5/10
cinemad jún. 11. 00:13:33 5/10
(36/36)
Pesszimistán álltam hozzá, de aztán arra jutottam, hogy nem volt ez rossz, egyszeri nézésre meg is felelt. Egy tipikus "másnaposok" sztori, de azért sikerült bele kreatív dolgokat csempészni. Sokszor tényleg vicces is volt. Igazság szerint tudva mire számítsak, ha újranézném, lehet még 6 pontra is felkúszna. Többre nem, mert nekem sajnos sokszor ez még mindig túl kretén. Főleg a szereplők totál infantilis hadoválása. Ha picit értelmesebb emberekkel történne a filmben látott események 70 százaléka akkor kiváló is lehetne. De itt a tipikus francia vígjáték szereplők (akiknek ugyanúgy mint már Louis de Funés-nek és azóta mindenkinek valamiért muszáj egy tipikus idiotizmussal rendelkeznie) nekem igazán sokat elvesznek az élményből. Számomra a picit kevesebb több lenne. Mindenesetre a házibuli (a vidámpark után) baromi jó volt, oda még én is beugrottam volna... Azt már talán csak a sztriptíztáncos produkciója überelte, zseniális koreo volt. Na jó, azért egész jól szórakoztam. :)
8/10
nikato márc. 11. 14:54:13 8/10
(35/36)
Philippe Lacheau zseniálisan jó filmeket csinál. Tényleg viccesek, pedig én ritkán nevetek filmen.
6/10
offtopic
sexykex 2022 ápr. 25. - 22:53:41 6/10 Előzmény DUNAWÖLD
(34/36)
A görög eper 1200 Ft. A távoli kiskertekből piacra vitt magyar 2500. És ez csak elhanyagolhatóan kis része a problémának. Ezen az 55 négyzetméteren kevés a megművelhető terület. A fürdőszobában legfeljebb a rizs maradna meg. Az erkély körbe lett redőnyözve és hálózva, hogy ne jöjjön be a pusztuljka, a szunyi és a büdöske, ám ettől befülledt a zsákos eper és a gomba. A málna viszont nem érzi jól magát a könyvespolcon, csak a futóka, de azt nem szeretem.
Ráadásul a gyümitől akkora húshiányom támad rendszeresen, hogy az asszony azonnal elkezdi nézegetni az orvosi ügyelet hívószámait, ha a hűtőben nem porladnak elhunyt állatkák maradványai elegendő mennyiségben.
Érdekes dolog az amit fejtegettél, de teljesen valószínűtlen, hogy a sonka-sajt-palacsinta kombót nyomassam hetekig. Először az átlátszó tésztájú palacsinták királynője unná meg a sütést, azután én a mócsingós bolti sonkát és az uncsi sajtokat. Biztos, hogy a háromszögek közé beiktatnék valami változatosságot.
És akkor még arról nem is beszéltem, hogy a nagyik és az anyukák már egy ideje nem küldözgetik a mennyei lekvárokat. Az én kedvesem viszont nem szokott lekvárt főzni, mert tudja, hogy ha szép lassan készül rá, akkor közben úgyis elfogy a lekvárnak való. Sőt, azt is tudja, hogy a palacsintán kívül úgyse használnánk se a lekvárt, se a szörpöt, mert engem csak a friss gyümi érdekel és abból is csak az, amelyik éppen van otthon.
Na, a szőlőt viszont megértem. Már mondtam is a nejemnek, hogy venni kéne egy kisebb szőlőt pár cseresznyefával. A gond azzal van, hogy a szőlőt életemben eddig csak szedtem vagy vettem, a fa viszont nem lehetne magasabb két méternél, mert létrára már nem érdemes felmásznom. És ugyanez igaz a hulahopra is. A pocikám zsírpárnái teljesen elszédülnének, ha ringatni kezdeném a derekamat, és az nem kisgyermekeknek való látvány. Anya mit csinál a nagypapi azzal a gurigával? Belegabalyodott és nem tudja kiszabadítani a hurkácskáit? Á, inkább hagyjuk!
DUNAWÖLD 2022 ápr. 20. - 19:45:36
(33/36)
Ízületek- gerinc.
Ami elkerüli a gravitàciós terhelést ( futàsnàl minden lépés egy "becsapødàst' jelent),
kolléganőm (50) napi 7-8 km- t is fut, horror vagy hős?, csak nem mondta senki a szerencsetlennek, hogy a szövetei nem bírjàk, le is fogyott, és üresen lóg a bőre, petyhüdt, mint egy 80 êves nagyinak.
Az úszas kìméletes, viszont nekem farkaséhséget szokott okozni, és nem jó, mert el kell jàrni, helyette a hula- hoop tart rendben,
napi 1,2 perc karikazas, majd 5 percet emelhetsz 10-15- re. Amennyi jólesik!!! Számold a köröket! 100-500 stb.
Csodat tesz, főleg pocak ellen, és javítja az emesztest.
