1/10
xzibit2009 2009 jún. 12. - 14:21:26 1/10
(24/64)
sokunknak egy a véleménye!

A német VIVA Comet 10000x színvonalasabb!
S ott vannak igazi énekesek, elõadók!

Ellenben M.o.-on elég kevés az utánpótlás!
offtopic
monnci 2009 jún. 12. - 13:44:29
(23/64)
akkor egy a véleményünk.
monnci 2009 jún. 12. - 13:36:03
(22/64)
szerintem a Viva Comet egy nagy sz*r!
kb 2 elõadó van, aki még énekelni is tud valamennyire, a többi csak próbál. egyedül basshunter miatt volt érdemes megnéznem.
itt van pl SP. õ miért kapott díjat?? azért, mert dumál a zenére? ez nem rep, de még más sem. ezt nem tudom besorolni semmilyen mûfajba.
Lolának meg ritka idegesítõ hangja van sztem. nekem sincs jobb hangom, de legalább nem éneklek. ennyit errõl.
true.believer 2009 jún. 12. - 11:15:01
(21/64)
jajj, még múltkor lehagytam, ami még nagyon nagy volt... nevettünk rajta, de azért elég borzasztó: kinek volt annyi esze, hogy Talmácsit és Serdült Orsolyát berakják egymás mellé?
1/10
xzibit2009 2009 jún. 10. - 14:24:32 1/10
(20/64)
te is "csak" 19 vagy!

Magyarok közül egyedül a Kowalsky meg a Vega-t hallgatom!
------------a többi számomra sz*r-t se ér!
Külföldiek közül majdnem "mindenevõ vagyok", de fõleg rap-et hallgatok!


Pontosan! A Cool és (fõleg) a VIVA csak is a mai tiniknek való adó!
-----------szégyen, hogy milyen mûsorok mennek pl a VIVA-n! Szemét mind!
1/10
xzibit2009 2009 jún. 09. - 15:35:51 1/10
(19/64)
Tökéletesen, 100%-osan igazad van!
Nagyjából 1 idõsek vagyunk és ugyanúgy látjuk a dolgokat!

Pár érthetetlen dolog számomra:
- SP milyen mûfaj? Mert nem tudom?!
----------nem rap, mert az a Majka, Ganxsta, Dopeman
----------nem R 'n B, mert az a Beyonce pl.
----------tehát egy keverék, egyveleg, egy SENKI!

Az olyan együttesek, mint a Josh és Jutta, Idiotside, No Thanx, Anti Fitness Club, Barbee, Rami (a VIVA felfedezettje? pffff), SP SZÁNALMASAK!!
Ezeket csak a mostani tinivilág tartja el, akiknek borzalmas az ízlésük.

Volt szerencsém megnézi 2 db német VIVA COMET-et és több német koncertfesztivált (The Dome). Az az igazi zenei show!! Hazai elõadók és külföldi sztárok, akik valóban sztárok vannak CSAKIS meghívva! Ellenben a magyarral, ahol neve nincs senkik vannak favorizálva.

Emo?! pfffffffff. Egy újabb szánalmas irányzat (mind öltözködésben, mind kinézetben, mind zenében = AFC)
Sajnos Németországban is vannak ilyenek, mint az AFC. Ha az ember rájuk néz, akkor jóformán nem tudja eldönteni, hogy ez egy fiú vagy egy félresikeredett lány.
true.believer 2009 jún. 09. - 13:49:31 Előzmény xzibit2009
(18/64)
"Ez csak a tinizenekarok és elõadók bulija. Ha jól megnézi az ember a jelölteket, akkor szerintem levehetõ, hogy mind a tinik kedvencei."

