Téma: Arahan

7/10
7szünyü 2011 okt. 23. - 10:33:24 7/10
(3/3)
Sajnálatos módon amerikanizált (illetve annak látszani próbáló) darab. Itt-ott humoros. Egynek elmegy, 7/10.
6/10
Cartouche 2010 nov. 02. - 12:12:19 6/10 Előzmény Rahar
(2/3)
Szerintem nem volt annyira rossz a vége kicsit hosszúra sikerült de 10-bõl 6 pontot ért.
4/10
Rahar 2010 márc. 31. - 15:18:22 4/10
(1/3)
Vegyes gondolataim és érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban. Van benne néhány humoros jelenet ami számomra jó és nem az a gagyi ázsiai humor. De az alaptörténet és a cselekményvezetés finoman szólva is gyerekes. Ebben a filmben is az ázsiai felsõbbségtudat jelenik meg. A valós életben néhány ütéstõl, rúgástól meghalnak emberek, itt csak erõsebbek lesznek tõle és végtelen kitartásuk van, soha nem fáradnak el. Tudnak repülni, persze alapból szinte az összes ázsiai filmben tudnak a szereplõk, hát ez sem kivétel. Pár jelenet megvalósítását lemásolták a Mátrix címû filmbõl. Én egy gyenge közepes filmnek tartom, megtekintését csak azoknak ajánlom, akik szeretik az ázsiai superman-eket és a film történet csak századrangú. 10 pontból 4 pontra értékeltem, csak azért nem 1 pontra értékeltem, mert néhány helyen jót nevettem.