Téma: Az áruló

napraforgó 2009 júl. 09. - 15:29:05
(535/615)
Megkövetlek, kedves hné! Elnéztem a hozzászólásokat, eggyel odébb Domibabus nevezte durvának a hozzászólásaimat, nem te! Bocs, bocs, máskor figyelmesebb leszek! És igazad van a korral kapcsolatban, már én is írtam, hogy irreális életkort nem illik feltüntetni. Szerintem jók a megérzéseid, biztos egy fiatal férfi tévedt erre az oldalra, a számítógépkezelés és a szöveg is erre utal...
10/10
h.ne 2009 júl. 09. - 12:39:22 10/10
(534/615)
Napraforgó!
Nem védtem meg Mariót a gonosz kritukusoktól !!!! Illetve egyszer szóltam azért, hogy itt a filmrõl beszélgetünk és nem arról, hogy xy-nak miért nem tetszik a fõszereplõ! És képzeld az elsõ leendõ alkalommal RÁJÖTTEM, hogy az illetõ nem 87 év. Mert egy ilyen idõs asszony nem olyan stilusban ir, nem használja az internetet, és nem Marió típusi férfiakat néz meg. Az apám csak 78 éves,az anyám pedíg 72 és tudom mi tetszik az õ korosztályuknak.Ha nem értetek velem egyet akkor gyorsan keressetek egy ilyesmi idóõs nénit, és beszélgessetek el vele. A mondani valóm akkor azt takarta, hogy miért nem vállalja fel valaki a saját korát. Amit /ha emlékezetem nem csal/ te is szóvá tettél nem egyszer. Amiben egyet értettem veled, mind a mai napíg.A többi mondatodat /amit nekem írtál /nem értem. Egyszer megvédtelek a portálon, most pedíg írásodból úgy érzem , te ellenem fordúlsz. Valóban igaza van annak a bõlcsességnek amelyik azt tanítja: "Ne vállald fel mások problémáit." Én sajnos sokszor így járok. Domibabus!!Hogy mi a véleményem Marió Cimarró többi filmjérõl???? Nem láttam õket! De ha véleményem is lesz azt olyan emberekkel fogom megbeszélni, akik értik a tréfát, és képzelõ erejük is van!
A "romantikus történettel kapcsolatban" teljesen egyet értek veled. Mert egy olyan filmben nincs erõszak, perverzió, levágott kéz, pucérkodás.Egy filmnek tekintem az árulót, ami tetszik, mert ha nem így lenne, akkor nem lennék itt minden nap. De megítélésem szerint nem igazán csak a romantikáról szól, és azt hiszem Oszkár díjra sem fogják soha jelölni.Kedves Sissi, köszönöm szavaid. Nem tudom, hogy 32, vagy 13 éves vagy-e? De igazad van. Az ember szereti tudni, hogy ki az akivel beszélget. Az ismerõseim között fordúlt elõ, hogy egy fiatal férfi beszélgetett egy 12 éves kislánnyal aki 22-nek adta ki magát. Ez borzasztó! Mert ugyebár egy 12-nek nem ugyanazt írjuk,mint egy 22-nek. Remélem megérted mire gondolok! Ha válaszom kicsit dúrvának tünik, akkor elnézést kérek mindenkitõl, de:" Ki mint vet, úgy arat"!
napraforgó 2009 júl. 09. - 11:10:15 Előzmény h.ne
(533/615)
Én nem vagyok még 87, csak 57, de azért nekem is tetszik Mario C izmos mellkasa. Persze nem pipilem össze magam a gyönyörûségtõl, ha láthatom. Ja és persze Jávor Pál is tetszik, habár õt én is csak a régi filmeken látom néha. Szerintem az, hogy kinek ki és mi tetszik, nem feltétlenül korfüggõ, nincs korhatár, hogy X éven felül már csak a vén mukik, vagy öreg csajok - bocs, idõs hölgyek - tetszhetnek az embernek. De egy dolog, hogy mit nézel egy filmen, és más dolog, hogy a való életben kivel élsz, kivel keresel kapcsolatot. Nem kell az ilyen ártatlan szórakozást, mint a telenovella-nézés kivetíteni a való életre. Nem valószínû, hogy bármelyikünk összefut Mario Cimarroval, úgyhogy nem kell õt megvédeni a "gonosz" kritikusoktól.
