Hannibal Lecter 2010 júl. 29. - 10:12:17
(129/549)
Meg mi az a kritikában, hogy kopaszon a kis buddhára hajazó? Azt se látta? Nem volt kopasz a kis buddha, vagyis Jesse a filmben.
6/10
robicsek2 2010 júl. 29. - 09:54:03 6/10
(128/549)
"Kérdés, hogy lehet-e akkora kult-státusza egy mesemárkának, hogy elvigye a bulit, különben újfent egy olyan trilógiába fogtunk bele, amely sosem teljesedik ki."

Az animmének(mesesorozatnak) van státusza. de erre a gyatra filmre nincs hatással.(maximum az Amcsiknál, legalábbis úgy hallotam ott jó sok bevétel befojt) mert hibába van a Kedvemc sorozatommal kapcsolatban , ha rosz akkor nem támogatom,
Mármint azzal hogy elmegyek és kifûzetem rá a jegyet,csakazért hogy csinálhassanak még két ilyen megcsonkított átírt filmet.
10/10
lacaa 2010 júl. 29. - 09:14:16 10/10
(127/549)
tény, hogy szarul lett megrendezve a film, de én próbálom elképzelni az egész 1. könyvet majd a moziba :) ekkora sz@r kritikát ami itt van a léghíjlítónál... azt írják 2 vízhajlító kiolvasztotta... az a baj hogy túl felszínesen nézik meg a dolgokat.
juliett02e 2010 júl. 29. - 09:04:46
(126/549)
Azért van pár filmje, ami szerintem egyáltalán nem rossz pl. Hatodik érzék, Jelek, Sebezhetetlen...
juliett02e 2010 júl. 29. - 09:03:11
(125/549)
Azért van pár filmje, ami szerintem egyáltalán nem rossz pl. Hatodik érzék, Jelek, Sebezhetetlen...
Hannibal Lecter 2010 júl. 29. - 00:48:49 Előzmény robicsek2
(124/549)
Aki látta a teljes sorozatot, a 3 könyvet, az pontosan tudja már a trailerbõl is, hogy ez nem egy adaptálás, hanem egy hiú, önkényes, "ne, hogy mááá meg mondják nekem a nagy sájemalannak, hogy hogy rendezzen, ezért eredeti akarok lenni" féle történet hamisítás. Ha valakinek ezek a karakterek felidézik a sorozatbelieket, akkor ott nagy gáz van. Ha a karakterekkel ezt tette, melyeket csak le kellett volna másolni, akkor gondolhatod miként bánhatodd a történeti jelentésekkel és a cselekménnyel. Ez a fazon egy kókler, a falu még elfogadható volt tõle, de a többi gyalázat.
Hannibal Lecter 2010 júl. 29. - 00:44:01
(123/549)
A legszarabb az lesz ebben a filmben, hogy az eredeti karakterek, melyeknek iszonyatos ereje volt a sorozatban, itt szart sem érnek, ugyanis Aangot leszámítva, ezek egytõl egyig nem hasonlítanak az eredetiekre. Iroh bácsi egy békés pocakos buddhista bölcs volt, nem egy nyurga csövi a sikátorból. Zukko egy fehér bõrû, sárga szemû, kopasz, csak egy copfban összefogott hajú srác volt, ezzel szemben egy indiai játsza aki köszönõ viszonyban sincs vele. Katara és testvére kreol bõrûek és hol van Momo? Itt semmi sem adnak vissza a karakterek akiket megkedveltünk, M.night sájemalanban ezzel játszotta el az utolsó esélyét is nálam. Tehetségtelen és tehetségtelensége pont abban tettenérhetõ, hogy a legelemibb dolgokra nem tud figyelni, amiket csak lemásolni kellene. Zukko nem a gettó milliomosból egy az egyben kilépett Indiai, szorulásom van arcú fiú, ez az egész még a megnézése elõtt már - jó pár %, abban is kételkedek, hogy egy 1,5-2 órás film vissza tud adni egy teljes sorozatnyi 1. évadot.
9/10
szekfuandras 2010 júl. 28. - 20:15:13 9/10
(122/549)
41 szavazat és még nem is megy mozikban szép! :D
6/10
robicsek2 2010 júl. 28. - 18:30:22 6/10
(121/549)
1. Nem vagyunk jövõbelátók, csak megnéztük angolul.
2. Senki nem mondta hogy jaj ne menyen senki megnézni, csak leírtuk a véleményünket.
3. Aki nem maga néz utána a dolgoknak és mások befolyásolására tesz valamit , azt ne siránkozzon. Itt nem akar senki meggyõzni senkit csak leírni a véleményét. De azért kicsit furcsa hogy a legtöbben ugyanazon a véleményen vagyunk. És képzeld láttam a filmet. Viszont kíváncsi leszek a véleményedre akkor is ha már megnézted.
tigerclaw 2010 júl. 28. - 18:01:21
(120/549)
hova mész? én a barátnõmet tervezem meglepni, vagy kecskemétre megyünk, vagy pestre.
akár még együtt is mehetünk
leopard26 2010 júl. 28. - 17:46:58
(119/549)
Hosszú idõ után végre egy nagyon fasza effektekkel felruházott iszonyatosan szar film:D
tigerclaw 2010 júl. 28. - 17:45:05
(118/549)
ezt nem mondtam te lüke :D
Luke2135 2010 júl. 28. - 17:28:26
(117/549)
Hm, ha nekem tetszett a Dragonball film (bár lehetett volna jobb is), akkor ez is fog? :)
tigerclaw 2010 júl. 28. - 16:38:56
(116/549)
birom a SOK JÖVÕBELÁTÓT... (nem neked szólt:)

Csak holnaptól játszák a moziban, de itt már a fél társaság Látni vélte a filmet, és hogy ennyire sz.r, meg annyira...