egyet kell, hogy értsek. jó, hogy nem nézem a viva-t, a comet-bõl is más miatt láttam részleteket. egy "beszélgetés" a viva oldaláról, amivel igenis egyetértek:
-"Szégyen, hogy hol tart a mai magyar zene ( tisztelet a kivételnek!)! A Comet-et inkább egy jó kabarénak lehet mondani mint egy nívós zenei gálának! Hol van SP mondjuk Demjén Ferenchez vagy Révész Sándorhoz képest??? Ez nektek zenei érték?! Szerintem inkább egy szavalóversenyre kellett volna beneveznie! Hol lesznek ezek az elõadók 10 20 30 év múlva?? Gyanítom, hogy sehol! Valószínûleg SP és még sokan mások sem fognak teltházas koncertet adni a Puskás Ferenc stadionabn mint a Rolling Stones 45 év után! Vagy 5 egymást követõ napon megtölteni a BS-t mint a Piramis 92-ben! Nem szeretnék senkit sem megbántani de ez a helyzet! És sajnos tele van a mai zenei mûfaj tehetségtelen fazontalan mû "sztárokkal" akik egy szám után abban a hitben élnek, hogy hatalmas dolgot tettek le az asztalra, és ezek a "sztárok" mellett fogtok úgy elmenni az utcán pár év múlva, hogy fel sem ismeritek majd õket! Ha ez így megy tovább mit fognak hallgatni az embrek 30 év múlva?? Belegondolni is rossz! Én most láttam egyébként elõször ezt a mûsort és azóta nem térek magamhoz, hogy ilyen van! Bocsánat ha hoszzúra sikerült de szívem szerint ezt még ecseteltem volna pár oldalon keresztül!
Éljen az IGAZI ZENE!"
-"MI EZ HOGY ÉLJEN AZ IGAZI ZENE!!!!!!!!!!!!!!!!
HAHÓ FEL KÉNE KELNI A 21. SZÁZADBA VAGYUNK !! ÉS 2009-BEN!!!!!!!!!!
A LÉNYEG AZ HOGY MOST ADNAK TELI HÁZAS KONCERTEKET!!!!!!!!!!!
ÉS ÕK LEGALÁBB MOST MÉG FIATALOK!!! ÉS MÉG KI TUDJA HOGY MENNYI IDEIG LESZNEK SZTÁROK!!!! AM. AZT REPPNEK HÍVJÁK!!! NA MINDEGY EZ CSAK SAJÁT VÉLEMÉNY DE AZÉ TÉNYLEG NEM ÁRTANA ÁTUGRANI EBBE A SZÁZADBA!!!"
-"Igen, abban teljesen igazad van, hogy a 21. században vagyunk! És lehet, hogy adnak teltházas koncerteket ,de azok klubbok amik általában 200-300 férõhelyesek! Az aréna 12000-13000! Sanszos, hogy azt már nem tudnák megtölteni! És az, hogy fiatalok nem jelenti azt, hogy igénytelen zenét kell csinálni! Gondolj bele,hogy hány olyan zenekar van akik a nyolcvanas években kezdték és mindig igényes és jó zenét csinálnak! És ha már 21. század akkor megjegyezném, hogy a technika is fejlõdött nem is keveset tehát nagyon komolyan kéne szólni ezeknek a zenekaroknak! Szóval nem kell aggódnod mert haladok a korral, és vannak nagyon jó fiatal együttesek csak ezek sajnos nem szerény kis hazánkban hanem külföldön!!"

sp-rõl most hallottam elõször és utoljára. Eddig sem tudtam ki õ, most sem tudtam meg, de nem is érdekel. amit hallottam belõle, az borzalmas volt, úgy, mint még sok más ezen a rendezvényen. ha nem is rap a stílusom, itt még mindig a legjobb volt az Animal Cannibals és SubBass. Lola-t sem bírtam soha, nem is értem, miért õ nyert, Zséda érdemelte volna meg, mert neki szép hangja van és biztosan többet is tett le az asztalra, akkor is, ha Lola még fiatal.

szánalom az egész, nevetséges, röhejes. a médiával együtt. itt nincs szó tehetségrõl. csak külsõségekrõl. de hogy lehet felkarolni ennyi idiótát, mint pl. a nothanx (köszönöm én sem kérek belõlük) meg az idiotside vagy ki a rák??? hamis és nevetséges. rossz, hogy itt tart a hazai zene (legalábbis a médiában) és, hogy az embereknek nincs ízlése, de valóban, inkább csak a tinikrõl beszélek. mert az idõsebb korosztálynak mégis csak van ízlése. igenis vannak kimagasló hazai elõadók minden stílusban. rap elõadókat már írtam (de azért az sem 2-3 személy), de ott van Presser és a nagyok, a Csík Zenekar, Kispál, Dalriada (hazai folk metal), Kowalsky-ék is jók, Ákos, Quimby, Hobo Blues Band, Zagar, stb.stb. sztem sok jó hazai elõadó van, ezért fel se sorolom mindet. max., ha vki szeretné kiegészíteni saját kedvenceivel.
1/10
xzibit2009 2009 jún. 08. - 10:11:49 1/10
(17/64)
valahol igazad van! Ez csak a tinizenekarok és elõadók bulija. Ha jól megnézi az ember a jelölteket, akkor szerintem levehetõ, hogy mind a tinik kedvencei.

