Téma: ValóVilág 7

1/10
zsazsa777 2015 febr. 03. - 10:13:26 1/10
(242/422)
Férfit a nõ
1/10
zsazsa777 2015 febr. 03. - 10:11:51 1/10
(241/422)
Egy 5 éves kislánya
abisztriczky 2015 febr. 02. - 11:05:09
(240/422)
Hál istennek Dennis ment vissza! Edina elõadta a nagyjelenetét, hogy mennyire kikészült. Kiváncsi vagyok a ma esti összefoglalóra, hogy mi történt Dennis visszatérte után. Szerintem Edina azt hitte, hogy trióként végigviszik a játékot, valamilyen módon eléri, hogy a nézõk Õt kedveljék a legjobban, és a végén majd Õ nyer. De koppant a csaj, remélem, hogy nem lesz benne a Top3-ban!
DDLL 2015 febr. 02. - 10:57:05
(239/422)
Következõ kiválasztásba a Robin nagyon bele tud szólni! A 3as megpakolja Lacit, Fanni kap 2 jelet es itt jön a képbe Robin, hogy Fannit vagy Lacit pakolja meg! Egy jelet nem érdemes Fannira tennie, hiszen Dennis dönt egyenlõség esetén! Szóval nagy kérdés, hogy felhasználja-e a jelét, hogy ne Laci legyen a kiválasztott?! Bár szerintem most, hogy Dani nem ment vissza jobban nyomulni fog Edinara és érdeke, hogy a lány egyedül maradjon!
Én félek, hogy most a 3as neki fog esni Laciéknak es ezaltal Edina újra felerõsödik! Remélem Dennisnek helyén lesz az esze!!!!
Én egyre jobban gondolkodom Robinon, hogy neki van esze, csendbe hátulról intézkedik van mikor sodródik és bizony... meg fogja nyerni a játékot! Mert szerintem a top3-ba Dennis, Robin es Edina (kinti szavazók miatt) fog kerülni és elsõnek Dennis fog kiesni, Robin es Edina(bár ne így lenne) közt fog eldölni Robin javára!
offtopic
DDLL 2015 febr. 02. - 10:41:49
(238/422)
Következõ kiválasztás
1/10
zsazsa777 2015 febr. 02. - 09:09:52 1/10
(237/422)
Ja, és valószínûbb, hogy a Robint viszi ki, mert úgy gondolja, hogy az kint marad (mivel nagyon kétszínû, köpönyegforgató) és nem lesz riválisa a parasztlánynál. Az is lehetséges, hogy a Dórit, mert ha van 1 picurka esze tudhatná, hogy ha a Dennis ilyen erõs, akkor abból Fanninak is jut sok szavazat. Mindegy, a lényeg, hogy az a nõalázó (gyalázó) maradjon kint!!!
gb4400 2015 febr. 02. - 09:09:35
(236/422)
Sokan a lakók, és a mûsorkészítõk közül is sokan félreértelmezik, hogy mivel lehet odabent sikeresnek lenni, és nyerni egy párbajon. Sokan azt várják, hogy a korrekt, túlzásokba nem esõ, minden feladatba magát odatevõ figurák nyerhetnek. Pedig ez tévedés. Erre az egészre úgy kell tekinteni, mint egy filmre, filmsorozatra. A nézõ mindig annak a szereplõnek szurkol, akit szerethetõnek tart, akivel érzelmileg azonosulni tud. S ilyen esetekben a korrekt, de szürke emberek nem rúgnak labdába, mert a nézõ azt mondja, hogy: "Hát igen! Ez tulajdonképpen egy viszonylag korrekt srác, kivéve, ha nem anyázik, de miért is drukkoljak neki? Ahhoz túl szürke, és érdektelen. Miért is szeressem? Mutatott valaha igazi érzelmeket? Akár jót, akár rosszat?"
Dennis, lehet, hogy egy komisz gyerek, de érzelmeket mutat, nem olyan, mint egy látható érzelmektõl mentes, korrekt szürke ember. A nézõ látja rajta az örömöt, a bánatot. Látja az "emberi" oldalát. És egy filmet nézõ ember is annak a szereplõnek drukkol, akinek nem csak a szürke korrektségét látja.
Másrészt a Dani nagyon sokszor ellentmondásba keveredett önmagával. Most, legutóbb, a villabeli sajtótájékoztatón volt egy afféle mondata, hogy õ volt az, aki sohasem fordult ki önmagából. Ha ez így van, akkor az ányázást, és a részegen kötözködést hová sorolhatjuk? A korrekt viselkedéshez?
