10/10
bikfity80 2018 okt. 02. - 19:54:18 10/10
(109/129)
Nagyon jó a film, csak ajánlani tudom.
1/10
koosmiklos 2018 okt. 02. - 01:19:35 1/10
(108/129)
A filmre egyetlen szó illik: kínos. Eltűntek a karakterek és a vígjáték helyett kaptunk egy akciókomédia erőltetett paródiáját. A filmet nyitó lövöldözésnél már érezhető volt, hogy rossz irányt választottak .

Ugyanígy rontották el az Üvegtigris 3-at is. Egy roncs filmbe nem való egy Bentley
Blindmouse 2018 okt. 01. - 19:52:19
(107/129)
Ha tehetném visszakérném azt a másfél-két órát amit elvett az életemből ez.
Pénz volt filmre, el kellett költeni, na ötletek azok nem voltak semennyire sem. Ez lett belőle.


6/10
nikato 2018 okt. 01. - 17:20:33 6/10
(106/129)
A 3-ból nekem ez a rész tetszett a legjobban. A 2.-ra egyáltalán nem emlékszem, az első azért jó, mert retró hangulatú, de sose szerettem. A 3-ban Stohl nagyon jól játszik, Faragó András, Csuja Imre is. Faragót simán megnézném színházban is. Viszont az sose értettem, hogy Oroszlán Szonja miért volt olyan felkapott a hazai filmek terén??!! Labancz Lilla első kiadása.
Robzombi 2018 okt. 01. - 12:31:18
(105/129)
Visszatérve a meztelen segg -ekre. Eszembe jut Haláli fegyver című paródia film. mikor Emilio Estevez meztelenéül sétál végig azzal a címszóval, hogy minden filmbe kell egy funkció nélküli meztelen segg-es jelenetnek. Igen ám de nem ennyi :DD Ha ivós játékot játszanának a ha látsz egy segget iszol szabályokkal ,akkor itt a végére csont részegek lennének a játékosok.
Robzombi 2018 okt. 01. - 11:45:30
(104/129)
Elnézést hogy megint írók :DD Alex mármint maga a színész Szervét Tibor szerepelt még a filmben, de annyira "bebizonyította" hogy nem ö az hogy ki is ment a fejemből :D
Robzombi 2018 okt. 01. - 11:36:58 Előzmény csicso82
(103/129)
Kassai Ilona ! Nem mellesleg egy remek szinkron színész.

Pl a Gyilkos sorokban ő Angela Lansbury ,és még lehetne sorolni .
Robzombi 2018 okt. 01. - 11:31:21
(102/129)
Visszább olvasva "S*gghülye Oroszlán Szonja - a korábbi részek kedvesen butuska karaktere itt már-már undorkeltő, megbocsáthatatlanul sötét és ellenszenves r*banccá válik "

Akkor nem csak én éreztem így. Nem akartam ki írni. mert igazából az előző filmekben is ilyen karakter volt, de nem ennyire.
Robzombi 2018 okt. 01. - 11:26:40
(101/129)
Ami kimaradt.Stohlt nem szeretem , de jó fejtség volt tőle hogy elvállalta saját maga paródiáját. Viszont az az éneklés nekem sok volt. Már a Megjött Apuci-ban is idegesetit a Panda rádió-s dalolásával. :D
Robzombi 2018 okt. 01. - 11:18:53
(100/129)
Az első két részt szerettem, ezen is voltak olyan jelenetek amiken jót derültem. Ugyanakkor érződött rajta, hogy már apadóban van az ötlet börze. Remélem tudják mikor kell abba hagyni egy történet kisajtolását, és itt a boldog befejezés , valóban befejezés volt. ( Szép volt jó volt, de ne essünk abba a hibába hogy ugyanúgy nem tudunk leállni mint az amcsik.

