Téma: Vészhelyzet

Zsófi 2006 okt. 03. - 19:07:34
(200/2120)
Azt hallottam-most hogy utánanéztem- hogy a bitgate-hez meghívó kell... :(
Meghívna valaki, légyszi!!??
Zsófi 2006 okt. 03. - 19:00:24
(199/2120)
Köszi ReBii!!
Egy lépéssel így is elõrébb vagyok! :)
Na, nézzük megy-e vagy sem...
Jó, beírtam, de nem találok olyat, hogy regisztráció vagy valami ilyesmi... Hogy lehet regisztrálni?? (Lehet, h csak én vok a béna...:P)
david12345 2006 okt. 02. - 20:48:34
(198/2120)
Pontos indulási idõpont: Október 17. 21:10 RTL KLUB és szintén az RTL KLUB-on 22:10-kor a Grace klinika is elindul.
10/10
ReBii 2006 okt. 02. - 18:57:03 10/10 Előzmény Zsófi
(197/2120)
Hát én annak idején <a target="_blank" href="http://bitgate.org/login.php?returnto=%2F" title="http://bitgate.org/login.php?returnto=%2F">bitgate.org</a> innen töltöttem le, de lehet, hogy már nem él a dolog . . .
. . . de , megnéztem. regisztrálni kell és utána lehet keresgélni. Le kell tölteni egy torrent kicsomagoló progit, amit elvileg meg lehet nézni ,hogy melyik kéne, én a Bitcomet-tel töltöttem le, egyszerü, könnyen kezelhetõ...
öö stop nem találom a letöltést. . akkor kell nézni Bittorrent vagy valami hasonló a neve, a Google-ban utána lehet keresni, vagy a 111. oldal körül Rosenberg írt pár oldalt. Gondolom azok is ugyanúgy müködnek, mint ez. .
Remélem legalább egy kicsit segítettem :)
.
Amúgy rájöttem miért nem tesz be olykor képet :D
Mert akkor az apám gépén vagyok. . .tudom zseni vagyok ,hogy erre ennyi idõ után jövök rá, mindegy ,szóval most örülök, mint majom a farkának ,hogy tudok képet berakni, hálaajóééégnek :D
.
nadzsó weaver forevör!
Zsófi 2006 okt. 01. - 20:05:40
(196/2120)
Háát, ReBii, igen félreértetted, de nem baj! :)

Amúgy tökre örülök, hogy végre indul az RTL-en!!
Már várom!!
Ja, azt akarom kérdezni, hogy ahonnan le lehet a Vh.-t tölteni, az vírusmentes nagyjából??
Csak mert imádom a Vh.-t, de DVD-n iszonyú drága... És letölteném...
10/10
ReBii 2006 okt. 01. - 15:41:30 10/10
(195/2120)
Ööö nem mondom ,hogy kész lesz nemsokára, de lehet, hogy valamikor a közeljövõben. Talán egyszerübb lenne, ha letöltenéd torrent progival, ahogy én is letöltöttem, pár nap alatt lent van az összes, pláne ha gyors géped van! :)
A másolásra azért nem bolintok, mert a ramaty gépem most nem képes ilyen ütyködésre . . Szorrrri :)
Szóval szerintem egyszerübb ha letöltöd, vagy kiveszed TK-ból és másolod. . .
Persze ez mind csak kitalát bolondság, meg nem tennék semmi esetre sem :D
lydike 2006 okt. 01. - 12:20:07
(194/2120)
Érdekel a dolog. A postai út is megfelelõ nekem mert most pont ott dolgozom:D
10/10
ReBii 2006 okt. 01. - 10:13:48 10/10
(193/2120)
anyukáját a fórumnak ,hogy nem rakja be a képet, most se fogja,de próba szerencse :D
10/10
ReBii 2006 okt. 01. - 10:12:47 10/10
(192/2120)
Akkor csak félreértettem jejeje :D ennek örülök! Nagy csalódás lett volna, ha egy okostóbi lennél :D Akkor így utolag is elnézést kérek a viselkedésemért :D
.
