_Balee_ 2013 júl. 31. - 21:01:04
(207/407)
Mit érdemes megnézni, ezt vagy a Tûzgyûrût, vagy vmi mást? (Man of Steel-t már láttam, egy f*shalmaz volt).
8/10
borkasztik 2013 júl. 23. - 12:49:03 8/10 Előzmény sndr72
(206/407)
Teljesen egyet értek. Ráadásul hogy teremthet még meg világbékét a beszédével,amikor a fél világ még lángokban és még ugye lesz is folytatás szóval koránt sem múlt el a veszély A végén még csak akkor kezdték a "gyógymódott" kifejleszetni ami bizakodásra adott okot. De az még csak a kezdet ahogy a film végén is mondták, attól még mindig hábrú dúlt a világban mindenütt.
sndr72 2013 júl. 22. - 17:21:23 Előzmény Meursault
(205/407)
"(...) azt hiányoltam, hogy az amerikai hadihajón az új elnök vagy az azt helyettesítõ amcsi vezetõ mond egy nagy beszédet, amelyben összefogásra szólít fel, megteremtve a világbékét, és a nyilatkozatára helyreállnak a tõzsdeindexek (...)"

SPOILER
helyreállnak a tõzsdeindexek? :) te figyeltél a film alatt? amikor Bradd Pitt elhagyja az amcsi csatahajót hogy Dél-Koreába menjen (megkezdve a kis kalandját), és miután felébred 1 két napos ájultságból a Walesi WHO-n miután lezuhant a gép, összesen nem több mint MAXIMUM 5-6 nap telik el (a filmben). de gondolom nem kell hangsúlyoznom, hogy valószínüleg nincsen már tõzsde,se WALL STREET se semmi, mivel az USA keleti partja teljesen elesett, mint ezt a filmben is mondják, nem is beszélve több nagyobb országról és fontos városokról.
9/10
summertime 2013 júl. 22. - 07:25:59 9/10
(204/407)
Jó kis popcorn-movie volt.
10/10
11messi87 2013 júl. 19. - 15:20:39 10/10
(203/407)
Szerintem ez az év egyik legjobb filmje. Minden benne van, ami manapság egy magamfajta embernek kell, bár a családias részt és nyáladzás pár részletét kivettem volna. Eseménydús, egy percig nem unatkoztam, végig lekötött. Tetszett.
Meursault 2013 júl. 19. - 00:45:39
(202/407)
ja és még valami: miután elrepülnek koreából az atomrobbanás nagy jelenet volt: észak korea kilövi délt... csak erre várnak, bármi van, jönnek a zombik délrõl, õk megnyomják a piros gombot... (de persze a könyvbõl lehet kiderül h máshol volt, mindegy). é-korea úgyis mindent túl él, hiszen van ott egy kórház, amit rákosiról neveztek el, az 50-es évekbeli magyar adomámyok miatt :)
Meursault 2013 júl. 19. - 00:15:17
(201/407)
tegnap este láttam 3d-ben, elég durva élmény volt... túlzott erõvel próbál hatni az érzékszervekre, ami egy idõ után sok, a technika, az animáció, a zene egyébként jó volt, de a wales-i laboros jelentek már egy kicsit fárasztóak voltak...
esetleg a végén még egy kis csavar vagy monumentális jelenet lehetett volna benne, meg azt hiányoltam, hogy az amerikai hadihajón az új elnök vagy az azt helyettesítõ amcsi vezetõ mond egy nagy beszédet, amelyben összefogásra szólít fel, megteremtve a világbékét, és a nyilatkozatára helyreállnak a tõzsdeindexek
egyébként jó kis mozi ez, csak az undorító, gusztustalan, szánalmas , kretén, idióta filmajánlókat ne kéne megnézni a film elõtt....
ja és grat a "magyar zombiknak" akik szerepeltek benne!
8/10
borkasztik 2013 júl. 17. - 21:58:07 8/10
(200/407)
A világok harcát és a Legenda vagyokot szintén én is nagyon szerettem. De nem értek veled egyet szerintem ez is nagyon jó volt és ahogy látod a hozzászólásokat másnak is. Itt senki nem várt korszakalkotó dolgot, egyszerûen csak kiakart kapcsolódni. Számomra izgalmas volt és meg volt a hangulata hiába láttam már 100 hasonló filmet is. Én azt is figyelem a filmek közben hogy rám milyen hatással van mind érzelmileg és izgalmi szempontból. Nekem nagyon bejött.
A Tûtgyûrûrõl meg aanyit hogy nekem már a bemutatójából is látszott hogy nem éri meg a pénzt beülni rá :)
Ennél viszont nem sajnáltam a végén se hogy beültem rá:)
tesz-vesz 2013 júl. 17. - 13:38:48
(199/407)
folyamatosan csalódok az emberiségben, nem jó fele haladunk
tesz-vesz 2013 júl. 17. - 13:37:14 Előzmény rosa.love
(198/407)
szerintem abszolút pénzkidobás beülni rá, a Legenda vagyok egy remekmû ehhez képest, a Világok harca szintén nagyon jó és végig leköti a figyelmet - ehhez képest
tesz-vesz 2013 júl. 17. - 13:35:19
(197/407)
gyakorlatilag nézhetetlen a film a közepétõl, 25 év felett.
de ezt legalább szinte végig tudtam nézni, nem úgy, mint a Tûzgyûrût, ott a célközönség 12 életév.
