Téma: Záróra

cika 2010 márc. 03. - 22:51:22
(429/829)
Visszavonva az, hogy a mai adásban jó volt az öltözéke. Ugyanaz a felhajtott farmer.
Neerson 2010 márc. 03. - 22:43:36
(428/829)
Ezt az alindát le kéne cserélni:)
kicsit túlbuzgó tudálékos.
cika 2010 márc. 03. - 22:31:36 Előzmény ondok
(427/829)
Nem kell nagyestélyi, csak egy parányit komolyabb. Pl. a mai nem volt rossz. De tegnap és elõtte, a kihajtott farmer csizmával nem képernyõre való. Az én idõmben tanították, hogyan kell megjelenni a kamera elõtt. Nem lehetett mély dekoltázs, túlzott ékszerezés, ujjatlan felsõ, vékony csíkos, pepita felsõ, stb. Ezzel elérték azt, hogy amikor szakítottunk magunknak idõt a tévézésre, akkor jobban lejött a televíziózás komolysága.
9/10
ondok 2010 márc. 02. - 23:04:40 9/10
(426/829)
Ma Vahorn volt,az elejét nem láttam ,de érdekes egy figura.És az is érdekes volt ,hogy idáig életben nem láttam ,cak a hangja alapján képzeltem el a rádióból.Mert a Klubrádióban volt a Baki mûsorában ,és soványabbnak ,öregebbnek gondoltam.egyébként egy érdekes figura ,valamiért aztán a bakival összeveszett ,mert kimaradt a mûsorából ,pedig többet ért mint Bakáts és Para.
Alinda meg egyre jobb,közvetlen és kellemes egyéniség ,jókat is kérdez.
9/10
ondok 2010 márc. 01. - 23:15:00 9/10
(425/829)
Talán nagyestélyiben kéne gügye kérdéseket feltennie?
cika 2010 márc. 01. - 22:53:37
(424/829)
Becsülöm az ilyen embereket, mint Kiss László csillagász. De a mûsorvezetõ is jól kérdezett. Ez igazi beszélgetés volt. Ha kicsit normálisabban öltözött volna fel a hölgy, még elismeréssel is adóznék neki. De addig is csak annyit, hogy nem ártana, ha megtisztelné a tv nézõt azzal, hogy nem közértbevásárlós-játszótérre gyereket vivõs öltözékben lép be képernyõn keresztül a nézõ lakásába.
10/10
kalci3 2010 febr. 23. - 23:58:35 10/10 Előzmény kgyuri0
(423/829)
Csoda volt.Én Kendét így és enyire megnyílni soha nem láttam és hallottam.Alinda nemcsak szép,okos stb.-de érzékeny is.Kendét szóra bírni .....Ahoz érzékeny ember kell.
10/10
kgyuri0 2010 febr. 22. - 11:55:57 10/10 Előzmény Paróczi József
(422/829)
Ami engwem illet,MüllerPétert szõröstül-bõröstül neked adnám, ha megígérnéd, hogy nem mutogatod.
De ez legalább segít elhelyezni az ízlésvilágodat.
10/10
kgyuri0 2010 febr. 22. - 11:52:49 10/10 Előzmény Paróczi József
(421/829)
Jaj, nagyon meg lehettél elégedve a hirtelen rátörõ gyönyörû szóvirággal(az orvosok nem undorodhatnak a vértõl, viszont szted, aki kedveli Alinda mûsorát,az udorodik az igazságtól).

Láthatóan ez a "költõi" "kép" ösztökélt hozzászólásra. Ha ellenálltál volna, bölcs marad(hat)tál volna. Ennek így ugyanis semmi értelme, mert a két ügy közt nincs összefüggés. Elõször is honnan tudod, hogy undorodunk a vértõl? Más részt honnan tudod, hány orvos van köztünk?

Mit igyekszel?
Engri 2010 febr. 19. - 12:38:08
(420/829)
Ja igen, kösz hogy eszembe juttattad!:) Olyanok válaszát várom akik szeretik a mûsort.
kalmopyrin 2010 febr. 18. - 18:06:42 Előzmény Engri
(419/829)
"Szerintetek milyen lett a mûsor új arculata? [...] az a rózsaszín díszlet nagyon zavar."

