Téma: X-Faktor

stalone 2012 nov. 25. - 21:10:48
(2253/3153)
Inkább sárkányfûárus a Süsübõl... De szerethetõ a fiú, ráadásul õ a legjobb ( Oláh G.). Sajnos itt a vége felé már egyre jobban érezhetõ a színvonal alacsony volta. Hiányoznak az igazán jó hangok, akiket sorra kiszórtak a mentorházból. Így a mûsor egy súlytalan, üres,színtelen szórakozást ígér még pár hétig, mellõzve az igazán színvonalas egyéniségek produkcióit.Leginkább a mentorokra tudok haragudni, fõleg amikor állva tapsolják hõn szeretett féltehetségeiket.Nem baj, a remény hal meg utoljára. Hátha a következõ faktor jobb lesz, vagy nem...
1/10
fo.ma 2012 nov. 25. - 20:05:32 1/10
(2252/3153)
Milyen gyõzike-képû? Én nem látok semmi hasonlóságot!
1/10
fo.ma 2012 nov. 25. - 20:03:30 1/10
(2251/3153)
Aha, már látom!
Timike1980 2012 nov. 25. - 20:01:49
(2250/3153)
Még a végén kiderül, hogy tõlem is lehet "tanulni"? :)))

Malekkal kapcsolatban meg én értek egyet Veled, ugyanis nekem is feltûnt, hogy amikor Adélrõl beszél, szinte csillog a szeme. Jó tudom, férfiból van, de azért ennyire feltûnõen nem kellene..az meg, hogy még isteníti is, na az már sok. Inkább koncentráljon Timire, hogy levetkõzze a túlzásba vitt maximalizmusát, mert az görcsössé teszi és ez sajnos átjön a színpadon.

El is felejtettem megemlíteni, hogy az nekem is feltûnt, hogy Z-Jet :D mit bökdöste Stone-t. Kicsit sok volt már, elég lett volna úgy tenni, mintha...Néha meg is billent a szikla. Én már biztos elõvettem volna a nem létezõ szívlapátot és jól tarkón csaptam volna, nesze neked bökdösés! :D (Na jó, nõ létemre kihozza belõlem az állatot, úgyhogy veszek is vissza :) Hoppsz, ez a kifejezés az X-faktor mentorainak, de különösképpen Ildinek a szavai, így csak óvatosan bánok vele! :)
_goldie_ 2012 nov. 25. - 19:23:55
(2249/3153)
_goldie_ 2012 nov. 25. - 18:35:28
(2248/3153)
jesszus..h ez a csaj milyen jól nyomja
namost végignézek vele néhány dalt :))
http://www.dailymotion.com/video/xvcpg7_antal-timi-es-szabo-david-duett-move-likes-jagger_shortfilms
9/10
ledi 2012 nov. 25. - 18:04:58 9/10
(2246/3153)
A tegnapi adás volt a LEGJOBB X-Faktor! Végre kiesett Zámbó Krisztián, ezek után már érdemes lesz nézni a mûsort.
Stone produkciója elég vicces lett. Azt hittem az elején, hogy késõbb komolyra fordul az elõadás, de végül így is tetszett. A többiek is jók voltak, hozták a megszokott formát.
szabyy 2012 nov. 25. - 17:22:36
(2245/3153)
Azt hiszem mindenkinek lehet véleménye, anélkül, hogy orvoshoz küldenénk. Ezt letisztázva, még csak annyit mondanék, hogy azt írtam kb. és csak azért írtam, mert Gergõ az utóbbi két adásban szabadesésbe került. Egyre gyengébbek a produkciói, míg Dávid és Adél mennek fölfele. Ez nálam egy szintre helyezi õket. Mint egy kedves kommentelõ még írta nem csak a hang számít, hanem a színpadi megjelenés és sok egyébb is. Elõször én is idegesítõ kis ping-pong labdának neveztem Adélt, de mostmár látom, hogy van benne valami, ez nálam emeli a szintet. Ha ez neked fáj... hát ez van.
lilalibaláb 2012 nov. 25. - 16:52:54
(2244/3153)
Én kedvelem Adélt, pedig nem is az anyja vagyok. A pasik is kedvelik, csak õk másképp mint én, mert én heteroszexuális vagyok. :-)
Akosh 2012 nov. 25. - 16:38:20
(2243/3153)
Tegnap hihetetlen rossz volt ismételten Dávid és Krisztián. Nem tudom ki hogy van vele, de Dávid hangja nagyon erotikus, b@ssza a fülemet.
csincsilla72 2012 nov. 25. - 15:19:05
(2242/3153)
Gergõ és Adél egy szinten???? Sürgõsen keress egy fülorvost. Adél egyetlen dalt sem volt képes normálisan elõadni. Az egy dolog, hogy ha kinyitja a száját, akkor 20 másodpercen belül kényszert érez az ember, hogy egy negyvennégyes bakanccsal fojtsa bele a szót. Ezt a luvnyát a jó édes anyján kívül más elviselni nem tudja. De a színpadon is katasztrofális. Egy amszterdami kirakat lenne neki a legmegfelelõbb. Nekem a hátamon feláll a szõr a produkciójától.
Sipõcz László 2012 nov. 25. - 14:33:08
(2241/3153)
Stone: A "kõszikla" elõadása inkább volt paródia, mintsem komolyan vehetõ produkció.