DUNAWÖLD 2022 ápr. 20. - 19:32:23
(32/36)
A lényeg, hogy én is elkezdem a napokban a palacsinta- műveletet,
Operation Crépes,
hogy legyen hovà rakni a meggy- cseresznye- ( dinnyével is fogyhatsz!!! ) barack- lakoma utàn az augusztusban
induló muskotàly- orgiàt. Nem iszom, sosem dohanyoztam, de muskotalyfüggő vagyok.
Napi 3 kiló decemberig, az hány làda?
Heti 2...
Apàm cukorbeteg lett, pedig gyomorràktól féltettem, mindig fajt a gyomra, kúràlgatta magàt ezerjófűvel, én meg buta módon, tudhattam volna, mert reggelire is mézespuszedlit tömött magába egész életében és szilvalekvàrral itta a teàt, amiben megàllt a kanàl.
Titokban leszökött a kertbe szőlőzni... ☹️
Szóval, a rafinalt cukor nem érdekel, elêg nekem a kàvé tejszínhab, pici barna cukorral, ritkàn sajttorta, vagy kockànként a min.70+ csoki néha.
Minden ember màs, én magamon ezt kísérleteztem ki, amikor lesérült a térdem, vàltva... Kb.2 évig nem mozoghattam.
Figyeld magadat, hátha neked is bevàlik.
Hajrà!
Majd egyeztessünk, ki hol tart a mínuszokkal.
✊✌️
DUNAWÖLD 2022 ápr. 20. - 19:17:09
(31/36)
A sonka- sajtra borsot is szórhatsz.
A lėnyeg, hogy megunhatatlan.
3-4 palacsinta laktat.
Foglald is le magad, és figyeld, mikor leszel újra ėhes.
Sok zöldtea, cukor nelkül, nehogy a szomjat ehsegnek erezd.
Indiai kollegat kerdeztem, mit tesznek, hogy valtozatos legyen az etrendjük ( mert én ebédet rendelek a munkàba, ő meg mindig főz). Muzulmàn amúgy, halalosan...😁
Azt valaszolta, ha az indiaiak valtozatossagot szeretnenek, akkor a fűszereket cserelgetik 😁😁😁
DUNAWÖLD 2022 ápr. 20. - 19:06:54 Előzmény sexykex
(30/36)
Vicces vagy, mêg ha fekete humor is...
Így van, ha olyan vagy, mint ėn, aki augusztustól decemberig napi 3-4 kiló muskotalyos szőlőt megeszik ( senki nem mondja meg, hogy az cukorbetegsėg veszélyét jelenti- e)...
Mindenről le tudok mondani, csak erről nem, és a többi szezongyümölcsöt nem is emlìtettem
( De!!! Az eper - negatív kalória! Ajànlom!)
Szóval, érdekes karantén eset, hogy évtizedekig (!!!) kerültem a palacsintàt, és 2020 márciusàban egyszer csak úgy döntöttem, hogy szénhidràt ide vagy oda...
Minden nap palacsinta.
Túró, vagy csak tejföl, jobbnál jobb lekvàrok,
És! Sonka- sajtos, háromszögbe pakolva.
Egy hónap alatt -3 kg!
-6 kilónál leàlltam.
Egészen véletlen egybeesés, hogy ekkor ratalaltam egy bbc cikkre, amelyben leírta az emberke, hogy ugyanìgy jàrt!!!
Elképesztő!!!
Kielemeztem.
A lėnyeg a teltségérzet, amit okoz,
és a fokozatos, lépcsős emêsztés!
Először a könnyű tészta emésztődik, majd a sajt, utàna a hús.
Javaslom, csak neked! Segítek... Mert jól szørakoztatsz 😁
Jelezz vissza, ha törölhetem a titkot! ⭐⭐⭐⭐⭐
Nohbinak leazünk konkuhencia.
Bár combos barátnőmnek látványosan bevàlt a módszere.
✌️
Hajrá!!!
6/10
offtopic
sexykex 2022 ápr. 20. - 18:00:13 6/10 Előzmény DUNAWÖLD
(29/36)
Én 60 kg voltam 20 évesen. A hadseregben felszedtem 10 kilót, majd 30-40 év között abbahagytam a dohányzást. Ez újabb 10 kg és amikor kikezelték a pajzsmirigy betegségemet, már 90 kg voltam. Ezután felelőtlenül abbahagytam a munkát, és kerülöm a stresszt. Így értem el a 102 kg-ot a közel 180 cm magasságomhoz. Vevő vagyok minden tanácsra, csak ne kelljen hozzá sportolnom, mert az ízületeim és a gerincem nem bírják a strapát. Előre is köszönöm.
6/10
offtopic
sexykex 2022 ápr. 20. - 17:58:56 6/10 Előzmény DUNAWÖLD
(28/36)
Remekül! Nem nevezném jojó effektusnak ezt a történetet, mert mielőtt lefogyhattam volna, máris hízni kezdtem. Kipróbáltam, az együnk kevesebb szénhidrátot dolgot, de váratlan események megzavarták a kúrát. Kiderült például, hogy a zöldségekben és a gyümölcsökben rengeteg szénhidrát van. Ha viszont húst eszek szalonnával és egy kevés margarinnal, abban annyi a kalória, ami egy súlyemelőnek is elegendő lenne.