Arról van csak szó, hogy megtalálták a tartalomhoz a formát.
Engri 2010 febr. 18. - 02:52:39
(418/829)
Sziasztok!

Szerintetek milyen lett a mûsor új arculata?

Szerintem az animáció elmegy...de valahogy az a rózsaszín díszlet nagyon zavar. Eddig pont az tetszett hogy olyan egyszerû, és csak a beszélgetésen van a hangsúly, és hogy a fekete háttér elõtt "kivehetõbbek" az emberek. Nem volt semmi zavaró, figyelemelvonó tényezõ. Hát most már van. Csajoknak biztos bejön...

Az se valami praktikus hogy a zene még mindig szól amikor Alinda már elkezdte bemutatni a vendéget.

Egyébként szeretem a mûsort, Alinda tényleg jó, de mint mondta, a szerkesztõkkel együtt találják ki hogy kitõl mit kérdezzen és merre terelje a témát. Szóval õk mint csapat érdemlik a dicséretet. NE CSAK ALINDÁT TESSÉK DICSÉRNI!
2/10
Paróczi József 2010 febr. 17. - 13:44:04 2/10
(417/829)
De jó ,hogy nem lettetek orvosok!
Nem csak a vértõl az igazságtól is undorodtok!
Müller Péterhez járjatok ipari tanulónak ,addig is ulvassátok könyveit!
Megbántam :Alindát biankóban ajánlottam szeretteimnek.
Bocsánat,
9/10
ondok 2010 febr. 08. - 22:23:47 9/10 Előzmény kgyuri0
(416/829)
És arra nem gondoltál ,hogy kalmopiryn esetleg maga a nagy bálint orsolya?
10/10
kgyuri0 2010 febr. 04. - 14:53:52 10/10 Előzmény kalmopyrin
(415/829)
SZÓVAL:
Ez a Kalmopyrin!
Hát megint idehozza 464-ben BálintOrsolyát! Képes rá! Ez olyan!!!

De kishaver ez már volt! Újabb „védhetetlen” érvek nincsenek?! Akkor pihizzél egy kicsit, a gyûlölködés, az irigység csúnyít, ne feledd.
Úgy néz ki, barátom, SándorErzsivel, mint csodafegyverrel befürödtél, ezért ismét elõrántod BálintOrsolyát, de már ez is volt!
330-as hsz-ban hivatkoztál rá.
Nekem már volt szerencsém ízzé-porrá zúzni az érvelését 332-ben.
S úgy rémlik már az se az elsõ alkalom volt.
Nem unod itt játszani az értelmileg nem kevéssé visszamaradott rezonõrt?
Bayer Zsolt mániákusan leragadt az emésztõgödör tetején úszkáló nagyobb darabok tárgyalásánál („anális fixáció”?), több episztolájában él a hangulatos költõi képpel(egyszer Gyurcsányhoz írt nyílt levelében, másszor a Lukács uszodában úszó KornisMihályt leleplezõ opuszában, nincs kizárva, hogy ÚjhelyiSzilárdnak is elmondta), hiába na, ami szép, az szép, ami fixáció, az pedig fixáció.
Elõször azt gondoltam, azok, akik nincsenek megelégedve VeiszerAlindával, hasonlóan a nagy Bayerhez, biológiailag, hasonló fixáció áldozatai: de az õ kedvencük nem az emésztõgödör, hanem a végbéltükrözés. Az ugyanis nagyon ismerõs volt.
Kisvártatva rájöttem, kevésbé misztikus az eset: egyazon személyrõl van szó: BálintOrsolyáról.
Így azt gonoltam, ez a tükrözés tán neki személyes kedvence.
A következõ lépésben fölfedeztem, hogy még kevésbé súlyos a helyzet, Bálint nem mániákus végbéltükrözõ, aki nem tud a témától szabadulni(Bayerként).
Sõt akár egészséges lelkületû is lehet, egyetlen Írásáról van ui itten szó: Kalmopyrinünk ugyanarra hivatkozik.
Ez végül is bocsánatos: Egyszer az életben Bálint Orsi is letérhet az ízléses erény útjáról, pláne, ha, mint el is hiszem, õ is szeretne VA helyett az év legjobb nõi közszereplõje lenni, sõt egy Junior Prima díjjal is kiegyezne.
Nem tudom, Orsikánk korban stimmel-e még a Junior Prima díjhoz(fogalmam nincs, mi okból hivatkozik rá a Kalmopyrin által idézett förmedvényére reagálva egy kritikusa „Bálint néni” titulussa) Mindenesetre ha az ember úgy vénül meg, hogy nem tesz le az asztalra kekec kritizálgatáson túl semmit, hát valóban az is bosszantó lehet szerfelett! Meg már azt is utálhatja egy vénasszony, hogy van még, aki fiatal.
Nem, hogy (szemtelenül) fiatal, de még el is ismerik… Aztaq…!

