Vikke 2007 febr. 14. - 15:40:37
(2/42)
Szerintem ennek a filmnek semmi értelme. Elég jelentéktelen. Kár volt pazarolni rá a filmszallagot.
7/10
judephil 2007 febr. 11. - 20:52:22 7/10
(1/42)
kicsit elvont film...de tetszett a hangulata...