Téma: X-Faktor

Akosh 2012 dec. 15. - 19:29:02
(2653/3153)
Mibõl érzed? Ebbõl a mezõnybõl õk ketten akiknek igazán ott van a helyük a végsõ megmérettetésnél.
Ateya 2012 dec. 15. - 19:27:54
(2652/3153)
Úgy érzem, Timi figja megnyerni...bár én végig Gergõnek drukkoltam, de valahogy az az érzésem, nem engedik, hogy övé legyen a gyõzelem.
1/10
Semprini 2012 dec. 15. - 19:05:42 1/10
(2651/3153)
Azt éppenséggel Malek mondta Timire (amikor még nem volt a mentora!), hogy ebben a szériában õ "A hang", és hogy az amerikai vagy angol X-faktorban is simán megállná a helyét. Egy-két gyengébbre sikerült produkció sztem még nem bizonyítja az ellenkezõjét.
Akosh 2012 dec. 15. - 18:53:06
(2650/3153)
Timi nem tud énekelni? Te talán jobb vagy nála?
Seven7Crown 2012 dec. 15. - 18:19:59
(2649/3153)
Malek szerintem csak a látványra ment rá, mivel a választott daloknál az elõadás is számít, és ha énekelni nem is tudnak a lányok, de talán egy jól sikerült koreográfiát még a nézõk is megkajálnak. A különbözõ dalok, pedig a versenyzõk képességeinek felmérésére szolgáltak, és feltételezem, hogy Malek is pontosan tudja, hogy a két csaj, csupán az RTL-nek köszönheti, hogy még mindíg versenyben van.
mulao 2012 dec. 15. - 08:28:20
(2648/3153)
Gergõ visszaesését egy torokbetegség adja, amit meg is kell mûteni majd a verseny után. Nem hinném, hogy emiatt õt lehetne hibáztatni, lehet, hogy emiatt még a nyerést is bukhatja. Adélon tényleg semmi fejlõdés nem látszik. Timit meg olyan középszintnek érzem, az utolsó adásban gyengén szerepelt, de közben elõtte mindig hozott egy egyenletes jó színvonalat.
csineva-xx 2012 dec. 15. - 03:28:35 Előzmény -greghouse-
(2647/3153)
Oks, kösz mindent, azért én küldök egy sms-t... mondjuk... aaaa... Zámbó-gyereknek... ;)
1/10
Semprini 2012 dec. 15. - 01:32:47 1/10
(2646/3153)
Igen, Malek "elvileg" összehasonlíthatatlanul kvalifikáltabb zenei szakember, mint Geszti aki ugyebár csak szövegíró, de épp ezért Maleknak nincs mentsége rá, hogy pl. Adélt (sõt az utóbbi néhány adásban Timit is) szinte folyamatos túlvállalásra kényszeríti. Geszti is ugyanezt teszi Oláhval (és amíg bent volt, Szabóval), de õ ugye honnan is értene hozzá... :-) Az utolsó mondatoddal viszont feltétel nélkül mélyen egyetértek.
Seven7Crown 2012 dec. 15. - 01:25:17
(2645/3153)
Nem Malek Mikit akarom védeni, de még Õ sem teheti meg, hogy saját versenyzõjét kritizálja élõ adásban. Viszont érdemes a tanácsait megfogadni, mert tényleg ért ahhoz amit csinál, és nagyon ügyesen rávilágít a különbözõ problémákra, ahogy képes kiemelni a pozitív dolgokat is. Gesztinek viszont csak a szája nagy minden tudás nélkül.
1/10
Semprini 2012 dec. 15. - 00:32:29 1/10
(2644/3153)
Adélon én abszolúte semmi fejlõdést nem látok, sõt továbbra is fenntartom, hogy a bemutatkozó produkciója volt a legjobb, ezt késõbb egyetlen egyszer sem tudta überelni, megközelíteni is talán kétszer összesen. Antal Timirõl már nem is beszélve, aki egyenesen visszafejlõdött Malek keze alatt, és az utolsó 3 produkciója volt a leggyengébb, az elsõ kettõ (a bemutatkozás és a táborbeli) pedig a legjobb. Malek ezzel a gyalázatos teljesítményével végképp leszerepelt nálam.
