Téma: X-Faktor

1/10
Semprini 2012 okt. 07. - 13:07:35 1/10
(333/3153)
Pontosan, én is ezt mondom. Kabaré volt amit Geszti mûvelt, még az amúgy sem túl erõs fiúmezõnyt is kontraszelektálta, és pont azokat nem vitte akiket kellett volna.
Ezzel persze megnövelte az esélyét, hogy most VÉGRE tényleg lány fog nyerni... ;-)
5/10
offtopic
_Freddy_ 2012 okt. 07. - 12:19:25 5/10
(332/3153)
Malek jól döntött. Geszti viszont egy idióta.......az Oláh Gergõt meg a színész gyereket azzal az undorító fejével tuti nem engedtem volna tovább mert nagyon gyengén énekelt...sokkal jobb volt a félvér gyerek meg a 18 éves...nem tudom miért nem õket vitte. Ja de várj, mégis: mert Geszti egy marha.
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 12:12:42
(331/3153)
Valamelyik lánynak a Malek azt vetette a szemére, hogy csak a színpadon valaki, amikor lejön, jelentéktelen. Egybõl eszembe jutott Edit Piaf.
Már bocs, de énekest keresnek, vagy celebet? Egyáltalán nem mindegy...a kettõ ugyanis igen ritkán találkozik, egyesül egy személyben.
fedexx 2012 okt. 07. - 11:59:48
(330/3153)
:D pont ez jutott eszembe nekem is
Towner 2012 okt. 07. - 11:35:31
(329/3153)
Két Erdélyi leányzó is benn van de csak Adélnál jött elõ hogy a "több pénz" miatt van benn amit onnan telefonálnak el.
Király L. Norbi is folyton téma, pedig õ a példa hogy itt nem csak énekeseket keresnek (azokból annyi van már mint égen a csillag). Tényleg kell más is. Olyan marhák mint amilyen Király L. volt. Melóhelyen az õ marhulásait nézték meg legtöbbször. (hogy a mûsor második felére kippukadt /énekelni próbált, nagy hiba volt/az természetes volt, elmúlt az újdonság varázsa)
Énekesek keresésére ott lesz a The Voice.
Ja és ízlések és pofonok még mindig
csancsy 2012 okt. 07. - 11:04:27
(328/3153)
Igen, valahogy mindig mellényúlt... Egyedül 2. szériánál, a csapatoknál emlékszem, hogy jól döntött 100%-osan, de 1-nél is a Fannit vitte (Jennifer helyett) meg Vecánál is haragudtam (bár utóbbinál tévedtem, tényleg jó lett a végén). Most meg Zoli-t vinni Csaba helyett egyik legnagyobb baklövés. Zolival sincs semmi bajom, jó a hangja is, szerethetõ de túl érzelmes (Barna Gergõnél is ez volt a baj), nem biztos hogy fogja bírni a sok kritikát, gonoszkodást (mert ezzel is fel kell mindenkinek vennie a harcot a showban).
Mikivel elsõ és második szériában is egyetértettem 100%-osan, õ követte el a legkevesebb hibát eddigi szériák során (látszott hogy jó a szakmában, és itt sztem jól döntött Andrea és Tímea esetében. És várható volt hogy Adél is bejut, amennyit nyomatták és a másik 3 lányról pedig nagyon keveset tudtunk és annyira nem is sajnáltam, hogy nem jutottak be (Lorettának még fejlõdnie kell pl.). Adélt még nem írom le, meglátjuk hogy teljesít élõ showban, bár a Demitõl a this is me szám nem túl jól ment neki.
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 10:05:13
(327/3153)
Az is hülyeség volt, amikor a tánccal jöttek. Elképzeltem, hogy anno a Pressert vagy a Zoránt a tánctudása, színpadi jelenléte alapján engedik a pályán maradni....
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 10:03:01
(326/3153)
Kiszel Tündét mostanában sokkal kevesebbet lehet látni, már a bolond szerepébõl is kiöregedett. Jó lesz helyette ez a Csobot Adél. :-)
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 10:00:18
(325/3153)
Wolf Kati Takács Nikolasszal párbajozott amikor kiesett. Nem lehet vitás, hogy neki kellett akkor mennie. Egyébként szerintem Wolf Katit is indokolatlanul nyomták annyira. Nem olyan nagy szám, mint amennyire ájuldoztak tõle.
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 09:57:26
(324/3153)
Ez a Csobot Adél egy katasztrófa. Az elsõ válogatón jó volt, de azóta meg sem közelítette önmaga árnyékát sem. Nem is fogja. Szerintem õ a szokásos határon túli versenyzõ. Bevált gyakorlat, hogy mindig betesznek valakit onnan csak azért, mert odaátról rengetegen szavaznak, kell a pénz az Rtl-nek. A Baricz Gergõt is végig nyomták tavaly, pedig õ aztán tényleg katasztrófa volt. Állandóan úgy "énekelt", mint akinek épp szorulása van. Hiába nyomták olyan sokáig, nem kellett itt senkinek, hazament.
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 09:54:48
(323/3153)
A Meggyes Csaba szerintem is sokkal jobb, mint bármelyik, amelyiket vitte magával. Nem értem Gesztit. Eddig minden szériában baromira mellényúlt (Muri Enikõt az elsõben kidobta), pedig ha saját zenekart kell csinálnia, tudja mi a jó. Itt meg valahogy nem. Egyetlen olyan énekest, csapatot sem kreált eddig, aki most is színen lenne, vagy egyáltalán emlékeznénk a nevére.
