Cillit 2011 jan. 24. - 12:16:23
(35/195)
Ja, és hozzátenném, hogy teológiailag is egy csomó hiba van benne. Az Amerikában népszerû nyálkereszténységet nyomatja.
Cillit 2011 jan. 24. - 12:01:34
(34/195)
Ez a fiatal nõci, aki angyalnak adja ki magát, felháborítóan tehetségtelen, ripacs, túljátssza a szerepét és bicskanyitogatóan tenyérbe mászó. Sokkal inkább el tudnám fogadni az Ördög küldöttjének szerepében, aki mézesmázosan igyekszik jóságosnak látszani.
10/10
jeffero 2011 jan. 07. - 22:48:27 10/10 Előzmény mismas
(33/195)
Ma vettem észre egész véletlenül az Angyali érintés újbóli vetítését, mert felfedeztem, hogy a kábeltévén a ZoneClub csatorna helyét átvette a Story5, és emiatt ránéztem a LifeNetwork programjára, hogy azon esetleg lesznek-e a Zone Club-osakhoz hasonló jóga vagy más érdekes életmód mûsorok.

Jó kérdés, hogy a LifeNetwork csatorna újraszinkronizáltatta-e, ez majd csak jövõ héten fog kiderülni számomra. A Hallmark változat szinkronhangjai nagyon el voltak találva, különösen a fõszereplõké (Kocsis Mariann és Mezei Kitty).
És az is kérdéses, hogy ez az új csatorna vajon leadja-e tovább a sorozatot a 4. évadtól.
Mostanában akartuk lemondani a kábeltévét, mert idõközben beköttettük a Digi mûholdas tévét, valamint MindigTV-ben gondolkozunk, de így még érdemes lenne várni vele, kivárni amíg az Angyali érintés a 3. évad végére ér. Nagy kár lenne, ha ilyen lépés miatt nem juthatnék hozzá az újabb részekhez.
10/10
mismas 2011 jan. 03. - 14:49:17 10/10 Előzmény jeffero
(32/195)
Ma indult a LifeNetwork-ön újra a sorozaaat!!!! Én már megnéztem az 13 órásat. Jajjj, úgy hiányzott már!
10/10
jeffero 2010 ápr. 11. - 08:58:25 10/10
(31/195)
Nem tudtam felkelni korábban, a 7 órásiba belenéztem, az 1. évados volt, a Ne félj címû epizód, fõszerepben Randy Travis-szel, a híres country énekessel.
10/10
jeffero 2010 ápr. 10. - 22:59:16 10/10 Előzmény mayomka
(30/195)
Micsoda? Ezt nem értem? 4. évad, illetve sorozat?
Szerintem tévedsz. A Bukott angyal az az 1. évad 4. része. Miért adnának évadpremiert hajnalban? A mûsorújságokban mindenütt az 1. évad ismétlése van feltüntetve, itt a port.hu-n az epizódcímek ismerõsek, és a hu.hallmarkchannel.tv oldal is 1. évadot jelöl.
Szerintem nem láttad ezt a részt, vagy nem emlékeztél rá, és azért gondoltad újnak. Hajnalban, 4-6 órai idõpontban eddig bármikor kizárólag ismétlések mentek a Hallmarkon.
Azért majd megpróbálok ránézni vasárnap és hétfõn.
7/10
nikato 2010 ápr. 10. - 21:38:57 7/10
(29/195)
Mire lett Hallmark csatornánk olyan idõpontba tették, h. nem tudom nézni! Pedig vannak róla emlékeim régrõl, és jó kis sori! Nézném szívesen!!:D
mayomka 2010 ápr. 04. - 17:31:53 Előzmény jeffero
(28/195)
Elkezdték a 4. sorozatot, ma hajnalban olyan 5 óra körül ....rossz alvó vagyok:-) ezért pont megcsíptem. A Bukott angyal volt az elsõ sorozat címe, hármat adtak le belõle zsinórba. Kedves volt, szeretettel és segítõkészséggel teli, mint a többi része. PEDAGÓGIÁJA CsÚcson volt!!!! Sokan tanulhatnánk ennyi jóság láttán:-)
ELog 2009 dec. 29. - 06:45:10 Előzmény Mély Bíbor
(27/195)
Ennek a sorozatnak az egyik értéke éppen a szövegeiben van, mert bizony az egyéb részletek (néha maguk a szövegek is), hagynak jó sok kívánnivalót maguk után. Egy közepes angol nyalvtudással még a közelébe se lehet jutni a lényegnek. Nézzük pl. a mai részt:

*** Spoiler ***

Próbáljon valaki ennek a mondatnak e közelébe jutni egy közepes angol nyelvtudással: "Bármennyi jót tett is az életében eddig, az egész semmit sem ér, ha nem segít egy haldokló kislánynak."

