Téma: Vacsoracsata

crazyforyou 2009 szept. 29. - 16:03:06
(1330/2570)
Elárulom.
Egyrészt azt,hogy miattam (személy szerint) nem hal meg egyetlen élõlény sem.Persze ha megvenném a boltban pl csirkecombot,azt sem miattam vágták le,de hozzájárulnék a halálához.
Én 20 éve nem (v)eszek húst,ha így nézzük,ezalatt más ember megeszik kb 10 disznót,30 csirkét stb.
Tehát hosszútávon látható a különbség.
A másik oka pedig,hogy úgyanúgy szeretem és tisztelem a tyúkokat,malacokat,nyuszikat (ha tehetném,szaladgálna is a kertemben 1-2)mint a macskámat,kutyámat.
Õket sem enném meg.
Embertársaimat is szeretem,õket sem eszem meg.Ilyen egyszerû.:)
1/10
offtopic
damienisback 2009 szept. 29. - 15:52:41 1/10
(1329/2570)
elárulhatnád mit is értesz ebben az esetben állatvédelem alatt...
crazyforyou 2009 szept. 29. - 15:39:43
(1328/2570)
A húsevõknek sajnos még most 2009-ben is el kell magyarázni mért nem eszünk húst,mert firtatják és csodálkoznak,és nem értik.Na ezért tûnik úgy hogy a vegák rábeszélnek,pedig errõl szó nincs.
crazyforyou 2009 szept. 29. - 15:33:57
(1327/2570)
Ez egy borzasztó intellektuális hozzászólás volt,gratulálok! Csak így tovább...
crazyforyou 2009 szept. 29. - 15:31:39
(1326/2570)
Ez a vércsoport-dolog is furcsa,állítólag a 0-ás az húsevõ,illetve szüksége van rá és igényli is.Hát én ellenpélda vagyok,amikor (nemis olyan rég) megtudtam a vércsoportom,padlótfogtam és nem akartam elhinni! Mert én nem csak állatvédelembõl vagyok vegi,hanem egyszerûen nem szeretem az ízét.
bayswater 2009 szept. 29. - 12:30:19
(1325/2570)
Megértelek. Nekem is erõsen vissza kellett fognom magam.
O_O
bayswater 2009 szept. 29. - 11:30:02
(1324/2570)
Van akinek smakkol a vega életmód, van akinek nem. Csak ne akarna minden vega rábeszélni. Fõleg azok után, hogy próbáltam. Ebben a vércsoport dologban lehet valami.
Nekem A+.
bayswater 2009 szept. 29. - 11:26:59
(1323/2570)
Eh, ezen már meg sem lepõdöm. Tudod miért van ez? Mert nagyon sok a kõbunkó ebben az országban, akik szívesebben nézik ezeket a belül nulla sztárocskákat és hát a nézettség a legfontosabb. Ez a réteg nem tudja, gõze nincs róla kik az értékes emberek, mert színházba, koncertre nem jár, BK-t nézi minden este, és a Blikkbõl meg retek híradóból tájékozódik a világról. Õk a célközönség, mert õk alkotják a népesség legnagyobb hányadát. Nekik szólnak ezek a mûsorok. Az öt vacsoracsata szereplõbõl négy ilyen semmitmondó modell/k*rva/énekesnõcske/mûsorvezetõcske, a maradék egy darab szereplõ pedig egy mûvész. Gondolom az egyensúly miatt? Vagy hogy legyen a társalgásnak valami értelme is? Vagy netán kielégítendõ azt a néhány százezer állampolgárt, akiknek viszont arról nincs foglamuk ki a másik 4?
katkunder 2009 szept. 29. - 11:14:41
(1322/2570)
Én erre csak annyit írok, hogy megint itt az õsz és a levélhullással együtt a sok "szuper-szemét" mûsor is megjött!!
1/10
offtopic
damienisback 2009 szept. 29. - 11:04:10 1/10
(1321/2570)
kit érdekel, hogy meddig kell emészteni egy adott ételt?
a csicseriborsós dologra pedig csak annyit mondanék, hogy a lókolbász finom, próbáljátok ki ti is...
bayswater 2009 szept. 29. - 11:02:26
(1320/2570)
Egy évig voltam vega, szenvedtem kegyetlenül. Egy idõ után már nem is kívántam a húst, lehet hogy egészségesebb voltam (már nem emlékszem), de lelkileg padlón voltam tõle. Szerintme a húsban van valami enzim, amitõl egésznek érezzük magunkat.
Gyerekállatot én sem eszem. (meg nyuszit sem)Na jó, csirkét igen. Az gyerekállatnak tekinthetõ. De borjút, bárányt, malacot nem!
bayswater 2009 szept. 29. - 10:52:17
(1319/2570)
Egy évig voltam vega, szenvedtem kegyetlenül. Egy idõ után már nem is kívántam a húst, lehet hogy egészségesebb voltam (már nem emlékszem), de lelkileg padlón voltam tõle. Szerintme a húsban van valami enzim, amitõl egésznek érezzük magunkat.
Gyerekállatot én sem eszem. (meg nyuszit sem)Na jó, csirkét igen. Az gyerekállatnak tekinthetõ. De borjút, bárányt, malacot nem!
bayswater 2009 szept. 29. - 10:47:46
(1318/2570)
Nem nézem a mûsort, de a tv újságban olvastam Császár Elõd szereplésérõl. Azt hittem rosszul látok. Ha már a bíróság felmentette egy ártatlan ember megöléséért, legalább ne faragjunk már sztárt belõle. Arról nem is szólva hogy mélyen elbujdosnék a szégyentõl a helyében, nem pedig illegetném magam egy fõzõmûsorban ország-világ szeme láttára. Ilyen erkölcsökkel rendelkezik Császár. Undorító.
Még ha véletlen baleset lett volna. De drogosan vezetni!!!! akkor is kiakadtam, na de most is.. grrrr. Ezek a nyikhaj sztárok azt hiszik nekik mindent szabad. És b*sszus, tényleg!!! Megtehette, büntetés nélkül! Hogy tönkrement a karrierje? Na és?(hogy jó öreg Horn Gyulánkat idézzem)
Volt neki egyáltalán karrierje? Nem emlékszem.

