Téma: X-Faktor

Ezüstliliom 2012 nov. 11. - 18:00:38 Előzmény david03
(1573/3153)
"...ez nemhogy énekelni nem tud, de még csak az angollal is most ismerkedik."

Az legyen a legnagyobb gond, hogy nem jó valakinek az angol kiejtése!:/ Annyira tele van a hócipõm azokkal, akik felvágnak a k... nagy angoltudásukkal, és úgy tesznek, mintha bûn lenne nem ismerni ezt a nyelvet.
Ezüstliliom 2012 nov. 11. - 17:56:21 Előzmény olahmiki1959
(1572/3153)
Tévedsz, az a mondat, amire utaltam, így hangzik: "Szerintem elég nagy szégyen, hogy Király L. Norbi EGYÁLTALÁN bejuthatott bármilyen énekversenybe."
Nem arra a hozzászólásodra reagáltam, amire Te gondoltál. Érdemes az "elõzmény" linkre kattintva megnézni, mire reagált a zember lánya.;)
Denisam 2012 nov. 11. - 16:53:39
(1571/3153)
Most kivételesen csak neten tudtam megnézni az adást. Elég érdekesnek ígérkezett, de szereplõnként:
Szabó Dávid: Jó kezdés, érdekes show, bár lehetett volna még gyakorolni, mert itt ott nem volt tökéletes a megérkezés. A hangja itt-ott elvékonyodik, gyenge, a magas hangok egyáltalán nem mentek, mert nem meri kiengedni. Viszont jó a dalválasztás! Összességében hmm.
Zámbó Krisztián: Dalválasztás közepes, már megint szülõk. Viszont a rockosabb, lazább szám nagyon illett hozzá. Jó volt a hangja! Igen, szokásos módon volt egy-egy hamis hang, az angolja sem az igazi de most nagyon jó volt. Laza volt, mozgott, csinálta a show-t, de végre valóban tetszett. A macis bohóckodás kifejezetten jól jött, teljesen más oldalát mutatta meg.
Csobot Adél: Dalválasztás 5-ös, megjelenés, dettó, hang, hm. Azok a fránya magas hangok. Az bizony nem ment, de a mélyebb hangok szépen hangzottak, és összességében az elõadás jó volt.
Stone: A Beás dolog abszolult lovagias volt, szó nem érheti a ház elejét. Dalválasztás csillagos 5-ös. Jó volt a hangja, jó volt a megjelenése, idõnként persze el elszálltak a magas hangok, de ezzel együtt õ volt az, akit meghallgatnék csak úgy fülhallgatón keresztül, úgy hogy nem látom a mellékest: show, táncosok, etcetera.
Antal Timi: Érdekes dalválasztás, szépen játszik a hangjával, csak nem mindig sikerül tisztára. Megjelenés egyedi. Összességében kijött az iskolázott hang, a tehetség, de egyszer hallgatható volt. Az viszont kijött, hogy túl fiatal, tényleg nehéz neki olyat elõadni, amit még nem élt át.
Fehér Zoli: Dalválasztás nagyon jó, kivitelezés is jó, összességében az egész srác egyben volt, mindenestül.
Oláh Gergõ: A srác egyszerûen csúcs. Õ az, akit simán el tudok képzelni egy akusztikus koncerten nagyközönség elõtt, mert egyszerûen viszi a hátán az egészet. Nincs hamis hang, nincs modorosság, az egész egyben van.
Like: Öltözködés 1 normális, a másik kettõ borzadály. Vöröske frizije pocsék. Szunitának a kék cucc csak a kilóit emelte ki, nem elõnyére. Dalválasztás közepes, lehetett volna jól énekelni, de nem sikerült, valamelyik folyamatosan túl magasan énekelt. Aranyosak, bájosak, de egy-egy ponton találják el a tökéletes vokált. Rengeteg jó dal lehetne nekik, és még véletlenül sem találják el.
A mentorok kivételesen jók voltak, abszolult békések és kiegyensúlyozottak voltak.
Ördög Nóri megfogadta a tanácsokat, kevésbé üvölt.
Párbaj:
Érdekes látni, hogy a csapattársak hogyan reagálnak egy-egy párbaj során.
Fehér Zoli a révbe érés – egyházi esküvõvel mintha kiteljesedett volna, de ezzel sajna unalmassá is vált. Nem volt rossz a dal, bár mintha a magas és kitartott hangok még nem igazán mennének neki, a végére pedig már túl modoros lett.
Stone tökéletes dalt választott, ami a hangjához is illett. Nyugodt és derûs volt, ellentétben Keresztessel, aki bizony elbõgte magát. Egyértelmûen jobbnak éreztem, mint Zolit.
Tetszett, hogy a két srác fogta végig egymás kezét, és támogatta a másikat. Tetszett, hogy a mentorok korrektek voltak. Geszti és Keresztes egyértelmû volt, Malek korrekt, igaza van, nem véletlenül párbajozott harmadjára is. Ferónál gyõzött a mûfaj, hiszen rocker. Zolinak nem sikerült megtalálni a hangjához leginkább megfelelõ mûfajt, és dalokat, míg Stone-nak sikerült.
