1/10
ljapplepie 2021 márc. 14. - 10:47:39 1/10
(15/55)
Dave Callaham, Patty Jenkins, Geoff Johns összeültek ötletelni, de semmi nem jutott eszükbe ezért megnézték (Akiva Goldsman) Mindörökké Batman-t, Batman és Robin-t.
A gonosz legyen olyan, mint Enigma, csak inkább lúzer...
Legyen egy lúzer csaj, aki "bettyacsúnyalány", mint Méregcsók...
Romantikus szál is kell, amnézia már nem menő, Pamela meg mégsem álmodhat ekkorát, de a (JJAbrams) Halhatatlan szerelemből egy-két szösszenet és Kirk kapitány máris sugárhajtású géppel röpködik.
Kész! Ja, még kellene valami új is WW álcázza a gépet, és tudjon ő is repkedni, mint Superman!
NA MOST KÉSZ!
5/10
Atis88 2021 márc. 14. - 06:56:06 5/10
(14/55)
Nyomába sem ér az első résznek. Steve bácsit teljesen el kellett volna felejteni, mert így a fele dögunalom.
Kutyát nem érdekli, hogy az a bamba majom hogyan csodálkozik rá mindenre... 5 pont jóindulattal. Remélem a harmadik részt jobban összerakják.
6/10
barnak 2021 márc. 07. - 18:20:57 6/10
(13/55)
Jó film csak az első 120 percet át kell aludni.
1/10
csikab 2021 jan. 30. - 19:06:44 1/10
(12/55)
rettenetes forgatókönyv,és rendezés.érzelgős és gyerekes.ha lehetne én mínuszt adnék.
1/10
kacso2 2021 jan. 30. - 01:48:45 1/10
(11/55)
Hatalmas csalódás volt a film!
6/10
Towner 2021 jan. 28. - 10:22:35 6/10
(10/55)
Vilagbeket senki se kert:}}
6/10
Towner 2021 jan. 28. - 10:18:27 6/10
(9/55)
Amikor (spoiler) a buta arcu amerikai elnok (milyen legyen) azt kivanta hogy neki kell meg nuklearis toltet..meg..meg...aaaahhh sok..sok...ekkora baromsagot reg lattam. Nevetseges volt...
8/10
Coyote77 2021 jan. 20. - 22:42:55 8/10
(8/55)
Lehet azon kevesek közé tartozom akiknek kifejezetten tetszett a film. Nagyon kevés szuperhős filmet nézek meg, ebben is van azért pár unalmas klisé. A WW első film után féltem, hogy csalódást okoz az új film, de nem így lett. A színészi játékok szerintem nagyon jók benne, és számomra mondanivalót is hordoz, mert az alaptéma nagyon is elgondolkodtató. A "80-as feeling" nemigazán jön át ez igaz, de nem is ez a lényeg. Gondoljunk csak bele, hogy az önző gátlástalan kívánságok mennyi nyomorúságot okoztak embereknek, családoknak, vagy nemzeteknek. Tetszik a befejezés is, kivéve a "szuperhős vagyok" zárójelenetet ami tök fölösleges. Mindenesetre érdemes megnézni szerintem, a bájos Gal Gadot miatt is, aki e filmben is nagyon szerethető.
go84 2020 dec. 30. - 17:07:24
(7/55)
Szamomra csalodas. Konkretan nem tudtam vegig nezni. 2 ora kornyeken dobtam. Az eleje lassu es unalmas az utana kovetkezo nyal tengert meg nem birtam... a 84-es kozegbol meg semmi nem jott vissza. Nem moziban neztem teny de nalam ez 4-es.
Nico71 2020 dec. 29. - 17:54:23
(6/55)

