Téma: Záróra

10/10
sanjust 2011 ápr. 07. - 22:04:24 10/10 Előzmény -csengõzoli-
(669/829)
Ezt én Alindával beszélem meg ,és nem veled ,mert te egy okostojás vagy .Te sajnos nem tuidod felfogni ,amit erre válaszul írtam neki.Pl azt hogy Én pusztán azt vitattam ,hogy L Ritók a neve alapján eleve annyira érdekelné az embereket.Tehát nem minõsítettem láttatlanban,csupán ha 10 normális embert megkérdeznél ,na nem téged ,akkor abból tíz úgy döntene ,hogy inkább azokra kíváncsi akiket pl Gé gyula is felsorolt.
Te meg a mindent elhisz zolika vagy ,még azt is, hogy Alinda megírná ,ha nem szabadon választana vendéget ,na nyilván, hehehe.Holnap meg már nem is lenne állása.
És most nyugodtan röhöghetsz saját ostobaságodon:)
offtopic
-csengõzoli- 2011 ápr. 07. - 21:14:04
(668/829)
Kvíz! :)
offtopic
lilahagyma 2011 ápr. 07. - 21:02:20
(667/829)
Kíváncsi vagyok, milyen lenne ez a mûsor, ha Vágó István vezetné.
offtopic
-csengõzoli- 2011 ápr. 07. - 20:56:21
(666/829)
Lehet igazad van,ezen inkább sírni kéne...
offtopic
géGyula 2011 ápr. 07. - 20:54:38 Előzmény -csengõzoli-
(665/829)
KedvesZoli, ezen amit itt leírtál, legfeljebb te tudsz nevetni.
Neked köztudottan frentikus humorérzéked van(ld. a HetiHetes topik ezer "igehelyét"!)
-csengõzoli- 2011 ápr. 07. - 09:59:11
(664/829)
Tudom,hogy a szöveg értelmezéssel problémáid vannak,úgyhogy szerintem fuss neki még egyszer Alinda hozzászólásának.
Csak egy rövid részlet belõle: " pusztán az eddig nem meghívottak alapján ítéletet mondani, és a meghívottakat látatlanban minõsítgetni, hát ez elég vicces. És minden híresztelés ellenére, mindenkit ki kell, hogy ábrándítsak: a Záróra független szellemi mûhely, melynek munkájába (azaz a meghívottak névsorába) az eddigi 5 év alatt senki nem szólt bele, maximum segítõ szándékkal."

Kinevetnek öreg,sokadszorra... :)
10/10
sanjust 2011 ápr. 07. - 07:42:13 10/10
(663/829)
Hát ez tökéletesen igaz.
10/10
sanjust 2011 ápr. 07. - 07:36:11 10/10
(662/829)
Téged nevetnek ki ,ahogy itt szokásodhoz híven görcsölsz.Alinda nem nevet ki ,mert õ egy intelligens ember,pláne hogy be is bizonyítottam neki ,hogy egyáltalán nem prekoncepció ,ami a valóság.
10/10
pneklara 2011 ápr. 07. - 07:18:54 10/10
(661/829)
A rendezõ hölgynek a Friss levegõ c. filmjét ismerem, igen tetszett.
Az esti beszélgetésen azon gondolkodtam, az "átlag" nézõ bejelöl-e a mûsorújságban egy ilyen filmet esti programként. Aki estérõl estére a VV-n,a BK-n, ill. a paradicsomi hotelen legelteti a szemét, annak van-e türelme "megdolgoztatni" az agyát egy katartikus, megtisztító élményért.
Mikor a magyar film keserû jövõjérõl beszélgettek, átvillant az agyamon, hogy mi minden, talán fontosabb területe életünknek van hasonlóan kétségbeejtõ helyzetben, akkor egy filmes sír? De tudom: nem csak a hasat kell telerakni, hanem a lélek, a szellem táplálása is kellene, minél inkább minõségi termékkel. Csak aki leszokik az igényességrõl,a gondolkodásról,az önmagával szembe-nézésrõl, az nem hiányolja a szellemi táplálékot.Amit 20 év tönkre tesz, 100 sem hozza helyre.És a szellemi alultápláltság következtében egy ember mindenre képes.
10/10
sanjust 2011 ápr. 07. - 00:48:35 10/10
(660/829)
És lám szõrmentén bátran még azt is pedzegették ,hogy a mai kormány teljesen ellehetelenítette a filmgyártást.Azon persze röhögtem ,hogy nem tudják hogy mi lesz ,csupán a félelmüknek adtak hangot a Vajna nyakukba ültetése kapcsán:Nos én elõre megmondom ,hogy jogos a félelem,mert giccsmester nemigazán pártolja az igényes filmkészítést.
géGyula 2011 ápr. 07. - 00:15:01
(659/829)
ANNYIRA HOZZÁSZOKTAM AZ OFF TOPIK GOMBHOZ,HOGY AZ ELÕBB IS RÁKATTINTOTTAM FÖLÖSLEGESEN

