Téma: Csatahajó

Birdman 2012 ápr. 21. - 21:30:24
(76/336)
Nekem tetszett nagyon látványos annak ellenére h nincs 3D-ben vicc ,de a Torrente 4 az igen biztos tele van olyan elemel ami miatt elengedhetetlen na mind1 8/10
5/10
Horcsogg 2012 ápr. 21. - 16:05:21 5/10
(75/336)
A színvonala tényleg olyan, mint a tavalyi battle: los angelesnek sajna :(
A szinkron is kurva tré, 10/5
Darth Plagueis 2012 ápr. 20. - 22:09:50
(74/336)
Jó film volt, de sajnos tele volt undorító emberekkel. :(
Ott volt már a film elején ilyen lapátfülû majomivadék arcú tudós, õ még párszor feltûnt a filmben, meg ott volt még egy krumplifejû fehér matrózgyerek, úgy nézett ki mint egy albínó feka. Õt elneveztem Ödönkének.
Ja a mûlábú, hegyomlásméretû néger is súlyos volt. A göndör hajú szõrmók szemüveges rinyáló tudós meg egyáltalán nem volt vicces... :(
Remélem õk a 2. részre eltûnnek.
10/10
matany001 2012 ápr. 20. - 21:17:09 10/10
(73/336)
Az én magán véleményem szerint egész jó film lett. Az elejétõl a végéig lekötött, hiába voltak benne TÚL sok olyan dolog ami nem reális, de sebaj. A filmhez nem úgy kell leülni, hogy én most végig reális valós alapon történõ dolgokat akarok a képernyõn látni, hanem igen is néha kicsit lazítás kép el kell fogadni pár valótlan dolgot is. Szóval én mindenkinek könnyedén ajánlom a filmet, akik pedig egy új kultusz filmre várnak ami beírja magát a film történelembe azoknak nem ajánlatos megnézni :) Külön érdeme a a filmben elõforduló zenék, többek közt AC/DC számok ami +1 pontot lazán megdob, így a film nálam 10/9. :)
10/10
Bigpapa 2012 ápr. 20. - 14:46:17 10/10 Előzmény Viktor6665
(72/336)
Nem volt két elnök. Peter MacNicol a védelmi miniszter volt a filmben,amikor a pentagonban mutatták. Obama az elnök....egyedül.
10/10
offtopic
Bigpapa 2012 ápr. 20. - 14:41:14 10/10
(71/336)
Itt egy jó kép a szöszirõl...feltöltve :D
9/10
Zatesz 2012 ápr. 20. - 14:39:49 9/10
(70/336)
Nagyon látványos, pörgõs, élvezhetõ film. A történetben ne keressünk mély gondolatokat, ez egy olyan könnyed, szórakoztató scifi.
10/10
Bigpapa 2012 ápr. 20. - 14:36:15 10/10
(69/336)
Tegnap láttuk a Lurdyban.
Hát tényleg hangos volt :))) szeretem az eksön filmeket,de néha tényleg olyan bántóan hangos volt, hogy a kevesebb több lett volna.
A sztori tényleg a transformers,a vasember és a függetlenség napja keveréke. A Függetlenség napja amúgy is a kedvenc filmem, így belevihettek volna egy kicsivel több egyéni fantáziát, mert nagyon desszert íze volt így a filmnek.A karakterek jók, Liam Neeson-nal adták el a filmet, közben full mellékszereplõ, ahogy nem értem Rihanna szerepeltetését, mert olyan tehetségtelen színésznõnek, hogy még. Énekesnek kiváló, és szép csini csaj, de itt szerintem borzalmas volt. Rengeteg tehetséges fiatal színes bõrû színésznõ van,akik ide jobbak lettek volna. A többi fõszereplõ rendben van. a szõke csajszi kifejezetten guszta. Az mondjuk vicces volt, amikor a végén a csini ruciban mutatják, full totál rá és hirtelen megjön a "szél", ami szépen lengeti az arany séróját :))))) Közben a környezõ falevelek állnak,mint a beton.
Ezt a filmet (újabban az akció filmeket) nem szabad komolyan venni. Úgy látszik, minimális realitást sem bírnak már elviselni a nézõk, így mindenki golyóálló a filmeken.
