10/10
Alex27 2009 okt. 04. - 14:46:17 10/10 Előzmény könnycseppek
(11691/12971)
******** SPOILER Law & Order ******

húúha, nagyon köszi!!!!
De dúrva! szegény Nate, meg a kislánya :( azért ez elég durva lehetett.. nem csodálom,hogy így kiakadt; túlélni a saját gyerekét.hmm.. :S

Nem is tudom,hogy akkor honnan jött nekem ez a kilökéses dolog, mert tényleg szó sem volt errõl.. és így tényleg teljesen egyértelmû,hogy ugrott, nem akart börtönbe kerülni!
Azért az meg milyen már,hogy egy ártatlant hagyna az ügyész börtönben, mert nem akarja vállalni azt a "macerát",amivel járna a felmentésének az esélye...pfff... azért ez szemétség! :S
Ennek kell,hogy legyen folytatása, és ha van, akkor elvileg Nate-re is szükség lehet, és akkor... ^^ de persze az írók,ha akarják úgy is tudják csavarni a szállakat,hogy Nate-et bele sem veszik.. (nah, de ezzel most elõreszaladtam ;D)

Köszi, mégegyszer! ;)
könnycseppek 2009 okt. 04. - 12:59:47 Előzmény Alex27
(11690/12971)
*** Law & Order: SVU 11x01 ***

Találtam egy részletes tartalmat*, melyet kicsit átböngészgve, megvilágosodtam;-)
Legalábbis nagyjából:-) -ha jól értettem mindent;-)

Kendal családja:
Nate azt meséli, hogy azért borult ki, mert a 10 éves kislánya jutott eszébe (Kelly), akit évente kétszer 2 hétre láthatott csak, mert az exe Seattle-ig 'szaladt' vele. Az ex ott aztán valamilyen díler-ügybe keveredett (vagy õ lett az -?) és kotyvasztás közben felrobbantak - ezért mondta, hogy a kislánya azért halt meg, mert Õ nem volt ott... :-(

A vége:
Az ugyebár kiderült, hogy akit 10 éve Stabler elfogott, ártatlan volt, hiszen Foster (akit most kaptak el) végülis ott a kihallgató szobában bevallotta, hogy mit tett. Stabler megígérte a rabnak, hogy mindent megtesz, hogy szabadon engedjék, hiszen kiderült az ártatlansága.
A legvégén, amikor elvezették volna, Foster még ki akart menni a klotyóra; mondták neki, hogy tartsa vissza, de õ csak erõsködött (ezért is gondolom, hogy Õ ugrott), mire Kendal elkísérte. A mosdóban az eset után Nate csak annyit mondott, hogy 'egyszerûen fejest ugrott az ablakon keresztül' és (ugyebár;-)) látszott, hogy rémült és döbbent (ezért gondolom, hogy nem Õ lökte).
Az utcán pedig a megdöbbenést az okozta, hogy a Lahti által játszott Paxton azt mondta, hogy mivel meghalt a gyanúsított, a 10 éve raboskodó ártatlant sem engedhetik ki, hiszen az elfogadhatatlan, hogy egy halott ember vallomása kerüljön/megálljon a bíróság elé/elõtt (vagy valami ilyesmi). Benson felveti, hogy tanúskodik a férfi mellett és akkor feltételesen szabadlábra helyezhetik, erre Paxton azt mondja, hogy ehhez viszont elõbb be kellene ismernie a bûnösségét.
Stabler: 'De megígértem egy börtönben lévõ ártatlannak, hogy kikerül onnan.'
Paxton: 'Elhamarkodta.'
Stabler teljesen odavan, azt mondja, hogy akár a saját pénzén is, de ügyvédet fogad; Paxton erre is azt mondja, felesleges, mert nem változtatna semmin; csak sajnálomot tud mondani és elindul. Stabler utána megy és megkérdezni, mégis mit tehetne, mire Paxton válasza -ha jól értem és ez pedig fontos lehet-, hogy egyenes úton semmit.
Paxton el, Stabler marad döbbenten.


