Téma: Virsliparti

1/10
hunlaszlo.talos@gmail.com 2016 okt. 08. - 12:49:39 1/10
(9/49)
Látom Barbara a hozzászólásával nagyon beletaposott azok lelkivilágában, akiknek a humor fogalma abban merül ki, hogy ledegradálnak egy filmben egy másik népcsoportot, esetleg akik azt tartják viccesenek ahogy mások káromkodnak, illetve akik a fûves, kábítószeres poénokon nevetnek.
De már magában nem meglepõ hogy ezt a filmet sokan nézik meg, mivel a mostani moziünnep miatt mindössze 750ft-ért be lehet jutni a mozikba.
Manapság ha valaki véleményt ír, ráadásul olyat ami eltér a többi emberét, azt támadni kell, most ilyen országban élünk, ahol gyûlölködés fontosabb, mint azt elfogadni, hogy mindenkinek lehet saját véleménye, saját döntése, és hogy az illetõ értékes tagja-e a társadalomnak, nemtõl, kortól, vallástól függetlenül.
9/10
lacee83 2016 okt. 08. - 00:11:20 9/10
(8/49)
Szerencsére az elõzetesben nem lõttek le minden poént. Alpári és beteg...nem kicsit hanem végig.. Kell ilyen is. Sokat járok moziba de néha úgy érzem az elõzetesekkel jól félrevezetnek és úgy jövök ki hogy kár volt pénzt adni érte. Itt most jót szórakoztam a pénzemért. Nekem többször nézõs.
Torolt Felhasználo 2016 okt. 07. - 23:34:56
(7/49)
És azért nem tetted, mert
- nem láttad a filmet, így a beírásod érvénytelen
- ezennel önfeljelentetted magad lopás vádjával?
1/10
Laszlo Talos 2016 okt. 07. - 23:17:01 1/10
(6/49)
SZAR
1/10
Barbara Zabó 2016 okt. 07. - 23:10:25 1/10
(5/49)
Ennél szarabb , idiótább , mocskosabb , borzalmasabb filmet sem látni minden nap. Benne van a TOP3 legrosszabb filmért folyó versenyben. Nincs benne semmi poénos. Minden második szó a baz*meg. Ha fizetnének se nézze meg senki. Idõ pocsékolás. Aki kitalálta ezt az irtózatosan nagy fas*ságot , életfogytiglanra kéne ültetni. Aki ezen nevetni tudott az valami elme roggyant , kábítószeres, alkoholista , 40 éves szûz vagy hasonlók. Szavak leírhatatlan. A film elsõ 20 perce után fogtam volna magam és kisétáltam volna reklamálni,hogy mi ez a szar. Ha lehetne rá -10 pontot adni , akkor ez az lenne.
6/10
wazzap 2016 okt. 06. - 23:18:20 6/10
(4/49)
Ahogyan az elõzetesekbõl már lejött, ez a film egy irtózatosan nagy baromság. Azonban közel sem annyira szórakoztató mint ahogyan azt sejtenè az ember. Jó, jó persze, tele van poènnal, káromkodással meg agyament fa$zsaggal, de az alapstoryt leszamitva, semmi extra. Ahhoz hogy igazan elvezni tudja az illettõ be kène vernie pár sört, hogy a különbözõ tudatmódosító szerekrõl már ne is beszèljek. Csak aztan nehogy úgy járjon mint az a csaj, aki konkrètan szèthányta a moziban a fèl hátsó sort. Nem vicc, mèg meg is állították a filmet, ès bejött egy takarítóbrigád. De visszatèrve a filmre.. A film vègèt meg nèhány rèszt leszámítva a törtènet sablonos, de azèrt humoros. Nèhány jeleneten kifejezetten hangosan kacagott a közönsèg, az orgia rèsz hatalmas volt
blackangle2@gmail.com 2016 okt. 06. - 12:57:15
(3/49)
1/10
mimzy 2016 szept. 30. - 12:18:47 1/10
(2/49)
A legjobb részek benne vannak az elõzetesben. Még annál is betegebb a film: óvszer, drog, LMBT, orgia, gyilkosság! (és most nem a bébirépákra gondolok)
Túl sok volt nekem.
user11 2016 szept. 04. - 21:06:03
(1/49)
Hát ez beteg lesz!

Magyar trailer:https://www.youtube.com/watch?v=9ZkxAhSe1R4