*** Spoiler vége ***
Mély Bíbor 2009 aug. 23. - 17:38:04
(26/195)
Nagyon szeretem ezt a sorozatot.Mindig megnézem,pedig már nemegyszer láttam azt a 3 évadot amit itt vetítenek.A you tube-on találtam egy teljes epizódot. 9 évadot csináltak ebbõl a filmbõl,szerintem amit láttam az a 8.évadban lehet,tekintve a színészeken látható változást.Sajnos nem magyarul beszél,de közepes angol tudással végig érthetõ a film.Érdemes megnézni.
romantikus1. 2009 ápr. 23. - 10:05:07 Előzmény lilacs
(25/195)
Valóban áldozatot kíván ez a korai kezdés.
Arra viszont jó,hogy az ember példát lásson arra nézve ,mielõtt elkezdené a napot,hogy soha ne érezze reménytelennek saját helyzetét,mert a legnagyobb mélységbõl is lehet felemelkedni és újra kezdeni.Erõt ad a mindennapokban ez a nagyszerû sorozat.
10/10
jeffero 2009 ápr. 22. - 20:18:39 10/10
(24/195)
Ahogy már egy ideje tervezgettem, felkerestem újból a Hallmark csatorna kapcsolatfelvételi lapját, kezdõ angol nyelvtudásommal összedobtam egy angol nyelvû levelet, és habár most éppen nem mûködött a Contact Form, visszajött hibaüzenettel a levél, azon az oldalon egy másik email címen keresztül mégis sikerült felvenni a kapcsolatot egy magyar illetõvel, aki megadta a választ.

Szóval úgy néz ki, sajnos a Hallmark nem adja le egyelõre az Angyali érintés sorozat folytatását, a 4. évadot és a késõbbi részeket.

Idézet a levélbõl:
"Angyali érintés – új évad megvásárlásáról nincs információm, májusban, júniusban és júliusban ismételjük az elsõ 3 évadot."
lilacs 2009 ápr. 22. - 12:41:38 Előzmény jeffero
(23/195)
megkaptam az üzenetet, köszi.
10/10
offtopic
jeffero 2009 márc. 31. - 22:28:20 10/10 Előzmény lilacs
(22/195)
lilacs:
Próbáltam privát üzenetet küldeni neked, de valamiért már 2. napja nem mûködik a küldés itt a port.hu-n.
Ha érdekel a fan oldal, keress rá a sorozat nevére Google-ben.
10/10
jeffero 2009 márc. 31. - 22:21:02 10/10 Előzmény lilacs
(21/195)
Hát... ismétlés, maraton-módi, mint a McLeod lányai sorozat esetében is. Úgy tûnik ez a legújabb trend a csatornánál. Kissé ledöbbentem nemrégiben azon is, hogy a médiumos sorozatot hétvégén lenyomták estétõl reggelig szombat-vasárnap.

Talán ez az ismétlés jelezheti azt is, hogy hamarosan lesz újabb évad a csatornán, a 4. évad elõször lenne látható hazánkban szinkronosan.
A McLeod lányai-ból is miközben annak a 4. évadát ismételték hajnalban, a 6. évad ment napközben. Majd hamarosan kiderül, ha ráfrissítenek az április 20-ai hét mûsorára.

Ha pedig nem tudod nézni e korai idõpontban, ajánlom a magyar fan oldalt.
lilacs 2009 márc. 27. - 17:17:15
(20/195)
Úgy láttam a Hallmark honlapján, megint elkezdik vetíteni a sorozatot április 16-ától, csak most hajnali 4-tõl 8-ig. Elég eszeveszett idõpont... :(
7szünyü 2009 febr. 24. - 05:43:56
(19/195)
Köszönöm :)
10/10
jeffero 2009 febr. 23. - 20:42:21 10/10 Előzmény 7szünyü
(18/195)
A tévét illetõen már csak pár rész van hátra, és most sem folytatják a 4. évaddal. Azért remélem, hogy egyszer leszinkronizálják, és mi magyarok is láthatjuk. Ha valakinek van kedve, rákérdezhet a Hallmark csatorna hivatalos honlapján a kapcsolatfelvételnél, majd szerintem én is írok nekik a folytatásról, ha jobban ráérek összedobni egy angol nyelvû levelet.

7szünyü: Ha érdekel a sorozat többi része, az Angyali érintés magyar fan oldalon megtalálhatod, részletes magyar tartalomleírásokkal együtt. Webkeresõben is megtalálhatod a címet, vagy pedig írj nekem privátban.

A sorozat tényleg nagyon jól ábrázolja az élet fontos döntéshelyzeteit, át lehet érezni õket, igazán érzéssel játszanak a színészek, és az angyali szövegek, emberi szembesítések is a legtöbbször meghatóak, elgondolkoztatóak. Szóval ajánlott zsepit bekészíteni.
7szünyü 2009 febr. 20. - 18:02:28
(17/195)
A mai epizódot "véletlenül" megnéztem (26. rész: Veszélyben (1997, III. sorozat)).
Egészen emberi történet, (nemcsak) egészen embereknek. Lehet, hogy rászokom a sorozatra :)
lindababa 2008 dec. 31. - 17:51:58 Előzmény jeffero
(16/195)
Csak tudnám, a mai részben kit játszott Linda Gray. Az öreg felesége meg nem a Dallasból Pamela anyja? És a lány, akinek más volt az apja, az miben játszott? Nem sikerült rájönnöm.