___
* http://allthingslawandorder.blogspot.com/2009/09/law-order-svu-unstable-recap-review.html
könnycseppek 2009 okt. 04. - 12:22:02
(11689/12971)
;-)
Látom, azért értetted, mit akartam kihozni a mondókámból, mert most, visszaolvasva, sajnos meg kell állapítanom, hogy megint kihagytam az újrafogalmazás miatt egy-két szót, ragot...:-S:-(
:-)
10/10
Alex27 2009 okt. 04. - 12:18:14 10/10
(11688/12971)
na ez az!! Teljesen igazad van,hogy tök pozitív,hogy láthatjuk új produkciókban Wentet! És remélem ez még a kezdet, innentõl egyre több és több filmben (sorozatban) fog játszani... akár mondjuk Dommal. Tényleg milyen lenne, ha egy másik filmben is együtt szerepelnének... hmmm?! :P :DD
Dominic filmjeit én is várom, az imdb-n egyenlõre ennyi van fent: "Straw Dogs (2011) (filming) .... Niles "
de hogy pontosabban ez mi, azt még nem tudom.. de legalább már valami ;)
El sem tudom képzelni melyik Domos filmre gondolsz :DDDDD talán egy Hûsevõre, vagy egy Pengére? XDDD
10/10
Alex27 2009 okt. 04. - 11:54:18 10/10
(11687/12971)
tényleg elég durva egy sorozat, van ám benne minden. Engem leginkább a vontatottsága idegesít, de valószínûleg két olyan részt kaptam el,ami ilyen volt, mert most amiben Went játszott ez nem volt annyira lassú.. de persze még ez sem volt egy pörgõs rész.
Az is lehet, több részt kellene látnom, hogy kiismerjem magamat a karakterek között, azért az is sokat számít :)
10/10
Alex27 2009 okt. 04. - 11:46:09 10/10 Előzmény bree-gee
(11686/12971)
olvastam én is :( de igazság szerint nem értem miért fikázzák le ennyire.. szerintem tökéletesen hozta a figurát! Próbálom kritikus szemmel figyelni,ne csak a jót keressem, meg ne legyek elfogult vele, de eddig komolyan mondom semmi olyat nem tudok mondani, ami miatt azt mondanám,hogy harmat gyenge volt. Tényleg nem értem.. :(

Majd írd le,ha megnézted, hogy neked hogy tetszett ;)
bree-gee 2009 okt. 03. - 13:37:18 Előzmény könnycseppek
(11685/12971)
Szégyenfal...lol

Igen, valószínûleg igazad van. Szegény ezek után bármit is csinál, nem biztos, hogy tud szabadulni a skatulyától.Mindenesetre nekem mindegy mit mondanak, végre láthatom a képernyõn Wentet, az már alapból pozitív! :D
Mondjuk jó lenne, ha Dominic is kapna egy sorozat szerepet.(Nem filmet, mert mindig olyan filmszerepet kap, hogy jaaaaaaj)
könnycseppek 2009 okt. 02. - 22:59:04 Előzmény Alex27
(11684/12971)
Fantasztikus ez a rajz! Tisztára, mint a fotó:-)
Nem semmi!:-)
könnycseppek 2009 okt. 02. - 22:58:11
(11683/12971)
Igen, ez az a sorozat, már a 11. évadot tapossa:-) (mondjuk én sem láttam belõle sokat, de ugye a kíváncsiságom;-))

Igen, Went egy Nate Kendall nevû nyomozót játszik, aki épp egy ügyön dolgozott, amikor a helyszínen 'beleszaladt' egy erõszak áldozatába, aki mással nem igazán volt hajlandó késõbb kommunikálni, ezért Nate-nek együtt kellett dolgozni Olivia/Mariskáékkal azon az eseten.
summa vége :-D
könnycseppek 2009 okt. 02. - 22:55:17 Előzmény bree-gee
(11682/12971)
...és Te hiszel nekik?!;-):-D
(mondjuk egyikük legalább jóindulattal van...;-))

