teqla 2006 ápr. 17. - 11:26:30
(3/103)
Sztem jó volt a film... tegnap láttam... lehet h az állatos jelenetek sokkal jobban sikerültek mint a többi viccesnek készült jelenet dehát ez van... nekem a kedvencem a csajszi bnõje volt meg a poszátája... nem egy 5 csillagos vígjáték de 1X meg lehet nézni
Jim Raynor 2006 ápr. 16. - 21:05:14
(2/103)
Sajnos én nagyot csalódtam a filmben.
Ennyire elbaltázni egy ilyen alapsztorit és szereposztást! Mindez csak arra kellett, h becsalják a nézõt a moziba. Ötlettelen volt, bárgyú, gyerekes.

A fõszereplõ férfi, Matthew McConaughey pedig "kicsit" túlzásba vitte a cool & laza csávó megformálását, tenyérbemászó volt az alakja, a tipikus irritálóan laza és önelégült amerikai pasi képét mintázza. Bár már felnõttek, harminc év fellett jártak a fõszereplõk, jellemük mégis olyan volt, mint egy rakás 6 éves kisgyereknek. Képtelen voltam azonosulni velük.

(Majdnem) minden lehetõségük megvolt a készítõknek ahhoz, hogy egy élvezhetõ alkotást készítsenek : eszméletlenül jó szereposztás és nagyon ötletes alapsztori, de a megvalósítás minõsíthetetlen. Bugyuta, kiszámítható, ezerszer látott és elcsépelt szituációk, irreális jellemek. EGYSZERÛEN NEM TUDOM FELFOGNI, HOGY MIÉRT NEM AZ ALAPTÖRTÉNETBÕL FAKADÓ HELYZETKOMÉDIÁRA ÉPÍTETTEK(!!!!) ÉS EHELYETT MIÉRT BÁRGYÚ, SZELLEMTELEN, KISISKOLÁS POÉNOKKAL TÖMTÉK TELE A FILM 99%-ÁT. A forgatókönyv egyszerûen félelmetesen gyenge, dramaturgiailag egy nagyon nulla az alkotás, habár az elsõ 5 percet eltalálták, azután még tényleg azt hittem, h jó film lesz... nem így történt sajnos. Elképesztõ, h még mindig csinálnak ilyen filmkeket. Bátran ugasson le bárki, aki ezzel nem ért egyet, (persze, hogy) nem fogom ráerõltetni a véleményemet véleményemet, akinek tetszett, tetszett, akinek nem, nem. Én egyértelmûen az utóbbi táborban vagyok, szerintem tényleg ennyire elbaltázták a filmet.
Anyagilag nem lesz bukás szerintem, mert a fõszereplõk és az alapsztori biztos sok nézõt csal majd be a terembe.
Sajnálom, hogy ennyire elrontották, pedig nagyon vártam, h megnézzem.

Raynor
Vidi 2006 ápr. 07. - 00:56:55
(1/103)
Ne számítson senki sem egy egetrengetõen jó vígjátékra (mint ahogyan beállították a reklámok és ahogyan a trailerben is látható volt), de ettõl függetlenül abszolút nézhetõ a film, korrekt idõközönként nevetni is lehet az egyes részeken.

Sarah Jessica Parker nagyon jól néz ki a filmben, jobb mint "anno" Carrie-ként, és egész tûrhetõen játszik, bár nem egy Nicole Kidman, dehát õt nem is ezért szeretjük.
Matthew McConaughey-nek pedig a szokásos jó pasi szerep kíválóan áll, de ezt már lassan kezdjük is megszokni.

Összességében ajánlom azoknak, akik egy laza limonádét akarnak látni, kis humorral megspékelve.