Papa13 2012 márc. 31. - 23:50:06
(335/435)
Angol nyelven tele van vele az internet. Itt iegy érdekes :
http://www.youtube.com/watch?v=xkcxVdDSAY4
olahmiki1959 2012 márc. 31. - 23:48:57
(334/435)
Te nagyon okosnak képzeled magad, - ez a buta ember sajátja, jóindulatúan szólok - az meg, hogy velem kapcsolatban mindenki elveszíti a türelmét, az nem igaz. Akik nem tudják felvenni velem a versenyt intellektusban, pl.te, meg a többi szerény képességû haverod, azokra jellemzõ ez. Amikor észérvek helyett jönnek a személyeskedõ jelzõk, akkor már tudom, hogy kikkel állok szemben. De ez nekem nagy élvezetet okoz, mert jót röhögök rajtatok, lelki szemeimmel látom, hogy majd' szétrobbantok a tehetetlen dühtõl.
És ez baromi jó! Nehogy abbahagyjátok, csak így tovább!
offtopic
Sz. Péter 2012 márc. 31. - 16:50:01 Előzmény dantonb
(333/435)
"osztán pár éve a lézeres teccnikával afilm alapján a sebek kimeneti és bemeneti vektorirányából pontosan bizonyítható volt hogy igenis a raktárból lõttek."

Errõl tudnál valamilyen forrást linkelni? (Csak mert én még soha nem hallottam róla.)
madib 2012 márc. 31. - 16:27:59 Előzmény ennyi baromságot...
(332/435)
Te biztos onnan származol :))
offtopic
ennyi baromságot... 2012 márc. 31. - 11:10:16 Előzmény olahmiki1959
(331/435)
Tudod, igyekszem ember(?)társaimról a lehetõ legjobbat/legkisebb rosszat feltételezni. :)
Nem mertem megemlíteni, hogy tudatosan vagy rosszindulatú és szándékosan hülyíted az elvtársaidat.
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 31. - 11:08:30 Előzmény drProktor
(330/435)
"ha valamit nem lehet 3 értelmes,
rövid magyar mondatban elmondani, akkor nem is érdemes. "

Ehhez tartom magam: .eggffej!
olahmiki1959 2012 márc. 31. - 10:38:36
(329/435)
Nem hiszem, hogy a hazai agymosodák rajtam jó munkát végeztek volna, ugyanis én szoktam mosni mások agyát. (hihi).
offtopic
ennyi baromságot... 2012 márc. 31. - 10:37:53
(328/435)
Mikor tanuljátok már meg, hogy a Magyarok (sic!) a Szíriuszról származnak? :D
offtopic
ennyi baromságot... 2012 márc. 31. - 10:37:15
(327/435)
Megszólal a nyelvtannáci ;) Nem "óvva", hanem "óva intelek..."
olahmiki1959 2012 márc. 31. - 10:35:03
(326/435)
A japán-magyar rokonságról írottakról most hallottam elõször, de az tényleg akkora baromságnak tûnik, hogy még engem is lefárasztott.
offtopic
ennyi baromságot... 2012 márc. 31. - 10:34:21
(325/435)
Ne haragudj, de feleslegesnek tartom, hogy "vitatkozzak" veled. Ismerem a hazai agymosodák hatékonyságát, rajtad is jó munkát végeztek. Ennyi.
olahmiki1959 2012 márc. 31. - 10:32:02
(324/435)
Pont errõl beszéltem. Olvasd el, hogy mit írtál a 362-es kommentedbe, és szembesülj azzal, hogy pont te csinálod azt, amivel másokat vádolsz. Vagdalkozol, észérvek helyett.
Én semmilyen f*szságot nem fogadok el ész nélkül, viszont kérdéseket teszek fel, amelyek azért kényelmetlenek neked, és azért váltanak ki belõled indulatot, mert nem tudsz válaszolni rájuk.
Buta, erõszakos humanoid...
offtopic
drProktor 2012 márc. 31. - 10:01:04
(323/435)
Sajnálom , de nekem két képzettségem van, egy részt biológus, más részt matematikus.
Amit a japán-magyar rokonságról ide szoktak okádni laikusok,
az bicskanyitogatóan hamis.
Ráadásul ,még azt is elmondhatom, hogy elég idõs vagyok ahhoz,
hogy érzékeny legyek a simlisségekre, amelyek burjánzása még akkor is cáfol egy véleményt, h
a az tényszerûleg több igazságrészletet tartalmaz, pl.
ha valaki reflexbõl a rovásírásról a „héber ákom bákomra" asszociál,
azt nem érdemes tovább olvasni, igazság szerint az ilyennel
egy normális világban nem volna szabad tovább foglalkozni sem.
Az itt irogató önmerényletpártiaknak még akkor sincs igazuk,
ha történetesen igazuk lenne.

Ez nem fog tetszeni, de nem én taláktam ki, mégis igaz.

LengyelLászló írt egy „Beszélgetõ könyvecske” címû könyvet
(VárszegiAsztrik apát-püspökkel közösen).
A MagyarFórumban Cs. tata óvva intette híveit,
még el se olvassák(érezte, hogy apadni kezdene a nyáj),
õ írt valahogy ilyen formán. Biztos eltettem annak idején, de sajna nem találom.