Nekem például a Kowalsky meg a Vega az egyetlen magyar kedvencem. Ezen kívül NEM hallgatok magyar zenét, mert nincsen olyan, amit lehetne / megérné hallgatni...
seemur 2009 jún. 08. - 09:57:27
(16/64)
Arra nem gondolsz, hogy esetleg csak nem ismersz jó magyar zenekarokat? Mert vannak. Csak ezek vannak hypeolva. A kényelmes közönség meg megelégszik ezekkel, nem keres magának önszántából kedvenceket.
A másik meg hogy szerintem egy normális zenekar, nem is foglalkozna ilyenbaromságokkal mint ez a comet.
1/10
xzibit2009 2009 jún. 07. - 21:57:47 1/10 Előzmény doktor15
(15/64)
tökéletesen egyetértek veled!

SP-t személyesen ismerem, mert 1 suliba jártam vele és 1 utcával arrébb lakott, mint én. Szóval ismerem!
És egy beképzelt barom volt már akkor is, képzelem, hogy most milyen...? :D :D

Ez a VIVA Comet egy színvonaltalan sz*r. 1x volt szerencsém megnézni a német VIVA Comet-et és az ehhez képest fényévekkel jobb!

Meg a jelöltek is.... pffffff.....szánalom....

Ebbõl is látszik, hogy nincsen normális magyar zene (normális jelöltek hiánya)...

SZÁNALOM A MAGYAR ZENEI ÉLET!!!
bamboo 2009 jún. 07. - 21:54:06
(14/64)
nem tetszik és nem is nézem, de ha visszaolvasnál látnád h nem ez a fõ gondom...
10/10
hajnalililiom 2009 jún. 07. - 12:03:36 10/10
(13/64)
Szerintem jó volt a komet és a magyar fellépõk is jók voltak. Az elõttem lévõknek csak annyit ha nem tetszik nem kell nézni, vagy legyetek jobbak náluk.
2/10
doktor15 2009 jún. 07. - 07:40:02 2/10
(12/64)
SP nyert .Hát ez röhejes.Lolának van 4 ismertebb száma azt ennyi.Egyikük se érdemelte meg.
DarkGirl 2009 jún. 07. - 07:25:06
(11/64)
Ezt miért nem a Viva-n adják?
RTL KLUB??????????
Pf.........
gopocher 2009 jún. 06. - 23:47:43
(10/64)
honnan lehet a német Comet-et leszedni?
gicus97516 2009 jún. 06. - 15:58:55
(9/64)
szerintem ez egy nagy hülyeség-.-
minek jönnek ide külföldi sztárok??
csak kiröhgnek minket!
én ugyan azt gondolom amit az elõttem lévõ 2 ember írt!
ez egy nagy baromság!
garbage 2009 jún. 05. - 20:36:10
(8/64)
nevetséges... a tehetség nem számít csak az h kinek mennyi szerepe van a médiában!!! gratulálok, ez a magyarországi sztárközösség... külföldön a rossz média mellett legalább tehetségük is van... itt meg még jó ha egy-egy akad! szánalom! külön dícséret márknak zsédának és dukai reginának! az õ hangjuk legalább ér valamit
bamboo 2009 jún. 05. - 20:30:26
(7/64)
Igazából semmi bajom nem lenne ezzel, de mégis ha belegondolok, h ezt a sok szánalmas idióta feltûnési mániás f*szt látják a külföldiek, h ezek a valamik magyarország sztárjai, akkor mégis elszomorodok, és valamilyen szinten megértem h miért néznek le.
timcyykee 2009 jún. 05. - 13:53:46
(6/64)
de k*baszoooooot yó volt a Comet !!!!!!!!!!!!!
Basshunter 4 Ever !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Smart* 2009 jún. 04. - 20:25:02
(5/64)
Úr Isten nem lesz tini ninja?!?:Oo.Te jó ég!!:O.-.-" Hát ez röhej!!xÐ
..A könnyûzenénél' nincsenek jelöltek,de am. az Animal Cannibal kapja.. Fúú,már annyira várom,hogy leadják..,de azt nem értem,hogy miért nem lehet élõben..:S..nem baj,jóóó lesz!^^(: