10/10
teliadan febr. 11. 16:41:13 10/10
(77/157)
Végre egy jó sorozat a sok bugyuta rtl-es produkciók mellett, mint pl. a Mi kis falunk vagy Keresztanyu... és sorolhatnám. Életszerű, humoros , jó színészekkel, karakterekkel. Ahogy olvastam a sorozat nézettsége sajnos nem a legjobb ezért nem tervezik a 2. évadot. Ezek szerint nagyobb igény van az olyan sorozatokra amelyekben a falusi emberek a viccelődés célpontjai. ...ja és mindegyikben van legalább egy beszédhibás és részeg karakter akiken jót lehet " nevetni". Szánalmas és elkeserítő, hogy ezeket egyáltalán nézi valaki.

6/10
napraforgó febr. 08. 06:36:56 6/10
(76/157)
Laci és Sára, miután Béla bosszúból lemondta az ő nyaralásukat is, juszt is elmennek egy hétre - Laci szüleinek másfél szobás lakásába "nyaralni". A nyaralás nem épp idilli, nem tudják, hogy Laci papa már egy ideje külön él a feleségétől. Ráadásul a szomszédban élnek Béla szülei is, akik nem tudhatnak meg semmit.....
Béla és a náluk vendégeskedő Kata copvidos lett, karanténba került, ezért Nóra átmegy a szomszédba aludni. Tibi barátnője azonban ott van és féltékenyen őrzi a pasiját. Nem is alaptalanul, hisz Kata és titokban Nóri is szerelmes Tibibe. Igazából Tibi is Nóri iránt érdeklődne, de nem akarja megbántani a lányokat sem.
Súlyosbító körülménynek ott van még Tivadar is, aki szintén Nóriba szerelmes.
Rainwalker febr. 07. 20:44:48
(75/157)
Na, ezek sem tudtak rendes bilincset szerezni... Csak szexshopból... heeeeheheheeeeeeeeeeee
10/10
nickname81 febr. 02. 18:53:38 10/10
(74/157)
Szuper sorozat ! Szimpatikus és jól játszó színészekkel.Kellemes csalódás volt a negatív beharangozás ellenére.
5/10
luci87 febr. 02. 05:03:37 5/10
(73/157)
Tivadar szimpi kissrac,de most nem ertem,csak hallucinalt,szellemkislany vagy valosagos? Ez kicsit fura lett..
Most ugy tunt,Laci es Bela nincsenek haragban...tuti szent lesz a beke a vegere.
6/10
napraforgó febr. 01. 15:01:35 6/10
(72/157)
Laci kezéből kifolyik a pénz. Ha pénzhez jut, rögtön elveri. Mi a fenének kellett meghívni a dékánt és a másik egyetemi tanárt ebédre?
És hogy-hogy nem tudják, hogy Tibit nem vették fel az egyetemre? Sőt, még csak nem is jelentkezett.
Megnézték egyáltalán az érettségi bizonyítványát? Mert a tiszta 2-sel még fizetős felsőfokú intézménybe se veszik fel, nekik meg éppúgy nincs pénzük, mint a szomszédaiknak, Béláéknak.
Nóri nagyon igyekszik megszabadulni a szüzességétől, de talán azért nem egy WC-ben kéne elveszítenie. Az autó hátsó ülése sem az igazi.
5/10
luci87 febr. 01. 14:56:28 5/10
(71/157)
Nem örülök, hogy későbbre teszik.
Laci felesege vajon a festegetesen kívül mihez ert? Nem dolgozik sehol? Eleg nagylabon élnek... Belaek legalabb mindketten dolgoznak.
8/10
Vik jan. 31. 20:10:43 8/10
(70/157)
Én szeretem...
6/10
napraforgó jan. 26. 07:38:14 6/10
(69/157)
A tegnap esti rész valóban jobb, eseményekben gazdagabb volt.
Nóri a filmeseknél kezd dolgozni és a forgatási helyszín keresése kapcsán rányomul egy szexmániás szerelő. Dodó lép fel megmentő lovagként.
Merci szívességet akar tenni a rendezőjének, aki egy menyasszonyt kamuzott be az anyjának. A mama látogatása közben viszont váratlanul hazaérkezik Ricsi...
Béla merő szívjóságból meg akarja tanítani úszni a vízfóbiás Tivadart, de ezt Laci rossz néven veszi.