napraforgó 2009 júl. 09. - 11:01:07 Előzmény domibabus
(532/615)
Hú micsoda indulatok forrnak itt! Ha rám céloztál, hogy ez az oldal csak 2 személyrõl szól, akkor ezt visszautasítom! Ide mindenki annyit ír, amennyit akar. Te is! Innen nincs kitiltva senki. Én pl. egy hete nem is jelentkeztem. Eddig is a sorozatról, meg a szereplõkrõl írtam meg a véleményem, a személyeskedést lehetõleg kerülöm, jó lenne, ha más is így tenne. És már megbocsáss, de hova van az írva, hogy nem lehet Mariot, vagy az általa játszott figurákat kritizálni? vagy akármelyik másik szereplõt!. ha valaki valamilyen negatívumot ír, az már rögtön rossz ember? Már megbocsáss, de ez a hozzáállás olyan gyerekes. A hozzászólásaimat "durvának" nevezed, pedig én soha nem használok durva szavakat. A sorozatnak pedig igenis sok és komoly hibája van, túl sok benne az erõszak, pl.: emberrablás, gyerekrablás, hullarablás, nemi erõszak, gyilkosságok tucatszámra, kurválkodás, pénzrablás, és még ki tudja mi minden, ami nem is jut az eszembe. Ezt nevezed te romantikus szép történetnek?
domibabus 2009 júl. 08. - 22:17:34 Előzmény h.ne
(531/615)
kedves hné nem védelmezek én senkit csupán belegondoltam abba hogy ha én most pl75 évesen nézném ezt a sorozatotés azt irnám nekem hugo a kedvencem hogy esnének az ön kérdései hogy miért nem lucas tetszik stb... bár én 39 éves vagyok és mario cimarro szinész nagyon a szivemben van de eszem ágában sem volt arra gondolni milyen sexis a teste vagybeleélni magamat misell vagy a jelenlegi párja helyében magyarul olyan baráti szeretet van a szivemben bár nem vagyok 87. az tény és valo hogy marioért rajonganak a nõk külföldön és hazánkban is de láttam fiatal lányokat gyermekes anyákat és idõseket akik marioért rajongtak egy fan festiválon yutuben.szoval ha87 hanem valakit nem kell kérdöre vonni esetleg a saját gyerekünket akit nevelünk .ami meg a regisztráciomat illeti egy komoly okos ember rögtön rájön hogy nem 5 éves en jelentkezik be valaki egy ilyen oldalra vagy jószándékbol gondolhatta volna azt is hogy elüttöttem de igaz én jóhiszemü vagyok hogyaz email cimhez tartozo kort irtam de utána rögtön kijavitottam amikor történt az agunyos hozzászolás amugy lehet hogy rosszul emlékeztem hogy hugot õn is leszolta és a filmet de hát ez az oldal errõl szol csak nem mindegy milyen messzire megy el valaki én tiszteletben tartom mindenki véleményét ha13 ha 57 ha87 hiszen emberek vagyunk mindannyian . mégcsak annyit hogyha én szeretném nézni mariot ezentul is az nem pont a sexis teste miatt lesz vagy van mert én a belsõ értekeit is tisztelem mert vannak neki és hogy ilyen jóképü izmos sportos teste van biztos sokat tesz érte amit szintén becsülök benne.ellenben vannak olyan hirneves sztárok akikról pont az ellentétes dolgokat lehet hallani.a sorozatrol meg az a véleményem nagyon jó döntés volt a tv2 nek hogy leadták leadják mert végre egy romantikus izgalmas sorozat . szerintem nagyon sokan fogunk majd emlékezni a mi hugonkra ha vége lesz a sorozatnak de ha a tv2 lenne olyan kedves és leadná egy másik sorozatát az lenne egy nagyon klassz dolog pl pasion de gavinales vagy el cuerpo de deseo ajánlom a yutuben fönn vanestleg ha ön hné belenéz mi a véleménye ezekrõl a filmekröl,egy biztos mario nagyon szuper ezekben a filmekben is mármint maga a karaktere ésa külseje se megvetendö sokak örömére nekem ugy ahogy van a kedvencem.
