21:25:08 5/10
(135/245)
Azért ne essünk össze ettõl a produkciótól mint ahogy néhányan teszik. Nem volt rossz film, de annyira jó sem. A történettel semmi bajom, egész élvezhetõ, a végén talán még tanulságos is, ez a mai valóság. Sanyit itt néhányan piedesztálra emelték, szerintem egy kifejezetten erõltetett figura volt, primitív poénokkal, a film végére pedig inkább idegesítõ volt mint vicces. A hajón a csajok igazán dögösek voltak, gondolom a rendezõnek sem véletlenül esett a választása Szabó Erikára tökéletes teste van, a szerepet közepesen hozta, de ebbõl a filmbõl még így is kiemelkedett.
Én csak egyet nem értek. Miért kell nekünk mindig a lepukkant, degenerált emberekrõl filmet forgatni, miért nem lehet már egy kicsit intellektuálisabb egy magyar film? Néhány fokkal magasabb szinten is lehet poénokat találni, nem kell mindig a legalján kotorászni ezt a rendezõknek üzenem.
Z11 2011 febr. 11. - 10:48:29
(134/245)
Nekem valójában nem nagyon tetszett az elsõ két rész, ezt csak azért néztem meg mert tesóm töltötte le, én meg unalomból néztem. De ez tetszett, kivételesen :D Tök jó poénok, jó a story. Rudolf Pétert amúgy is imádom! :) Csak egy valamibe szólok bele: a Kamarás Iván feleségét aki játszotta, nem volt vele bajom, de szerintem jobb lett volna ha Pokorny Liát teszik a helyére :D
8/10
tyrichie 2011 febr. 10. - 12:32:55 8/10
(133/245)
Az elsõ kettõ is jó volt, de nekem ez tetszett a legjobban. Sanyi ér az egészben a legtöbbet :)
kiskivancsi 2011 febr. 10. - 12:10:06
(132/245)
Ez egyszerûen szuper!!! Az elsõ két részt is imádtam, és némileg fenntartásokkal mentem megnézni a harmadik részt- mivel a folytatások általában gyenge erõlködések szoktak lenni, pláne ha már harmadik részrõl van szó. Tisztelet a kivételnek. És ez abszolút a kivételek közé tartozik! Imádtam az elsõ részt, a második is szuper volt, de ez mindkettõn túltett szerintem! Fordulatos, meglepetésekkel teli, nagyon jó, hogy új környezetbe (is) helyezték, én imádtam! És a poénok is nagyon ott vannak, régen röhögtem már ennyit egyszerre. :) A régi szereplõk a régi jól bevált formájukat hozzák, ha nem még jobbat. Az újak közül a nõi szereplõk annyira nem jöttek be, Pikali Gerdát sajnos alapból nem bírom, Szabó Erika nem nagy szám szerintem, Ruttkay Laurát pedig csak most láttam elõször, de Kamarás Iván nagyon jó volt!! És az az autó... :) Az is tetszett, hogy Selmeczi Roland helyére nem tettek be senkit, nem is lett volna szabad. Az az õ helye, szerepe volt, Isten nyugosztalja.
Mindenki, aki szereti a tigrist, nézze meg, szerintem nem fog csalódni!
magyar krokodil 2011 febr. 07. - 08:54:46
(131/245)
nem lett olyan rossz ez a film. ötlet van benne, poénok vannak, bár nyilván az eredetihez nem ér fel, de a folytatások már csak ilyenek. ami miatt viszont nagyon kellemetlen élmény a film az a pocsék nõi szerepjáték. Szabó Erikát a teste lehetõleg minél gyakoribb mutogatása sem menti meg attól, hogy észrevegyük, pocsék színésznõ. sajnos Pikali Gerda is élvezhetetlenül túljátszotta a szerepét, hiteltelen, bazári kiabálás volt az egész. ez rengeteget levont a szórakózás értékébõl. így maximum egyszer nézhetõ.
sansz 2011 febr. 03. - 14:42:47
(130/245)
Zseniális film!

Én jól szórakoztam az elsõ két részen is (tudom, sokaknak az elsõ a mindent felülmúló, de szerintem csak azért, mert az elsõ váratlan volt és új(ami a karaktereket illeti) a másodikban pedig már csak azt a szintet hozták, nem tettek hozzá nagyot. Én aznap láttam mind a két részt így én pont ugyanolyan jónak láttam mindkettõt..sõt egy hangyányit tán még a második jobban is bejött.)

Ez a harmadik viszont a csúcs. Nagyon jó, hogy több helyszínen és így több szálon fut a film, gyors váltásokkal, így végig megunhatatlan.

Az külön szép dolog volt, hogy Selmeczi Rolandot nem pótolták. Biztos találtak volna második rendõrnek egy hasonlóan jó karaktert, de jó dolog volt, hogy mégis kihagyták inkább.

Csuja Imre a legeslegnagyobb színész (Al Bundy óta nagyon kedvelem.. :) ).. de mindenki nagyon jó volt. Annyi hiányérzetem van, hogy a Csõre Gábor kaphatott volna picit több szerepet :)

Egyébként történetre vicces, mese, de nem habbal, olyan magyaros. Jó vége van és mégsem "amcsihepiend".
8/10
csengõ_zoli 2011 febr. 02. - 16:33:09 8/10
(129/245)
Üdvözlünk a Föld nevû bolygón!
Tedd le szépen az X-Box kontrollert és menj ki a szobádból!
Meg fogsz lepõdni,van élet odakint! :)
Mule 2011 febr. 02. - 16:28:49
(128/245)
na nehogy már, én még csak nem is halottam róla és még az elsõt nem is láttam és már is itt a 3-ik rész...:(((((?
Hát hog és mikor... :(((?
10/10
Csutka 2011 jan. 26. - 23:13:27 10/10 Előzmény calella
(127/245)
Szerintem meg pont jót tett a filmnek a "vérfrissítés", azaz, hogy nem csak az Üvegtigris helyszíne körül forogtak az események. Tény, hogy más volt egy kicsit a hangulata, de a poénok igenis ötletesek voltak, én jót szórakoztam! Klasszisokkal jobban sikerült, mint a második rész!
1/10
calella 2011 jan. 23. - 18:23:21 1/10
(126/245)
Nézhetetlen film. Nem is értem hogy érte meg ez a film a 3. részt. Ki ad erre pénzt?