Azért ízelítõnek idemásolom 332. hsz-om végét:

„BálintOrsolya, a nagy kritikus uccsó bekezdésébõl( - Alindát idézi megróvólag): ´Ha már arról beszélünk, hogy az apollóni világnézet és a dionüszoszi világnézet, az apollóni az´ – ´Apollonisztikus! ´ – javította ki a vendég. ´Szóval az apollóni az sokkal rendszerezõbb, építõbb, szerkesztõbb, talán nyugodtabb és kicsit átgondoltabb világkép, mint a dionüszoszi, ami egy kicsit ilyen tödödödödödö, szóval ilyen felfokozott érzelmi állapotot feltételez´ – itt már az ufóknak könyörögtem, hogy vigyenek egy másik univerzumba. Hiába, a kortárs mûvészet már olyan magas”
Én nem tudom, mi mennyire magas a mi kiváló Orsolyánknak, de az „apollóni” és az „apollonisztikus” szvsz ugyanazt jelenti, sõt ha már, akkor Alindának volt igaza s nem a magyartalanabb, tudálékosabb formát választó vendégnek”

Természetesen Kalmopyrinünk, s az összes jómadár erre az érvre sem válaszolt, ahogy általában nem tudnak érvelni.

BálintOrsolya többi „védhetetlen” érvei is pontosan ennyit érnek.
szonya1 2010 febr. 02. - 17:14:22
(414/829)
A vasárnapi Hírekben szoktam találkozni az írásaival
10/10
kgyuri0 2010 febr. 02. - 16:53:28 10/10
(413/829)
Bálint Orsolya egy hiénanõ(?), aki arra vetemedett,hogy csúnyán leszólja Alindát.
Kalmopyrin pedig, akit egyszer Alinda kirúgott(csak föltételezem, mert ilyen kitartást nincs mivel magyarázni), szóval Kalmopyrin félévenként egyszer elõhozza BálintOrsolya kritikáját, mert azt hiszi, hogy én már elfelejtettem, hogy egyszer már megcáfoltam az Orsolya röhejes érveit.
Pedig én nem felejtem el.
Szóval így megvagyunk itten.
9/10
ondok 2010 febr. 01. - 23:31:42 9/10
(412/829)
Jól tudod,de ezzel együtt egy f..
9/10
ondok 2010 febr. 01. - 23:30:32 9/10
(411/829)
Ha nekem címezted ,akkor van ott egy kis mezõ ,amit meg kéne nyomni:).Ja és az éleslátásodon lehetne korrigálni,mert az tök alsó hogy nyóc elemi vagy osztály ,de aki ilyet ír mint a "kollega".az biztos nem prof:)
Mellesleg Hajós má csak azért sem f.. ,mert diplomás szociológus.
9/10
ondok 2010 jan. 29. - 00:10:52 9/10
(410/829)
Amennyiben Hajósra célzol az nem f..,hanem egy értelmes,tehetséges ember.Ez ahozzászólás viszont nem az ,mert mi az hogy komoly ember?.Akinek nincs meg a nyolc elemije ,annak mindenki komoly persze,:)