Téma: X-Faktor

1/10
Semprini 2012 okt. 07. - 16:56:48 1/10
(353/3153)
Figyelmetlen vagy, pontatlanul fogalmazol plusz még nem is értesz hozzá.
KÉT szõke csaj volt, az egyik konkrétan a legrosszabb volt (Bala Réka), õ méltán esett ki. A másik Danics Dóri szerintem is nagyon jó volt, õt sajnáltam. Nem derül ki, te melyikre gondoltál.
A csajoknál egyébként bõség zavara volt. Dóri mellett kiváló volt még Antal Timi, de nem sokkal maradt le mögötte Kvaka Andrea sem, sokan Jáger Kingát is biztos bejutónak tippelték, de tegnap annyira nem volt jó tényleg. Pál Loretta és Csobot Adél a futottak még-kategória, utóbbi sajnos bejutott.
A fiúmezõny meg annyira gyenge volt hogy szinte mûvészet volt Gesztinek a két legrosszabbat vinni, de sikerült.
Akosh 2012 okt. 07. - 16:49:04 Előzmény csancsy
(352/3153)
Szinte teljesen egyetértek veled, s javarészt a többi hozzászólóval.
Gesztinek hatalmas mellényúlás volt Meggyes Csabát kihagyni, mert õ egy igazi karakter és mindamellett szépen is énekel. Nem tökéletes, de fejlõdni fog. Zoli beválasztása szerint rossz döntés volt, mert mint Barna Gergõ, õ sem fogja bírni a terhet, hiába énekel hatalmas érzelemmel.
Malek amikor Antal Tímeát lehordta, szívinfarktust hozta rám. Számomra Timi a legjobb az összes versenyzõ közül, majd Kvaka Andi és Oláh Gergõ. A roma srác vitathatatlanul klasszisokkal jobb volt a többi fiúnál. Adél benyomatása a show része, szerintem egy idétlen tinilány, aki ráadásul nem énekel jobban mint a többi 100 akik már rég kiestek. Adél bízom benne az elején ki fog hullani
grace08 2012 okt. 07. - 16:46:53
(351/3153)
Ez most komoly, h Meggyes Csabát kidobták, a fogszabisat meg továbbengedték?? Na és Csobot Adél...no comment. Kit érdekel, h jópofa, ha nem tud énekelni? Gyomorforgató az egész mûsor!
Seven7Crown 2012 okt. 07. - 16:44:29
(350/3153)
Egyébként tegnap szinte senki nem érdemelte meg, hogy tovább menjen.
Csak a szõke csaj énekelt jól, õ viszont kiesett!
Attól, pedig külön kiráz a hideg, ha T.Gabit látom. Én elhiszem, hogy õ szeretne lenni a magyar Lady Gaga, de ez a csapongó viselkedése nagyon erõltetett. A tesója sokkal elviselhetõbb a kilóival, ráadásul szebben is énekel, viszont ez a csaj egy nagy nulla, aki csak a Malek szavait tudja ismételgetni.
Ennél már csak az lenne jobb, ha õ lenne az egyik mentor!:P
Seven7Crown 2012 okt. 07. - 16:30:45 Előzmény Ezüstliliom
(349/3153)
Még szerencse, hogy nem ugrottak egymásnak, és nem Neked szólt be Feró!:D
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 14:37:58
(348/3153)
Bocs, de Kozsó is az USA-ból jött, meg az egykori Hip Hop Boys valamelyik tagja is.
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 14:37:06
(347/3153)
Vagyis Csobot Adél a következõ (az alkesz VV Éva és társai után), akit az Rtl majd megpróbál erõvel lenyomni a torkunkon. :-)
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 14:35:41
(346/3153)
Értem. Malek szerint az a színpadra termett, aki imádja a magamutogatást. Akkor Fekete Pákó meg Kiszel Tünde teljesen színpadra termettek. :-)
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 14:34:25
(345/3153)
Aha...tehát celebeket keresnek, nem énekeseket. Akkor nézze, aki celebekre vágyik. Meg az I love Dzsonit is, mert celebségben õ, együtt Fekete Pákóval verhetetlen. :-)

A Zámbó família nem fog ott csápolni, úgy tudom, legalábbis legutóbb (meg évekkel ezelõtt) még úgy volt, hogy Krisztián nincs velük jóban. Nem foglalkozott sem velük, sem a cirkuszaikkal, egyetlen fellépésükön sem vett részt, ezért tették oda a félhülye Árpyt.
