Téma: Vad szív

Aribeth 2011 okt. 02. - 22:51:44
(470/650)
Na igen, de a Megveszem ezt a nõt Rodrigója tényleg kõkemény volt. A mostani csak egy bácsi, aki próbál lépést tartani az eseményekkel, és a rend kedvéért néha felpofozza Reginát, azaz az egyetlen olyan embert, aki tuti nem fog visszaütni. :)
Dina1987 2011 okt. 02. - 22:50:26
(469/650)
Ja hogy õa rendezõbácsi aki ilyen kedélyen magyaráz a mûvésznõknek. Akkor okés csak mdfkor voltak hasonló képek ahol a szöveget olvasták nekik ugyanilyen beállásban!

Ebben a videóban meg már nem is Casadoson röhögök hanem azon ahogy a többiek hallva a szónoklását röhögnek Csadoson. Már mennyire ismerhetik hogy banyeg ez elkezdi innen estig el nem megyünk.

Ja és a kommentek! :S:S:S Én már a sorinál sem olvastam annó sem. Tudom hogy te hõsiesen bírtad, de engem már akkor is zavart az állandó elõzõ cs éltetése és hogy ez milyen egy nagy szar! Azért tényleg álljunk meg...külföldön még is zabálják ellenben a triunfoval ami Amerikában sem arat igazán nagy sikereket. De ugye a sok elvakult.
Dina1987 2011 okt. 02. - 22:47:30
(468/650)
hahahahahahahaha Rodrigo?? Megbökik és eldõl! Még hogy fõgonosz! Szerintem Arcadiora sokkal jobban mondhatnánk hogy villanok villanoja mint a fiatalemberre. Mert okés áskálódott eleget Rodrigo habzó szájjal és huuuh de megvenganzalom én hamarabb Sandokant mint õ engem...de kb annyit ért el vele mint...haha tulajdonképpen semmit. Inkább röhögtél a húzásain mintsem hogy ijedve húzódj a sarokba. Láthatóan hõseink sem féltek tõle. Könyörgöm még Leonarda is hajlandó volt a bosszú miatt feladni az iránta táplált szerelmet. Jó hogy nem már Tontonátor áll valami hasta nunca baby szöveggel az élbolyban. Ja bocs õ majd a 2010-es év gonoszai között!
Aribeth 2011 okt. 02. - 22:42:09 Előzmény Dina1987
(467/650)
Ez a legkirályabb fotó, ami a sorozattal kapcsolatban készült. :) Három imádnivaló marha.

Apropó, mit találtam ma az egyik kedvenc blogomon:

http://90es.blog.hu/2010/07/31/a_90_es_evek_meg_gonoszabb_fogonoszai_1

"Rodrigo Montes de Oca: Összeakaszkodni egy harácsolásban, indiánok, meszticek meg egyéb prolik kizsákmányolásában és sznob társaságokban megõszült, roppant gazdag mexikói öregemberrel sosem izgalommentes vállalkozás. Alejandro Aldama mégis nekiveselkedett, és ez 160 fordulatos délutánt okozott magyar nyugdíjasok, valamint a körülöttük élõk millióinak. Sosem lehettünk benne biztosak, hogy miféle újabb elvetemült gondolatok cikáznak a szûkre húzott szempár mögött. A történet végül természetesen jól végzõdött, és azt kell mondanunk, hogy a generációkat átívelõ kényszerszerelmek, titkosajtók és toronyba zárt unokahúgok világában Ana Christina és szerelme nagyon olcsón megúszták az eseményeket."

(Annak idején valahogy kimaradt nekem ez a poszt.)
Aribeth 2011 okt. 02. - 22:20:21
(466/650)
Köszönet a képekért. :)

A kopasz pali az elsõ 67 rész rendezõje.

"Figyelj Aracely..gyere csak közelebb...Figyiiii...Légysziiii kérjél már nekem is a többiektõl egy kis popcornt!"

:DDDDD

"Vajon ha nem állítanák le René Casados meddig tudna beszélni???"

Ez az ember nem csak nem pislog, hanem még levegõt sem vesz. :) Superman hozzá képest kispályás senki.
Viszont grrr, nem szabad beleolvasnom a kommentekbe, mert csak felhúzom magam a fikázókon. A legfelsõ egybõl kijelentette, hogy "Me da gusto que haiga fracasado como ninguna otra!", és nem sokon múlt, hogy fel ne soroljam neki tételesen, számadatokkal, hogy van vagy kilenc fõmûsoridõs sorozat, ami sokkal gyengébb eredményt ért el. Köztük két vadonatúj (a TDA és a Dos hogares), és a lista alján évekig a hatalmasat zakózó Pasión volt. Aztán úgy döntöttem, hogy halál felesleges a számat jártatnom.
Aribeth 2011 okt. 02. - 22:07:27 Előzmény sorozatkedvelõ
(465/650)
"Akkor miért laknak Reginával egy kalyibában?"