10/10
h.ne 2009 júl. 08. - 18:59:07 10/10
(530/615)
Bocsánat!
Azt hiszem mi két hajóban evezünk. Én soha nem szóltam le a sorozatot. Soha nem illettem sz..r jelzõvel. Ha beszélgettem is valakivel, legtöbbször Napraforgóval, akkor azok az írások neki szóltak. Soha nem szóltam le a sorozatot. Szerintem valakivel összekever.Érdemes lenne annak a lánynak elolvasni a véleményét a filmrõl akíért mést éppen kiáll! Ha még eddíg elkerûlte a figyelmét VIVIEN VÉLEMÉNYE KÉREM NÉZZEN UTÁNA! Vagy talán én vagyok itt a fekete bárány??? Mások bármit írhatnak, csak én ne szóljak meg senkit????Azért álljon már meg a "nászmenet"! Ha én valakivel beszélgetni szeretnék akkor jogom van tudni hány éves. Képzelje el, ha valakinek arrõl írnék, hogy Hugo mennyire szenvedélyes volt amikor Michelle melleire borúlt. Aztán a végén kiderûlne, hogy az illetõ egy 11 éves gyerek. Én úgy gondolom, ha valaki beszélgetni szeretne, akkor igen is vállalja fel, hogy 13 éves vegy 35, vagy akár 102. És akkor tudni fogom, kinek mit kell írni. Egyébként ezen a portálon olyan emberek vitatkoznak velünk akik nem nõk hanem férfiak. Ezt a saját érzéseim diktálják. Azok a mondatok ahogy Marió Cimárróról beszél, az már igen- igen gyanus. Mindenkinek szíve joga, hogy ki tetszik neki. De azért Ön sem gondolhatja, hogy egy idõs nönek tetszik Hugo, fõleg a hosszú haj. Az olyan idõs nénik "Jávor Pali figurára "buknak! Most komolyan gondolja amit irt??? Aztán ha egy portálon beszélgetést kezdeményezek akkor nem írok magamról valós dolgokat. Bár Ön szerint mindenkinek szíve joga, hogy mit tesz. Én viszont valós emberekkel szeretek beszélgetni! Az Ön történetet már ismerjük, hogy hogyan lett 5 éves. És a Vivenbõl 87??? Talán a nagyanja email cimét használja?? Vagy az sem baj, ha valaki csak hülyéskedni jön fel ide? Ez az oldal nem "két személyrõl szól"! Hanem "AZ ÁRULÓ CÍMÛ FILMRÕL!" Nem kell semmit összekeverni! Ha nekem tetszik egy sorozat, illetve a fõszereplõ karaktere, akkor azt megnézem. És nem az a lényeg, hogy "jöjön már egy film megint" amiben Marió Cimarró szexis teste szerepel.
domibabus 2009 júl. 08. - 18:22:11
(529/615)
amikor regisztráltam erre az oldalra a lányom email cimén de elfelejtettem a kort 5 helyett át irni 39 évre amit gyorsan átirtam miután egyesek korrektalan modon az 5 éveshez szoltak nem hozzám na de mindegy azota megfogadtam hogy nem érdekel ki mit ir a filmrõl de hogy már valakinek ahhoz is köze legyen hogy ki hány évesen kit kedvel ez már udvariatlanság tessék tisztelni mindenki saját érzéseit most ha valaki 87éves akkor fiatal szinész nem is tetszhet,.vagy akárki is?még annyit ez az oldal lassan 2 személyrõl szol és ha netán a leggelsõ hozzászolásomban megbántottam napraforgot mert bántottak a durva hozzászolásai h né szintén böven leszolja a sorozatot de szivük joga éppen ezért ne másokkal törödjenek inkáb a filmmel és irhatnak száz féle leszolást nekem akkor is a kedvencem a sorozatom és sajnálom ha vége lesz vajon mit ad le majd a tv2 jó lenne mario amiben szerepel .
10/10
h.ne 2009 júl. 08. - 17:30:32 10/10
(528/615)
Bocsánat!
