jani-wan 2015 nov. 01. - 07:54:21
(495/555)
Ez az egyik olyan film amin a szinkron javít. A magyar hangok tökéletesen a karakterekhez lettek választva, aminek a legjobb példája George McFly karaktere, aki színészileg nagyon jól el van játszva, de az angol eredetiben nem jön úgy át a karakter mérhetetlen bizonytalansága, mint a szinkronban.
10/10
cellasto 2015 okt. 31. - 20:58:56 10/10
(494/555)
ezt a trilógiát még egyszer sem láttam eredeti hangon.
ez olyasmi,mintha a bud-terence filmeket olasul nézné az ember :D

megszoktam az elsõ szinkront és csak azzal tudom elviselni

gondolom ezzel sokan így vannak rajtam kívül :)
McLaca 2015 okt. 31. - 20:56:04
(493/555)
Miért nem kapcsolod át a hangot angolra? Bár inkább az RTLKlubra jellemzõ, de mostanában a TV2 is adja az eredeti hangot. Teletexten meg ott a felirat.
kigjuju 2015 okt. 31. - 20:01:40
(492/555)
Katasztrofális a szinkron!
Ezt miért kellet?
Marad a laptop és net!
jani-wan 2015 okt. 21. - 09:12:38
(491/555)
Még néhány óra és megérkezik Marty McFly :)
10/10
offtopic
cellasto 2015 okt. 20. - 23:33:56 10/10
(490/555)
tényleg,akkor elkerülte a figyelmemet
nem tudom,eljutok-e rá valamikor
remélem igen :)
10/10
offtopic
cellasto 2015 okt. 20. - 20:53:49 10/10
(489/555)
hát a mom-ban megy 2d-ben feliratosan
ez van sajnos
én is inkább eredeti hangon nézném elhiheted..

na tényleg nem offolom tovább ezt a topicot

viszont a vissza a jövõben vajon meddig fog menni a corvinban?
mivel az online jegyrendelés még mindig halott...
offtopic
jani-wan 2015 okt. 20. - 20:45:45
(488/555)
Én oda nem nézek be mert biztos tele van spoilerezve.

Szóval 3D angol nincs? Tényleg ki kell menni angliába filmet nézni mert ennyire hülyék? Ez egy vicc.
10/10
offtopic
cellasto 2015 okt. 20. - 18:31:57 10/10
(487/555)
az ébredõ erõ topicjában már volt róla szó
egyébként biztos fog menni eredeti hanggal is pár helyen(mom park pl)
de imax-ban szerintem csak a szinkronos verzio lesz

na off vége
offtopic
jani-wan 2015 okt. 20. - 18:14:07
(486/555)
Nem is tudtam hogy már árulják a Star Wars jegyeket.
De hogy 3D-ben sehol sincs angolul csak szinkronizálva az nonszensz. Az lenne a minimum hogy legyen legalább heti egy-két elõadás IMAX angolul is.
10/10
cellasto 2015 okt. 20. - 10:43:09 10/10
(485/555)
a corvin lassan egy hete játssza eredeti szinkronnal
nem is tudtam róla :O

bár jegyet foglalni online nem lehet a starwars õrület miatt...
robicsek2 2015 okt. 04. - 08:39:02
(484/555)
Hosszú hosszú életet kívánók nekik ! :))
robicsek2 2015 okt. 04. - 08:35:59
(483/555)
Támogatóm !!!!!!!! És új rész se kell belõle,még ha a régi színészeket is szedik össze. Bármennyire szeretem a szereplöket, többet szerintem már nem tudnának hozzá tenni . Inkább kiábrándító lenne a végeredmény.
10/10
offtopic
cellasto 2015 okt. 03. - 19:36:30 10/10
(482/555)
nagyon helyes,tényleg durva mennyi rosszabbnál-rosszabb rimék készült már
ezt legalább nem hagyják meggyalázni :)
_goldie_ 2015 okt. 03. - 19:00:31
(481/555)
és egy dokufilm jön 2015.okt 21-én
"Zemeckis nemrégiben kijelentette, hogy a Vissza a jövõbenhez addig nem készülhet feldolgozás, amíg õ, valamint a forgatókönyvíró Bob Gale meg nem haltak" http://hvg.hu/kultura/20150811_Osszel_jon_a_Vissza_a_jovobedokumentumfi
gladiolus 2015 szept. 30. - 07:34:07
(480/555)
Nem hallottam új szinkronnal, nem is tudom nagyon elképzelni. Azt nem értem ilyenkor, hogy ha rossz a minõsége a réginek, viszont még az összes korábbi szinkronszínész él, akkor miért nem csinálják meg velük újra? Akkor senkit nem érne kellemetlenség. Feltételezem vállalná mindegyikük, már ha kötõdnek a korábbi munkáikhoz, de szerintem ez a sorozat egy elég nagy durranás volt, senkinek nem jelenthetne negatívumot, ha újra elvállalná. Ugyanis nagyon jók voltak, nem kellett volna lecserélni õket.
tom991 2015 szept. 30. - 00:12:14
(479/555)
Pedig ez az új szinkron még az élvezhetõbbek közül való. Egyébként a dialógokat a színészekkel 3 nap alatt vették fel a teljes trilógiához. Egyik nap az elsõ részt, másnap a másodikat, harmadnap a harmadikat.
Azon pedig, hogy a régi szinkronok hangminõségébe - tehát nem a színészek munkájába, hanem abba, hogy milyen állapotba kerültek a felvételek - belekötnek a nagy stúdiók, nem kell csodálkozni. Hogy egy másik Zemeckis-filmet mondjak, valószínûleg már a Roger nyúl a pácban eredeti és egyetlen szinkronja sem menne át a Disney mércéjén, pedig alapvetõen semmi baj nincs vele. Persze nem is akarnak belõle DVD/Blu-ray kiadást csinálni. Amikor még lehetett volna, a forgalmazó nem kérte, hogy a mi országunk számára is gyártsanak mastert, most meg már nem fognak újat készíteni.
(És az igazat megvallva már én is hallom, a BTTF-trlógi klasszikus szinkronjának minõségromlását. Ennek ellenére persze azt preferálom, nem az újat. Viszont ha csak a technikai szempontokat veszem figyelembe és nem a rajongói igényeket, lehet, hogy DVD-re, Blu-rayre én se tenném fel...)
10/10
Xtrem 2015 júl. 05. - 16:04:47 10/10 Előzmény kapitany33
(478/555)
Valóban rémálom volt ezzel a szinkronnal. Elveszítette a varázsát. Nem tudom, miért kellett hozzányúlni? ...
kapitany33 2015 máj. 06. - 01:44:30 Előzmény Larvitar
(477/555)
Üvegtigris Lajos,gyalázat ez a szinkronbagázs!SZÉGYELJÉTEK MAGATOKAT.,
biff 2015 máj. 05. - 20:55:45
(476/555)
ilyenalapon 1955ben van mrá vagy 3 idögép, és bárméket ellophatnák de az is paradoxont hoz létre...tehát mindent hagyni kell hogy megtörténjen újra,(ahogy ezt pl 955ben martynak a lelkére is köti a doki hogy nehogy összetalálkozzon önmagával stb stb)