10/10
Raabz 2008 szept. 18. - 10:27:29 10/10
(195/555)
majd jõvõ meg mondja de én örülök neki,hogy lesz még egy rész így a nyolc éves unokahugom is láthatja
10/10
zee944 2008 szept. 18. - 08:32:46 10/10
(194/555)
Az alkotók sokszor elmondták, hogy az csak geg volt, senki nem gondolkozott a folytatásban. A nagy siker abszolút meglepetés volt. A 2. rész audiokommentárjában elég részletesen alá is támasztják ezt, amikor elmagyarázzák a folytatások keletkezési körülményeit.
offtopic
Csuvatka 2008 szept. 17. - 21:50:06 Előzmény zee944
(193/555)
hogyhogy nem volt betervezve? én úgy tudtam elõre borítékolva volt, és ah az elsõnek is vége lett az nem igazi vég..félbe lett hagyva...
10/10
zee944 2008 szept. 17. - 09:11:47 10/10
(192/555)
Az a vicc, hogy nem volt betervezve.
offtopic
Csuvatka 2008 szept. 16. - 23:40:41
(191/555)
csak azért volt jó a trilógia igazán, mert a 3-om rész elõre be volt tervezve...
monnyuk indiana jones is jóvolt a 3-dik részig bezárólag...
10/10
zee944 2008 szept. 16. - 22:07:05 10/10
(190/555)
Igen.
A Halálos fegyver IV. tényleg remek folytatás, de nem annyira kései, meg viszonylag régi is már. A Vissza a jövõbe-sorozatról meg hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy jó-jó, de azért a 3. rész már messze nem volt olyan míves darab, mint az elsõ.
10/10
zee944 2008 szept. 16. - 19:51:50 10/10
(189/555)
Nem lesz, ne aggódj. Én amúgy nem bánnám. Újra lenne remény. Annyi elcseszett kísérlet után egyszer már sikerülnie kell ;)
Csuvatka 2008 szept. 15. - 21:25:10
(188/555)
meglovagolhatják a negyedik részt is, belerakhatják felõlem batmant és dzsókert és az anakonda 3mat is, de az már nem lesz VJ, punktum!
10/10
Raabz 2008 szept. 15. - 11:14:32 10/10
(187/555)
ez az omonozus részt még én is láttam a Pro7-en
10/10
zee944 2008 szept. 13. - 12:34:11 10/10
(186/555)
Valóban nagyon fiatalos, én egy 2007-es interjúban láttam nemrég, ami a Parkinson-kórról szólt. Ha egészséges lenne, eljátszhatná a 34 éves Marty McFly-t simán. De azért rossz volt így látni.
10/10
Raabz 2008 szept. 13. - 12:20:48 10/10
(185/555)
de lesz Michael J Fox-nak mindenki hisz,csak még tárgyalnak a folytatásról.Azt is olvastam,hogy fiatalabb lesz a csapat (korban),mint az elözõ három részben.
10/10
zee944 2008 szept. 10. - 18:01:41 10/10
(184/555)
Igen, és még egy csomó másik film sem animációs.
ricsi84 2008 szept. 10. - 17:28:14
(183/555)
ez a sotozat trendkívüli!
nekem bejön az összes rész!
jól eltalálták,nem animációs m int a mai filmek pl.:csillagközi invázió 3
10/10
zee944 2008 szept. 10. - 14:46:48 10/10
(182/555)
Elõre is köszi.
10/10
zee944 2008 szept. 10. - 14:39:23 10/10
(181/555)
Nyilván, de nem szeretnék a napilapokra hagyatkozni, ha egyszer te is itt vagy. Amúgy ezt nem tudnád telepatikusan megtudni? Mert akkor még elõbb tudnánk itt, mint mások.
10/10
zee944 2008 szept. 10. - 14:36:17 10/10
(180/555)
Tájékoztass minket, vincent, kérlek.
10/10
Raabz 2008 szept. 10. - 14:34:19 10/10
(179/555)
ok
10/10
Raabz 2008 szept. 10. - 14:17:12 10/10
(178/555)
nem kaphatja meg tõlen jó pár évvel fitalabb kapja meg Marty Mcfly szerpét én ezt gondotam Djokovic-nak és nem prfeszorét
10/10
Raabz 2008 szept. 10. - 14:12:27 10/10
(177/555)
ok fel vesszem a Dakotás cucomat.na jó poén nélkül ez lehetetlen amúgy Don Vito lesz a sztár az megnézzném.Vagy mondjuk Bam
10/10
Raabz 2008 szept. 10. - 14:08:25 10/10
(176/555)
jó lenne,mint fõszerplõ de van egy jobb ötletem vegyék rá Rafael Nadalt,hogy játsza el a fõgonoszt.