Ami nekem nagyon furcsa, az, hogy itt a 12 éves gyerek - az amerikai filmekhez hasonlóan, ahol mindenki csak keresztnéven szólítja egymást -is tegezi a felnőtteket, csak simán Bélának és Sárinak nevezi a szomszéd felnőtteket. Ez Magyarországon nem jellemző, azért itthon egy ilyen korú gyerektől még elvárják a bácsi, néni megszólítást.
6/10
Nores jan. 25. 22:07:27 6/10
(68/157)
A tegnapi részt inkább gyengének éreztem, de a maival talán kezd beindulni a sorozat. Vagy nem... majd kiderül.
6/10
napraforgó jan. 24. 13:22:13 6/10
(67/157)
A vita a fűnyíró körül annyira gyerekes volt. ahogy kergetőztek, jajjj.
Egyáltalán nem életszerű, hogy mindkét férfi egyszerre akart füvet nyírni. Családom férfi tagjainak hosszasan kell rimánkodni, hogy nyírják le a füvet, sőt meg is kell őket vesztegetni, csokival, sörrel, itt meg mindkét pasi veszekszik a fűnyíróért. Érthetetlen.
Ja és a két családnak közös fűnyírója lenne? Igaz nem nagy a füves területük, de egy családban, ahol a férjnek és a feleségnek is van saját autója, sőt a nagyfiúnak is, ott nem lehet tétel egy fűnyíró.....

De végre elkezdődött a vita, a huza-vona közöttük.

Az is hihetetlen, hogy Kata kb. egy pohárnyi bortól rosszul lett, hányt, meg ájuldozott, Nóri meg csak simán részeg lett. Ha töményt ittak volna még el is hinném, de azért egy nagykorú lány, egy fiatal felnőtt csak nem rúg be 2 deci bortól, még ha nincs is hozzászokva. Talán kicsit spicces, kicsit idétlenül vihorászó lenne, de nem mattrészeg.
5/10
luci87 jan. 24. 08:35:11 5/10
(66/157)
Ez jo resz volt.Tetszett a pilota hozzaallasa,hogy nem asszisztal a megcsalashoz,mert volt o is a masik oldalon.
A srac aranyos,de itt nagy hibat kovetett el,h kicserelte a kepet a videon.Mert ezutan indul be a harc...a lanynak talan elnezte volna Laci,de Belanak mar nem fogja.
1/10
5i jan. 22. 20:12:04 1/10
(65/157)
Egy újabb "remekmű"! :-) Kellett, mint egy falat kenyér, hatalmas űrt tölt be. Újszerű, izgalmas, remek dramaturg, kiváló szereplők...Ja, nem! LOL
Rainwalker jan. 22. 19:41:31
(64/157)
Azt a pénzt, amit erre elbasztatok... Inkább adtátok volna jótékony célra! MIÉRT NEM LEHET NEGATÍVBAN IS PONTOZNI??? Ripacsparádé.
1/10
kapasz jan. 19. 20:55:25 1/10
(63/157)
Semerre nem halad a cselekmény. Egy középosztálybelinek gondot jelentene egy 3 milliós személyi kölcsön? Délben lejáró utalási határidő? Valószerűtlen dolgok ezek. Műbalhék, ragozzák a semmit.
6/10
napraforgó jan. 19. 19:35:48 6/10
(62/157)
Az a baj, hogy az alkotók túl sokáig várnak a cselekmény kibontakozásával. Sokkal hamarabb bele kellett volna vágni a lecsóba, kibontani a konfliktust, ha valóban arról akar szólni a sorozat, hogy a két család összevész és ott tesz keresztbe egymásnak, ahol tud.
Mert most csak a luxuséletüket látjuk, meg azt, hogy túlságosan is jóban vannak.
1/10
Koztom jan. 19. 16:48:54 1/10
(61/157)
Kínkeservesen megnéztem 4 részt, hátha kisül valami, de semmi. Mi ez egyáltalán, poénok nélküli vígjáték, amatőr szereplőkkel? Hű de kínos! :(
6/10
napraforgó jan. 18. 07:23:44 6/10
(60/157)
Laciékat elviszi Ricsi egy wellness napra, ahol minő meglepetés feltűnik szinte valamennyi hitelezője.
Az egész wellnesszezés elég fura, egyik nap délután mennek és másnap délután már jönnek is haza. Ott van a bank ügyvédje és épp a cateringes nővel, akinek Vera tartozik. Megjelenik "perc István" is és elkapja Lacit. Ricsi menti meg, de látható, hogy neki is ég a talaj a lába alatt.
Szegény Tivadart, akit kényszerűségből magukkal vittek 10 évesnek hazudják, mivel 10 éves korig nem kell fizetni a gyerek után.
Béla eközben Ricsi nyomára bukkan, megtalálja az édesanyját.
A tehenek továbbra is jól érzik magukat, nem akarnak megdögleni.
6/10
napraforgó jan. 17. 06:43:13 6/10
(59/157)
Valóban nem halad a történet, még semmit sem látunk a beigért huza-vonából.
Béla és Laci együtt iszik a kocsmában, aztán együtt bolyongnak az erdőben (miért is?), majd egy toronyház tetején isznak békében.
És valóban hiába jött meg Ricsi, nem igazán sürgeti Laci a pénz visszaadását, viszont elájulnak a potya wellness hétvégétől.
Sári mi a fenét csinál? Nem dolgozik, csak flancol az alapítványi hölgyekkel és szórja a pénzt.

