Téma: X-Faktor

pneklara 2012 nov. 18. - 10:20:47
(1873/3153)
Õ a Voice-ban tesz próbát. Ott nem látják.
tricia 2012 nov. 18. - 10:17:37
(1872/3153)
Mondjuk, az lenne igazságos, ha Oláh Gergõ nyerné meg (a produkciói alapján õ jó).
Zámbót valóban a hírnevéért tartják bent, mert akármennyire is igyekszik, hamisan énekel és még hisztizik is mellé. Gergõ legalább szerény. Szabó Dávid meg nem rossz, csak mindig SZÜRKE, felejthetõ. Antal Timi szépen énekelt, nem baj, ha Geszti kritizálja is, mert építõ jelleggel tette, nem lehúzni akarta.
(Most már látom, miért volt Stone ismerõs, benne volt a Való Világ jelentkezõjében... De õ szerintem csak egy mûfajt tud énekelni, nem áll neki mindenféle jól.)
málna-mc 2012 nov. 18. - 09:40:52
(1871/3153)
Énekelhet az a debil zámbó akármilyen nyelven, akármilyen stílusú dalt, akkor is erõtlen a hangja és hamis. Énektanárhoz járni meg derogál neki. Én az apját sem szerettem, nem volt férfias hangja. De legalább tisztán énekelt. Jövõre lehet, hogy a Zámbó Árpy is indulni fog? Ezzel az erõvel...
2/10
nikato 2012 nov. 18. - 09:37:21 2/10
(1870/3153)
Nóra jól vezeti a mûsort, csak egy beszéd tanárnál leckét vehetne, hogy hol és mikor vegyen levegõt. A 2 mondat közötti hangos levegõvételei tiszta idegfeszítõek!!!!!
2/10
nikato 2012 nov. 18. - 09:29:08 2/10
(1869/3153)
Nagyon unalmas volt a tegnapi, nagyon rossz dal választásokkal! Aki a Bereczki dalát énekelte semmi hangja, se a Stone-nak (múltkor a Fókuszban fedeztem fel, h õ anno a ValóVilágba is jelentkezett a nejével, tuti feltûnési viszketegsége van), olyan, mintha csak otthon a zuhany alatt énekelne. Zámbó Krisztián mit keres még mindig bent? Apja miatt? Tehetségtelen, habár a lassú magyar dalokat még talán elõ tudja adni!
pneklara 2012 nov. 18. - 08:51:45
(1868/3153)
Minden idõk leggyengébb tehetségkutatója ez a mostani X-faktor.
Felejthetõ elõadók, akiket beskatulyáznak egy stílusba, s abból vagy nem akarják, vagy nem tudják kimozdítani õket.
Továbbra is azt hajtom, mint a pereces: megtisztelhetnék a tudásra szomjas nézõt azzal, hogy elmondják neki, kiírják neki, hogy mi az istent énekel az elõadó. Régen Nórika legalább elõre loholtában az orra alatt eldünnyögte, hadarta a szám címét, de ma már azt sem, ezáltal teljesen lényegtelen momentummá válik az elõadott dal, s annak eredete,korábbi ismert elõadója. Feltételezik, hogy esténként csak beavatottak ülnek le NÉZNI ezt a mûsort? De így lassan el is veszítik azokat, akik némi ismeretbõvítési szándékkal ülnének le.
A Parlamentben is jelnyelvi tolmács segíti a siketeket és nagyothallókat, pedig ott csak annyit kellene kiírni, hogy aki éppen beszél, milyen párt tagja, s mindenki tudná mit beszél, de azért minden szavát, mondatát jelelik, itt meg egyetlen jól fizetett mûsorgazdának nem jut eszébe, hogy gyerekek, adjuk már meg a nézõnek, ami jár neki?!
Ez a nyálas Szabó Dávid a büdös életben nem lesz pop-sztár. Irritáló a stílusa, nagyképûsége, önteltsége. Látszik, hogy tiniszavazók viszik a vállukon a top 3-ig. /A másik lehetõségre gondolni sem merek/
Zámbóról ne is beszéljünk! Inkább valami szappanoperában a helye, mert színészkedni, manipulálni csípõbõl képes. Tehetségtelen, és törtetõ. A legrosszabb párosítás.
