Téma: Védelmezők

1/10
Darkmumus 2017 aug. 20. - 16:30:28 1/10
(5/25)
Szerintem nem hogy bosszúállók hanem wc -deszka törölgetõknek jobban el mennének vagy takarító brigád a jobb lenne ha ezzel adták volna ki de hát látszik izlés nincs csak ficam.
Csak azt nem értem hogy merik venni a bátorságot hogy ilyen koppintást és ilyen nevetségesen összeállított filmet dobjanak a magyar és a világ nézõi elé arról nem beszélve hogy a nyomukba se érnek a Marvel és DC képregényihez se a filmjeihez.
1/10
Findzs 2017 aug. 20. - 12:16:38 1/10
(4/25)
Gyenge, nagyon.
Fél órát bírtam aztán átkapcsoltam a John Carterre.
Az se mûalkotás de jobb volt mint ez.
Nem értem ezt a 7.2 es pontszámot. Az imdb -s közelebb áll a valósághoz.
darkbull 2017 aug. 20. - 09:36:13
(3/25)
Nagyon gyenge lett.
A koppintással vitatkoznék, a Marvel és a DC képregényeiben mindent kitaláltak már, amit lehet, így szinte minden koppintás, a sajátjaik is. Történetben azok között is van nagyon gyenge, így e tekintetben még el is megy ez a fim.
A látvány, cgi sem volt rossz, elsõ próbálkozásra elmegy.
A rendezés, a narrátor a 80-as évek béna akciórajzfilmjeit és sorozatait idézi, a színészek közül egy-kettõ pedig az éjjel-nappal bukarestbõl sem lógna ki - felfelé.
Jobb színészekkel, egy átlagos rendezõvel még nézhetõ is lett volna.

Nem tudom ez a mû mennyire jellemzi az orosz filmgyártást, gyanítom annyira, mint anno a love.hu, vagy mi és a kis (nem)Vuk a magyart.
2/10
Oh jajj 2017 aug. 19. - 21:24:09 2/10
(2/25)
Valamelyik amcsi szuperhõsös film asylum minõségû koppintása. Röhejesen gyenge.
abisztriczky 2017 aug. 19. - 20:41:25
(1/25)
Azért kíváncsi vagyok rá, hogy az oroszok milyen scifi-t alkottak. Az elõzetes alapján nm lehet olyan rossz. Még kellemesen is csalódhatok.