Az mindig foglalkoztat a filmek nézése közben, hogy mit gondolnak a forgatókönyvírók, amikor egy ilyen sztorit megírnak? Kezdve a Függetlenség napjától, a Világok harcán keresztül, a Csata Los Angelesbenen át egészen a mostani filmig. Több fényév távolságot utaznak át az idegenek és mi simán legyõzzük õket a hazafiasságunkkal és a fosszilis energiákat használó jármûveinkkel minden filmben. Ráadásul általában sokkal hülyébbek a földönkívüliek,mint mi.Innen SPOILER
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER:
Itt megérkezik egy csoport egy másik bolygóról, emelnek egy védõpajzsot,ami egész hawaiit beborítja,de a jármûveiken semmi energiapajzs és ugyan olyan rakétákkal lõnek ránk,mint mi. A vasember cuccban pofánvernek bárkit,de annak meg sem kottyan. Hát basszus. Csak a konyhaszekrény ajtaját fejeled le véletlenül és véged van. Itt meg egy 500 kilós vascuccos alien ver fejbe,de semmi. :)))) Amikor magához tér a hajón a hüllõ és megragadja a csóka fejét,miért adja át telepatikusan, hogy gyakorlatilag népirtást akarnak? Én, ha ebben a szituban lennék, béke képet küldenék, hogy nyugi, békével jöttünk, csak haza akarunk szólni, hogy rendben ideértünk. Aztán persze bumm és kicsinálom õket,de minek ezt elárulni?
Az is furi, hogy a benga cyborg néger boxol az aliennel,a többi alien le se szarja, hogy püfölik a cimbit, õk csak legóznak tovább. Amikor meg torpedóznak a vízben, hát az maga a vicc. Géza 4-es, nem talált :))))Idejönnek a földönkívüliek,de a hajójuk csak ugrálni tud, nincs rajta radar, nem lát a sötétben,de napfényben még úgy sem.
És amin visítottam: Amikor leesik a védõpajzs,az admirális megszólal. Az összes vadászgép,ami fel tud szállni, induljon. Erre megy 4 db gép :))))) Ott van kb 300 hajó, japó,amicsi,minden,de összesen 4 db vadászgép megy fel.
Ezek persze így összességében bakik és szar dolgok, de a film közben elmegy.
Az AC/DC tényleg nagyot szólt....de ahogy a múzeum hajót beizzították, na az nem kellett volna.
SPOILER VÉGE
Nem egy IQ bajnok film,de a mostani alien Vs. földlakók harca filmekbe pont beleillik. Se jobb se rosszabb azoknál. Bár a Csata Los Angelesben-nél 10x jobb :)))Ebben is,mint minden mostani filmben van baki és logikai bukfenc rendesen, a fizika törvényei senkire sem igazak,de arra, hogy 2 órára kikapcsold az agyad...tökéletes.

8/10
9/10
Khadaji 2012 ápr. 20. - 13:03:26 9/10
(68/336)
Nekem Parommal egyutt nagyon tetszett a film, persze alapbol ugy mentunk be a terembe, hogy egy olyan konnyed sci-fi-t nezunk meg ami latvanyos, es van benne nemi humor. Pont ezt kaptuk. En kiemelnem a szineszeket (jobb volt mint vartuk) es a latvanyt (jobb volt mint vartuk).
Negativumkent az amerikai klisek es a tulzott Nemzeti Buszkeseg hozhato fel, ahol *SPOILER* 3 AEGIS rombolo dontetlent jatszott 3 UFO-val. Ja es a torpedozas: India4 nem talalt, George5 talalt sullyedt. Plusz hogy egy veteran roncsban minden technikai berendezes tokeletesen mukodokepes, es az 50 eve kihult kazant 10 ora helyett 10 perc alatt menetkeszre futik a 80 eves matrozok.
Darth Plagueis 2012 ápr. 19. - 21:39:37
(67/336)
A 200 millió dolláros költségvetésbõl már nem futotta... :D
Aggiep007 2012 ápr. 19. - 19:16:09
(66/336)
Én mindig elfogult vagyok az amcsi mesefilmekkel, fõleg ha láthatok bennük egy-két jó kis "harci" repülõt. Nos aki komoly filmet akar nézni, az ne nézze ezt meg, aki viszont kikapcsolódni szeretne, annak szerintem nem lesz rossz film.
Nekem kicsit olyan Függetlenség napja és Transformers keveréke volt ez.
A színészek jók voltak, a történet mondjuk felejthetõ, de egy Hasbro-tól nem is várunk persze többet...
