7/10
princess courtney 2015 jan. 18. - 20:32:21 7/10 Előzmény robicsek2
(4/4)
de akkor már a ren és stimpy ,jack a kaloz ,rémrendes mesék,billy és mandy kalandjai a kaszással, nyomi szerencsétlen utazásai ,ed edd és eddy ,bátor a gyávakutya sem való gerekeknek kezdjük ott ez nem egy gyerekmese mint a hogy az egész cartoon network sem gyerekeknek való ;) ez olyan cartoon network szerü .miért te mit tartasz normálisnak irjál példát szerinted melyik mese normálisabb de ne ilyen doktor bubó meg ehez hasonlókat irjál :)
1/10
robicsek2 2014 okt. 14. - 22:34:42 1/10 Előzmény princess courtney
(3/4)
Ne haragudj, de nem te fogod megmondani hogy mit írhatok errõl a szutyokról. Ha nézed nézd, de én ezt az agymenést nem nevezném munkának.
7/10
princess courtney 2014 szept. 23. - 01:39:51 7/10 Előzmény robicsek2
(2/4)
szerintem rohadt jó rajzfilm ! és végre egy változatosság a disney re a sok szutyok helyett én megnéztem nekem nagyon belyön ne szidd! Craig McCracken rendezõi munkája látszik benne õ rendezett egy csomó dexter laboratóriumát is szerintem a kivitelezés is izgalmas nekem nagyon tetszik és még egy beszivott drogos sem vagyok :)
1/10
robicsek2 2014 júl. 06. - 09:42:29 1/10
(1/4)
Hogy lehet ezt a szutykot 10-re értékelni ? Ilyet meg tuti nem engednék a gyereknek nézni. Az ilyeneket maxumum beszívott füvesek élvezhetik , a gyakori szín váltakozás, és a élénk színek miatt. Gusztustalan agyatlan baromság. Látszik hova süllyedt a Disney.