Seven7Crown 2012 dec. 14. - 22:49:22
(2643/3153)
"Úgy tûnik, Oláh Gergõ is tisztában van vele, hogy sokan nagy esélyesnek tartják, mert tõle szokatlan magabiztossággal üzent rajongóinak. „El sem hiszem, hogy már csak két élõ adás választ el a gyõzelemtõl. Szeretnék gyõzni, és ezért én mindent meg fogok tenni” – írja a férfi döntõs a Facebook-oldalán."

Vicces ez a Gergõ gyerek, mert az X-Faktor elején még azt is megpróbálta elhitetni a nézõkkel, hogy Ezelre hasonlít, aki nagyon sok lány szívét elrabolta a sorozat alatt!:)
Seven7Crown 2012 dec. 14. - 22:37:50
(2642/3153)
Fából nem lesz vaskarika!
A megfelelõ alt, vagy szoprán hangot lehet még tovább képezni, de Adél semmit nem tudott letenni az asztalra. Sem a magas, sem a mély nem fekszik neki.
grace08 2012 dec. 14. - 22:00:28
(2641/3153)
Hát valóban röhejes, hogy azon vitatkozunk, hogy mi történik ezekkel a senkikkel. El is szégyelltem magam...:D
grace08 2012 dec. 14. - 21:12:32
(2640/3153)
Nem akarom mindenáron Gergõt védeni, mert azért biztosan õt is megszédítették a vele történtek, ez nyilvánvaló. Végülis most mindhárom versenyzõt két adás választ el a gyõzelemtõl, ezzel szerintem nem azt akarta kifejezni, hogy biztos abban, hogy õ nyer, hanem hogy már csak két akadályt kell leküzdenie.
Mindegy, engem mondjuk mindig az háborít fel, amit a bulvármédia mûvel, és az, hogy emberek ezek alapján tájékozódnak, és mindent elhisznek, amit ezek a mitugrász firkászok 2 perc alatt odahánynak a címlapra...
Amúgy meg tényleg...ki a túrót érdekel, hogy ki nyeri meg..:)
1/10
offtopic
-csengõzoli-- 2012 dec. 14. - 20:54:18 1/10
(2639/3153)
Így van! Az emberek 80%-a nulla aggyal rendelkezik, önálló gondolkodásra teljesen képtelen.
Én ezt a közértben, sorban állva láttam egy címlapon.
Biztos vagyok benne,hogy rengetegen látják csak a fõcímet az újságárusnál, a közértben a polcon stb. , és az említett 80%-nak ennyi bõven elég is...
grace08 2012 dec. 14. - 20:43:28
(2638/3153)
Pontosan így gondolom. Ha esetleg vki még nem egy törtetõ bunkó barom, majd ezek az undorító szennylapok azt csinálnak belõle. Végülis ha elolvassuk a cikket, látható, hogy semmi ilyesmit nem mondott, csak az emberek többsége még arra is lusta, hogy két bekezdést elolvasson. Látta a címét, neki ennyi elég, Gergõ nagyképû és kész.
Nyilván a szavazatokat is ezzel próbálják manipulálni. Vagyis a szavazókat.
1/10
Semprini 2012 dec. 14. - 20:40:59 1/10
(2637/3153)
Most is azt mondom: ha ez kellett ahhoz, hogy megtörjön az "átok", és legyen végre egyszer egy nõi gyõztes is a retekklubon, akkor megérte! :-)
1/10
-csengõzoli-- 2012 dec. 14. - 20:37:46 1/10
(2636/3153)
Pont erre céloztam.
Az ilyen kamu hírekre,kötve hiszem,hogy Gergõ bármi ilyet nyilatkozott volna.