S ami külön tetszett benne, s ezen csak mosolyogni tudok, hiszen mintha az amcsik felfedezték volna az együttest, tarolt az AC/DC zenéje!
:-)
akaaka 2012 ápr. 19. - 16:00:46
(65/336)
Sziasztok!
Letezik az, hogy ilyen latvanyos filmet 3d-ben nem vetitenek?!
lippije 2012 ápr. 19. - 00:02:10
(64/336)
Nem fogom lehúzni, vagy fikázni, mert a célt tökéletesen teljesíti – kikapcsol, szórakoztat, és kicsit sem terheli meg az agyadat:) Csak azt szeretném kérni, hogy a “Ki nevet a végén” – t ne filmesítsék meg. Bár, jó kis túlélõs mozi lehetne, az Éhezõk viadalának is hogy bejött ... :)
Rövid írásom a filmrõl : http://www.filmkocka.hu/2012/04/csatahajo-battleship/
8/10
Castleon 2012 ápr. 18. - 23:35:52 8/10
(63/336)
A Réz András féle emberek el ne menjenek!
Én marha jól szórakoztam. A Transformers-nél jobb volt. Kár, hogy néha túlságosan rázoomoltak a dolgokra (Bay "mester" fertõz...)
Hisztis barátnõket ne vigyetek el rá. :)
Sci-fi és akció 99.9%.
Még a szinkronja is tûrhetõ volt. Nem éreztem kidobott pénznek a mozijegy árát és kellemesen kikapcsolt.
9/10
KovácsMiki 2012 ápr. 18. - 23:22:01 9/10 Előzmény Sonic8
(62/336)
Hát persze...Cameron nem megmenti hanem megváltja a világot és hamarosan vallást is alapít nem hallottad?
Minek dicsérje a konkurencia filmjét? Biznisz az biznisz. Aki erre ül be addig sem a Titanic 3D-re vesz jegyet. Vagy tévedek?
9/10
KovácsMiki 2012 ápr. 18. - 23:14:10 9/10
(61/336)
Komolyan mondom én qrvajól szórakoztam rajta. Az egész napos/hetes hajtás után olyan jól kikapcsolt. Nagy sztori nincs benne látványos, hangos, zúzós, nem csajozós nyálcsorgatós de a kötelezõ apró lelki szál megvolt benne. Nagy színész teljesítmények sem voltak.De pont így jó.
Annak ajánlanám akit érdekel a technika, a hajók, a látvány és egy kicsit el tud rugaszkodni a földtõl.

Aki meg csak azért megy megnézni mert ezt a hightech filmet is milyen jól lesz itt fikázni - holott tudja hogy sablon - meg hibákat keresni benne aztán elveszi a többiek kedvét egy mozitól az vegyen le egy könyvet a polcról és maradjon a valagán.
Kovács kolléga 2012 ápr. 18. - 23:09:53
(60/336)
Én például kifejezetten kedvelem az efféle baromságokat. Szórakoztatnak, kikapcsolnak, mi kell még több?
4/10
Viktor6665 2012 ápr. 18. - 21:23:25 4/10
(59/336)
Látvány 10pont
Realitás 0pont
Ismét túl sok a klisé, túl sok a lassított felvétel, túl sok a ködösítés és a baki.
A kedvenc részem az volt, amikor a kemény alezredes néger csávó azt mondja a szõke csajnak, hogy oda kell mennie az ûrlények közelébe és elhoznia a kocsikulcsot, hát nem hõsies?
Vagy az csak nekem tûnt fel, hogy két amerikai elnök volt? az egyik Peter Macnicol volt a Pentagon épületében mutatták még az elején, a másik pedig Barack Obama személyesen egy képernyõrõl:D
Egyszóval baromság volt az egész, ne dobj ki érte x ezer forintot.
5/10
Horcsogg 2012 ápr. 18. - 19:37:51 5/10
(58/336)
A sajtóvetítéseseknek ne higgyetek, azok mindig túlajnároznak egy filmet, elködösíti õket az érzés, hogy õk sajtóvetítésen lehettek és nem objektívek.
10/10
Vajaskenyér 2012 ápr. 18. - 08:34:29 10/10
(57/336)
Én láttam tegnap sajtóvetítésen és jó a film!
Tipikus látványos mozifilm, akciófilm ellenére még humora is van.
Ha valaki igazi kikapcsolásra vágyik ez tökéletes, nem fogja leterhelni az agyadat de nem is ez a cél ebben a kategóriában.