Viszont méltósággal búcsúzott, látszott, hogy mosolyogva integet, valszeg a feleségének, miközben a csapattársakat jobban megviselte a kiesése.
Ez a mûsor most nagyon jól sikerült mindenestõl.
Zizibizi 2012 nov. 11. - 15:02:27
(1570/3153)
Üdv Néked is "földi" :-)) ! Nagyon szeretem, engem ez a fajta zene nyugtat meg! Ezekben a dalokban szerintem rengeteg energia, érzés van, és legfõképpen sokszor komoly mondanivaló, nem úgy mint "Kicsi lány? ó szia, helló. Álljunk össze, mint két kicsi lego!" (Fluor T. nevû borzalom). Persze nem vagyok "mindenevõ", ha nem szól másról egy szám, csak artikulálatlan üvöltésrõl, arra nem vagyok vevõ. Nem járok minden nap "rockernek öltözve", de koncertre nem kiskosztümben megyek. ;-) Méghozzá legközelebb dec.5-n a Dragonforce-ra.
Zizibizi 2012 nov. 11. - 14:44:46 Előzmény Ezüstliliom
(1569/3153)
Hahó! :-) Érdekes egy figura és nagy showman! Nekem õ volt a kedvencem, mert tudott hangulatot csinálni! Még azt sem mondanám, hogy egyáltalán nem tud énekelni. Csak nem minden hangszínt. De ha megtalálja a neki megfelelõt - ami valószínûleg nem Zámbó Jimmy lesz :-D, nem rossz!
Bigpapa 2012 nov. 11. - 12:15:09
(1568/3153)
Amikor Geszti embere enekel,Geszti mindig ugy csucsorit,mint Daniel Craig mucsucsoritese a James Bondban.Eleg hulyen nez ki.Zamborol mast nem is lehetett dicserni,csak a ruhajat....,mert az nem az ove :D
1/10
danton-b 2012 nov. 11. - 11:51:29 1/10
(1567/3153)
És mi van azzal a fószerrel ,akivel pár órás ismeretség után Adélka összetolta az ágyát,és aki úgy ömlengett aztán róla.PR nak jó volt, nem is olyan buta ez az Adélka mint ahogy kinéz.Mindenestre találóan jellemzte egy blogger hogy I.P.P.
1/10
-csengõzoli-- 2012 nov. 11. - 11:34:10 1/10
(1566/3153)
A tegnapi mûsorban látszott,hogy az RTL szólt a mentoroknak,hogy ne döngöljék földbe Krisztiánt.
Geszti célzott is erre a cinikus zsûrizésével, mikor felsorolta,hogy szép a ruhád, szép a hajad...
A kedvencem az,mikor a katasztrófális produkciókat elkezdik dicsérni,hogy "tele volt energiával".
Ez olyan,mint mikor egy beszélgetésnél megkérdik az ember véleményét egy harmadik - külsejét tekintve kihívásokkal küzdõ- nõrõl és hogy elkerüljük a sértõdést, annyit mondunk: "érdekes"
Bigpapa 2012 nov. 11. - 11:14:26
(1565/3153)
azert van sok magyar szam,mert (a szakmambol adodoan tudom) a kimutatasok alapjan az ilyen musorok kozonsege es az sms_t kuldok nagy %_a nem beszel egy idegen nyelvet sem,igy jobban szavaznak a magyar dalokra,amit ertenek.
Raadasul itthon sok enekes van,akinek kegyetlen akcentusa van angolul (Adelnak pl.nemetul volt),Stone az angollal nem birt el,ahogy Zambo is birkozik vele.Mondjuk Zambo mivel nem birkozik?:D:D
mulao 2012 nov. 11. - 10:06:06
(1564/3153)
A tegnapi adásban végre mindenkinek jó dalt választottak. Pl Szabó Dávidnál tényleg ezt a tánc-ének tudást kell kihasználni, viszont nem értem, hogy Csobot Adélnak miért nem jazz- dalt választanak, mikor ez a hangszín pont ehhez a mûfajhoz illik. Tuti, hogy ha csak egyszer is jazz-dalt énekelne nem lenne hamis, igaz tegnap se érzékeltem. Még a Zámbó gyerek is fogyasztható volt, de arra hiába várunk, hogy kiessen, tuti õ nyer. Szerintem Stone-nak kellett volna kiesnie. És el sem hiszem, hogy végre magyarul is énekeltek -egyszerre háromszor is-, mikor mindegyik tehetségkutató azt hirdeti, hogy csak angolul szabad. Persze még mindig jobb a Voice, mert ott csoda hangok vannak, itt meg általában mindenki hamis.
lilalibaláb 2012 nov. 11. - 08:51:21
(1563/3153)
Nem vagyok abban biztos, hogy ha nem nyomnák a rengeteg sms-t, hagynák kiesni a ZK-t. Róla és Adélról cikkeznek a legtöbbet, ami óriásit dob a nézettségen. A nézettség pedig óriási pénzt hoz a beiktatott reklámokkal. Szóval az sms már csak bónusz...
lilalibaláb 2012 nov. 11. - 07:30:19
(1562/3153)
Ez a Dávid (így hívják, jól mondom?) annyira jelentéktelen, hogy minden adás végén döbbenten nézek, hogy ez meg ki? Ez is volt a mûsorban? Nem emlékszem rá.

