4/10
Highlanders jan. 12. 18:55:48 4/10
(8/8)
Egész egyszerűen pocsék. Rég láttam ekkora sz@rt az az igazság, de épp Jamie Olivernek képzeltem magam,és mellettem ment amíg főztem . Ócska színészi játék, pocsék és kiszámítható történet, rossz rendezés és rossz zene. 4 nyomorult pontocska tőlem.
6/10
leho 2022 okt. 20. - 23:36:18 6/10
(7/8)
: D Vicces.
5/10
nefefe 2021 júl. 12. - 17:42:37 5/10
(6/8)
A két főszereplő kicsit emlékeztetett a Ponyvaregény híres párosára (Travolta - Jackson), persze ők jobbak voltak. A film stílusában szintén a klasszikus 80-as, 90-es évek filmjeire hasonlít. Nem sok újdonságot lehet felfedezni benne, alapvetően elég lassú, de azért helyenként elég szórakoztató Adkins és (főleg) Mandylor játéka. De semmi extra. Azért ebben a szakmában egy ilyen feltűnő autóval közlekedni, pláne követni valakit, nem lehet egyszerű. --- Spoiler --- azért a vége vicces volt. Amikor a verőemberek öntudatra ébrednek és elkezdenek lelkizni, és védeni a célpontot. Amikor a fegyveres belép az ajtón, Sue pár méterről gépfegyverrel lő rá, tiszta célpont, mégsem találja el. Utána, amikor még három fegyveres belép, Sue észreveszi őket (előbb mint azok őt), és az összes reakciója, hogy " cseszd meg ". Ahelyett, hogy lőtt volna. Amikor szitává lőtték, előkerült French is - aki addig ki tudja merre volt, és kb. 2 m-ről lőtt, szintén tiszta célpontokra, mégis őt lőtték meg. Egy veterán katonától nem ezt várná az ember. Ez nagyon gagyin lett elrendezve. A film vége olyan Tarantinós utánzat volt. A film közbeni tehenes analógok jók voltak. Egyszer nézhető lightos akciófilm.
3/10
sexykex 2020 dec. 06. - 23:07:27 3/10
(5/8)
Eddig csak ázsiai filmekben láttam hasonlót. Valószínűleg itt is egy söralátétre írták a forgatókönyvet, hiszen az egész mozi Scott Adkins és Louis Mandylor verekedéseiről szól. Jaj, kemény, nagyon kemény a behajtók, a gengszterek lábtörlőinek élete. (Huuh! Most teljesen beleborzongtam a gondolatba.)
1/10
Jsksk 2020 febr. 05. - 20:51:34 1/10
(4/8)
Megbántam, hogy megnéztem. Aki ezt a sztorit összeállította agyilag beteg.
DeathAdder 2019 júl. 26. - 00:29:34
(3/8)
Remélem a genderisták felszólalnak kvótájukkal, lévén a filmben agyba főbe vernek boldog boldogtalant, csak a nőket nem akik ugyanúgy rászolgáltak volna ebben a filmben.
A film egyszer nézhető, olyan semmilyen, tetszett benne a szarvasmarhás analógia.
5/10
pihes 2019 jún. 01. - 15:23:30 5/10
(2/8)
Egyszerű ez mint egy pofon, és a pofonból sincs kevés!

5/10
olahmiki1959 2019 máj. 29. - 06:19:34
(1/8)
A Port stáblistáján mindenki fel van tüntetve, CSAK A FŐSZEREPLŐ - SCOTT ADKINS - NEM!
Gratula, de tényleg!...:)
A film egyébként erős B kategória, sok bunyóval.
Egyszer nézhető...:)