Hát... Nekem is vannak fentartásaim, minvel a mesét nagyon szeretem, mégis megnézem, mert kíváncsi vagyok rá, és majd én eldöntöm saját magamnak, hogy megérte-é, avagy sem!


Aki meg kívánja nézni, menyjen, ettõl még nem kell lenézni a másikat, vagy lehurrogni, nincsk két egyforma izlésû ember, max Ikrek esetén.
Én kíváncsi vagyok rá, mint ahogy ano a DragonBall-ra is, megnéztem, nagyon nemteccett, De senki nem beszélt rá, hogy megnézzem, vagy ne nézzem, és miután láttam, mondtam rá hogy Sz..........., oltári nagy baklövés, nem pedig a film megjelenése elõtt egy hónappal!


Komolyan, szánalmasak vagytok néha :)
Magnolia1 2010 júl. 28. - 11:59:15 Előzmény utao
(115/549)
Én nem ismerem a történetet és bevallom, nem is vagyok igazán nagy fantasy ranjongó, de néha el lehet rá csábítani. Erre épp az általad kiemelt két figurát alakító színész miatt ültem volna be. Zuko-t az a Dev Patel játssza, aki a Gettó Milliomosban volt a fõszereplõ. Sokka-t pedig Jackson "Jasper az Alkonyatból" Rathbone alakítja. Miattuk elmentem volna rá, de annyian szidjátok, hogy milyen vacak, hogy inkább megvárom, míg az HBO behozza. Sajnálom Shymalan-t, hogy már megint sikerült ekkora bakot lõnie. Szerintem Hollywoodban lassan nem lesz ember, aki pénzt kívánna fektetni bármilyen munkájába is. Kár érte, pedig tök jól indult a karrierje a Hatodik érzékkel...
6/10
robicsek2 2010 júl. 28. - 09:00:03 6/10
(114/549)
Ez az hogy, látvány is csak annyi van mint az ajánlóban :)
A történet lenne, csak éppen elszúrták, ha egy igazán jó kis történetre vagy kíváncsi nézzétek inkább a mesesorozatot. Bár szerintem ti nem néztek már meséket, de ez igazábol szerencsére nem csak amolyan kisgyereknek való mesesorozat. Mert azért van rendesen felépített története, és persze humor ,csipetnyi érzelmek, (szerintem szuperül megtervezett akcio jelenetek) Igaz van benne egy két olyan rész amit már egy érettebb ember gyerekesnek tart , de összességében egy remek sorozat.
marcsi75 2010 júl. 28. - 08:48:13
(113/549)
Hûû, mennyi rajongó, aki az elõzményeket is ismeri. Nem tudtam, hogy ez egy ilyen híres izé.
A címe alapján ZS kategória a négyzeten.
A párommal - ha csak meglátjuk a trailert - vinnyogunk a tv elõtt.
Nem láttam, de nem is fogom megnézni.
Ha a film is olyan, mint a címe, nem sok jót lehet tõle várni.
Gondolom, látvány van, történet meg semmi.
6/10
robicsek2 2010 júl. 27. - 20:18:13 6/10
(112/549)
Ez az , és sajna az emberekben már az elején ott az elõítélet, mert nem sok jó megfilmesít látunk eddig. Krivánom hogy egyszer cáfolják meg.
6/10
robicsek2 2010 júl. 27. - 13:39:24 6/10
(111/549)
Én csak azért adtam 6 pontot , hogy ne legyek rögtön leszólva amiért már az elején így lepontozom.
3/10
utao 2010 júl. 27. - 08:49:21 3/10
(110/549)
A 7,6-os átlag csak annak köszönhetõ, hogy rengetegen megszavazták a tízest, még mielõtt látták volna. Én kicsit szégyellem magam, a három talán még sok is volt neki. Szörnyû gyenge film, másfél órában összecsaptak hússzor húsz percnyi rajzfilmet, némely dolgokat csak fél percben érintve. Néha nem tudtam, most hol történik a cselekmény, hogy kerültek a szereplõk A-ból B-be, és hogy bizonyos jelenetek miért kerültek bele egyáltalán. Épkézlábnak semmiképp nem mondható, és még egyszer nézhetõnek sem. Ordít a színészekrõl, hogy még soha nem játszottak kamerák elõtt, egyedül talán Zuko tetszett, és Sokka volt jó választás. Az északi Víz város ostromát meg olyan bagatell módon vezetik be, hogy még a hajók sem tûnnek fel a horizonton, csak belépnek a város elöljárói egy terembe, és egy elvakkantott félmondatból jön rá a nézõ, hogy "ja, már támadják a várost." Az akciójelenetek erõtlenek, luftot csapkodnak a karakterek, a film után találomra beletekertem az egyik részbe, és rájöttem, hogy ott bizony egy tíz másodperces koreográfia messze verte az egész film harcjeleneteit.
Mindenképp nézhetetlen, tíz percnél már nem értettük, mit keresünk itt. A második rész annyiban fog érdekelni, hogy ránézek, Toph hogy nézne ki, aztán temetem az ötletet. Kár érte, a rendezõtõl lehetett volna többet várni.