Egyébként becsültem Csurkát, mert volt benne bizonyos plebejus kulturáltság,
a másik jómadár, Torgyán meg egész vicces volt.
Híveik már akkor sem igen jártak nyomdokaikban.
Mai utódaik: pártunk&kormányunk pedig pont az ellenkezõje, se kultúra se humor.
Már pedig a humortalan ember mindenre képes, ahogy az jól látható.
ennyi baromságot... 2012 márc. 31. - 09:16:08
(322/435)
Érvek nélkül, zsigerbõl? Mondod ezt pont te... épp errõl van szó. Ész nélkül elfogadsz minden fasságot, majd rajtam kéred számon, hogy egy buta, erõszakos humanoiddal szemben feleslegesnek tartom érvekkel fárasztani magam. :)
offtopic
ennyi baromságot... 2012 márc. 31. - 09:02:00
(321/435)
A kettõ közt nincs összefüggés. Illetve annyi van, hogy olyannal még nem találkoztam a témába tartozó összeesküvés elméletek támogatói között, akit egyéb csoportba lehetne sorolni. Ezt már korábban leírtam: szerintem az az oka, hogy az ilyen ostobaságokkal, csak a rettentõen primitív, buta embereket lehet megvezetni, rájuk meg legkönnyebben a náci ideológia ragad.
ennyi baromságot... 2012 márc. 31. - 08:56:46
(320/435)
Tudsz mondani olyan vezetõt a múltból, akit a mai napig, egységesen, mindenki demokratának tart? ;)
olahmiki1959 2012 márc. 31. - 07:05:51
(319/435)
Azt írod, hogy mi itt Magyarországon nem vagyunk annyi ismeret birtokában, nem vagyunk szakemberek a legkülönbözõbb témákban, hogy véleményt mondhassunk. Így van. De akkor miért bántod azt, aki megpróbál megválaszolatlan kérdésekre választ kapni? Sõt, azt is, aki csak egyáltalán fel merészeli vetni, hogy hátha más magyarázat is lehet a hivataloson kívül? Miért feltételezed, hogy mindenki rosszat akar, aki ezekrõl a dolgokról beszélni szeretne?
offtopic
xattilafeher 2012 márc. 31. - 03:26:32
(318/435)
Nocsak milyen élet van itt :) Nem voltam rest, végigolvastam az egészet. Érdekes, hogy hiába nyomok az „offtopic elrejtése” gombra, nem történik semmi. Nem mûködik? Csak mert írtam egy hozzászólást amiben szembeállítottam dantonb véleményét a tényekkel és érdekes módon nem kerülte el a cenzor figyelmét. Azt hittem ott hibáztam, hogy nem offtopicként küldtem el és mások - kizárólag mocskolódást tartalmazó - hozzászólásai azért maradhatnak, mert õk a szabályok szerint játszva az offtopic hozzászólásokat azoknak megfelelõen küldik a fórumra.

A többieknek írom, hogy észrevehetnétek már, hogy a hivatalos verzió képviselõinek egy csoportját semmilyen érvvel/ténnyel nem lehet meggyõzni. Nem azért mert szilárdan hiszik, hogy a hivatalos verzió fedi le a tényeket, hanem azért mert nem is hajlandóak megvizsgálni az eseményeket. Görcsösen elutasítanak mindent ami nem a varázsdobozból jön. Így fordulhat elõ, hogy miközben makacsul Amerika-ellenesnek, szélsõjobbosnak neveznek mindenkit aki kételkedik a hivatalos verzióban Õk maguk a hivatalos verziót SEM(!!!) ismerik! Lásd (név nélkül) az egyik melegebb éghajlatra küld a véleményeddel együtt, majd egy mondattal késõbb megkérdi, hogy mi az a hetes épület? Hogy lehet valakinek megalapozott véleménye valamirõl aminek tudatában sincs??? A másik pedig - miután egy korábbi hozzászólásban összegeztem a hivatalos vizsgálat tartalmát (is) - ezt írja a hivatalos verzióról. Idézem:

„a fizikát meg továbbra is tanulnod kéne ,mert különben nem állíttanál olyat ,amit egy szakértõ sem merne kijelenteni ebben az esetben hogy pontosan milyen sorrendbe omlottak le az épület részei és hogy hány fokos volt a tûz stb stb.Nyögvenyelõs kínlódás ,egy elfogult szélsõjobb szimpatizáns elmélet alátámasztására.”

A lényeg az utolsó mondatban van: NYÖGVENYELÕS KÍNLÓDÁS EGY ELFOGULT SZÉLSÕJOBB SZIMPATIZÁNS ELMÉLET ALÁTÁMASZTÁSÁRA!

A lelkem azt hitte, hogy a véleményemet mondom tehát eleve hülyeség, ha már tõlem jön. :-))) Nem vette észre, hogy az általa védett verzió felett tört pácát. :-) Hogy lehet így vitatkozni?

Valaki írt olyat a fórum közepe felé (bocs de nem keresem meg) aki a saját értelmes véleményére alapozva - egy hosszabb leírásban - próbálta megvédeni a hivatalos verziót. Neki még érdemes is lenne válaszolni de nem látom értelmét mert ha a tényeket makacsul tagadók észrevesznek egy adatokkal tûzdelt hozzászólást, akkor gyorsan nyomnak néhány flame-t, hogy „a sok bába közt elvészen a gyerek.” Na jó8.
dantonb 2012 márc. 31. - 02:25:56
(317/435)
A darwini szelekcióban csak te látsz náci analógiát nem én,viszont a "héber ákom bákom" említése tökéletesen alátámasztja az itteni önmerényletesek világnézeti beállítottságát ,amit annyira tagadtok.
dantonb 2012 márc. 31. - 02:21:45
(316/435)
Ezek kurva nagy tudosok lehetnek ,ugyanis van egy rosszhírem ,tiszta magyar gén olyan nem létezik,ez anép itt a kárpát medencében genetikailg tökéletesen kevert,de biztosan nagyon nagyon különleges ,ami más népekben nincs meg :).na ez az oltári baromság.