Jó kérdés.

A) válasz: Sandokan és Regina hippik, akiknek egyelõre baromira megfelel, hogy a Finca egy eldugott sarkában éldegélnek. Ha nagyon jóindulatú akarok lenni, akkor azt mondom, hogy valószínûleg átmeneti a dolog, és a börtön meg a tárgyalás után örülnek, hogy egyáltalán nyugiban élhetnek, és a cúnyagonoszemberek nem lihegnek folyton a nyakukba.
(1% esély)

B) válasz: a producernek semmi kedve nem volt pénzt és idõt áldozni arra, hogy berendezzenek nekik egy külön luxusházat. :) Bár ennek sincs sok értelme, hisz a 80. részig Juannak volt egy rendes otthona, a karakterek mehettek volna ugyanabba a díszletbe is. (Nem beszélve arról, hogy a Megveszem ezt a nõt-ben is Alejandro jól bejáratott házában laktak a házasok.)
(99% esély)
Aribeth 2011 okt. 02. - 21:59:03
(464/650)
Az esküvõnél sem vacakoltak, a fókusz úgyis Sandokanékon volt, senki sem figyelte, hogy ki mozog ott a háttérben kislábujjig lilába öltözve.
http://www.youtube.com/watch?v=N4kD-Zch_Rc 1:30-kor még látni is a nõ fejét.
Aribeth 2011 okt. 02. - 21:56:30 Előzmény Milibindi
(463/650)
Szegény Eloísa tényleg menthetetlenül ostoba, de úgy kell neki.

Az elõdje a Megveszem ezt a nõt-ben sokkal jobban járt, ott túlélte a kalandot, csak végig kellett néznie (természetesen megkötözve), ahogy Fulgencio és Oscar (a helyi Fed) kinyírják egymást.

"Ezen a képen tökéletesen látszik,hogy az apáca ruhában nem Aracely van, sokszor így oldották meg a dupla felvétel + összevágás helyett?"

Ühüm, valami ilyesmi. A következõ módokon intézték ezt az ikres témakört:
- Ahogy visszaemlékszem a sorozatra, nem sok olyan jelenet volt, amiben a csajok egyszerre voltak a képernyõn úgy, hogy mindkettõnek az arcát láthattuk. Talán kettõ vagy három. A legutolsó akkor volt, amikor a nagy kártyaparti idején Aimée elment Regináékhoz a testvérét idegesíteni. Ilyenkor szépen felvették a jelenetet ugyanazon helyszín és kameraállás elõtt mindkét karakterrel, majd összemosták a két felvételt. Az ilyesmi ugyebár macerás, meg a telenovellások nem is áldoznak rá elég pénzt, ezért általában elég gagyi a végeredmény, úgyhogy nem vitték túlzásba.
- Az összes többi esetben pedig dublõrt alkalmaztak. A dupla felvételekre továbbra is szükség volt, viszont ha mindkét karakter látszódott a jelenetben, akkor természetesen kellett valaki, aki úgy tett, mintha az egyik iker lenne. Úgy oldották meg, hogy elõször felvették a Reginás jeleneteket, ilyenkor Aracely a vörös parókába és Aimées ruhákba öltöztetett dublõrhöz beszélt. Aztán vissza a sminkszobába, feltették rá a parókát, ruhát és a tíz tonna rikító sminket, a dublõr felkapta a szöszi parókát és Regina ruháját, és a jelenetet ismételten elõadták, csak olyankor "Regina" állt háttal a kamerának.
- Meg olyan jelenetek is voltak, amikben mondjuk az egyik iker állt elöl, a dublõr meg a háttérben kóricált (tipikusan tömegjelenetek, mint a lányok esküvõi) - vagy elég messze ahhoz, hogy az arcát ne lehessen kivenni, vagy nemes egyszerûséggel csak nyaktól lefele vették. A legutolsó ilyen jelenet az volt, amikor Regina és Clemencia Aimée hullája felett virrasztottak, ilyenkor a dublõr nemes egyszerûséggel elfordította az arcát.
Aribeth 2011 okt. 02. - 21:38:04 Előzmény kymara
(462/650)
Helllllló, szépfiú. :)
Aribeth 2011 okt. 02. - 21:37:37 Előzmény napraforgó
(461/650)
Hohó, ennek (Vad angyal, Esmeralda, Paula és Paulina korszak) már több mint tizenegy éve, azóta gyökeresen megváltozott a mûsorstruktúra. A TV2 és az RTL Klub kínálatából már a kétezres évek második felében kikoptak a telenovellák, nem hoztak elég nagy nézettséget, halál ciki volt õket nézni, és akkor indult be Amerikában a high concept sorozatok (Lost, Szökés, Hõsök, stb) uralma. A csatornák rájöttek, hogy ebben meg a saját mûsorokban van a zsozsó, nem a dél-amerikai eposzokban.

