Téma: Záróra

ww95 2010 jan. 06. - 22:58:08
(369/829)
én már a Miért-ben is imádtam ezt a csajt!
zampano 2010 jan. 06. - 22:51:08 Előzmény ondok
(368/829)
Köhögsz, bolha?
9/10
ondok 2010 jan. 06. - 22:43:55 9/10
(367/829)
Egy dolog utólag eszembe jutott,hogy Schwajda azt állította ,hogy neki csak a 15 elit építésszel volt konfliktusa a 8000-el nem.Mert az elit meg akarja mondani ,hogy ki mit és hogy építhet.Nos pont hogy õ döntötte el izomból politikai célból ,hogy ki és mit építsen Nemzeti címén,és a kamara akart demokratikusan pályáztatni.Nameg õszintén szólva azt sem hiszem el ,hogy a 8000 építész másodiknak hozta ki azt az új nemzeti szinház néven elnevezett förmedvényt.Max ,hogy arról szavazhattak ,hogy a legnagyobb hatású épület melyik volt.Hát hatása az volt! csak negatív:)
Azon meg jót röhögtem ,hogy azért nem lehet hallani a szinpadról aszöveget ,mert nem úgy használják a szinpadot ,ahogy kéne.Hát akkor talán szólhatna nekik ,hogy hogy használják ,biztos nem ellenségei saját maguknak .Átlátszó dolog ez Schwajda úr!
9/10
ondok 2010 jan. 06. - 00:23:31 9/10
(366/829)
Ma megint brillirozott Alinda,kíváncsi voltam ,hogy egy ilyen érzékeny embernél mint Schwajda hogyan fogja kénye témákat elõvezetni.Mármint ,hogy a Nemzeti nagy bukfencét ,abemutató elõadás csúfos bukását stb.Remekül csinálta ,még észre sem vette a riportalany és már elmondta ,hogy miket telefonált neki Orbán és hogy az õ szempontjából hogy élte át adolgokat.Mindent megtudtunk,amit lehetett és még alégkör sem fagyott meg ,pedig elég sprõd volt az ürge.
valahol írta egy félnótás,talán Sándor Erzsit azt a überzsenit idézgették ,hogy V.A. mûsoraiból semmi lényegeset ,érdekeset nem lehet megtudni.Nahát ez amai mûsor is tökéletes cáfolata volt a hülyeségüknek.
zs39 2009 dec. 29. - 20:31:36
(365/829)
Amennyire a hideg futkosott a hátamon Meloccotól, a Czeizellel készült riport annyira feltöltött. Nagyszerû Ember...
9/10
ondok 2009 dec. 29. - 19:14:40 9/10 Előzmény kgyuri0
(364/829)
meloco egy tehetséges hülye.szerintem ha nem Alinda a riporter többször megfagyott volna alevegõ a riport során ,de õ bámulatos természetességgel hidalta át az öregember idétlenségét.
9/10
ondok 2009 dec. 29. - 19:12:43 9/10 Előzmény ttaarrllee
(363/829)
Alinda egy rátermett fiatal kora ellenére profi Tv és rádióriporter.Ami ritkaság ,hogy kellemes egyéniség is nem beszédhibás ,nem anorexiás görcs nem szükséges politikailag nyalnia mint sok pályatársának.Ráadásul felkészült is a témákból.
10/10
kgyuri0 2009 dec. 24. - 02:05:39 10/10
(362/829)
A mai mûsorra nagyon kiváncsi voltam.
Mittud kihozni Alinda egy ilyen Melocco nrvû házsártos, recsegõ „vadkanból”.
Hát, nem könnyû eset.
Zampano kolléga kehülyézte a nagyjából azonos korú GarasDezsõt, én semmiképpen sem szeretnék az õ hibájába esni.Így nagy tisztelettel annyit mondok Melocco egy vén paprikajancsi. Amit a Radnóti vers kapcsán a „csecsszopó” szó ellen levágott, az egyszerûen maga volt az ABSZURD.
Az a legkevesebb ezek után, hogy az anyanyelv láthatólag rettenthetetlen védelmezõje nyilvánvalóan nem ismeri nyelvünk bámulatos gazdagságát, amit a negatív értékítélet kifejezésére is mozgósíthatunk: Az õ számára bármi, ami neki nem konveniál, az bolsevik, vagy komcsi. Ilyen értelemben egyszerûen kár rá szót és idõt vesztegetni.
Igen ám, de tehetséges.
Ettõl eltekintve a magánvéleményem az, hogy egy végtelenül kellemetlen házsártos, rossztermészetû vénember. Angolban van erre egy igen kifejezõ megnevezés: „dirty old man”
Alinda egyébként most is jó volt, látszott, hogy tiszteli az idõs mûvészt, s mégis néha sikerült kibillenteni tüskés harci álláspontjából. Ez az ember ilyen, és kész!
A szint fönntartásához néha ilyen reportalany is kell.
Egyébként tudnék ajánlani még néhányat: Makovecz, BayerZsolt, MorvayKrisztina
Egészen biztos nagyon érdekes beszélgetések lennének
Végül is SchnmidtMária már szerepelt, egész elfogadható volt.
9/10
ttaarrllee 2009 dec. 14. - 12:41:04 9/10
(361/829)
Veiszer Alinda nagyon jó!
Jobb mint bárki.
Szép, intelligens, okos.
Kár, hogy nem ismerõsöm. :-)
Kár az is, hogy újabban se szó -se beszéd levették a programról a mûsor másnapi ismétlését.
Ha már ezt tették, illett volna egy kicsit sajnálkozni hozzá.

