jön_a_helikopteres_zene 2012 nov. 13. - 20:45:27 Előzmény Eerf
(6/6)
2142-t vagy kettõezeregyszáznegyvenketÕÕt?
Vrahno 2011 dec. 17. - 13:07:57 Előzmény babolat
(5/6)
Én csak úgy megtaláltam ezt csatornaváltogatáskor, ezért nem volt semmi különösebb elvárásom vele szemben, de valóban csalódást keltõ volt. Sablonok mindenütt, felesleges, kidolgozatlan szereplõk, és csak ordította magáról a film, hogy "drámai" meg "epikus", de olyan bénán volt felvezetve, hogy nem meghatott, hanem inkább felidegesített.
babolat 2011 jan. 17. - 14:19:54
(4/6)
Többet vártam ettõl a filmtõl. A látvány valóban lenyûgözõ, de a sztori igen csak keskenyke.
:(

10/5
10/10
jamamura szadakó 2010 szept. 19. - 23:45:23 10/10 Előzmény Eerf
(3/6)
Értelemszerûen amikor ezt írtam, a port még nem vette át.
Eerf 2010 szept. 18. - 11:18:07 Előzmény jamamura szadakó
(2/6)
ezt éni le tudom irni:
2142-õt írunk. A civilizáció végnapjait éli. Bolygónk felszínét háborúk és ökológiai katasztrófák tették tönkre, az eget pedig soha fel nem szakadozó felhõzet borítja, melybõl gyilkos savas esõ hullik alá. Az utolsó emberlakta város, Ecoban, ahová csak a kiváltságosok nyernek bejutást, a Föld megmaradt energiaforrásain élõsködik és a totális pusztulás felé hajtja a bolygót. A fényûzõ metropoliszon kívül rekedtek utolsó reménysége az az ifjú harcos, aki betör a szigorúan védett városba, hogy a könyörtelen rendfenntartókat kicselezve megszerezze Ecoban titkait és megakadályozza a végsõ katasztrófát.
A Wonderful Days minden idõk egyik legdrágább és legnépszerûbb dél-koreai produkciója, amely 7 éven át készült és forradalmi rajz- és számítógépes technikák alkalmazásával új szintet mutatott az animációs filmeknek. A Ghost in the Shell, az Akira és a Metropolisz nyomdokain járó, elképesztõ látványorgia, melyhez foghatót talán még soha nem láthattál.
10/10
jamamura szadakó 2009 jan. 20. - 12:16:09 10/10
(1/6)
sztori:

2142-õt írunk. A civilizáció végnapjait éli. Bolygónk felszínét háborúk és ökológiai katasztrófák tették tönkre, az eget pedig soha fel nem szakadozó felhõzet borítja, melybõl gyilkos savas esõ hullik alá. Az utolsó emberlakta város, Ecoban, ahová csak a kiváltságosok kapnak bejutást, a Föld megmaradt energiaforrásain élõsködik és a totális pusztulás felé hajtja a bolygót. Az Ecobanon kívül rekedtek utolsó reménysége az az ifjú harcos, aki betör a szigorúan védett városba, hogy megszerezze annak titkait és megakadályozza a végsõ katasztrófát.
A Wonderful Days minden idõk egyik legdrágább dél-koreai produkciója, amely 7 éven át készült és forradalmi rajz- és számítógépes technikák alkalmazásával új szintet mutatott az animációs filmeknek. Elképesztõ látványorgia, melyhez foghatót talán még soha nem láthattál.