Ha egy repülőgép teljesen láthatatlan, akkor miért látszik a pilótafülkéje? Ha látszik, akkor miért nem látható kívülről, pl. az ablakán keresztül? Ha életében első alkalommal csinál ilyet Diana, akkor hogy megy neki ilyen egyszerűen és időkorlát nélkül (miközben éppen gyengül az ereje)? Ha pedig képes ilyesmire, akkor később, pl. Az Igazság Ligájának tagjakén, miért nem alkalmazza soha?(még az animációs filmekben sem) Sőt, ebben a filmben, miért nem csinálja többször? Mondjuk az autóval? Még egy kérdés a repüléssel kapcsolatban, Steve Trevor, honnan tud ilyen modern szuperrepülőt vezetni? Ha a valódi pilóták csak a sisakba épített headset-el tudnak kommunikálni, akkor ők miként tudnak beszélgetni a sugárhajtású repülőben, akár egy Bentley hátsóülésén? Diana-nak honnan volt belépőkártyája a repülőkhöz, ha pedig ezek múzeumi, kiállítási tárgyak, akkor miként képes működni egy ilyen kiszuperált repülő? Indítókulcsuk, honnan volt hozzá?
A tankok előtt, miért játszanak a gyerekek az úton? Retardáltak?
Miért kell a filmekben szép, jól alakkal rendelkező, tanult nőket úgy beállítani, mintha ronda, esetlen, buta lenne, majd attól válik bombázóvá, hogy leveszi a buggyos nadrágját és felvesz egy magassarkút? Miért nem lehetet eljátsszatni egy kevésbé szép nővel a szerepet? Sőt, nem életszerűbb lett volna, ha Steve Trevor is egy átlagos, egyszerű pasi testébe kerül nem egy modellkinézetű szépfiúéba? Bár az is felmerül, a test tulajdonosának nem voltak ismerősei? Nincs rokona, haverja, barátnője, pasija, gyereke? Miért látjuk Chris Pine-ként, mikor külsőre nem ő az? Lelki szemeinkkel látjuk vagy mi? Nem is értem, akkor minek írták bele a történetbe a test megszállását, miért nem jelent meg csak úgy a semmiből az igazi Steve Trevor. Vagy akkor lássuk az új testben, és alakítsa a másik színész a szerepet. Felmerült bennem, ha Diana, az az Gal Gadot ennyire befolyásolható, akkor talán nekem is lenne nála esélyem, csak azt kell mondanom, az egyik régi szerelme vagyok. Talán elhiszi és fél perc után már csókolózik is velem. Másnap pedig már együtt ébredünk az ágyban. ;-)


Nico71 2020 dec. 29. - 17:01:53
(5/55)
Sajnos csalódás volt! Nekem nem nyerte el a tetszésemet. Gyenge történet, gyenge megvalósítás. Rossz színészi játék, béna filmtrükkök, elcsépelt akciójelenetek (olyanok, akár egy Indiai szuperhősfilm). Se füle, se farka! Nem jött át a retró hangulat sem. (Mellesleg, igen hülyén nézett ki a videójáték stílusú felirat a Themüszkirai jeleneteken! Kezdhették volna a filmet 1984-ben, majd válthattak volna Themüszkiára, egyfajta visszatekintésként. Ha már itt tartok, milyen alapon vett részt egy gyerek a felnőttek viadalában? Nem is szólva arról, Hippolüté hercegnő, kifejezetten eltiltotta Dianát kiskorában a harctól, az edzésektől. Mikor készült fel Diana minderre? Az sem derült ki, milyen apropóból rendezték meg ezt a versenyt. Miként illeszkedett mindez a film történetébe?)
Erre a marhaságra kapott Gal Gadot-t és Patty Jenkinst 10 - 10 millió dollár plusz pénzt? :-o Miközben számtalan nagy színész, rendező, filmkészítő pedig hoppon maradt? :-o
cellasto 2020 ápr. 14. - 21:41:26
(4/55)
"Az első film egy fejlődéstörténet volt, megtidtuk, hogyan lett Dianából Wonder Woman. Akkor még nagyon naiv volt, és nem értette, mennyire összetett dolog az emberi élet. Egy partra vetett hal volt. Ebben a filmben ez már nem lesz így, Diana sokat fejlődött. Sokkal érettebb és bölcsebb lett. És nagyon magányos is, mert elvesztette az összes csapatársát, akiket meg kellett volna védenie. És ekkor történik vele valami nagyon-nagyon őrült dolog..."

épp a naivitása tette hihetetlen szerethetővé a karaktert..
remélem nem a femen vonalat fogják megnyomni, mert az első épp ennek a hiánya miatt lett abszolut nézhető kategória
cellasto 2020 febr. 13. - 20:00:31 Előzmény szucsgyula
(3/55)
Én ezt értem. De már unom. Mindenbe beleszovik a qrva politikát.
szucsgyula 2020 febr. 13. - 14:36:49 Előzmény cellasto
(2/55)
Mivel a hidegháború idején játszódik a történet, elég furcsa lenne barátságos szovjeteket bemutatni, hiszen még javában kétpólusú volt a világ, egymásra irányított atomfegyverekkel...
cellasto 2020 jan. 31. - 21:20:05
(1/55)
Na megint az oroszgyulolet...muszaj eztmindenhova kisugarozni?Ennyire frusztrált amerika? Az előző womanfilmet szerettem, de ilyen tartalommal ennek a kozelebe sem megyek...