Téma: Videodrome

9/10
Redfield 2007 okt. 12. - 08:34:16 9/10
(6/26)
Akciósként nem láttam egy ideje, de lehet akkor is csak odakeveredett. Mindegy, itt van egyébként a bizonyíték, hogy még azért van belõle néhány: http://dvd.mconet.hu/index.php?cont=dvdreszletes&ean=A0571A

Ha ennyit sajnálnál rá, akkor ajánlom, hogy keress egy dvd-tékát, és írd le magadnak.
Neszfor 2007 okt. 11. - 21:09:37 Előzmény Redfield
(5/26)
te mekkora pali vagy! Én mostmár kifejezetten figyelem ezeket az akciós DVD-ket (a múltkori fülesed miatt), de lehet velem van a gond... én cefettül nem látom ezt sehol, pedig már naon érdekelne. Kíváncsi lennék, hol láttad te már Ilyen Sokszor...
9/10
Redfield 2007 okt. 03. - 13:11:40 9/10 Előzmény Neszfor
(4/26)
A Scanners? Azt is kiadták nálunk? Hójaj... :)
Amúgy ezt meg lehet venni, tényleg van a boltokban a nagyon olcsó dvd-k közt. Én tegnap láttam. Igencsak el lett ez is találva, bár felirat nélkül néztem, és annak ellenére, hogy jó angolos vagyok, nagyon nem értettem sokmindent. Teljes szürreális káosz, de gondolom ez volt a rendezõ úr célja is. Nekem az tetszett a legjobban, amikor a tévében a nõ szája van, és a csávó úgy bújik oda hozzá, hogy a képernyõ is hömpölyög. Elképesztõen meg lett oldva, Cronenbergtõl ez már csak természetes. az eXistenZ-be sok dolgot átemelt innen, a gyilkosságos részeken kívül is.
Neszfor 2007 jún. 18. - 10:12:32
(3/26)
...
Neszfor 2007 jún. 18. - 10:11:11
(2/26)
azt hiszem ez a film megérdemel annyit, hogy legalább néhány kép kerüljön fel róla az oldalra
Neszfor 2007 jún. 16. - 21:10:22
(1/26)
Na már most egyszerûen felháborít, hogy ezt a filmet sehonnan sem tudom megszerezni. DVD-n nem is forgalmazzák...puff neki. És azt jó lenne ha valaki megmagyarázná, hogy Cronenberg legnagyobb kasszasikere (és legnagyobb B-je) az Agyfürkészõk miért nincs benne az adatbázisban?