szabop64 2016 febr. 16. - 08:50:11 Előzmény ceia
(5/5)
Akkor mi a f...nak nézted meg??????
ceia 2015 dec. 09. - 15:56:15
(4/5)
Én nem bírom John Candyt. Idegesítõ figura. Ellenben van itt pár jó név: Cybill Shepherd, Sean Young, James Belushi. De Candy miatt nekem nem jön be. Ja, és Giancarlo Giannini-t sem bírom. Õ is irritál.
szinészbob 2010 szept. 24. - 11:17:07 Előzmény kiss erno
(3/5)
lehetünk. A csatornák szerkesztõinek joga van akár megvágni is a filmeket, hogy illeszkedjen az ORTT által meghatározott elvek szerinti mûsorsávba. Az a legkevesebb, hogy átíratják a nyelvezetet. Pl. az Eddie Murphy filmeken sokat röhögök kínomban, Az eredeti tökvakarós stílus és a kemény Dörner György helyett Rátóti Zoltán egy irodalmilag cizellált szöveggel. A vígjáték paródiája esküszöm.

Ez a film nem lehet rossz, John Candyt nagyon kedveltem.
10/10
kiss erno 2010 ápr. 04. - 01:00:52 10/10 Előzmény eugénia22
(2/5)
Azt én sem tudom,hogy te mit láttál,de azt tudom,hogy ez a film egy remek és jól kivitelezett vígjáték !!
Sajnos az elsõ magyar szinkronos hang "eltûnt" róla,és a második magyar szinkronnal "felújított" változata (amelyet a tévé a közelmúltban is sugárzott) kevésbé adja vissza a film igazi "zamatát".Ezt a mai napig sem értem,hogy miért lett így!?! Talán az elsõ szinkron egy picit "vulgáris" (aljas) volt,de az úgy volt jó !!
Könyörgöm,ennyire nem lehetünk erkölcsileg (vagy lelkileg) érzékenyek,hogy ezzel a film kárára tegyünk!
eugénia22 2008 máj. 22. - 08:27:14
(1/5)
Nem vagyok benne biztos,hogy ezt láttam.

De, ez volt a címe.

Az a film,nagyon jó volt és vicces.
Nem emlékszem rá már annyira,de jó film volt.
Gyilkosságról, meg nyomozásról szólt.
Azt hiszem,ennyit tudok elmondani,inkább elküldöm.