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 09:52:09
(322/3153)
Egyetértek. :-(
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 09:50:57
(321/3153)
Az...fogalmam sincs, mit lát benne Malek, de most emiatt benne is jó nagyot csalódtam.
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 09:49:55 Előzmény Semprini
(320/3153)
Ezt eltaláltad. Mind a kettõt vitte. :-( És még õ beszél arról, hogy nem elég jó énekesnek lenni, szerethetõ is kell hogy legyen valaki. Ez a Fehér Zoltán egy rakás szerencsétlenség, már ránézésre is, minden mozdulata maníros, mesterkélt, olyan, mint aki nem normális. Szabó Dávid meg úgy néz ki, mint Varga Viktor, abból is pont elég egy. Sõt, az az egy is pont eggyel több, mint ami kívánatos lenne.
A harmadikról meg legalább bõven lesz témája a kurucinfónak (bocs). :-((
1/10
fo.ma 2012 okt. 07. - 09:41:47 1/10
(319/3153)
Nekem is pont ez a véleményem! Már tegnap elkezdtem leírni, de aztán mégsem bonyolódtam bele, de ez az egész kategóriázás marhaság. Az egyik csoportból kiesnek olyanok, akiknek a másik csoportban bennmaradtak a cipõjüket sem köthetnék be! Már itt megdõlhet az, hogy a végén a legjobb gyõz. Pláne ha a jónak lehetõséget sem adnak, mert nem mórikálja magát annyira mint az, akinél még az én hangom is jobb!
szonya1 2012 okt. 07. - 09:35:14
(318/3153)
Remélem, Malekot a lelkiismerete nem fogja békén hagyni és lesz jó néhány álmatlan éjszakája, amiért ilyen igazságtalan döntést képes volt meghozni. Adélkának már eddig sem lett volna szabad eljutni. Az meg milyen szempont már, hogy legyen valaki bármilyen kiváló a színpadon, amikor lejön, nem elég érdekes?? Ez eleve egy szubjektív szempont. Olyan énekeseket kellene keresni, akiket elég meghallani, hogy felfigyeljen rájuk az ember. A többit még mindig könnyebb felépíteni, mint egy tehetségtelen énekest eladni.
mészimarcsi 2012 okt. 07. - 08:33:33
(317/3153)
Egyetértek veled, én is ezt gondolom, nem a tehetség kell itt, a tegnapi mûsor megmutatta, hogy mennyire így van sajnos, de este nagyon felbosszantottam magam ezen az igazságtalanságon! Itt most annyira kilóg a lóláb, ez nagyon egyértelmû, hogy nem Adélnak kellett volna továbbjutni, még Tóth Gabi is megmondta, hogy borzalmasan hamis volt!
mészimarcsi 2012 okt. 07. - 08:26:49
(316/3153)
Milyen színpadi jelenlétrõl beszél itt mindenki???????
Itt nem szinészkedni kell, hanem énekelni! ÉNEKELNI!!!!!!!
Értitek? Nem sok hangja van, ez egy szinésznõnek elég, de egy énekesnek kevés!!!!!!
mészimarcsi 2012 okt. 07. - 08:23:17
(315/3153)
Hát szerintem itt valami sumákság van, mert Adéllal kivételezés van, ez egyértelmû!!!!
Egyrészt kivéeleztek vele, mert hetedikként berakták a továbbjutók közé, másrészt pedig a tegnapi meghallgatáson borzalmas volt, õ volt a legrosszabb, tõle mindenki csak jobb volt és nem az jutott tovább, akinek kellett volna.
Fogadni mernék, hogy a legjobb háromban benne lesz, ha nem õ fogja megnyerni a versenyt!!!
Pedig elõször meg érdekes és szimpatikus volt, de most már látszik, hogy nagyon nem természetes, csak játssza a hülyét és ugrál mint egy idétlen bakkecske, én máris unom és útálom, de úgy látszik Maleknak ez bejön!
Azt hittem Maleknál ilyen nem lehet, de ez bunda!!!!!
pneklara 2012 okt. 07. - 07:26:18
(314/3153)
Indítsunk petíciót: követeljük Danics Dóra továbbjutását!Mindig arra hivatkoznak, hogy a közönség dönt, a közönség szava szent. Akkor tessék, a fórumozók többsége D.D.-át érdemesnek jelölte volna az élõ mûsorokba.
Adélka "színpadi jelenléte" valóban említésre méltó, de nem egy ilyen színpadon, hanem egy éjszakai bárban, kis dresszben, pávatollal a megfelelõ helyen. Frenetikus sikert aratna. Bár fiatalka, de dörzsölt, tudja már, mitõl döglik a légy. Kis ideggóc, de mindenkinek az a végsõ, összegzõ megállapítása, hogy flúgos ez a nõcske. Még Malek is hasonló megjegyzést tett mentortársának. Szóval õ lett a nézõcsalogató, a botránykõ - amiért mindig is harcban vannak. Ha kihúzzák ezt a méregfogat - Danics Dóra eltávolítása - akkor egye fene! Gyõzzön a jobb! Szóval vissza Dórát a nézõi akarat szerint!!! :)))