Jött az együnk ötször, de keveset tanács. Kérdés, hogy mennyi az a kevés, mert ami nekem kevés, az másnak esetleg sok. Szóval, ha eszek egy kicsit, attól nagyon megéhezek. Lényegében 95-100 kg között ingázok. Ha odafigyelek, akkor 95-96, ha nem, akkor 99-100. Száznál meghúzom a vészharangot és odafigyelek. Szerencsére nem szeretem a mézet, a pelyheket, a süteményeket, a kekszet, a pudingot, a cukrot, sőt különösebben a csokoládét sem. Ezeken kívül viszont szinte mindent szeretek pár kivétellel, mint a tenger gyümölcsei, a zöld fűfélék, tücskök és bogarak. Végeredményben 1 év alatt 2 kilót fogytam, mert 102-ről indult a menet. Ha ezt sikerül folytatni, akkor 10 év múlva már csak 80 kg leszek. (Persze, inkább a ráktól, mint a fogyózástól.)
DUNAWÖLD 2022 ápr. 18. - 12:13:25 Előzmény sexykex
(27/36)
Amikor mindenki meghízott karanténban, én lefogytam. Elmondom, ha érdekel😌
DUNAWÖLD 2022 ápr. 18. - 12:05:02 Előzmény sexykex
(26/36)
Most hol tartasz a kilókkal, vagy centikkel?
Karácsonykor nem kérdeztem meg 😁
6/10
sexykex 2021 jún. 02. - 14:14:26 6/10
(25/36)
Rosszkor adták ezt a filmet. Kacérkodom a diéta gondolatával, sőt már el is kezdtem, de vannak problémáim. Könnyedén lemondtam a kenyérről, kicsit nehezebben a sörről, de eszem ágában sincs lemondani a gyümölcsökről. Ezzel lőttek a ketózásnak. Ráadásul az egyik nagyokos szerint számolni kell a kalóriákat, a másik szerint nem. Én elkezdtem a számlálást és azonnal rájöttem, hogy képtelenség követni azt, ha nem nyersen eszünk meg mindent. Az első hónapban fogytam is 2 kilót, a másodikban egyet és most a harmadikban eddig egyet sem, viszont elkapott a melankólia, a letargia és elkezdtem számolni mennyibe kerülhet egy komplett ruhatár. Lehet, hogy olcsóbb lenne, mint az eredménytelen fogyózás.
No, már most, a mélabúval küzdőknek nem tudnám ajánlani ezt a filmet. Vígjáték szeretne lenni, de vannak apró szépséghibái, amik megakadályozzák azt, hogy a búskomor, lehangolt népekre is hatással legyen. Akinek szerelmi bánata van, akinek már a kutyája is lelkibeteg, akit egy gulyásleves-paprikáscsirke-krémes kombóval sem lehetne doppingolni, az ne ezzel a filmmel akarja vigasztalni magát. Az válassza a gruppenszexszel felturbózott drogpartit, vagy hagyja abba a fogyókúrát.
10/10
Natasa112 2020 jún. 07. - 23:36:44 10/10
(24/36)
Végre egy vígjaték amiben nincs túltolva a kreténség.! A történet kalandos de mégsem válik abszurdá és a karakterek végig kedvelhetőek maradnak! Régen láttam már ilyen jó vígjátékot!
10/10
Natasa112 2020 jún. 07. - 22:20:06 10/10 Előzmény marecku5380
(23/36)
I want you back - Michael Jackson
marecku5380 2019 dec. 22. - 18:33:11
(22/36)
Nagyon tetszik a zene 55 percnél és 40 másodpercnél szeretném megtudni a zene címét hogy ki énekeli köszike
1/10
IamTwo 2019 máj. 30. - 17:17:44 1/10
(21/36)
Ezek minden filmjükben kinyírnak egy állatot?
1/10
IamTwo 2019 máj. 30. - 12:59:26 1/10
(20/36)
Hát ez borzalmas volt. Idióta karakterek, hülye történet.
0/10
10/10
pityu88 2019 ápr. 08. - 22:25:34 10/10
(19/36)
Igaz hogy koppintás a másnaposokról, de mindenképpen ajánlom. Vicces, végig szórakoztató a film. Nekünk nagyon bejött. 9/10.
10/10
szabzero 2018 jan. 02. - 21:59:31 10/10
(18/36)
Ezt a filmet nem megfejteni kell, meg hasonlítgatni, hanem nézni és röhögni, szórakozni !
Arra tökéletes !
5/10
kinguci18k 2016 nov. 07. - 07:29:17 5/10
(17/36)
Ez gyengécske lett sajnos.Én a második részt láttam elõbb.Az tetszett,az sokkal jobb lett. :) Ez egy unalmas,vontatott film.És mosolyogni is csak egy-két alkalommal tudtam közben.
5/10