Alex bele rakása a filmbe elég erőltetett volt szerintem, legalábbis érződőt rajta, hogy nem nagyon fűlik a foga az egészhez , gondolom ezért is lett a "csavar bedobva" Viszont Alex-et egycsapásra Arsène Lupin-re átgyúrni számomra kicsit túlzás volt. Az a csavar csak hozzá adott a filmet eléggé átható langyisághóz. ("Az én csinálom a köcsögöket beoszláson viszont az ajánlóban is jót röhögtem")

Gondoltam hogy be fogják vetni a leesett a szappan geg-et. De
túl sok meztelen fenekű szinész-re marhára nem lettem volna kíváncsi, szóval elhittem volna akkor is hogy meztelenek ha nem mutatják a seggüket. (Mondhatják hogy az előző filmekben több volt a női meztelenség, és ez valamilyen szinten igaz. de itt túl buzgón próbálták behozni. )

A filmről a véleményem egynek elment , de ez nem az a darab, amit minden évben képes lennék megnézni. A készítők kérem tanuljanak az amcsi több részes filmek, és az üvegtigris példájából , több részt ne próbáljanak, mert oltári bukta lesz belőle. Itt is gondolom már nem hozta az elvárt sikereket , ezért is került ilyen gyorsan a TV képernyőjére. ( mindenesetre köszönöm hogy láthattam)

Valahogy a film a maga paródiája lett . Olyan lett mint maga a Büdös pardon Bűnös város. Ha nincs sikere a moziban ? Majd biztos tuti siker lesz DVD-n vagy TV ben :DD SZERK: Láttam az itteni cikket: https://port.hu/cikk/mozi/ennyi-ember-nem-tevedhet-21-eve-nem-latott-sikert-ert-el-a-valami-amerika-3/article-50757 De ez nagyban az előző két film sikereinek köszönhető. A mostani film után egy 4. filmnél kevesebb lenne az érdeklődés. (De lehet én tévedek)
Gizmo78 2018 szept. 30. - 07:13:39
(99/129)
Erősen dolgozni kellett volna még a történeten... Tele volt fölösleges, öncélú jelenettel. A színészek megszólalásai üresek, rövidek, semmitmondóak, a jelenetek helyenként összefüggéstelenek. A "nagyfilm" hatás helyett inkább egy stúdióban forgatott brazil tv játék érzése volt bennem. Nekem a film élményt agyoncsapja a tv tűéles hd felbontása, ez nyilván rátett erre mégegy lapáttal. Kár érte, lehett volna belőle az első kettőhöz hasonló tartalmasabb "inteligensebb" vígjáték. A kevesebb több lett volna abszolut megállja a helyét. Ettől függetlenül volt benne jópár vicces utalás, kiszólás, amik szerencsére feledték az alpári poénokat.
3/10
Trivia Showtime 2018 szept. 26. - 17:27:13 3/10
(98/129)
Herendit kifejezetten kedvelem, emiatt vagyok mérges rá ezért a fércműért. Az első rész intelligens aprólékossága a forgatókönyv és a karakterek tekintetében, a második rész még mindig újdonsággal és remek zenével szolgáló varázsa itt totális nihilbe, sőt kifejezetten kínos jelenetekbe fulladt.
Számomra a leginkább megbocsáthatatlan hibák a következők voltak:
Kokó Stohl a börtönben - önirónia helyett elviselhetetlen ripacskodás, különösen az üvöltő énekes jeleneteknél
S*gghülye Oroszlán Szonja - a korábbi részek kedvesen butuska karaktere itt már-már undorkeltő, megbocsáthatatlanul sötét és ellenszenves r*banccá válik
Nagy Ervin figurája - Én éreztem kellemetlenül magam helyette, pedig nem vagyok sem homokos, sem homofób.
Szervét Tibor dupla szerepben - a forgatókönyv egyik leggyengébb koncepciója. Értelmetlen és ostoba húzás.
Ganxsta - Zana Zoli sokadszor hozza a tőle megszokott, teljesen hiteltelen keménysrácot. Így 70 kilósan, őszülő halántékkal különösen szánalmas.
+ borzasztóan idegesítettek az indokolatlanul gyakran felvillanó férfi hátsók.
Valamint egyetértek az előttem szólók közül azokkal, akik szerint a három testvér karaktere is totálisan súlytalan ezúttal.
Valami Amerika 3. helyett én inkább a Bűnös Város 2. címet adnám a filmnek...