10/10
melody03 2013 júl. 15. - 12:57:12 10/10
(196/407)
Nagyon izgalmas, eseménydús film, tele ijesztõnél ijesztõbb váratlanul az arcodba ugró zombikkal. Nagyon élveztem. Nem vagyok nagy moziba járós, de ezt egy élmény volt ott nézni. A nézõtéren mindenki egyszerre lélegzett (illetve nem lélegzett az izgalmasabb jeleneteknél) és egyszerre fújtuk ki a levegõt a megkönnyebbüléstõl, amikor a a helyzet megnyugtatóra kezdett váltani. Magát a sztorit kivételesen nem akarom feszegetni, jó volt ez így ahogy volt. Igazán megérte az árát, meglepõ módon nem csalódtam a 3D nyújtotta élményben. Nagyon tetszett!
8/10
green1899 2013 júl. 14. - 20:52:28 8/10
(195/407)
Nagyon jó film szerintem...érdemes megnézni!!
8/10
King Diamond 2013 júl. 14. - 20:23:42 8/10
(194/407)
A film alapjául szolgáló könyvet nem olvastam, viszont tesóm elmondása alapján (õ olvasta a könyvet) egy eléggé komoly zombis filmet fogunk látni a moziban, 3D-ben--ezt gondoltam, mielõtt beültünk a filmre. Sok mindenre nem számítottam, láttam már jó pár zombis horrort/thrillert/akciófilmet, de a trailer megnézése után, a rengeteg zombival/fertõzöttel egy kicsit keményebbre számítottam az eddig látottaknál. És azért meg is kaptam ezt, megérte moziban, 3D-ben megnézni. Annak ellenére is, hogy, mint tesóm mondta, elég kevés történést vettek át a könyvbõl. Látványos, izgalmas, feszült, egy percig nem unatkoztam rajta. A szereplõk jók voltak, habár igazából Brad Pitt és David Morse mellett nem igazán voltak ismertebbek. Örültem a magyar szinkronnak is, jól meg volt csinálva. Volt jó néhány jelenet, aminél megijedtem (és nem csak én), ezekért jó moziban megnézni egy ilyen jellegû filmet. Érdekes irányba ment el a cselekmény a film végére, így remélem, hogy egy folytatás még minimum fog készülni, amit szintén moziban, 3D-ben kell majd megnézni.
Szeretem a hasonló témájú filmeket (habár ez nem teljesen olyan volt, mint a Holtak hajnala, 28 nappal késõbb, vagy a Kaptár sorozat, stb.), de tökéletesen élvezhetõ, fõleg moziban nézve. Jó sok pénzbõl készült, de, ahogy nézem, elég sokat hozott már, úgy tûnik, meglesz az 500 millió is.
8/10
8/10
borkasztik 2013 júl. 12. - 22:49:38 8/10
(193/407)
Én most néztem meg végre a filmet és nagyon jó kis izgalmas szórakoztató filmet kaptam. Végig pörgõs és esemény dús volt. Kikapcsolódásra tökéletes volt nekem. Nem voltak nagy elvárásaim és jót is szórakoztam. Inkább ezt nézem meg mint a Kaptár X dik részét. Ez zombis film volt még ha jó a maguk módján szupergyorsak is :D De kit érdekel így izgamasabb is volt.
greeen 2013 júl. 10. - 08:41:41
(192/407)
Hát valóban régebbi cikk. Pláne egy gagyi magyar bulvárcikk csak... Fõleg annak tükrében, hogy egy hete egy közös sajtótájékoztatón Brad Pitt és Marc Forster azt nyilatkozta, hogy esélyes lehet a folytatás is akár... Azér ez kicsit hitelesebb info . Legyen folytatás. Én azért nem bánnám...
metal4ever 2013 júl. 10. - 07:02:24
(191/407)
Bár ez is korábbi cikk
metal4ever 2013 júl. 10. - 07:01:01
(190/407)
http://www.filmnews.hu/2013/06/zold-lampa-z-vilaghaboru-folytatasara.html

Hát én reménykedek. Olvastam a könyvet is és habár teljesen más jellegû bizonyos szempomtokból, még is sikerült a filmnek a könyvben kialakított helyzeteket megteremteni. Vagy 1-2 eseményt. És amit még ebbõl lehetne csinálni hát...kár lenne abba hagyni. Fõleg, hogy a film vége egyértelmûen utal arra, hogy ennek itt még nincs vége.
greeen 2013 júl. 09. - 16:55:19
(189/407)
szia te azt írtad a Paramount bejelentette a folytatást. A Cikk amit linkeltél meg tulajdonképpen semmi... A lehetséges meg a meg van rá az esély kicsit messze van attól, hogy a Paramount bejelentette a film folytatását. Mondom ezt annak tükrében, hogy még az is kevés ahhoz, hogy egy film létrejöjjön, ha bejelentik a folytatását. Ez rengetegszer elõfordult már és nem lett semmi. Általában akkor válik ténnyé valami, ha megkezdõdnek a forgatások és jönnek róla az elsõ képes beszámolók...Vagy esetleg még akkor biztos, ha eleve leszerzõdnek több részre valamibõl, és ha nem valósul meg, akkor komoly büntetésre számíthatnak...
metal4ever 2013 júl. 09. - 15:48:33
(188/407)
De most nem mindegy, hogy ált be a halál ? A lényeg ezeknél az, hogy mik lettek. Nekem tetszett a film és szerintem nagyon jó. Nem kell mindig kötõdni a jól megszokott dolgokhoz. Ilyen megközelítésbõl se csináltak még zombis filmet. A legtöbb akkor játszódik amikor már az egész világot kipusztította a zombivész és van pár túl élõ fõszereplõ. Na jó 1-1 filmben van pár rövidebb jelenet ahol látjuk, hogy kezdõdött. De olyan zombis film még nem volt ami az elejétõl mutatja be az "zombi apokalipszist". Na jó a 2004-es Holtak Hajnala, de az se ilyen részletes mert ott máson volt a hangsúly...