Téma: Vérbosszú

9/10
zimike 2017 ápr. 16. - 09:21:05 9/10
(8/8)
Szerintem JÓ FILM volt !! Csak a végét cseszték el de minden szempontból :
túl összecsapott -semmi váratlan csavar -
szinte mindent elõre ki lehetett találni
és nagyon röviden elintézték a film végkifejletét.
Ezért aztán az IMDb értékelés pont megegyezett a port.hu
értékelésével : 4.6
4/10
Atis88 2012 júl. 06. - 22:27:12 4/10
(7/8)
Rettentõen gyenge film, tele klisékkel. Akár én is írhattam volna a forgatókönyvet annyi ilyet láttam már. 4/10
2/10
Heisenberg 2012 ápr. 08. - 13:35:06 2/10
(6/8)
Tipikus ZS kategóriás akciófilm, idegesítõ hibákkal, szóra sem érdemes.
2 pont
3/10
alien1976 2012 ápr. 06. - 05:52:49 3/10
(5/8)
Ez gyenge volt.
A film elején lévõ rajtaütéses akció jelenetet nem is értettem, hogy minek kellett bele a sztoriba.
Utána a történet még csak - csak elmenne, annak ellenére, hogy egyszerû, fordulatoktól mentes.
A sztoriba sok - sok hiba volt, ami valahogy néha zavart.
De egy nagyon zavart. ( A következõ mondatok SPOILERT, SPOILERT tartalmazhatnak :
Film eleje : Menekülõ ember, sarkában a fõhõssel. Rosszbácsi egyszercsak megáll, elõtte egy kislány, s rendõrünk szó nélkül hátbalövi. Jön a dráma, meghal a kislány. S nincs semmi. Se egy kihalgatás, csak a fõhõsünk fõnöke ennyit mond, az akciók áldozattal járnak. Ez hírtelen belevágott a székbe.
SPOILER vége...............Spoiler vége..........
Talán egy kis akcióval fel lehetett volna pörgetni.
Példa, gondolok arra, mikor bekerülve a bandába, oda tehettek volna valami bankrablást, ami feldobta volna a filmet. De csak egy - két verekedést kaptunk.
Inkább hagyom.
De a vége az nagyon el lett kapkodva.
Volt azért pozitívum. A zene. Jól követte a filmet.
1/10
patker 2012 ápr. 03. - 04:39:43 1/10 Előzmény jonny0762
(4/8)
Avval kezdeném, hogy oh my gooooooood! Vinnie Jones nem olvasta a forgatókönyvet, esetleg nem nézte végig azt a szxrt amiben serepelt? Mondja valaki azt, hogy a nyolcvanas években volt ilyen egyszerû sztori.. Nem igaz, azok a Zs kategóriás filmek sem hemzsegtek úgy az anomáliáktól mint ez a szörny. Ha nem néztem volna utána, akkor az életemet tettem volna arra, hogy Uwe Boll összeállt az Aslyumos mesteremberekkel. ---SPOILER--- 10000 Marhaságot felhozhatnék, de az egyik kedvencem amikor egy menekülõ embert hátbalõ a fõhõsünk. (Asszem álmában, ami nem mentség) Csak azért, mert elfut. A másik ilyen hasonló kedvenc, az a két seriffhivatal közti eljárás különbség. - Nem hívott vissza. Sikerült megtudni valamit errõl és arról a bandáról? Válasz: Dögöljenek meg, majd a rendõrkollega megsokkolózza a másik megye seriffjét...---SPOILER VÉGE --- Basszus, biztosan a pokolra kerülök hogy végig néztem ezt a szart... DE MEGÉRDEMLEM!!!!
6/10
jonny0762 2012 márc. 31. - 13:47:45 6/10 Előzmény djhoffman
(3/8)
6-ot adtam rá nagy joindulattal :)igazi b film gagyi sztori gagyi akcio jelenetek,csalódás ez a film
10/10
djhoffman 2011 dec. 29. - 17:57:46 10/10
(2/8)
Ez a film nagyon király volt.Végig izgalmas ,nagyon tetszett
Ford Mustang 2011 nov. 26. - 03:39:00
(1/8)
No kíváncsi leszek erre a filmre, jónak tûnik.