http://www.youtube.com/watch?v=3J6BoJuBsC4
szabyy 2012 nov. 25. - 14:26:06
(2240/3153)
Már két hete online nézem meg a mûsort. A tegnapi adással kapcsolatosan csak pár megjegyzésem lenne. Végre kiesett Krisztián, már rég itt volt az ideje. Jövõ héten meg mehet Stone is. A sorrend kissé kezd átalakulni nálam. Természetesen Antal Timi a legjobb. Viszont szerintem jelen állás szerint Gergõ, Dávid és Adél kb. egy szinten vannak. Gergõ nagyon gyenge volt az utóbbi két héten, Dávid és Adél pedig sokkal jobbak. Érdekes vége lesz.
pneklara 2012 nov. 25. - 14:21:51
(2239/3153)
Olvastam valahol, hogy Ildikó összeveszett Krisztiánnal, hogy ha ki akar lépni az apja árnyékából, akkor miért ragaszkodik hozzá, hogy Jimmy-dalt vigyen valamelyik mûsorba. Akkor el is állt tõle, bár gyakorolta. Most biztos megengedték neki, sejtették, hogy kiesik, távozzon legalább jobb érzéssel - és nem is volt annyira rossz ebben a nótában.
lilalibaláb 2012 nov. 25. - 12:52:53
(2238/3153)
Én is úgy tudtam, hogy elõzetesen egyeztetik, engedélyezik nekik, és gyakorolják is. Nem a szabad döntésük, hogy mit visznek párbajozni.
v_zsuzsi 2012 nov. 25. - 11:35:41
(2237/3153)
Hát ezt most nem értem...a párbajdalt választani lehetett?? Ez nekem új. :P
1/10
-csengõzoli-- 2012 nov. 25. - 11:19:17 1/10
(2236/3153)
Jaja,Keresztes meg hozzátette,hogy minden adottsága megvan, MAXIMÁLISAN! :)
Igen Ildikó? Akkor énekeljen csak a te füledbe minden nap ez az õstehetség!
Anyd!
Timike1980 2012 nov. 25. - 10:30:01
(2235/3153)
Eljött a várva várt pillanat: kiesett a legmegosztóbb személyiség! Nem gondolnám, hogy bárki is meglepõdött volna, hiszen az egész heti bulvár téma, a mentorok reakciója (fõleg Geszti, aki minden egyes alkalommal utalt rá, hogy egyszerûen vállalhatatlan)mind azt támasztották alá, hogy ma itt Krisztián menni fog! Ha fene fenét eszik, akkor is! És akkor nézzük sorban: Elöljáróban leszögezném, hogy ma úgy álltam neki a mûsornak, hogy minden ellenszenvet és szimpátiát félretéve, tényleg a produkciókra koncentráltam:

Stone: A "kõszikla" elõadása inkább volt paródia, mintsem komolyan vehetõ produkció. Lehet, Ildi célja is ez volt, sejtve(vagy tudva), hogy ma Krisztián úgyis távozik, ez beleférhet. Az elõadás a szokásos: terpeszállásban a mikrofon elõtt és hadd szóljon! Szólni szólt is, csak nem tetszett.