Az elsõ olyan felhozatal a szériában, hogy egyetlen kedvencem sincs, annyira hidegen hagy mindegyik szereplõ. Talán Antal Timi, de õ minden dalt a saját arculatára formál - kicsi lány nagy hanggal, s már nem képes meglepetést okozni.Csobot Adélt is visszaterelték némi kalandozás után a cukibájoskiskedves szerepébe, pedig lehet, hogy érettebb dolgokra is képes volna.
elizabeth 2012 nov. 18. - 08:22:25
(1867/3153)
Az is lehet,hogy a konkurencia szavaz,hogy lejárassa az RTL-t. De lehet hogy csak én képzelem.Vagy sok h..e balhéból . ezeket tudom csak elképzelni.
lilalibaláb 2012 nov. 18. - 08:18:34
(1866/3153)
Az egész mûsor tudatosan van felépítve, semmi nincs a véletlenre bízva. Az sem, hogy melyik mentor, melyik csapatot kapja. Keresztesre lõcsölték Zámbót, talán mert azt hitték, õ, mint nõ, fog vele boldogulni, vagy azért, mert a többi megmondta, hogy nem vállalja.
Az Xfaktorban (is) súlyos százmilliók forognak, valakinek, valakiknek a pénze, akik komoly üzletemberek. Annyira senki ne legyen naív, hogy azt hiszi, bárki hagyja a százmillióit vakon forogni, a nézõkre (azok sms-eire) bízva adásról adásra a nyereséget vagy a bukást.
lilalibaláb 2012 nov. 18. - 08:14:47
(1865/3153)
A Geszti csak ne álszenteskedjen, és fõleg ne tolja a felelõsséget a Keresztesre. Hány rostán is jutott túl Z.K., míg bekerült az élõ adásba? Hányszor kellett a mentoroknak ehhez EGYSÉGESEN továbbjuttatniuk? Keresztes "csak" az élõshowba vitte a mentorházból. De azt, ha agyonütnek sem hiszem el, hogy amikor az élõshowba kell továbbvinni szereplõket, kizárólag, egyedül õk döntik el, hogy kik legyenek azok.
Bigpapa 2012 nov. 18. - 07:50:04
(1864/3153)
Tegnap azt hittem,hogy idegrohamot kapok. Ez a nyalas,hang nelkuli,hamis kocsog David hozta a szokasos szart es omlengenek ra. Az ordog miert zokogott? Dolgoznak a terhes hormonok? Amilyen penzehes,karrierista picsa,figyeljetek meg,hogy a csillag szuletikben,eloben fog szulni,vagy a fokusz vegig ott lesz.
Zambo szokasosan tragya volt,erre o jut majdnem elsonek tovabb? Mi van??????? Latom David, Adel es Like utolso sor. Na, Like tovabb jut, Adel David parbaj,Adel megy tovabb. Nem bmeg. Es kiesik a Like. Egy szines, ude szinfolt,ket csodas hang es egy vori, es bent marad egy vegig hamis nyaltenger. Remeltem,Malek legalabb a kozonsegre bizza. Qrva igazsagtalan es hazug az Rtl. Biztos,hogy manipulaljak. A sok tini picsa smse kell nekik. Hogy ki szavaz Zambora? A 45 feletti korosztaly,akiknek Jimmy volt az isten (tokeletes hangja is volt,ez teny) ,krisztian meg a kis jezus :))) igy szavazni kell.
Ez a leggyengebb es legundoritobb X faktor eddig. A kovetkezoben egy olyan versenyzot kuldenek majd versenybe,aki nema es jelbeszeddel jeleli el a dalokat : "szep a csuklomozgasod es a mimikad, te jutsz tovabb "

UNDORITOOOOOOOOO
olahmiki1959 2012 nov. 18. - 07:43:19
(1863/3153)
Ezt ismertem, meg jó is, csak azt nem értem, hogy miért nekem címezted?:))
málna-mc 2012 nov. 18. - 06:36:51
(1862/3153)
Ezek a mostani versenyzõk a tehetségkutató versenyek kicsúfolása. Figyeltétek a kis az Ildikós kisfilmeket? Sztóóóóónt még a saját próbájára is elvitte, de a Zámbóval csak a nappaliban erõsködött. És a kis senkiházi, apja hírnevén élõsködõ idióta meg úgy háborgott, mint a tenger. Már sztárallûrjei is vannak... Pisztolyokat eldugni otthon kedves család!