Nem fogok ezek után bele se nézni a mûsorba. Sajnálom hogy Reviczky mûvész úr leült egy asztalhoz vele. Gondolom pénz beszélt. Sajnálom.

Bocs a bõ léért, de felmegy az ilyenektõl a vérnyomásom.
crazyforyou 2009 szept. 29. - 10:44:38
(1317/2570)
Visszatérve picit a vegetáriánus étkezésre:ha mindenkinek magának kellene levágnia az állatot,kíváncsi volnék hányan ennének húst. McCartney és felesége mondta: ha üvegfala lenne a vágóhídnak,alig lenne olyan ember,aki enne húst. Nekem semmi bajom nincs a húsevõkkel,az õ bajuk.Bele lehet gondolni milyen amikor rohad a beleikben a hús.(a zöldség is rohad,de ég és föld a különbség,szagban is)Pl a marhahús 1 hétig is emésztõdik,guszta lehet az ott benn....Szóval mindenki azt eszik,amit csak akar,én a barátaimat(ahogy a kutyámat se) nem eszem meg az tuti!Ma falafelt ebédelek (csicseriborsó-fasírt) próbáljátok ki!:)
1/10
offtopic
damienisback 2009 szept. 29. - 09:51:38 1/10
(1316/2570)
gyárekek, mit vártok egy olyan csatornától, ahol egy mûsorban az az egyik téma, hogy:
- Kiderül, hogy miben alszik Voksán Virág.

szóval azért van egy színvonal, igaz, hogy nem túl magas, de a budapest tv-nél egy fokkal jobb. ja és egy még jobb hír, a tv2-n újra látható lesz a hal a tortán...
raczkia 2009 szept. 29. - 09:41:48
(1315/2570)
Hát komolyan mondom, hogy így összeválogatni az öt embert! Reviczky Úr magasan veri mindegyiket! Nagyon szeretem és szerintem jó színész is.Elõdkének meg Fruzsikának a nyávogása kiborító. Én hazazavartam volna õket! Nem, hogy õrülnének, hogy egyáltalán van olyan mûsor ahova felkérik õket! Szerintem elég sértõ volt ahogy viselkedtek Örüljenek, hogy a Reviczky Gáborral ehettek egy asztalnál. Szerintem tök jókat fözõtt. Érdekes a Kubai csajszinak minden ízlett! Csak a magyarok ilyen finnyásak?
A múlt heti banda sokkal jobb volt!
fülesbagoly 2009 szept. 29. - 08:19:00
(1314/2570)
Nem tetszik, hogy Császár Elõdöt látom. Ezt a fiút rég el kellett volna felejtenünk.Reviczky Gábort nagyon szeretem és miatta nézem,de sajna ott van az a süvölvény és ez lerontja a " mûélvezetet "
Szerkesztõknek ajánlanám : gondolkodjanak egy kicsit!!!!!
Mellesleg jó ez a mûsor. Én tegnap megfõztem a Keresztes Ildi levesét és isteni lett.
Dr.Mouse 2009 szept. 28. - 22:00:27
(1313/2570)
Egyetértek!! Meg sem bûnhõdött, le sem ülte a gondatlanságból elkövetett gyilkosságot, azt megelõzõen, már volt egy gázolása, amibõl szintén nem tanult - és itt puposkodik, mintha bárkit is érdekelne. Gusztustalan féreg, a hányadék média, meg állandóan az orrunk elé rakja - és itt nem az a lényeg, hogy nézzük-e, hanem, hogy egyáltalán itt játszhatja az agyát egy ilyen majom a rövid memóriájú közönségnek.. Botrányos.
Csak egy pillanatig láttam, amíg odakapcsoltam, nem hittem a szememnek. (-) Gratuláció a kifinomult és etikus csatornának...
offtopic
Capricornio 2009 szept. 28. - 20:52:11
(1312/2570)
:o))
Beyonce 7 2009 szept. 28. - 20:06:04
(1311/2570)
Én se bírom ezt a Császár Elõdöt,viszont a Marenec Fruzsinától teljesen ki vagyok borulva.
Annyira oda van magával,de nem tudom,hogy mire föl,olyan nagy palacsinta feje van. :S :D