8/10
szabzero 2018 szept. 25. - 08:29:30 8/10
(97/129)
Az első kettő valóban jobb volt, itt egy kicsit akadozott a dolog, de messze nem olyan rossz, mint ahogy itt sokan lehúzták. Sokszor bugyutácska a sztori, főleg ami a börtönben történik, de nem kell megfejteni, elég ha szórakozunk, mosolygunk.
gazsiga 2018 szept. 24. - 17:19:38
(96/129)
Aki Stand-up-hoz van szokva, az ne nézze meg a filmet, ehhez több kell.
2/10
diagamer 2018 szept. 24. - 06:50:49 2/10
(95/129)
A Valami Amerika 3 projekt eredeti címe "Bűnös város" lehetett...
4/10
Ildchen 2018 szept. 24. - 05:15:40 4/10
(94/129)
Amilyen jó volt az első rész, még a második is elment, de ez katasztrófa. Van az a pénz, amiért ezek az egyébként jó színészek ilyen színvonalon aluli produkcióban szerepelnek. Egyedül szerintem az alapszereplők között volt kémia, az összes többi eljátszotta a maga szerepét, oszt jóvan. És hát ez a melegvonal, meg ezek a börtönös verések ... zéró kreativitás, zéró humor. Hogy például Kovács Lehel, aki egyébként fantasztikus színész, miért vállal el egy ilyen szerepet ... érthetetlen.
csicso82 2018 szept. 24. - 02:05:08
(93/129)
A szomszéd néni ha jól tudom Döglény Zoli anyukája. Akinek tetszett az első két rész az nyugodtan megnézheti. Másfél óra az egész nem vészes.
4/10
AttilaG. 2018 szept. 23. - 22:50:58 4/10
(92/129)
Jah, csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem most a 3 testvér alakítása is gyengébb volt a korábbiakhoz képest, s nem volt igazán egyetlen emlékezetesen kiemelkedő karakter sem. Max a szomszéd néni és a kék majom a szekrényben. 10/4.
4/10
AttilaG. 2018 szept. 23. - 22:31:36 4/10
(91/129)
Jó, akkor én is csatlakoznék a kritizálók névsorához. Az első 2 részt láttam moziban, a másodikat pont szilveszter este. Tulajdonképpen bírtam mind a 2-t. A harmadikra viszont valamilyen intuíciótól vezérelve képtelen voltam beülni a moziba. Már az előzetes se jött be, és a szereposztás sem. Stohl Bucitól simán ki tud rázni a hideg, néha-néha felfedezem az emberi oldalát. Nagy Ervint se bírom annyira, bár A tanár kellemes csalódás volt. S jó döntés volt nem költeni a mozijegyre. Szenvedés lett volna végigülni. Volt pár poén, amin fölnevettem. De ettől eltekintve egy nagy rakás szar volt az egész, másképp fogalmazva erőltetett szarakodás, amikor a székrekedéses pali azt hiszi, hogy végre sikerült. Valaki azt a bődületes baromságot írta - amúgy írt többet is -, hogy "jó film az, amire évek múlva is emlékezünk, valami emléket hagy bennünk". Jó, akkor egyrészt erre térjünk vissza évek múlva, ugyanis ez a film még talán 1 éves sincs... S a jó ég áldja meg, a sok éve látott szar filmekre azért emlékezünk évek elteltével is, mert annyira borzalmasak voltak, hogy kiráz tőlük a hideg, ha csak valamilyen okból eszünkbe jutnak. - Nálam ez a film kb ez a kategória lesz. Mint amikor megpróbálnak hátba szúrni, egy szerencsére tompa késsel. - S csak szeretném megkérdezni, hogy rossz emlékek nem léteznek??? Nekem léteznek több évtizedesek is. "Bárki bármit mond..." Ez jópofa. Velem is előfordul, hogy bizonyos filmeket, karaktereket illetően képes vagyok szembemenni a tömeggel, persze csak ha érdemes. - Elvakult elfogult idegenekkel inkább nem vitázok, mert úgyse tudjuk meggyőzni egymást, én nem akarok bárkit meggyőzni, engem meg max ismerősök tudnak. - De ahogy itt észrevettem, kezd gyarapodni a filmet utálok száma, becsatlakoznék is. Amúgy szerintem Szervét Tibor kettős szerepe egy erőltetett poén próbálkozás, teljesen lényegtelen, hogy Alex és a diri ugyanaz-e. Stohlt fölösleges volt szerepeltetni, kb semmit nem tett hozzá a filmhez, csak az exrabsága a pláne. S Nagy Ervin is kb ez a kategória, s még lehetne sorolni. Ez az egész most nagyon mellément.
Nosztalgia????? :D
4/10
nokedli80 2018 szept. 23. - 21:44:37 4/10
(90/129)
Szigorúan egyszer nézős felejthető film pár poént leszámítva katasztrofális volt olyan volt mintha a bűnös várost néztem volna

????