1/10
zsazsa777 2015 febr. 02. - 09:01:35 1/10
(235/422)
Ennél jobban nem is fogalmazhattad volna meg az enyéimhez oly közel álló gondolataidat! Csak annyit tennék hozzá, hogy azt senki nem veszi észre, hogy a parasztlány azért csinálja ezt az egészet, mert ide akar költözni?
whitedoor41 2015 febr. 02. - 07:17:36
(234/422)
Csak a tegnapi párbaj eredményére: Hál' Isten! :D
Lilu és Istenes Bence nagyon irritálóak voltak, állandóan éreztették Danit többre tartják, végén ki is nyilvánították, hogy õk bizony az "intellektuel" visszatérésére számítottak, - sebaj legalább õk is koppantak. ;)

Addig még mindig nem jutottam el, hogy visszanézzem az elõzõ heti összefoglalókat és szerintem nem is fogom, az a 4-5 néhány perces jelenet, ami a fõoldalra lett kiollózva is bõven visszaadja/visszaadta azt a hangulatot, amit a trió teremtett az állandó acsarkodásával. Kifejezetten örülök annak, hogy egy primitív suttyó, akinek legalább helyén van a szíve diadalmaskodott egy bár lexikálisan kifejezetten többet tudó, ezt meglovagolva fölényeskedõ és lekezelõ, alacsony érzelmi intelligenciaszinttel rendelkezõ, embertársai érzéseivel elõszeretettel játszadozó, az utóbbi idõben rosszindulattól fröcsögõ egyén felett. Kíváncsi leszek ezek után Edinácska egymaga mihez kezd, Lacira nem hagyatkozhat mert a fiúnak nincs elég sütnivalója, csak a személyeskedéshez ért, lehet hogy egy mûbalhét fog szítani, hogy szakítsanak és rácuppan Robinra... ez esetben viszont egyértelmû lesz a jellemváltása, szóval az is lehet, hogy eljátsza a szomorú, lelkitárs és barát nélkül maradt nímandot, akit senki se szeret, hogy sajnálatot éreztessen a nézõkben. Ha nem változtat a viselkedésén és a többiekhez való hozzáállásán, továbbra is offenzív marad akkor akár már csomagolhat is,- személy szerint nem bánnám ha soha többé nem kéne látnunk.
Azzal, hogy Dennis tért vissza a következõ kiválasztott elképzelhetõ, sõt valószínû, hogy Laci lesz, aki vagy Robint vagy Fannit viszi párbajra, remélhetõleg esélye se lesz egyikük ellen sem. :D
Lorna17 2015 febr. 01. - 22:08:48
(233/422)
Az elején nagyon aranyosnak találtam ahogy Edina és Laci egymásra találtak , de késõbb rájöttem , hogy ez mindkettõjükbõl csak a rosszat hozta ki. Nem csodálom, hogy Lacinak nem volt az utóbbi években kapcsolata , hiszen a személyisége oly annyira negatív , hogy elviselhetetlen. Kisgyerekként viselkedik, érzelmileg zsarolja Edinát azzal állandóan , hogy kizáratja magát. Edinán látszik, hogy unja a banánt mert Laci csak fojtogatja , menne Robin után , mert élvezi , hogy egyszerre ennyi férfifigyelem összpontosul rá, úgy akarja alakítani ezt az egészet , mintha szappanoperát forgatnának. Edina kifordult magából állandóan okoskodik pedig esze nincs túl sok , az eleinte szimpatikus kiscsajból idegesítõ kullancs lett.
Dóri számomra unalmas , nem történik vele semmi , jól néz ki de maximum ennyi. Robin kezd kibontakozni , de lehet már késõ neki. Õ számomra intelligensnek tûnik.
Dani kiesett , vele nem voltam sehogy nem sajnáltam különösebben.
Dennis és Fanni páros , ha fele ennyire lennének alpáriak, elvinnék a játékot , sõt lehet meg is nyerik. Vannak szórakoztató pillanataik , van köztük valami , nem gondolnám , hogy szerelem, viszont ahogy a malacot gondozták nagyon szimpatikus volt számomra.
whitedoor41 2015 febr. 01. - 08:33:21
(232/422)
Én azon akadtam fenn, amit a "pszichológusnak" mondott Dennis és Dani egymásról. Dennis végül is a valós helyzetet konstatálta, míg Dani Edina rizsáját nyomta,- "sunyi, gyáva, nem áll bele a konfliktusokba...". Lehet, hogy már rémeket látok és minden rosszhoz Edinát társítom, de õ is ugyanezt mondta Robinról és már kezd nagyon unalmas lenni, hogy a trió csak ezzel a "nem áll bele a konfliktusokba ezért gyáva" szöveggel jön. Mégis hogyan kéne reagálniuk arra a sok szennyre, amit a trió generál? Már egy jó ideje csak a személyeskedés megy, és ebbe "nem állnak bele". - Maga a kifejezés sem egy értelmes magyar ember szájából származik, látszik, hogy Edina a fõ sz*rkeverõ itt is.
