10/10
Lord Ice 2013 júl. 17. - 04:07:44 10/10 Előzmény user11
(6/6)
Most fedeztem fel (kicsit ujra, a zeneje sokaig allando vendege volt a lejatszomnak), fantasztikusan jo.
Emlekszem anno a Gyozike show utan vetitettek, a nepbutitas utan sajnos mar kevesen maradtak ebren ehhez a musorhoz.
user11 2012 dec. 28. - 09:19:55
(5/6)
Valaki feltolta a sorozat részeit a youtube-ra, ott megtekintheted, érdemes, nagyon jó, tanulságos , gazdag és mélyen emberi sorozat. Írd be, nézd meg, tetszeni fog. Értékesnek mutatja be a zsidó, cigány, fekete, arab, andoki stb. kultúrát, képviselõit emberszámba veszi. Ezért is nagyon ajánlom.
10/10
sanderb 2012 febr. 17. - 08:09:08 10/10
(4/6)
Szenzációs! A közelmúltban volt módomban újra megnézni az egészet egyben, és állíthatom, hogy az általam valaha látott legjobb ilyen jellegû sorozathoz volt szerencsén. Amikor már kezdi elveszíteni az ember a jövõbe vetett hitét itt, Európa kellõs közepén (vagy akárhol), akkor ezt látva egy akaratlan terápia szerencsés résztvevõjévé válik, s újra értelmet nyer minden. Egyszerûen tökéletes. Csak ilyen gondolkodás mentén szélesre tárt látómezõ biztosíthatja az ideológiai szélsõségesek elcsendesedését, a rossz értelemben vett nacionalizmus kivérzését. A fegyverek ellen ilyen és ehhez hasonló kultúrbombával lehet leginkább harcolni - szerintem.10/10
southwind 2007 júl. 08. - 09:55:02
(3/6)
Tulajdonkeppen vannak vilagreszek, amik eleg lassan valtoznak... ahol 5 ev vagy 10 en nem hoz akkora valtozast, mint nalunk... En nagyon kedvelem ezt a sorozatot.. magat a temat is, meg Kepes hozzaallasat is... sok, nagyon sok ilyen film kellene.. talan kesebb lenne az eloitelet, a viszolygas, az ellensegeskedes, es tobb lenne bennunk a megertes, belatas.
Huma 2007 máj. 13. - 05:05:40 Előzmény svaradi
(2/6)
Ez az elmúlt sorozat ismétlése szerintem.
svaradi 2007 jan. 13. - 22:12:18
(1/6)
Mikor készült??? Melyik évben??
Köszi:
Pista