Zámbó Krisztián

Kettõs érzések vannak bennem.
Egyrészt óriási teher van rajta, amiben õ maga is bûnös, soha nem szabadulhat meg az apjával való összehasonlítástól. Õt mindig az apjához mérték, és ahhoz is fogják mérni. Õ ott hibázott elõször, amikor az elsõ válogatóra az apja dalát hozta. Ott még határozottan és hitelesen leszögezhette volna, hogy õ másik világ. Aztán hibáztak a mûsor készítõi, amikor lépten-nyomon az apjáról beszéltették, emlékeztették a közönséget arra, hogy ki is õ.
Mindez erre az egyébként is labilis gyerekre akkora terhet rak, amit nem bír elvinni, ami blokkolja, rányomja a bélyegét minden egyes fellépésére, amitõl csúszkál, hamis, idõnként kifejezetten hallgathatatlan amit elõad. Pedig az alap hanganyaga TÉNYLEG nem rossz!
Hagyni kellett volna, hogy Jimmy kizárásával eljusson addig, ameddig eljutott volna. Így, hogy mire kiesik, elhitetik vele azt, amit nem lenne szabad hogy elhiggyen, csak még többet ártanak neki.

Másrészt
Mit vártok ott, ahol szentté akarják avatni Zámbó Jimmyt, mert vannak emberek, akik teljes meggyõzõdéssel állítják, hogy a nyakukban hordott Jimmy képtõl gyógyultak meg?
Mit vártok ott, ahol amikor meghalt a nemzet egyik legnagyobb színésze (Sinkovits Imre) senkit nem érdekelt, nem érdemelt többet egy kétmondatos gyászhírnél, mert pont akkor halt meg a Zámbó Jimmy is, akinek még a temetését is élõ, egyenes adásban közvetítették?
Bigpapa 2012 nov. 11. - 07:11:49
(1561/3153)
Tegnap uton voltam,igy a kocsiban lattam az X Faktor veget,de szerintem nalam jobban nem uvoltott senki. Egyszeruen fel nem fogom,hogy kik es miert szavaznak Davidra?Borzalom a hangja,olyan,mint egy nyalas es siman tovabb jut.A masik nagy kerdes a Zambo gyerek.Valljuk be,egy kalap .Nem ra szavaznak,hanem az apjara.Zoli szerintem nagyon jo enekes.Sokoldubb,mint Stone.De eleve nem nekik kellett volna ott allniuk.Tegnap szerintem rengeteg nezot veszitett a musor,mert ez mar sokaknak kiderult,nem tehetsegkutato,hanem egy penzhozo .Sajnalom a Timit,Gergot es a Likeot hogy pont ebbe a musorba kerultek be.Mert igy nem lesznek ok sem maradandoak szerintem.
Attol felek,hogy tenyleg a Zamboval akarjak megnyeretni a musort,hogy latod latod,lehetsz egy rakas is,de ha kello szavazatod van,megnyered.GUSZTUSTALAN!!!
Seven7Crown 2012 nov. 10. - 22:43:17
(1560/3153)
Ez a Zámbó gyerek, az egész X-Fucktort eltartja!

Viszont az is lehet, hogy a szimpátia miatt, mindig Mikinek adok igazat!:)

Bár most Feró is jól döntött!
1/10
pillangókisasszony 2012 nov. 10. - 22:31:32 1/10
(1559/3153)
Ez tényleg szörnyû.Meglepõ.A Crazy tényleg jó volt tõle.Így nem csoda,hogy kiszórták az egyik rostán.De Zámbónál tuti voltak jobbak :D:D:D
5/10
horipapa. 2012 nov. 10. - 22:28:58 5/10
(1558/3153)
Köszi szépen. Igen láttam, sajnálom, mert az elsõ éneklése alapján nagyon tehetségesnek tûnt. :/
5/10
horipapa. 2012 nov. 10. - 22:27:58 5/10
(1557/3153)
Megnéztem, tényleg nem volt jó.
Vilora 2012 nov. 10. - 22:23:17
(1556/3153)
Bocsi, nem is ott volt rossz, még egész tûrhetõ volt a többihez képest, tovább is jutott, viszont az utána következõ produkció sajnos borzalmas volt: http://xfaktor.rtlklub.hu/video/180251
Vilora 2012 nov. 10. - 22:20:05
(1555/3153)
http://xfaktor.rtlklub.hu/video/181185
Tessék, itt a Crazy-s srác, gyorsan nézd meg, mert gondolom törlik a modik, nagyon nagyon rossz volt, nem véletlen, hogy nem jutott tovább...mutatni csak azért nem mutatták, mert ugye itt szerepel Hernádi lánya, aki miatt tiltva volt ez a csoport.
szabyy 2012 nov. 10. - 22:11:57
(1554/3153)
A kinézete viszi viszi aztán egyszer csak kipottyan s akkor majd néz és csodálkozik hogy hát nem voltam elég jó?