A mai vendéget is a mûsort is, a reportert is csak dícsérni tudom, hogy kiesek a számon: kiváló!!
KocsisÁgnes zseniális!
Remek választás!
offtopic
géGyula 2011 ápr. 07. - 00:12:31
(658/829)
A mai vendéget is a mûsort is, a reportert is csak dícsérni tudom, hogy kiesek a számon: kiváló!!
KocsisÁgnes zseniális!
Remek választás!
offtopic
géGyula 2011 ápr. 07. - 00:10:27
(657/829)
Pedig kalmopyrin valami egészen határtalanul nagy bunkó volt itt.
Emlékszem.
-csengõzoli- 2011 ápr. 06. - 23:38:21 Előzmény sanjust
(656/829)
Látod még Alinda is kinevet...
De nehogy elgondolkozz ezen! Ez fontos! :)
10/10
sanjust 2011 ápr. 05. - 22:59:36 10/10 Előzmény vlina
(655/829)
Azért nemcsak én gondolom úgy hogy vannak olyan közismert baloldali emberek,akik érdekesek lennének.Lám Gé Gyula is felsorolt hármat is.És elötte T.L.idézett egyetértõleg egy ilyen irányú kritikát valahonnan .Mellesleg a pudding próbája az evés ,és biztos lehetsz benne ,ha túl sok olyan ember szerepelne a mûsorban ,aki nem ért egyet a jelenlegi kormánnyal ,pláne ha ennek még hangot is adna,akkor nem lennétek annyira "függetlenek" egy idõ után:)A túl sok persze megítélés kérdése ,lehet hogy már az említett három is elég lenne.
És hogy mire alapozom ezt? Hát pl arra ,hogy a közszolgálati Tv egyáltalán nem párttatlan mostanában ,ezt egyébként felmérések is igazolják ,nameg aki nem hülye és megnéz egy Hiradót pl ,annak triviális.Ez sajnos nem prekoncepció ,hanem tény.
Amit pedig Kamutiról írtál ,hogy a Schmittel való ügyecskéje félinformáció,hát pont azért lett volna érdekes tisztázni ,hogy ne maradjon fél.Dehát megértem ,hogy szeretnéd a mûsort életben tartani,szakmailag meg jól csinálod.
perry 2011 ápr. 05. - 17:37:22 Előzmény vlina
(654/829)
Ez az én tudatlanságom.
vlina 2011 ápr. 05. - 16:16:10 Előzmény perry
(653/829)
Jaj, és még annyit akartam volna, hogy Tomka Miklóst én is szívesen hallgatnám... komolyan, terveztük a meghívását, amikor elment.
vlina 2011 ápr. 05. - 16:13:42 Előzmény sanjust
(652/829)
Szerintem akármit válaszolhatok, a prekoncepcióiddal nem tudok harcolni, úgyhogy fel is adom. Szerinted gyáva a mûsor, mert nem volt benne egy ember, aki szerinted kellett volna, hogy legyen. Oké, vettem. Durva cenzúra, vagy konfliktuskerülés, nekem mindegy, minõsítsd , ahogy akarod.
A Záróra koncepciójának egyik alapköve, hogy mindenkit egyszer hívunk meg. Ha két éve már volt (amúgy kormánytól függetlenül), akkor volt. Bár nyilván, ez sem lesz meggyõzõ érv.
Az említettek egy része volt már, pl Vekerdy Tamás is vagy Herczog Mária, egy része nem is lesz, vállalom, azért, mert én nem akarom, egy része pedig majd lesz. De pusztán az eddig nem meghívottak alapján ítéletet mondani, és a meghívottakat látatlanban minõsítgetni, hát ez elég vicces. És minden híresztelés ellenére, mindenkit ki kell, hogy ábrándítsak: a Záróra független szellemi mûhely, melynek munkájába (azaz a meghívottak névsorába) az eddigi 5 év alatt senki nem szólt bele, maximum segítõ szándékkal.
-csengõzoli- 2011 ápr. 05. - 13:42:42
(651/829)
Nem tudom ki ez a nõ a mai ismétlésben,aki az örökbefogadásokról beszél,de iszonyat idegesítõ!
Persze, neki sosem jutottak eszébe kerülõ utak,mikor örökbefogadásra várt, õ világ életében rosszra még csak nem is gondolt...
Meg gyerekkereskedelem,mikor a rendszer bénasága miatt, a 10éve gyerekre váró párok kiskapukat kihasználva jutnak kisbabához!
Az persze...
10/10
sanjust 2011 ápr. 04. - 22:07:17 10/10
(650/829)
OK igazad van ,de ebben az esetben ez csak egy példa arra,hogy nem vagyok meggyõzve arról ,hogy mindenesetben érdekesebb személyiségek az alanyok mint amiket pl Gé Gyula felsorolt .Ha õ (L.Ritók)érdekesebb,akkor talán Palócz É. nem annyira.Tehát nem személyeskedni akartam ,hanem érvelni a kiegyensúlyozottabb kiválasztás mellett.