1/10
Semprini 2012 okt. 07. - 14:33:16 1/10
(344/3153)
Egyes fórumokon nagyon ajnározzák többen is, de tény h sokan nem bírják a stílusát. Én amikor elénekelte a bemutatkozó számát, ezt írtam itt róla: "tényleg jó, tovább is fog menni. DE sztem nem ártana kicsit visszavenni az arcából, mert a túlzott önbizalom könnyen nagyképûségnek tûnhet." Tehát nekem se volt egyértelmûen rokonszenves, a késõbbi produkcióival pedig mélyen alulmúlta magát, tehát nemhogy fejlõdést nem mutatott, de egyszeri, megismételhetetlen bravúrnak tûnik így visszamenõleg az a berobbanás, amihez hasonlót talán késõbb se fog tudni produkálni. Viszont mint celeb, a csatorna nyilván lát benne fantáziát, mert nagyon nyomják...
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 14:31:04
(343/3153)
Amúgy mit vagytok annyira odáig a Malektõl? Mibõl gondoljátok, hogy õ aztán komoly szakember? Attól, hogy az apja az? Vagy hogy az anyja énekesnõ volt? Miért hiszitek, hogy õ több, mint a testvére, Malek Andrea? Vagy Malek Andreától is elájulnátok, hogy hú de nagy szakember?
Ki ez a Malek vagy mi, a szüleit leszámítva?
lilalibaláb 2012 okt. 07. - 14:29:21
(342/3153)
Csobot Adél akkor lenne megosztó személyiség, ha lenne, aki szereti. Még nem olvastam senkitõl ilyet, mindenki utálja.
tompika74 2012 okt. 07. - 14:21:11
(341/3153)
Miklóóós! Hát nem figyeltél a ripacs pink hajú segítõtársadra (gy.k. a Tóth Gabira)... Minden hamis hangnál ingatta a fejét. Látszott az arcán, hogy fájnak neki a fals hangok! És ráadásul utána még meg is mondta, hogy ez az ének hamis volt. 7 lányból 3 tiszta volt (nagyjából), 4 nem. Mondom magamban, Miki, egyszerû lesz a döntés. Erre kiket visz magával? 2 hamisat, és egy tisztát.
Én értem, hogy a nézõk 80 százaléka úgysem hallja, ha valaki rosszul énekel. De a maradék 20, vagy akinek egy kicsi kis zenei hallása van, az az illetõ az X-Faktorra, csak legyinteni fog.
Nem hiszem, hogy Miki saját döntései voltak ezek. Producer, rendezõ szólhat bele talán. És viszi le a saját nagyszabású showmûsorának a színvonalát egy falusi tehetségkutató szintjére. Gratulálok hozzá!
1/10
Semprini 2012 okt. 07. - 14:09:19 1/10
(340/3153)
Elõszöris ha szerinted is tényleg jó énekes, akkor már ab ovo nem értem ezt a kötekedést vagy kirohanást. Megdönthetetlen bizonyítékom természetesen nincs, csak egyszerûen hallom, mennyivel jobbak a hangi adottságai a többieknél, 19 évéhez képest milyen elképesztõen profin bánik a hangjával, hogy amerikai sztárokat megszégyenítõ módon frazeál, és ha még ez se lenne elég, akkor utalnék arra, amit Malek mondott róla - nem szó szerint idézem de kb ez volt: "Számomra Antal Timi ebben a szériában a hang, nyugodtan benne lehetne az angol vagy amerikai X-faktorban is". A zsûri többi tagjának is leesett az álla, bár nyilván ez sem megdönthetetlen bizonyíték, ahogy a közönség hosszan tartó standing ovation-ja sem, de talán azért mindez így együtt jelent valamit. És tovább is jutott.
De mit is bizonygatok én itt, amikor MÉG SZERINTED IS nagyon jól énekel? Hmmm?
1/10
Semprini 2012 okt. 07. - 13:37:58 1/10
(339/3153)
Vagyok annyira naiv hogy abban legalább hiszek: ennyire megosztó személy, mint Adélka sztem nem nyerhet, ki fog esni valahol a mûsor közepe után, az utolsó 3-ban legalábbis nemigen lesz benne, bár ki tudja...
multibit 2012 okt. 07. - 13:32:43
(338/3153)
Ha nem lenne ott a mondatod végén a szmájli, naívnak gondolnálak.
1/10
Semprini 2012 okt. 07. - 13:18:02 1/10
(337/3153)
Eddig úgy tûnt, hogy nem. De majd hátha most fog... :-)
multibit 2012 okt. 07. - 13:15:36
(336/3153)
Antal Tíme valóban nagyon jó énekes. De, számít ez ebben a mûsorban?
1/10
Semprini 2012 okt. 07. - 13:12:56 1/10
(335/3153)
Nem éppen rá gondoltam, hanem Antal Tímeára. Toronymagasan veri az egész mezõnyt. Na, majd meglátjuk.
multibit 2012 okt. 07. - 13:09:32
(334/3153)
> hogy most VÉGRE tényleg lány fog nyerni...
Naná! Ki más, mint Adélka!