kornyezet 2015 febr. 28. - 14:35:02
(61/61)
Most láttam a filmet. Épp a végén mondta, hogy a filmet aktuális események ihlették. Szerintem az AKTUÁLIS helyett a MEGTÖRTÉNT jobban és hitelesebben hangzott volna.
stanmore 2013 febr. 16. - 22:40:15 Előzmény barbi_112
(60/61)
Az meg bizti nem is érdekes hogy boldog lesz e a csaj Wilmossal ,merthát a lényeg hogy megfogja,ahogy írod?-.Gondolom Lady D. pl símán elcserélte volna Károlyt egy könyvelõre .
stanmore 2013 febr. 16. - 22:37:24
(59/61)
Sok hülye, akkor talán azt se énekeljük hogy:"Holdvilágos éjszakán mirõl álmodik a lány? Hogy jön egy királyfi tán hófehér paripán"
Igenis az angol koronaherceg élete,esküvõje elsõrangú történet,akik fikázzák hülye ellensznobok .hány popsztárról van életrajzi film ,pedig azok csak nyomoronc porbafingó senkik.
énvokaz 2013 febr. 16. - 21:42:34
(58/61)
"Egy álom valóra vált" - életrajzi dráma :D hát ha az én álmaim valóra válnának nem nevezném drámának :D
barbi_112 2012 ápr. 30. - 21:03:50
(57/61)
Meg elgondolkodtam annál a résznél mikor Kate hazavitte a szüleinek bemutatni, hogy igaziból is hasonló lehetett a dolog. És vajon egy szülõ mit gondol ilyenkor. Nyilván Kate már jóval hamarabb újságolta otthon, hogy William-mel egy suliba járnak, mikor még nem volt közöttük semmi, talán biztatták is otthon hogy "Fogja meg" a pasit, és azért ez milyen nagy dolog már.
barbi_112 2012 ápr. 30. - 20:59:59
(56/61)
Hát ez a film valami borzalom...Még ha valami kitalált romantikus történet lett volna (jó, tudom nagy részben az volt, de úgy értem hogy kitalált szereplõkkel) akkor azt mondtam volna hogy hát, egyszer nézhetõ szirupos történet, de így...Azon gondolkoztam miközben néztem, hogy vajon igaziból is így történtek-e a dolgok, és hogy mennyi a kitaláció. Jó, nyilván a rendezõ nem volt ott gyertyát tartani a fiataloknak, tehát sok volt benne a töltelék. Az a sok mézes-mázas ömlengés, meg a tipródás, gyakorlatilag a semmirõl szólt a film, elég gyakran el is kapcsoltam.
Nekem amúgy szimpatikus "Waity Katie", vagyis inkább szimpatikus hogy ennyire kitartott, céltudatos volt, szerencsés, jókor volt jó helyen, elérte amit akart, de ebben a filmben olyan volt mint egy liba.
offtopic
nemfelhasználónév 2012 ápr. 30. - 20:12:12 Előzmény far vik
(55/61)
Szerintem te alig várod, hogy valaki ellenkezzen veled. De most komolyan, te szerencsétlen: mi köze volt az eddigi röfögéseidnek a filmhez?
Azt hiszem te még sosem tartózkodtál hosszabb ideig Nagy-Britanniában. Ahogy a filmben is elhangzott, a brit állampolgárok fele nevetségesnek, ódivatúnak tartja a királyi családot. Az pedig hadd legyen az õ gondjuk, hogy hajlandóak-e finanszírozni, avagy nem.
Mielõtt minõsítgetsz, ne egy teljesen semmitmondó oldalt linkelj ide, ami ráadásul egyáltalán nem támogatja a kirohanásodat.
De a kérdés még marad: mi köze van ennek a dilmnek a jelenlegi magyar politikához? Persze össze lehet hozni, a szart is a fagylalttal, csak nincs értelme.
Biztos vagyok abban is, hogy tovább fogsz itt üzengetni, ellenben én már nem reagálok, mert értetlenkedõket nem lehet meggyõzni, de nem is kell.
far vik 2012 ápr. 30. - 18:12:46
(54/61)
csak egy cikk: http://www.deluxe.hu/cikk/20090630/a_monarchia_es_a_brit_kiralyno_osszesen_41_millio_fontba_fejenkent_218_forintba_kerul_egy_brit_allampolgarnak

emellett még a cikk szerint a biztonsági költségek, stb... hopp, egypár milliárd. Persze, fejenként egy buszjegy... ok. na pá, mentem.
far vik 2012 ápr. 30. - 17:54:21
(53/61)
a véleményemet én is tények alapján alakítom. De most kiszálltam... csak okoskodj tovább. IQ-bajnok...
offtopic
nemfelhasználónév 2012 ápr. 30. - 17:43:27
(52/61)
"Ez neked off-topic? Értesz magyarul? Még mindig az angolok "fújják a passzátszelet", akik azon szedték meg magukat a hárosmszázötven+ forintos fontjukkal, hogy a legnagyobb gyarmatbirodalmat tartották fenn, és a világ most azt kukkolja és azon élvez el, hogy milyen aranyos az élõsdi és pazarló, születési alapon legfelül trónoló királyi család legfiatalabb tagjainak magánélete. A magyar példa csak összevetés. Ez teljes mértékben on-topic! Nyomorék a ...d! Válaszd ki, amelyik tetszik..."