Más:
Alinda! csak így tovább!

Janika
9/10
ondok 2009 dec. 13. - 00:13:41 9/10
(360/829)
Szerintem kalmopirin egy kiszuperált médiamunkás lehet,a Sándor Erzsi meg nagyon intelligensen kukáskodott a Heti Hetesben,valahogy nem tudta érvényesíteni azt anagy szakmai profizmusát:D .Fáy Miki is brillíroz a csillag születik c. gagyiban:..
Ezek mind átlátszóan irigy bunkók.
10/10
kgyuri0 2009 dec. 12. - 23:42:52 10/10
(359/829)
Kérdés mindenkihez:


Van fogalmatok arról, hogy ma este(09.12.12) 21h55-tõl a királyi 2-es, 23h30-tól a királyi 1-es miért kezdi meg a Mûsorszünet címû mûsorát?
Valami rossz fát tettek a tûzre, gondolom.
Nekem nyomtatott mûsorom nincs, és délután, amikor megnéztem a mai estét, hát, bevallom, nem tanultam be, így nem tudom pontosan, mikor és milyen mûsorváltozás lépett életbe: aPORT-on megnézhetõ programot idejekorán módosították, ott úgynéz ki, mint ha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy szombat este féltizenegykor a közszolgálati adó elálmosodik és ”korán megy aludni”.
Normális dolog ez?!
Nem kellene pár szóban tájékoztatni a közönséget?
Mit tudtok errõl?
10/10
kgyuri0 2009 dec. 12. - 23:41:47 10/10 Előzmény kalmopyrin
(358/829)
Nm vagy te kényszeres, nem is kicsikét, barátom?

Ezeket az úgy nevezett mértékadó kritikákat már mind emlegetted, már halálra cikizték többen szegény SándorErzsit,csak nem a rokonod?

Már téged is ízzé-porrá gyaláztak a lehetetlen, erõltetett különvéleményeddel együtt.

Te semmibõl nem okulsz?
Vagy netán yehovista vagy, esetleg Amway-eladó?
kalmopyrin 2009 dec. 10. - 00:21:32
(357/829)
"...de ami estérõl estére megy, az még kísérletnek sem biztató, csapongó fecsegés, bájolgás, netes információk elmondása, és az a hamis és veszélyes benyomás, hogy mindaz, ami a gondolkodással kapcsolatos, dögletesen unalmas. Ne higgyetek Veiszer Alindának." /Fáy Miklós/
kalmopyrin 2009 dec. 09. - 23:58:42
(356/829)
A nagy ajnározás közepette ne felejtsük el a mértékadó kritikákat:

http://vasarnapihirek.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=4455&Itemid=43

http://www.pestimusor.hu/index.php?sect=tv&alsect=cikk&id=1392

------------

Sándor Erzsi: Pörfikt - Veiszer Alinda az m2 Záróra ismétlésében

"...Veiszer Alinda láthatóan (illetve éppen nem láthatóan) nem tûnik fel a képernyõnek. Észrevehetetlen és megjegyezhetetlen. A neve médiára termett, a személyisége pedig egy középiskolai katedrára. [...] Veiszer Alinda minden földi jó tulajdonsága a hátrányára válik a képernyõn.
Eminenssége, szorgalma, buzgósága, kedvessége, jóindulata akadályozza."

"...Veiszer Alinda is >>az embert<< mutatná meg nekünk. Ha volna olyan, önmagában. Csak hát mindenkihez hozzátartozik a szerepe. A tévébe senki sem azért megy be, hogy a ráirányított kamerának igazat mondjon. Legfeljebb a riporternek sikerül kihúzni belõle. Ha akarja. A Zárórában nem akarja. Veiszer Alinda Zárórája a televízióval együtt felnövõ, ma nagyjából 60-70 évesek (sõt több) kedvenc mûsora, mert felidézi számukra azt a világot, amikor a riporterek még kedvesek voltak, veszélytelenek, mosolyogva és hosszan elidõztek a riportalannyal..."

"Veiszer Alinda mûsorai után nemcsak õrá, de a riportalanyaira sem lehet emlékezni. Felidézhetetlen, hogy kivel üldögélt hétfõn, és kivel csütörtökön. Mit mondtak, mire válaszoltak, mire ment el az a sok mûsoridõ."

"Mindet tud róluk [a riportalanyokról], mégsem tud meg tõlük semmit. Leleplezésnek, színvallásra kényszerítésnek, szembenézésnek nyoma sincs. A nagyobb baj, hogy az igénye sem."
9/10
efjé 2009 dec. 09. - 23:06:38 9/10
(355/829)
Alinda stílusát tanítani kellene. Csúcs ez a csaj!!!
9/10
ondok 2009 dec. 08. - 11:00:12 9/10
(354/829)
hihihi: "az advocatus diaboli szerepét (intelligent design)"
zampano 2009 dec. 08. - 00:34:53
(353/829)
Kampis Gy. - elnézést.
9/10
ondok 2009 dec. 07. - 23:36:33 9/10 Előzmény zampano
(352/829)
számomra ismert ,csak én nem használom olyan eröltetetten mint Te,ami mosolyra készteti az embert.
zampano 2009 dec. 07. - 23:29:43
(351/829)
Melyik számodra az idegen, azaz ismeretlen?
9/10
ondok 2009 dec. 07. - 23:23:03 9/10 Előzmény zampano
(350/829)
Gratulálok az újabb idegen szó megtanulásához:D