pingvin10 2007 júl. 05. - 10:26:36
(84/264)
Én nem a Viasaton követtem a sorozatot, úgyhogy még véletlenül sem szeretnék ellõni spoilereket. De jól tudod, Barton kiszállt, s gyakorlatilag ez a motívum meg is pecsételte a sorozat sorsát. A rajongók több mint felét elveszítették, bár kritikailag sokan úgy vélik, a 4. szezon minõségben, elsõdlegesena dialógusok terén felveszia versenyt a nyitóévaddal, lévén, Schwartz ismételten több figyelmet fordított a produkcióra. Mivel a Simpsons is állandó eleme a csatorna kínálatának ( a gyatra nézettség ellenére), szerintem van rá esély, hogy leadják az utolsó szezon epizódjait is. Nem tudod esetleg, hogy nálunk voltaképp meddig is vetítették le a The O.C.-t? Ezek szerint a SE 03-nak sem értek a végére?
Logikát pedig soha ne próbálj keresni a csatornák mûsorstruktúrájában...mert úgysem találsz.
pingvin10 2007 júl. 04. - 06:04:33
(83/264)
javítás: mindig
pingvin10 2007 júl. 04. - 06:04:00
(82/264)
Nehezen kivehetõ, hogy miylen értelemben írtad a "vége" megjelölsét, mindenesetre a FOX 2007. február 22-én adta le a sorozatfinálét.
Tudtommal a VIA3 eleddig 3 szezont adott le...nem tudom, van-e esély a nézettség tekintetében igencsak alulteljesítõ záróévad vetítésére, de majd érdeklõdöm, szerencsére, a V3 nem midnig enged teret e vonatkozás primátusának...
Üdvözítõ, hogy láthatunk ismételten részeket, az egyik legjobb feelgood alapvetés az elmúlt esztendõkbõl...
kismano 2007 ápr. 03. - 22:40:47
(81/264)
már senki nem ír ebbe a fórumba???

nagy kár, hogy abba hagyták a sorozatot, pedig sztem ez a 4. volt a legjobb, és pont most kellett abba hagyni! nem tudják ezek a ... amcsik, hogy milyen a jó sorozat! :(((
maryssacoop 2007 márc. 09. - 13:07:54
(80/264)
Imádom a sorit
kismano 2007 febr. 18. - 17:21:34 Előzmény maryssacoop
(79/264)
NEm erre a hozzá szóláûsra írom válaszként, csak nem tudtam másképp hozzászólást írni! :)

Szóval a lényeg: nem tudom hányan láttatok már részeket a 4. évadból, de sztem eddig ez lett a legjobb évad, úgyhogy kár hogy pont most fejezik be a sorozatot! Ja, és egyáltalán nem lehet érezni Marissa karakterének a hiányát, mert nélküle is van elég jó jelenet. Szóval: nagyon jó lett a 4. évad!!!!! :)

Na csak ennyit akartam... :)
maryssacoop 2007 febr. 04. - 10:48:35
(78/264)
Szivesen. Es van egy hirem, de nem biztos, hogy orulni fogtok neki.Ime:
Még 3 rész a fináléig
2007.02.03 [15:11]
Már csak három rész van a hátra a Narancsvidék legeslegutolsó részéig, de addig sem maradunk izgalmak nélkül, hiszen az utolsó részek rázósak lesznek az összes szereplõ számára, ugyanis egy szörnyû természeti katasztrófa csap le Newportra az évad következõ részében. Ha többre vagy kiváncsi, olvasd el a hátralévõ részek hivatalos tartalmait a fórumban . És hogy hogyan fejezõdik be a sorozat? Azt elárulhatjuk, hogy a szereplõk egy ünnepélyes és egyben örömteli ceremóniára lesznek hivatalosak a kiszivárgott forgatási képek alapján. A sorozat utolsó jeleneteit tegnap vették fel Los Angelesben, s így hivatalosan is befejezõdött a sorozat forgatása... örökre. A következõ hetekben a stáb még tart egy búcsúpartit, amirõl majd mi is beszámulunk .
Bucsuzoul egy kep a stabrol.
Angyalka 2007 febr. 03. - 09:09:49 Előzmény maryssacoop
(77/264)
Köszönöm:)
maryssacoop 2007 jan. 27. - 11:15:23 Előzmény Angyalka
(76/264)
De igen!
Marissa magyarhangja Csondor Kata!
Szituka 2007 jan. 21. - 18:27:47
(75/264)
Sziasztok!
Nincs meg valakinek az elsõ évad 6. és 7. része??! Vagy honnan lehetne letölteni?? Elõre is köszönöm!
oclanka 2007 jan. 21. - 10:51:50
(74/264)
szijooo!!!netudja véletlenül valaki h az elsõ 2 évadot honnan lehetne letölteni???meg zenéket...aléegtöbb megvan de nem ártana bövíteni:)
aki tudja léccke írjon!köszi:)
jagoda 2007 jan. 09. - 08:59:03 Előzmény kismano
(73/264)
nem, mert nagyon esett a nezettsege. es ezert csinalnak is neki rendes befejezest, szoval vmennyire lezarjak a sztorit.
Angyalka 2007 jan. 06. - 13:17:48
(72/264)
Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, ki a magyarhangja Marissanak?
kismano 2007 jan. 05. - 20:55:52
(71/264)
és nem is csinálnak több évadot belõle? :(