Az évtized végén az egetverõ csodának számított, hogy a Zone Romantica elkezdett új (nem 5-10 éves) televisás telenovellákat (Szerelempárlat) vásárolni, majd pedig a Story TV, Cool meg a többi kis csatorna is megérezte, hogy igenis van igény erre a mûfajra. Így alakult ki az a rendszer, hogy a kisebb csatornák árasztják el telenovellákkal a nézõket.

Aztán a két nagy csatornának leesett, hogy talán visszaengedhetnék ezeket a sorozatokat magukhoz, viszont össze-vissza vásárolják a telenovellákat. A TV2-nek hatalmas szerencséje volt a hótt gagyi, ám sok-sok embert lekötõ Árva angyallal, míg a nézettségi versenyeket sorra nyerõ RTL Klub a magasabb minõséget képviselõ, több pénzbõl készült, nagyobb sztárokkal teletömött, Mexikóban nagyon is sikeres Mindörökké szerelemmel felsült. Most úgy tûnik, a TV2 ismét jó lóra tett az Eva Lunával.

Viszont annak a legkisebb jelentõsége sincs, hogy melyik telenovella melyik csatornára kerül, feltéve, hogy nem valami icipici eldugott kis családi Bt-rõl van szó, ami nincs benne a legnépszerûbb elõfizetési csomagokban. (Mert úgy látom, hogy a legtöbb ember nem csak az m1-TV2-retekklub szentháromságon él, hanem van Romanticája és Szotyitévéje, a Szerelem diadalát sugárzó Prizma TV-vel viszont gondban vannak.) Attól, hogy a no name Marina a TV2-n ment le, még nem lesz jobb mondjuk a Romanticás Kedves ellenségnél vagy a Szerelem nevében-nél.

A Vad szív szerintem közepes, egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek kikiáltották, viszont nem is kiemelkedõ, ahhoz túl sok hibája van. Persze én a magam részérõl nagyon csípem.
Aribeth 2011 okt. 02. - 21:24:11 Előzmény napraforgó
(460/650)
A telenovella-készítõk idõnként szeretik összemixelni a korábbi sorozatokat, néha ezt néma csöndben csinálják "eredeti történet" címen, és remélik, hogy nem szúrja ki mindenki szemét a hasonlóság, mások meg eleve azzal indítják a projektet, hogy sajtótájékoztatón közlik, hogy figyu gyerekek, az új telenovellám ennek és ennek a hibridje lesz. Ez a Megveszem ezt a nõt és a Vad szív (Corazón salvaje) címû regény történetét vegyíti. Az elsõ tíz rész kísértetiesen hasonlít az elõbbire, utána viszont nagyon elfajzik tõle. A CS-t sem követi hûségesen, ugyanis én csak a 78-109. részig merem azt mondani, hogy hasonlít a regényre, a többi epizód viszont önálló életet él.
Dina1987 2011 okt. 02. - 20:46:40
(459/650)
Vajon ha nem állítanák le René Casados meddig tudna beszélni??? hahahaha http://www.youtube.com/watch?v=LPBANAcfssM
Dina1987 2011 okt. 02. - 20:35:06
(458/650)
:D
Dina1987 2011 okt. 02. - 20:29:17
(457/650)
Ez a kép örök rejtély hogy mit lesnek ennyire mind! haha
Dina1987 2011 okt. 02. - 20:28:09
(456/650)
:D
Dina1987 2011 okt. 02. - 20:27:02
(455/650)
Na itt látszik, hogy gyakorolnak a jelenet elõtt. A kopasz krapek Maria Rojo szövegolvasója, az Helena mögötti pasi pedig az övé!
Dina1987 2011 okt. 02. - 20:25:21
(454/650)
jaa képet is be kéne raknom :P
Dina1987 2011 okt. 02. - 20:22:40
(453/650)
Figyelj Aracely..gyere csak közelebb...Figyiiii...Légysziiii kérjél már nekem is a többiektõl egy kis popcornt!
Dina1987 2011 okt. 02. - 20:21:24
(452/650)
Casados csak mondja és mondja: Éljeeeen Veracruz! Okkké René Tuuuudjuk! A háttérben a csapat közben nagyban popcornozik!
Dina1987 2011 okt. 02. - 20:18:05
(451/650)
Itt elvileg a rosszulléttel küzdõ Leat kísérik! hahaha Hát marhára!