Ja, és nézz utána mennyibe kerül a briteknek a királyi család el-, ill. fenntartása! Valamint azt is nézd meg, hogy emellett milyen szociális hálót mûködtet Nagy-Britannia. Egyébiránt pedig süt a butaság az okosnak szánt megszólalásaidból!
offtopic
nemfelhasználónév 2012 ápr. 30. - 17:40:43
(51/61)
"Igazi originyál történet. Mi meg csináljunk Dajcs Tamásról, vagy Gyurcsány Ferkó sanyarú gyermekkoráról "Egy vezér gyermekkora, avagy egy lóf-szt mama" címmel. Élõsdi banda. Szétlopták a világot, mindenkit kifosztottak és még mindig élõsködnek. Utálom õket, mint a bûnt... Lehet ekézni."

Annyira nem vagy képben, összekevered a szezont a fazonnal. Fröcsögi... Személyeskedni meg inkább személyesen, ez a hely nem arra való. A fogyatékos jelzõt fenntartom, mert te nem értesz magyarul.
És csak az érthetõség kedvéért: most nézegetem ezt a (tv)filmet és nem feltétlen tartom a lefontosabb filmtörténeti remekmûnek, de ennek ellenére nem értem miért kell belekeverned a magyar aktuálpolitikát?
far vik 2012 ápr. 30. - 16:34:58
(50/61)
Ez neked off-topic? Értesz magyarul? Még mindig az angolok "fújják a passzátszelet", akik azon szedték meg magukat a hárosmszázötven+ forintos fontjukkal, hogy a legnagyobb gyarmatbirodalmat tartották fenn, és a világ most azt kukkolja és azon élvez el, hogy milyen aranyos az élõsdi és pazarló, születési alapon legfelül trónoló királyi család legfiatalabb tagjainak magánélete. A magyar példa csak összevetés. Ez teljes mértékben on-topic! Nyomorék a ...d! Válaszd ki, amelyik tetszik...
nemfelhasználónév 2012 ápr. 30. - 16:25:15
(49/61)
Gratulálok! Abszolút nem off-topic a hozzászólásod! Fogyatékos...
far vik 2012 ápr. 30. - 15:47:32
(48/61)
Igazi originyál történet. Mi meg csináljunk Dajcs Tamásról, vagy Gyurcsány Ferkó sanyarú gyermekkoráról "Egy vezér gyermekkora, avagy egy lóf-szt mama" címmel. Élõsdi banda. Szétlopták a világot, mindenkit kifosztottak és még mindig élõsködnek. Utálom õket, mint a bûnt... Lehet ekézni.
pirkregina 2012 márc. 19. - 16:38:40
(47/61)
Ezt a filmet hol tudom online megnézni?:)
5/10
lillyy.cat 2011 aug. 25. - 15:06:05 5/10
(46/61)
Sokkal többet vártam tõle! Minden jelenet alatt azon kattogtam, vajon ez igaz -e, ez tényleg megtörtént? Elég undorító ez a felhajtás, a filmet sem akartam megnézni (ahogy az esküvõt is kihagytam), de kíváncsi voltam a hatalmas love-story-ra, amit úgy felfújt a média. Szegény W&K! Ez a film már sok(k) volt...
Aranyos film egyébként, de borzasztóan unalmas, többször is abbahagytam, mert engem eléggé lelombozott. Csalódtam.
A William-et játszó srác nagyon helyes, viszont Kate szerepét más színésznõnek adtam volna.
10/5
jaslene 2011 júl. 29. - 12:46:21
(45/61)
Már régóta szerettem volna megnézni ezt a filmet, mert nagyon érdekelnek a királyi családdal kapcsolatos dolgok, és sajnos lemaradtam, amikor a tévében adták. Ma végre sikerült a neten megnézni. Volt egy-két jelenet, ami szerintem nem volt igaz, de azért nagyjából hihetõ volt a film. A címében is benne van, hogy álom, valóban olyan álomszerû volt. Nekem mindenesetre most jó volt ide bekucorodni ilyen rossz idõben, és megnézni. Kellemes volt a film, jó hangulattal, nekem nagyon tetszett! 10/9
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 02. - 16:36:30
(44/61)
....melyet (mell-esleg) egy ereg kecske vetett fel...
offtopic
far vik 2011 máj. 02. - 16:25:04
(43/61)
elvenni-nem elvenni... tíz év múlva... fiatalabb... :)) mindjárt elérkezünk az öregecskedõ feleség témához... :))
Shanks 2011 ápr. 30. - 08:25:17
(42/61)
Akkor ez micsoda?
Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.