Megvan a Snakes on a plane! Megnéztem és O_O nagyon ütös! :D Bár kicsit hülyén jön ki, hogy a pasinak a farkára ugrik a kigyó a csajnak a mellére az öregcsajnak a szemére! :D:D:D Na mindegy :D
Meg végre megvan a Ghost Ship is :D a horror ugyan nem az én müfajom, de Julianna miatt megnéztem, hát eszeveszettül jó szerintem :D:D Én ugyan írtóra féltem,h goy a kislány itt is gonosz lesz,de neem :D édi volt (L) :D szóval olyan jó látni Juliannat ilyen más szerepekben is, szerintem nagyon jól játszik! :D
Nadzsó ennyi :D
Cygnus 2006 szept. 30. - 23:21:16
(191/2120)
Lucien lááááv!!!!!^.^
Cygnus 2006 szept. 30. - 23:19:06
(190/2120)
Nem lesz:)))
Én láttam már az egész 12. évadot, és valami hihetetlenül jóóó lett!!!! Szerintem senki ne hagyja ki!!!!
Brambilla 2006 szept. 30. - 21:47:55
(189/2120)
Én akkor lennék boldog, ha a Viasat végre magához térne, megvenné az egész sorozatot és ismételgetések nélkül leadnák végig. Sokkal jobb naponta nézni, mint hetente egyszer. De valahogy nem várok túl sokat az új szériától, a régiek sokkal jobbak és így, hogy Carter sincs, teljesen elveszti a régi hangulatát. Legalábbis szerintem. Aztán ne legyen igazam...
david12345 2006 szept. 30. - 17:27:14
(188/2120)
Nemsokára (még októberben) elkezdi adni az RTL KLUB keddenként.
Zsófi 2006 szept. 30. - 13:03:12
(187/2120)
Ha nekem írtad nem azért írtam hogy a helyesírásodat cikizzem!!!!!!!!!!!!!! Az nem az én szokásom!! Meg aztán nekem sem helyes mindig az írásom!És nem vok okostóbi!! :(
Hanem ezzel azt akartam mondani, hogy szerintem is kibeszéltük már ezt a témát kivülrõl-belülrõl!!
De mindegy!
10/10
ReBii 2006 szept. 30. - 07:48:01 10/10
(186/2120)
Jólvanna okostóbi!
Csak azért, mert sietek és gyorsan bepötyögök valamit és nem sikerül mindig hibátlanul, azért képes vagyok helyesen írni, csak nem érzem mindig érdemlegesnek, hogy kijavítgassak mindent, amennyiben így is megértik a kedves olvasók... Remélem nem esett hiba a mondataimban, tüzetesen ellenõrizni fogom ezekután! Nem lehet majd rám panasz. Maximum nem leszek szmájlis. Üdv
Zsófi 2006 szept. 29. - 20:57:16
(185/2120)
Keresztbe- kasul, oda-vissza!! :D :D
10/10
ReBii 2006 szept. 29. - 14:20:12 10/10
(184/2120)
Jóó azért az sem igaz, hogy minden idõsebb színész, színésznõ tehetséges :D
Nyilván van egy nagy generáció, vagy talán még az azutáni, akik igazán kitanulták a szakmát (akiket én ismerek, jelentem ki elõre is!). Nyilvánvalóan utána is van rengeteg rengeteg színész, aki hasonlóképp tehetséges, tanult, mint õk voltak akkor, de ahogy ezerszer most elmondtuk, sokat számít a külsõ. Azt hiszem ezt a témát keresztbe odavissza átrágtuk :D :D :D Szóóóval Alex Kingston jöjjön vissza!! :D:D
.