Még nem hallottam arról, hogy valaki ne a valós korát adta volna meg. Tudod én annyira naív vagyok, hogy mindent elhiszek! Éppen azért szeretem ezt a filmet, mert elhiszem, hogy a világ rózsaszín, és a jó mindíg elnyeri jutalmát. Furcsa volt, hogy az idõs hölgynek tetszik Hugo. Elképzeltem amint a nagyanyám a tévé elõtt Mario Cimarró mellizmait vizsgálja.Mégegyszere bocsánatot kérek!Én tényleg azt hittem ebben az országban mindenki becsületes, és nem téveszti meg az embereket. Tényleg léteznek olyan emberek akik képesek megtéveszteni a másikat???? Jaj ne! Ezt nem akarom elhinni!! Ugye csak viccelsz???? De most tényleg! Ezt miért kell csinálni????
noni56 2009 júl. 06. - 09:03:05
(527/615)
király az áruló. nekem UHGO,DÁNIEL,SOLEDAD a kedvenc szereplõim!!!!!!!!!!!!
10/10
h.ne 2009 júl. 05. - 21:28:58 10/10
(526/615)
Kedves Vivien!
Furcsa, hogy önnek Hugó tetszik, és nem mondjuk pl. Lucas de Obregon . Hiszen az ön korához ez a szereplõ jobban illik. Lám-lám nem csak gyerekeknek tetszik, hanem majdhogynem 9o éveseknek is.Marió Cimarró, tényleg tudhat valamit, ha széles skálájú korosztályok kedvelik. Egyébként amikor ön született azt hiszem akkor nem igen kereszteltek senkit Viviennek!
10/10
vivi46 2009 júl. 05. - 10:46:13 10/10
(525/615)
szerintem azért mennek a bányába hogy sOLEDAD vissza térjen hozzá am a fõhöõk mindig együtt lesznek a végén!
10/10
vivi46 2009 júl. 05. - 10:39:48 10/10
(524/615)
Sziasztok ez a film jó csak aza baj vele hogy bénán csináltak benne kicsi részeket Kdvenc szereplöm Hugo
csak õ a többiek olyan gagyik!
10/10
h.ne 2009 júl. 04. - 09:28:44 10/10
(523/615)
Nem is úgy gondoltam, hogy Michellet agyon kellen ütni igazából. De talán még a Bud Spencer filmekbem sem lehet látni a trükköt. Ezt a jelenetet nagyon gagyin csinálták.Vagy a vágás volt rossz!
10/10
h.ne 2009 júl. 04. - 09:26:12 10/10
(522/615)
Alcides valóban messzire fog menni. Mégpedíg az "örök vadászmezõkre".
Fogalmam sincs miért mennek Hugoék megint a bányába! Talán a férfi így akar megbizonyosodni, hogy többé nem lesz katalepsziás! És a két fiatal annyira szerelemes, hogy elfelejtkeznek arról, a bánya mennyire veszélyes. A szerelem néha bolonddá teszi az embert. Nem lát, nem hall, nem gondolkodik.
napraforgó 2009 júl. 04. - 05:19:12 Előzmény h.ne
(521/615)
Ja azt én is észrevettem, hogy a nõ MELLÉ ütött, de gondoltam egy film kedvéért csak nem vernek péppé egy szép színésznõt. Ha te romantikusnak találod a bányát, egy koszos, büdös, veszélyes helyet, hát járj oda romantikázni nem bánom, én biztos nem tenném. És mi oka lesz Hugonak és Soledadnak, hogy ismét odamenjenek? Én a város vezetõsége helyében már rég berobbantattam volna a bánya összes bejáratát, hogy az ilyen ostobák ne mehessenek be. Na és Aurora? Már másodszor fogják elrabolni! Mi végre? Az Obregonok állítólag nem gazdagok, tõlük nem lehet váltságdíjra számítani. Arturo meg különben is gazdagabb náluk, így gondolom, nem a pénzre hajt. Hugora akar nyomást gyakorolni, vagy Alidesre, esetleg mindkettõre? Ezek a "fordulatok" csak aaz idõ húzását szolgálják, nehogy túl hamar egymásra találjanak ismét a fõszereplõk. Na és addg elteszik láb alól Michellt, kiiktatják Danielt. Már kíváncsi vagyok, Alcidessel mit terveznek, megölik, börtönbe zárják, vagy elmegy jó messszire, soha vissza se jön...