Én mondjuk láttam (biztos nem volt idõd visszaolvasni;-)) és persze nem értettem mindent, de szerintem egyáltalán nem volt rossz. Nem tudom, mit lehetett volna kihozni még ebbõl a szerepbõl...
Mondjuk én Lahtin sem láttam azt a 'fenemód fantasztikus' elõadást, amit magasztalnak - de ez biztos az én hibám:-P:-)

Egyébként meg az a gyanúm, hogy a 'bírálók', Went bármit is mutat(na), nem jönne elismerés. Ez is egyfajta skatulya... meg lassan úgy érzem, szinte divat lett, akárcsak a szinkront szapulni.

Jahhh, és azon azért jót mosolyogtam, hogy a cc-n és a sj-n is azért ott van Went képe (vagy ez akkor egyfajta 'szégyenfal'?! -hah)...
bree-gee 2009 okt. 01. - 13:12:40
(11681/12971)
Hát csajok, nem dicsérik agyon Went játékát a Law & Order-ben. Ti megnéztétek? Én még csak tervezem.
10/10
Alex27 2009 szept. 29. - 00:51:22 10/10 Előzmény Alex27
(11680/12971)
megtaláltam azt a képet,amit az a kislány csinált, akit az apukája tanított,hogy hogyan is kell rajzolni, hogy elõször a szemeket kell megcsinálni, mert az a legkifejezõbb(nem hiába a lélek tükre :)) ).
<- A rajz alapján jó mecénása volt, szerintem hihetetlenül jóra sikerült! Nagyon élethûek és tényleg sok múlik a szemeken!
10/10
Alex27 2009 szept. 28. - 11:56:26 10/10 Előzmény könnycseppek
(11679/12971)
nagyon ötletesek ezek a animáció+ kép megoldás, tetszenek ;)
10/10
Alex27 2009 szept. 28. - 11:54:50 10/10 Előzmény könnycseppek
(11678/12971)
jaaa, hogy ez a 4. rész lesz? Végülis gondolhattam volna,hogy volt már elõzetes, hiszen úgy írják majdnem mindenhol,hogy Milla Jovovich is ÚJRA játszani fog a filmben.. XD

teljesen igazad van! Went a nagyon idétlentõl az igen komolyig, azért már játszott pár sorozatban/filmben, és akkor sem lett ráhúzva egy karakter sem.. nem õ Coleman, Paul, vagy Ryan (hogy csak párat említsek). Persze, hogy azért a világhírnevett Michael Scofield hozta neki és ha ügyes (és õ az) akkor tud is élni ezzel a "reklámmal" és innentõl kezdve meg tudja mutatni,hogy õ nem csak Michael Scofield. Én teljesen el tudtam vonatkoztatni Nate-nél, eszembe sem jutott,hogy õ Michael és ennek tökre örülök, mert így nem esek a skatulyázók sorába (legalábbis nála nem ;D)

nagyon-nagyon kíváncsi vagyok erre a horroros filmbre. Nem vagyok egy horror rajongó, általában (vagy inkább elsõ sorban)a filmeket a színészek miatt nézem meg vagy a nagy beharangozás miatt, így ha horror, akkor horror, ha romantikus, akkor romantikus, ha vígjáték vagy fantasy akkor meg az (stb). Szóval én tipikusan az vagyok, akit egy jó névvel meg lehet venni :DD
10/10
Alex27 2009 szept. 28. - 11:38:39 10/10 Előzmény könnycseppek
(11677/12971)
jó ez a pillanat ^^
10/10
Alex27 2009 szept. 28. - 11:37:12 10/10 Előzmény könnycseppek
(11676/12971)
***** SPOILER Law&Order 11/01*******

tényleg a kislányos dolgot elfelejtettem írni. Kíváncsi vagyok én is,hogy mi történt a gyerekével (de furi leírni), Olívia (Mariska) nagyon meglepõdött, meg itt mutatott egy kis szimpátiát Nate irányába, meg azért Nate is megnyílt egy picit Olívia elõtt.... aztán "emberünk" jól félbeszakította ezt a beszlgetést, hogy megvan a név, az archoz, akit keresnek.