Bélának és Verának viszont jobban kellene élnie, hisz Vera nem semmi pénzért tart órákat. Ha egy terápiás óra 25 000 Ft, akkor ha csak napi 3 kuncsaftja van, akkor is heti 300 000 Ft-ot keres, vagyis havonta 1,2 milliót. Valahogy ehhez nem passzol, hogy nincs semmi megtakarításuk, az a 3 millió volt minden pénzük.

Ha ezt a sorozatot 60 részesnek szánták, akkor már tartani kellene valahol a történetnek Persze gondolom, hogy ezt is több évadosnak tervezték, így az első évad nem fogja lezárni a történetet.
Pedig muszáj lesz, mert a sorozatnak nincs sikere a nézőknél.
1/10
lex101 jan. 16. 23:39:00 1/10
(58/157)
Egyszerűen egy merő unalom, pedig jó is lehetne. Én láttam volna az alapban egy lehetőséget, de ez valami borzalom, hogy a sztori nem halad sehova. Van pár dolog amiben szinte mindenki biztos lehet az első rész óta.
1, a 3 millió soha nem kerül vissza
2, A nóri nem fog elutazni.
3, nincs bagoly
4, a 2 szomszéd harcolni fog :) ahogy a leírásban is szerepel.
Erre elment 11 rész, de még mindig nem történt semmi, értem én, hogy fel kellene építeni egy alapot, de egyszerűen egyik részben sem történik semmi, ha rész végén esetleg van is valami, akkor is a következőben mindenki amnéziában szenved, lásd 10.rész végén megjött a ricsi, erre a 11.részben kiderül, hogy nem egész este nem beszéltek a pénzről :S
Arról már nem is beszélve, hogy a 2 szomszédból egyiknek sincs meg a szomszéd tehene, tehát egyik sem él jobban mint a másik. Ennek akkor lett volna értelme, ha a könyvelő tényleg sikeres, és viszonylag gazdagságban él, míg a másik csak próbálja elérni.
Tehát ez így merő unalom, pedig nem vártam sokat.