Seven7Crown 2012 nov. 17. - 23:52:55
(1861/3153)
Ki nyomja ezt a Dávid gyereket?
Mert Malek arcán láttam, hogy õt küldte volna haza!
Seven7Crown 2012 nov. 17. - 23:50:14 Előzmény olahmiki1959
(1860/3153)
Pedig nélkülem is tudhatnád, hogy olyan a tanga mint a láncfûrész!
Megcsúszik a kezed, és az újjad már megy is a pi...a!:D
1/10
danton-b 2012 nov. 17. - 23:43:09 1/10
(1859/3153)
Hát szerintem adöntõig nem manipulálják aszavazatokat ,de azt talán nem engedhetik meg hogy avégsõ gyõztes Zámbó legyen ha nem akarják hogy az egész világ röhögjön rajtuk,és uujjjal mutogassanak rájuk.Azt sem tartom kizártnak hogy Zámbót tovább kellett vinni K. Ildinek ,finoman meggyõzték esetleg,mert azért az sms re hajt az RTL,ez látszik is pl a mantra szerü undorító ösztökélésébõl Nórinak.És Zámbó hozza a szvazatokat pro és kontra.dehogy ez legyen a fõ szempont és közben a nézõ hülyére van véve ,az valahol felháborító.
elizabeth 2012 nov. 17. - 23:40:46
(1858/3153)
Egyetértek! Manipuláljanak!!!!!!
csincsilla72 2012 nov. 17. - 23:38:55
(1857/3153)
Ez hihetetlen, egyszerûen döbbenet. Zámbó Krisztián a nem létezõ hangjával és a botfülével megnyeri az X-faktort? Mégis ki a halál szavaz erre az emberre? Értem én, hogy vannak még Jimmy rajongók, de azoknak sincs hallása? Vagy esze? Vagy az összes szenilis már? Bakker, manipuláljon már egyet az RTL-klub és küldje már párbajozni ezt a szerencsétlent. Ha már neki magának nem jut el a tudatáig, hogy ezt abba kellene hagyni.
elizabeth 2012 nov. 17. - 23:18:00
(1856/3153)
Te jó ég még a végén igazad lesz.De Ildikó "csak" ott hibázott, hogy beválogatta. Most már nincs mit tennie.
Abban meg biztos vagyok hogy nem manipulálják a szavazatokat , mert ha úgy lenne a Zámbó gyerek már rég kiesett volna . Ildikónak nem hiányzik ez az égés hétrõl hétre.Nagyon sajnálom a Like kiesését.
Towner 2012 nov. 17. - 23:00:42
(1855/3153)
A bárbajdal neki való volt ez tény.
1/10
szirgabor 2012 nov. 17. - 22:59:50 1/10
(1854/3153)
1. Nem hiszem el, hogy az RTL Klub nem manipulálja a szavazatokat. Azért fut még a zámbó, hogy rábírják az embereket, hogy többet szavazzanak a többiekre. Akár mindenki másra. Az egész csak üzlet és csak a pénzrõl szól.
2. Szégyen, hogy pénzért bármire eladják magukat az emberek. Szégyen, hogy Keresztes kiáll zámbó mellett, pusztán a pénzért, amit a mûsortól kap. Van hallása, nem igaz, hogy nem hallja hogy a zámbó mennyire szar amatõr, és semmilyen köze nincs a zenéhez.
3. Nem csak az a baj, hogy semmi hangja és hallása nincs zámbónak, hanem ráadásul egy beképzelt tapló bunkó, irritálóan buta és tenyérbe szaladóan pofátlan. Ez már sok így együtt.
4. Felháborító, hogy mennyire semmibe veszi egy kereskedelmi csatorna, hogy színvonalas szórakoztató mûsort adjon szombat este.
5. Érdekes, hogy ez eddig a legszarabb évfolyama az X-faktornak - és pont ebben van az eddigi legjobb énekes, Oláh Gergõ. Az elsõ pillanattól tökéletesen készen van. Nem kell gombolgatni, meg lazítani, tökéletesen énekel, táncol, szimpatikus, szerethetõ.