10/10
h.ne 2009 júl. 03. - 20:54:49 10/10
(520/615)
Szegény Hugo és Soledád most nagyon szenved!
Sajnálom õket, ezért küldök nekik egy szép dalt!
Hátha a szívük is meghallja nem csak a fülük!
http://www.youtube.com/watch?v=5rIvtpj3zFQ
10/10
h.ne 2009 júl. 03. - 17:51:55 10/10
(519/615)
Megint van egy téma amiben egyet értünk. Az Obregonok leszegényedtek??? Ez elõtt is szegények voltak!! A pénzt amit a bányába fektettek, Alcides mindenkinek visszafiztette kamatostúl a testvére helyett. És Lucas síránkozik, hogy most amiért lebénúlt mindenkinek dolgoznia kell!!! Ez érdekes , mert elõtte sem csinált semmit.
Valóban a mai részben nem volt rajta új ruha.De ha figyeled az eseményeket az utolsó 3 rész egy ugyanazon napon játszódik. Azért még nekik sem megy olyan jól, hogy egy nap többször is tiszta ruhát vegyen.Egyébként kezdek csalódni Mishelleben.Neki most miért kell fontoskodnia??? Ahogy a mia részben kézen fogta Eloisat, hogy menjen vele a rendõrségre, annyira gyerekes volt a viselkedése. Aztán jött a firkász, és úgy "ütötte le", hogy látványoson a nõ teste mellé utott!!!!
A bánya valószinûleg azért domináns ebben a filmben, mert az az egyetlen romantikus hely. Sötét is van, nem hallja õket senki. Csak a szívek dobogása dübörög!!!Tényleg jó hely!!
napraforgó 2009 júl. 03. - 16:59:00 Előzmény h.ne
(518/615)
Most néztem meg a mai részt és nem láttam Soledadon azt az új ruhát, amit mondtál. Már napok óta mindíg ugyanabban a rózsaszínben van, már gondoltam is rá, hogy válthatna. Vagy az anyukája meg a nénikéje varrhatnának neki egyet. Igaz õk annyira titokban varnak, még egyikük kezében sem láttam tût-cérnát. Érdekes lehetett a XIX. sz. végén a kolumbiai vasúttársaság - utaslistát vezettek a vonaton utazókról, mint manapság a repülõkön? Na ez is egy olyan momentum, amit nem tudok elhinni. Michelle kisasszony egy szál meztelen karddal közlekedik a városban, de ezt senki nem nehezményezi (mondjuk a rendõrség). A fiatal doktor pedig félig nyitott ingben mászkál, mint egy paraszt és nem az orvosok megszokott 3 részes öltönyében, orvosi táskával, na ez is fura. A jó öreg Lucas meg mit dolgozott korábban, volt errõl valaha szó?
juculino 2009 júl. 03. - 15:33:41
(517/615)
De már hányszor beomlott az a bánya? lol
napraforgó 2009 júl. 03. - 11:25:36 Előzmény h.ne
(516/615)
Jó színes a fantáziád, talán neked is ilyen storykat kellene írnod! Hát igen, úgy sajnáltam Soledadot, hogy már ebédre se igen telik neki, meg a családjának, közben már várta a kocsisa, hogy hazavigye. Eszerint a kocsis bérére, meg a lovak abrakjára még telik nekik. Korábban Soledad elég sokat szaladozott az erdõben gyalog, most meg a városi kórházból nem tud hazasétálni. A gazdag emberekre visszatérve, azok mindíg taníttatták a gyerekeiket, mérnöknek, ügyvédnek, orvosnak, tanárnak, stb, persze, hogy nem cipésznek, kovácsnak. Elolvastam a további részek tartalmát, már amit ide föltettek, és képzeld Hugo, meg Soledad megint a bányába mennek, ahol a hülye Hugora megint ráomlik a bánya, már nem is tudom hányadjára, talán ötödször. Illetve nem is Hugo a hülye, hanem a forgatókönyvíró, akit szívesen fenékbe rúgnék. Ha nincs több ötlete, hamarább be kell fejezni a történetet!