sushi 2008 júl. 14. - 21:13:31
(12/52)
jajj, de menniyre nagyra becsülöm ezt a filmet!!!Tetszik, érdekes a témája szeretem amikor emlékkel foglalkoznak egy filmben, jó dolog velük foglalkozni...egyébként el is tudnám képzelni hogy egyszer eljön ez az idõ a valóságban is...a vágó gép nagyon ott van...izgalmas,érdekes,titokzatos,egyik legkedveltebb filmem...
AvatáR Gil Maerth 2008 júl. 10. - 18:21:33
(11/52)
#55.

Ez a jó kis sci-fi melyet Robin Williams alakitása és a téma feldob (agyi implantátum, mely emlékekekt rögzit).Különösen jó a bevágások a végén. Bár maga vég kissé vérszegény.
Én egyfolytában a "Különvélemény" címû sci-fire asszociáltam- nem tudom miért.

Talán amiatt hogy a prekogoök a multban éltek, mint ahogy Alan hackman is mások multjában élt - mig a sajátját egy régi "bûn" árnyékolta be.
Fletcher vissza akart élni az emlékekkel. Mi8g maga az emlékvetités szerintem a "Csak a szépre emlékezünk" mentalitást sugallja.
Della gyönyörû. (as usual)
Mi kell még? :)
pozsizsuzsi 2008 júl. 10. - 16:00:19
(10/52)
Nekem is eléggé tetszett,

spojli

egészen a végéig, amikor is morálisan, meg történetileg is komoly elvarratlan szál maradt a kislány további sorsát illetõleg.
Vagy, nagy kaszab volt a filmben.
Vagy, én voltam tompa.
8/10
real_madrid 2008 júl. 10. - 15:46:53 8/10 Előzmény Anditos
(9/52)
jó film volt, nekem teccett.
Anditos 2008 júl. 10. - 09:11:47
(8/52)
Tegnap csak a felét bírtam megnézni, bealudtam, de elõtte nagy bölcsen elindítottam a videót, kiváncsi vagyok a végére. Azon gondolkodtam a film közben, hogy az én emlékvetítésemre mit tudnának összehozni. És hogy a Zoe-val bizonyára sok felderítetlen gyilkosságra is fény derülhet, igaz, már csak a tettes halála után.
pozsizsuzsi 2008 júl. 10. - 01:01:58 Előzmény darmen
(7/52)
spoiler

Említették a filmben, hogy az implantátum beépül az agyba, és idõvel kimutathatatlanná válik.
offtopic
Ezüstliliom 2008 júl. 09. - 23:33:21 Előzmény darmen
(6/52)
Ez is spoiler. Kérem a moderátorokat, biggyesszék oda a feliratot!
perry 2008 júl. 09. - 07:23:10 Előzmény darmen
(5/52)
Lehet, hogy etikátlan de én egy másik filmet ajánlanék Williams - tól, jelesül Az éjszaka hangja mozit.:)
darmen 2008 jan. 20. - 20:22:55
(4/52)
A film alapötlete szerintem nagyon jó volt, de az tény, hogy kihozhattak volna belõle sokkal jobb filmet is.
***SPOILER***
Sok volt benne a logikai hiba, pl ha valaki egy ilyen állásra jelentkezik (bár a filmben nem derül ki, hogy ki és milyen módon lehet vágó), akkor szerintem az a minimum, hogy leellenõrzik hogy nincs-e implantátuma. De persze akkor a film már itt bukott volna. Ami nekem hiányzott, hogy a végére betehettek volna egy rendes emlékvetítést Robin Williamsrõl, olyat amilyeneket õ is csinált.
Robin Williamset nagyon jó színésznek tartom, de ezt a szerepet nem rá szabták, egyáltalán nem illett hozzá szerintem, persze ez csak egy vélemény. :)
Neszfor 2007 okt. 31. - 12:45:10 Előzmény graniti
(3/52)
Valahogy így vagyok vele én is. Egy ilyen sztori többet érdemelt volna, de még így is a nagy átlag fölött teljesít. Mindenesetre az utolsó snitt Robin Williams-rõl sokat dob a film összértékén.
6/10
Newcastle United 2006 nov. 02. - 09:29:31 6/10
(2/52)
Nem rossz film ez. Ötletes, jól van megrajzolva, simán nézhetõ.
graniti 2006 nov. 01. - 18:24:37
(1/52)
Most néztem meg DVD-n. Biztos lehetett volna sokkal több mindent kihozni ebbõl a filmbõl, Robin Williams sem a legjobb formáját mutatja, de nekem tetszett. Jó volt az alapötlet, gondolatébresztõ, bár sok hülyeség is van benne és bizonyos szálak kidolgozatlanok. Összességében nézhetõ film.