1/10
Myrtill70 jan. 04. 19:50:16 1/10
(17/157)
Unalmas, erőltetett, humortalan.... két részt bírtam....
knightrider2000 jan. 04. 19:46:11
(16/157)
Már most megy.
6/10
napraforgó jan. 04. 13:46:53 6/10
(15/157)
Simán belealudtam a tegnapi részbe, olyan izgalmas volt.
2/10
Gerto jan. 04. 03:12:18 2/10
(14/157)
Eddig egy nulla a sorozat, dögunalom... Magdi banyust meg főleg nem kellett volna jelmezbálba vinni kilóg a kapanyél a szájából. Erre mondták, hogy a barátok közt utódsorozata? Egy hónapot se él meg szerintem.
10/10
sulmona jan. 03. 23:30:46 10/10
(13/157)
Végre megint egy jó sorozat. :-)
janderka jan. 03. 21:37:19
(12/157)
Fura, de valamiért kicsit olyan ez a sorozat nekem, mintha a Mintaapák figuráit gyúrták volna össze egy új csapattá. Laci lehetne az ottani Szabi, a két fia meg az ottani két nagyobbik gyerek. Béla lehetne az ottani Miki, a kamaszabbik lányával. Ficzere Béla pedig (önmagát átemelve) az ottani vajszívű gyerekrabló/bahajtómaciból üzletemberrá váló seftes haver, oldalán az egykori pizzázó csinike kis pincércsajszijával (Pataki Szilvivel).

A hátteret kitöltő fiatal barinők meg lehetnének a Hotel Margaretben már "jól bevált" Pásztor, Schumacher, Staub trió tagjai a Mintaapák egzotikus szépségű Kern Adriennjével kiegészülve. (Ezen csajok strand-jelenetei talán még a képernyő elé is tudnának szegezni akár két adáshétnyi időre is...)
offtopic
HCsillu jan. 03. 20:38:04 Előzmény olahmiki1959
(11/157)
Mi is az első hetet céloztuk be, nagyon szenvedünk :D
1/10
SUDO jan. 03. 20:11:29 1/10
(10/157)
Nagyon gagyi... Minden szempontból..
6/10
napraforgó jan. 03. 12:17:41 6/10
(9/157)
Én sehogysem tudom elhinni, hogy két ennyire különböző jellemű ember, mint ez a Béla, meg Laci 40 éves korukig barátok - legjobb barátok (!) legyenek. Normál esetben az ő barátságuknak kb. 20 éves korukban véget kellett volna érni.
És azt sem tudom elhinni, hogy Laci felesége, akit csak a divat érdekel, meg az, hogy meg ne öregedjen, ennyire bedobná magát egy bagoly miatt. Ez kicsit sem életszerű.
Laciról Berki Krisztián jutott az eszembe, az ő életstílusa, a "fenn az ernyő, nincsen kas"... Az ilyen embert nem lehet komolyan venni.
Bonitó jan. 02. 22:27:55
(8/157)
Kalamár Tamás olyan alkotásokat mutatott már be eddig, mint a Barátok közt, Oltári csajok, Szeress Most, Bátrak földje. Tetszettek. Különösen az utóbbi, mert szerettem a  "kosztümös" filmeket.
Ezért vártam kíváncsisággal a " "Szomszéd tehene sorozatot. Két rész után még nem lehet véleményt mondani. Csak úgy első blikkre viszont az alábbiakat gondolom:
Bevallom, Fodor Zsókát, mint Magdi anyust sem, de magát a színésznőt sem kedveltem. ( Amióta kiesett a sorozatból, még  a civil szférában is a Magdi anyus karakteréből "élt," és mesélgetett róla. 
Fókuszban azt nyilatkozta most, hogy teljesült az álma! Dámát fog játszani! Erre  vágyott egész életében. De nekem viszont nem tűnt dámának! Csak Magdi anyusnak, aki kosztümre cserélte otthonkáját. 

A jeleneteket üresnek éreztem, semmit mondóak voltak?! Semmi szimpátia a szereplőkkel!  Sehol semmi kémia a karakterek között? A két főszereplő határozottan "csak fekete és csak fehér!" Színárnyalat nélkül! Hiszen akik a színt vitték volna, a mellékszereplők is gyengék. Szerintem.

Már az első rész sem tetszett, nem kötötte le a figyelmemet, és nem vártam a mai folytatást sem.
De megnéztem. A mai rész sem tetszett. A héten még nézem, hátha....... hátha......  a szomszéd tehenével történik valami?! Mert ugye a "szomszéd tehene mindig zöldebb...", vagy mégsem? 
( Egyébként, alig ismertem meg az edzőteremben   (Bartha Oszit) alias Gombos Krisztiánt. )
1/10
jaromil jan. 02. 21:31:37 1/10
(7/157)
Rávettem magam, és megpróbáltam megnézni az első részt. De olyan szekunder szégyen kapott el már felénél, hogy inkább néztem volna újra ötször a köztársasági elnök szilveszteri beszédét egy tucatszor, mint ezt...
Tényleg komolyan gondolja valaki, hogy ezt a színvonalat megzabálják a magyar nézők? Vagy tényleg mindegy, csak menjen valami a csatornán?
8/10
Vik jan. 02. 19:45:37 8/10
(6/157)
Az első rész kissé uncsi, de talán elindul utána valami izgalom.
5/10
luci87 jan. 02. 19:16:49 5/10 Előzmény janderka
(5/157)
Ma indul be a bonyodalom,ugy olvastam.
Az elso resz itan nehez még velemenyt mondani.
Annyit mondtam a ferjemnek,h tul szep ez a baratsag,h igaz legyen.Ilyenkor szoktak a masik feleseget elcsabitani...
1/10
HARCOS TIBI jan. 02. 13:23:38 1/10
(4/157)
Szerintem a Tivadarnak Béla az apja, csak még nem derült ki.
olahmiki1959 jan. 02. 02:25:04
(3/157)
Megfogadtam, hogy az első hét adásait megnézem, addig nem írok véleményt - nem lesz könnyű betartani, de megpróbálom.
Annyit viszont máris észrevettem, hogy gyakorlatilag egy normális, hétköznapi mondat el nem hangzott eddig, főleg a gyerekek, és a fiatalok szövegei hihetetlenül mesterkéltek - ahogy mondani szokás, így nem beszélnek emberek.
De mindegy, néhány részt még megvárok, aztán nyilatkozom...:)
janderka jan. 01. 20:33:38
(2/157)
A nyitó epizódból nem jósolható meg semmi - se pró, se kontra. Az első rész alapján lehet ebből a végére még akár szar is :))) Egy hetet megér a kísérlet.
1/10
VonBraun jan. 01. 19:38:43 1/10
(1/157)
Összefüggéstelen, unalmas katyvasz. Tisztelettel.