Én tökre szeretem ezt a sorozatot, és nem értem hogy mit van mindenki úgy oda, hogy Marissa karakterét kiirták a sorozatból? jó, tényleg nem lesz ugyanaz de ha jó storyt találnak ki az írók, akkor még jó is lehet a folytatás. meg különben is a Marissát alakító színésznõ akarta elhagyni a sorozatot, úgyhogy nem az írókat kéne hibáztatni, sztem, azért, hogy miért írták ki a sorozatból!
Persze azért nem lenne baj ha visszahoznák valahogy a sorozatba, mert azért hiányozni fog a karaktere a sorozatból!

Sajnálnám ha nem lenne több évad a Narancsvidékbõl!de mondjuk ha jól tudom,akkor amerikában is azért esett a nézettsége, mert a Grace klinikával (vagy mi a címe) meg ha jól emlékszem akkor a helyszínelõkkel egy idõben vetítik, úgyhogy így érthetõ, hogy esett a nézettsége. Õszintén szólva én is inkább a Helyszínelõket nézném, és a Narancsvidéket pedig fölvenném, ha egyidõben lennének, meg amugy is, hogy meg legyenek a részek! :)

na azt hiszem már túl sokat írok!:)
jagoda 2007 jan. 05. - 09:09:53
(70/264)
februar 22en vege lesz az o.c-nek amerikaban... de legalabb orulhettek mert igy hamar meg tudjak venni a reszeket... (mar ha megveszik)
Zsofesz 2007 jan. 04. - 19:38:19 Előzmény hontilili
(69/264)
<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=IWH3BYnDKlM&amp;mode=related&amp;search=" title="http://www.youtube.com/watch?v=IWH3BYnDKlM&amp;mode=related&amp;search=">www.youtube.com</a> remélem ez menni fog, itt vannak. Ha nem akkor a Youtube.com-on keress rá
hontilili 2007 jan. 03. - 22:14:34
(68/264)
megtudod mondani, hogy a mikor fogják leadni magyarul az új részeket és hol? vagy ha nem akkor hol lehet a neten megnézni?
Zsofesz 2007 jan. 03. - 18:56:02 Előzmény annie
(67/264)
Úgy is lehet, hogy a keresõbe azt is beírod hogy season 4. Akkor tuti kidobja az új részeket. Szerintem sem kellett volna Marissának meghalni, de nagyon jók az új részek! :D
Petúnia 2007 jan. 01. - 12:57:36 Előzmény eniko1
(66/264)
Enikõ:

Neked és mindenkinek javaslom a magyar hivatalos rajongói oldalt: <a target="_blank" href="http://narancsvidek.sorozat.info/" title="http://narancsvidek.sorozat.info/">narancsvidek.sorozat.info</a> Nagyon jó kis szájt, egy csomó fontos infóval. :)

Reméljük, a 4. évadot is leadják majd a Viasaton, viszont állítólag a 3. végét azért gyorsították fel így, mert nem volt jó a nézettsége. :(( Amit nem igazán értek. Mindegy, megveszem az 1. évadot DVD-n! :D
eniko1 2006 dec. 30. - 20:20:08
(65/264)
Ha minden igaz akkor az oldalon belül van egy keresõ progi és abba be kell írni hogy "The OC" akkor kidob egy csomó promo anyagot meg zenés részt, de már ha kb a negydik oldalnál jársz akkor ott lesz hogy 4 season 1 part és onnantól kezdve lesz még egy csomo ilyen 4.évad 1 rész és azokat kell összerakni.Mert egy ilyen részlet amire rákatintasz legfeljebb 13 perces és össze kell szedni az elsõ részhez tarzozó ablakokat.Ellehet vele szórakozni de hidd el megéri.Egy kis segítség az elsõ rész Marissa autóbalesetével kezdõdik és utána kiírják hogy öt hónappal késõbb.Tudom, hogy logikus a Marissa halálával kezdõdõ rész de majd meglátod lesz olyan is ami Summerrel kezdõdik.Sok sikert.