Szõrös láb, ülve pisilés, nem tökös csávó, stb... ezek mind személyeskedések, nem konfliktusok, amibe "bele kéne állniuk". Fanni végre használhatná már az eszét,- mert igenis van neki, ezt már bebizonyította, és az alpári megnyilvánulások helyett furfangossággal, poénnal elütni a kritikákat. Ezen esetben a trió még jobban kifordulna önmagából, mintsem az ilyen vagyok így kell szeretni engem b+ szöveget nyomatná állandóan.
whitedoor41 2015 febr. 01. - 08:14:42 Előzmény idõjós1010
(231/422)
Én Edinának már azt se hiszem el amit kérdez, nem hogy amit mond. Irritál a lénye, minden megnyilvánul mögött hátsószándékot érzek.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 31. - 12:15:42 7/10 Előzmény whitedoor41
(230/422)
Nevezhetjük kórosnak, és betegesnek, de nekik szinte az egyetlen elfoglaltságuk odabent, hogy beszélgessenek. Az igazság mögött pedig számomra már bõven másodlagos tény az, hogy húzódik-e meg önös érdek. Lefölözi ugyan belõle Edina a maga hasznát, de ártani sem hiszem hogy ártana azzal Dórinak, ha felnyitja a szemét.
indingo 2015 jan. 30. - 08:02:39
(229/422)
Számomra a tegnapi adás N°1 beszólása Robiné! Laci megjegyezte, hogy Robin mindig nézi õket, amikor Edinával vannak! Mire Robin nem nézlek titkeket, hanem bámullak és még a nyálamat is csorgatom!
DDLL 2015 jan. 29. - 22:44:50
(228/422)
Sajnos a következõ kiválasztott Fanni lesz :(
Csak nekem tûnik fel, hogy Laci az összes vitában úgy próbál felülkerekedni a vitapartnerén, hogy személyeskedik? Mindig beszól valami személyeset ami egyáltalán nem tartozik a vitához! Nagyon utálom az ilyen az embereket! Miköze egy vitához, hogy valakinek büdi a lába vagy, hogy ülve pisil stb. Szánalmas az ilyen ember!!!!
Azért ez a Dennis fiú nem buta! Milyen jót mondott ma az Edináról a Zsu dologgal kapcsolatban!
szevacica 2015 jan. 29. - 07:16:30
(227/422)
Bocsi, le vagyok maradva. Most néztem utána (mert tegnap este nem bírtam ki és elaludtam), hogy Danit hívta ki Dennis... Háááááát... fogalmam sincs, de ha Dennis megy vissza, akkor a következõ kiválasztott tuti, hogy Edina lesz és akkor a kihívott természetesen Fanni. És ha Dani megy vissza, ugyanaz a párbaj, csak fordított sorrendben.
szevacica 2015 jan. 29. - 07:08:40
(226/422)
Már ha Edina még bent lesz, mire Fanni párbajozni megy. Uis szerintem most Denis Edinát viszi ki és elõfordulhat, hogy Edina marad kint.
DDLL 2015 jan. 28. - 22:50:35 Előzmény whitedoor41
(225/422)
Igen sajnos Fanni Edinát fogja kihívni, de azért kicsit reménykedem, hogy Lacira teszi majd a kendõt, mert talán tõle több bántást kapott!
DDLL 2015 jan. 28. - 22:46:46
(224/422)
Hogy én mennyite utálom nézni Edina és Laci szenvedéseit, igazán bevághatnának másokat! Szívesebben nézném mások párbeszédeit!
abisztriczky 2015 jan. 28. - 20:09:09
(223/422)
Én eljutottam odáig a kis agyamban, hogy bárki is nyeri meg a játékot, de az véletlenül se legyen se Laci és se Edina. A Laci/Edina párocskánál bárki jobb lenne, ha nyerne, csak ne eme kettõ (Edina és Laci) közül kerüljön ki a gyõztes!