leopard26 2008 dec. 11. - 10:27:56
(11/11)
Ez nagyon durván jelképezi a cuccost az biztos.Be is paráztam jó pár helye.Bár már igaz!Az emberiségre ráférne egy jó nagy szanálás!!!!!!!!!!!!!!
Szandó 2008 márc. 31. - 20:37:55 Előzmény kovrob
(10/11)
nem azt mondom hogy nincs igazad kobrov de azért nem csak élvezni kell az életet,mondjuk én még fiatal vagyok,de a gyerekeid hol fognak élni ha mindenféle katasztrófa lesz.õk már nem élhetik olyan vidáman az életüket.Engem se érdekelnek annyira de egy kicsit mégis.vigyázni kellene a földre és mégse teszik az emberek.
kovrob 2008 márc. 31. - 07:27:53
(9/11)
Sziasztok!
Tulajdon képpen mindenkinek igaza van!
Valóban lehetnek még járványok, cunamik, földrengések, meteor és más egyébb innen a földrõl és az ûrbõl érkezõ csapás! De ha csak várjuk ezeket és addig nem élünk mert ezeken a fikciónális jövõkön agyalunk, akkor minek születtünk egyáltalán!
Különben meg a jégkorszak egy óriás meteor becsapodásának következménye volt!
De ma már talán tudnánk ellene védekezni!
Amúgy meg valami nagyon okos valahol egyszer megnyom egy gombot és a 4. világháború ahogy Einstein jósolta már kõbaltával fog kezdödni!
Ja és ott van még a Nukleáris tél!
Tessék jégkorszak!
De engem ezek a katasztrofa filmek amiket a nézök elszörnyölködtetésére tucatjával gyártanak, nem nagyon érdekelnek!
Láthat az ember elég borzalmat az életben csak olvasni és nézni kell a hireket!
intovon 2008 márc. 31. - 06:16:02
(8/11)
Ma este meglesem, mert kíváncsi vagyok, hogy milyen...
Grizzly 2007 okt. 01. - 01:07:43 Előzmény _Dani_
(7/11)
"És valószínûleg a jövõben nemcsak egy ilyen valósul meg, lesz részünk áradásban/cunamiban, felmelegedésben, trópusi viharokban, s ezeknek köszönhetõen újabb járványokban."
Ezek nélkül is elkerülhetetlen 50-60 évenként egy kiadós járvány. Még a madárifluenzás combokat szopogató keleti cimborák asszisztálása sem kell hozzá.

Az emberiség szerepét meg mindenki túl reagálja. Nélkülünk is adott lesz egy jégkorszak, mint 10e éve. Akkor még sehol se volt az ember, mégis bekövetkezett. Amúgy mi lehet a legrosszabb? Megyünk délre ;)
_Dani_ 2007 aug. 30. - 11:28:32
(6/11)
A cím eléggé félresikerült. Egyáltalán nem világvéégéket mutattak be, hanem 4 darab pár százezer halálos áldozattal járó katasztrófát.
Kicsit unalmas volt, hogy mind a 4 fejezet ugyanúgy kezdõdött, mûsor harmada kb csak ismétlés volt.
Az elsõ három nem volt olyan rossz, de a negyedik az valami hihetetlen nagy baromság volt.
És valószínûleg a jövõben nemcsak egy ilyen valósul meg, lesz részünk áradásban/cunamiban, felmelegedésben, trópusi viharokban, s ezeknek köszönhetõen újabb járványokban.
Éljen az emberi faj, amely sikeresen tönkreteszi ezt a bolygót.
efes 2007 aug. 29. - 09:18:01
(5/11)
a happy ending szimpatikus pedig. mondjuk, csináljunk egy másik világot, paralell... csak jobb, mint szétrombolni azt, ami van, nem?
kisciccca 2007 aug. 29. - 02:30:39
(4/11)
Sziasztok!
Annyira azért nem volt rossz...:)
De most komolyan,milyen legyen a világvége?!
Happy End????
Na neeeee! :)
real_madrid 2007 aug. 28. - 23:40:33
(3/11)
nekem sem tetszett :(
Melcsu 2007 aug. 28. - 23:22:46
(2/11)
ez jó szar film volt!!! :S:( sajna
eriked 2007 aug. 28. - 21:35:55
(1/11)
nem tom nem láttam még de biztos jó lesz
csak 1 a gond hogy ami a tv2-n megy az is érdekel