a végét nem tudom hova tenni(vagyis most már kezdem)
látom én is,hogy meglepett, de valahogy olyan érzésem volt,hogy mintha benne lenne a keze a dologban. De ahogy leírtad,hogy mi is zajlott a kocsinál, amikor elkapták a gyanusítottat, aszerint tényleg kiugorhatott a gyanusított, tényleg nem akart börtönbe kerülni... hát tényleg nem is került :/

köszi,hogy leírtad,hogy hol van ez a "nem szeretem az áldozatokat" meg az elõzõekért is köszi! ;)
Amikor belenéztem a részbe és pont itt voltam ennél a tetõs jelenetnél, azonnal az jutott az eszembe,hogy itt olyan más Went hangja, persze a helyzet is olyan volt, ment egy akció elég "passzívnak" kellett lennie (mármint a hangjának). de nagyon érdekes volt, és tökre tetszett,hogy egy ilyen váltást hallottam.
Nagyon kellemes és pozitív meglepetés volt :)
http://kepfeltoltes.hu/090928/bscap0371_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

mi amúgy is tudjuk,hogy jó színész és nem tehetségtelen, (ahogy azt páran mondják). Sokszor úgy érzem, mintha divatból 'Segal'oznák... :S
10/10
Alex27 2009 szept. 28. - 10:58:10 10/10 Előzmény könnycseppek
(11675/12971)
"I hate to run".. nagyon frappáns egy mondat, + az a gúnyos 'bemosolygás'... :D

*lol* ... csomagolok... ;DDDDD
atalanta 2009 szept. 27. - 19:26:18 Előzmény sarahangel
(11674/12971)
Bezony. Szerintem igazából csak irígy, de azt viszont nagyon.

Örömmel látom, hogy a filmszerepek mégiscsak megtalálják a mi Hópihénket :D
Mondjuk a Resident Evilt nem tom hogy fogom megnézni, mert nem vagyok horrorbarát, bár a Kedvesem miatt már a Fûrészen kezdtem edzõdni... :D
könnycseppek 2009 szept. 27. - 10:58:56
(11673/12971)
...ha már beszéltünk a jelenetrõl...
;-)

http://i33.tinypic.com/v7umo3.gif
könnycseppek 2009 szept. 27. - 10:55:14
(11672/12971)
Én csak annyit tudok errõl a filmrõl, hogy korábban már készült 3 és ez lesz a negyedik:-)
...és hogy a korábbiakban Milla Jovovich volt a fõszereplõ.

A skatulyáról meg csak annyit, hogy ha innen nézem lehet, de végülis a korábbi szerepei közül is csak egy volt 'rabos';-), úgyhogy megint mirõl beszélünk?!;-)
Jahhh igen, Scofieldként vált igazán ismertté, akkor a korábbiak nem is számítanak (?) :-S
Amúgy pedig az embereken múlik a skatulyázás: ha mindneki csak azt mondogatja, hogy 'nekem Õ már örökre szkófild marad', akkor tényleg nem is tudnak másképp ránézni. Ez persze minden színészre vonatkozik, hisz a skatulyázás általános jelenség. Amúgy pedig tényleg vannak olyanok, akiknek csak egyféle, vagy kevés szerep áll jól, náluk nem is "baj" a skatulya.
< filózgatás vége > :-)


Egyébként pedig Went nyilatkozta, hogy horror(os) filmben is szerepelne (vagy ez nem az?:-O;-)), akkor meg 'hajrá!', váljanak valóra a tervei/vágyai!:-)