Adél: Van egy hangszíne bizonyos magasságokban, amit nagyon szeretek. De az éneklése nagyon hamis volt. Ezen nem segített még a parafadugó sem! Végre normálisan volt felöltöztetve, de sajnos a cukimukiság engem nem gyõzött meg. Hozzátenném, hogy van jövõje a lánynak, de ahhoz nagyon sokat kell tanulnia, mert színpadra termett, csak hangban még gyenge.

Gergõ: Amikor meghallottam, hogy magyar számot énekel, már féltem egy picit: féltem, mert a beszédében is van tájszólás, amit sokszor énekléskor elhagynak, de neki nem sikerült. A szám elején nagyon gyenge volt, de aztán belejött. Szépen szólt a hangja. De most is azt mondom, õ maradjon az angol szövegnél. Kiválóan énekli bármely angol szöveget, itt ez a magyar nem tetszett. Most azt mondom, lehet, az eredeti változatot érdemesebb lett volna elõadni.

Krisztián: Isten lássa lelkem, próbáltam keresni az elõadásában olyan részt, amire azt mondhatnám, hogy igen, szépen szól, szép a hangszíne...de sikertelenül. Nem hogy hangszíne nincs, még hangja sem. Egyszerûen vállalhatatlan. Ugyanezt a számot elénekelte Horváth Sándor is. Ég és föld a különbség és mégis, Krisztián itt van...

Timi: Talán most volt a leglazább ez a pici lány. Eddig az volt vele a "bajom", hogy túl görcsös, nagyon akar és mûvivé válik az egész, mert úgy tekint a dalokra, hogy ezt elõ kell adnom, el kell énekelnem, érzelemnek már nem jutott hely. De ez most tetszett. Néha voltak megcsúszások a hangokban, de a tánc jót tett az elõadásának.

Dávid: Nála is az van,mint Adélnál, hogy szép hangszíne bizonyos részeknél, ami nagyon tetszik. Féltettem ettõl a számtól, de korrektül megoldotta. Neki igazán a lírai számok állnak jól. Tetszett ez is. Na nem jobban, mint a múltkori párbaj dala, de tetszett.

Duettek:

Timi-Dávid: Nálam felrobbantották a színpadot. Olyan jó összhang volt közöttük, jól is mozogtak mindketten. Bár néha olyan érzésem volt, mintha Timi hangját levették volna, mert csak Dávidét hallottam.

Stone-Krisztián: Amíg Stone énekelt, addig még elment a nóta (mármint az õ szintjükön), de utána...nem tudok többet írni róluk.

Adél-Gergõ: Na ez Gergõ stílusa volt. Ilyet kell énekelnie, itt is robbant a színpad. Adél ugyan gyengébb volt, de Gergõ húzta magával, így jól sikerült a közös produkciójuk.

Párbaj: Tetszett Stone saját dala, meg is lepõdtem, hogy már 20 éves szám. De ez tényleg illett hozzá. Krisztiánnál úgy tudtam, hogy ezt a dalt fogja választani...a legutolsó szavak: süllyedõ hajó! Na, az lettél Te!

Még egy gondolat: A kiesése után Krisztián nyilatkozta Nórinak: A többiek nem jobban nálam, csak jobban teljesítenek! Ez igen, van itt arc rendesen!

Na de megéltük ezt is, így várom jövõhéten Stone távozását, aztán Adél, majd Dávid és végül a legjobbakkal egy színvonalas döntõt láthatunk.
Towner 2012 nov. 25. - 09:09:29
(2234/3153)
Krály L Norbi nagyon nagy fazon. A Cool-on azon poénkodot hogy az õ hangja soha nem ment el. Mivel nem is volt neki. :)