Annyira megörültem, mert ma láttam az HBO-n a Mozimozimoziban vagy Felvétel!ben nem tudom, hogy lesz egy film, amiben játszik a Samuel L. Jackson (akit én imádok :D:D
Zsófi 2006 szept. 27. - 18:37:11
(183/2120)
Már megint egyet kell hogy értsek! :D
Én alapból sokkal nagyobbra tudom értékelni az ,,öregebb" színésznõket!! És nem értem, hogy a koruk miatt mért nem lehetnek õk is a rivaldafény kellõs közepén!? Egyet értek abban is, hogy a mostani tinisztárokat csak a fiatalos alakjukért, friss bõrükért stb. kellenek jobban mint az igazi tehetséggel rendelkezõ színészek! (Tisztelet a kivételnek! Mert azért van olyan is szerintem!) Én semély szerint nézek mindenféle filmet lityilöty csipicsöpiset (mert én is a rihiröhis korszakomban vagyok) is meg komolyabbakat is. Hogy melyik jön be jobban? Talán szerintem nagyobb munkát és sokkal de sokkal nagyobb teljesítményt látok a komolyabb, súlyosabb mondanivalóval rendelkezõ filmekben! Nem is tudom, hogy fogalmazzam meg mások számára is érthetõen, hogy mit gondolok errõl a dologról... Lényeg a lényeg, hogy semmivel nem tudnak jobban felhúzni, mint azzal, hogy becsmérlik a 40-en túl levõ színészek (különösen a színésznõk esetében) a tehetségüket, és ilyeneket mondanak, hogy ,,öregek, kiöregedtek már a színészi szakmából(!?!?!?!)" meg ilyenek!! Ezt annyira utálom, fõleg azért mert mindanyian tudjuk, hogy az esetek 99,9 százalékában ez nem így van!!
10/10
ReBii 2006 szept. 27. - 16:03:26 10/10
(182/2120)
Igen, errõl beszéltem, hogy nem tudtam egészen jól megfogalmazni amit gondolok. Teljes mértékig egyetértek veled. Én ugyan nem ismerem az ifjút, akit te említettél, de bízom annyira izlésedben, hogy egyetértsek. Én magam vihogós tinilány létemre nagyon szeretem ezeket a lityilötyi filmeket, sõt a romantikus csippcsupp csöpögõseket is. Nyilvánvalóan nem a színészi teljesítmény miatt, hanem mert részemrõl szeretem a könnyed, ámde annál hangulatosabb filmeket. Részemrõl, mint filmes család sarja nem szeretem annyira a müvészfilmeket. Nagyon sok "müvész" van a családi és baráti körünkben ,akik nagy és hiresek a magyar filmmüvészetben és valószínüleg pont ezért, mert annyira tul ömledeznek magukról és az ún. müvészetrõl, hogy részemrõl tul van tárgyalva. Nem szeretem a lilaködös filmeket, ahol minden de minden átvitt értelemben van, még az is , ami eredetileg is abban van, és nem azért, mert azokon gondolkodni kell, hanem mert számomra sokszor ez már mü - müvészet. Tul sokszor tulságosan önsajnáltatónak találom a müvészfilmeket és nagyon sokszor nem tudom a színész tehetségét értékelni, a film alapján értékelem. Ha nem tetszett a film, nem tudom pozitivan látni ezt a szinészt. Nem is gondolom, hogy objektivan tudok értékelni dolgokat. Szeretem a krimiket , meg a katasztrófafilmeket. Ott sem a színészi játék a mérvadó sokszor. Mert számomra megannyiszor tetszik egy cápáscunamismegauristenmeghalunk film, még ,ha annyira nem is játszik jól a fõszereplõ, ha maga a film jól meg van kreálva. öÖöö most sem tudom megfogalmazni.. Nyilván számít a jó játék is, de sokszor nem ez elsõsorban a mérvadó. na :D
hehe most mit hihetsz, hihettek rólam, milyen egy szörnyetegmeteg lehetek :D :D :D
10/10
ReBii 2006 szept. 26. - 21:47:47 10/10
(181/2120)
Hát a jelemet automatice kitörölte, igy ne is keressétek :D
nadzsó jóéjt :D