Tudod ez kb. úgy megy,hogy leül a Blikk újságírója Gergõvel és az Xfaktorról beszélgetve megkérdi pl. hogy :"Hogy érzed, van még benned tartalék,meg tudod nyerni?"
Gergõ,ha erre bármi olyat mond,hogy: igen,felkészültem, mindent megteszek majd stb. már írják is,hogy GERGÕ elhitte magáról!
Sõt,sokszor még ennyi sem kell ezeknek a bulvár szennyeknek.
Valamiért ezzel a cikkel egyértelmûen Gergõ ellen fordultak.
1/10
Semprini 2012 dec. 14. - 20:36:56 1/10
(2635/3153)
Egyetértek, nekem is nagyon úgy tûnik, hogy Gergõ baromira elszállt a hirtelen jött sikertõl. Azt sosem állítottam, hogy nem tehetséges, de egyrészt az utóbbi hetekben voltak nagyon gyenge produkciói, másrészt sokkal jobbak is voltak nála a fiúk közt (is) és már mind kiestek, így már õ az idei X legjobb férfihangja - ez oké. De nem örülnék én sem, ha megnyerné. És nem csak azért mert nem szimpatikus, de persze ez is benne van.
olahmiki1959 2012 dec. 14. - 18:04:33
(2634/3153)
"miután nem nagyon szoktál reagálni, nem látom sok értelmét."

Semprini, összetett kézzel könyörgök, legalább te ne õrüljél meg! De komolyan!
Hát nem emlékszel, hogy a nagyon kevés kommentelõ közül, akiknek a véleményére adok, és akikre szinte mindig reagálok, mert elismerem a hozzáértését, te vagy az egyik?
Én nem tudom, hogy mi van a levegõben, szinte mindenki indulatból, személyeskedve, a másikról eleve rosszat feltételezve ír, legalább te ne essél bele ebbe a hibába, nagyon kérlek!
Antal Timit te a kezdetektõl fogva preferálod és véded, - ha kell, ha nem, - amit én tiszteletben tartok, mert elismerem, hogy nagyon tehetséges, de az elmúlt hetek nagyon tanulságos mûsorai arra is jók voltak, hogy a rózsaszín köd eloszoljon a szemünk elõl, és reálisabban, ha úgy tetszik, földhözragadtabban, két lépést hátralépve lássuk a versenyzõket.
Elismerem, hogy a nagy kedvencem, Oláh Gergõ hatalmas tehetségének a képe alaposan megkarcolódott néhányszor, Antal Timinek is voltak kifejezetten gyenge napjai, Csobot Adélt pedig azért nem vettük egy pillanatig sem komolyan mint énekesnõt, se te, se én, mert magunk váltunk volna nevetségessé, az õ éneklése ugyanis gyakorlatilag értékelhetetlen.
Én még azt is el tudom képzelni, bár ez már tényleg az összeesküvés-elméletek netovábbja, hogy az újság azért hozta le ezt a véleményt, - mármint, hogy Antal Timi áll az elsõ helyen szerintük, - mert arra számítanak, hogy a másik két versenyzõ hívei ettõl a hírtõl megijednek, és elkezdik nyomni az sms-eket ezerrel.
Bármi elképzelhetõ a mai világban, hogy közhelyeket mondjak.
Annyit kérek tõled, hogy amikor nekem írsz, engedd el a zsebedben a nyitott bicskát, hidd el, nagyon sok mindent hajszálpontosan egyformán látunk, ha meg nem, akkor meg jókat tudunk vitatkozni, csevegni, részemrõl a legkisebb rosszindulat, vagy egyáltalán, indulat nélkül.
Ahogyan én visszaemlékszem a kettõnk beszélgetéseire, bennem soha nem volt semmiféle rossz szájíz, vagy kellemetlen érzés veled kapcsolatban, bántani soha nem bántottuk egymást, - nem is lett volna miért, - és én szeretném, ha ez a továbbiakban is így lenne.
Szia.