Téma: Esperanza

offtopic
viki137 2018 dec. 31. - 21:52:49
(6/6)
Létszi majd azután minnél hamarabb válaszoljon valaki,mert ezt nagyon megakarnám nézni. Ez nem ide tartozik, de van egy másik is amit nagyon szeretnék megnézni a guberálós mariát,de nincs mindegyik része fent az interneten és alig tudok nêzni valamit belőle.
viki137 2018 dec. 31. - 21:45:07
(5/6)
Én valójában nem tudom megnézni az esperanzát. Ez mitől lehet?? Vagy most már nem adják??
10/10
Norkys4 2011 dec. 02. - 09:53:09 10/10
(4/6)
A fõcímdal nagyon jó! Sztem a történet is nagyon ott van, fordulatos és izgis!! Edith Gonzalez és Fernando Colunga is nagyon jók külön-külön és párként is!! Több is szereplõ is ott van a szeren!! Magyar hangok is kiválók!! Fõleg Balázs Ági és Lux Ádám (örök Fernando Colunga hang)!!
Sztem Fernando Colunga a Mindörökké szerelembe játszik a legjobban!!
napraforgó 2011 nov. 25. - 08:44:09 Előzmény pernelle
(3/6)
Én is láttam valamikor. Tényleg nagyon jó a fõcímdal. De kb. ennyi az összes erénye.
A történet zavaros, már nem is emlékszem rá.
Felejthetõ. Aki tudja, töltse hasznosabban az idejét.
pernelle 2011 jan. 29. - 15:49:24
(2/6)
Szia! Hát régen én is néztem akkoriban még tetszett.Ma már nem nagyon ülnék le elé. Nem is néztem meg a tavalyi ismétlést. Fernando Colunga a Paula és Paulinában sokkal helyesebb mint itt.
9/10
Kiri22 2010 márc. 22. - 23:43:52 9/10
(1/6)
Ugy látszik én leszek az elsö aki elmondja av éleményét erröl a sorirol.Személy szerint örülök hogy megint adja a tv a kedvenceim közt volt ez a sori.Fernando Colunga szinésztöl ez tetszett idáig a legjobban s ami a föcömdalt illeti az nagyon szép szeretem Enrique Iglesias számait s nagyon rég kerestem ezt a számát ami ehze a sorihoz kapcsolodik.Viszatérve a sorihoz helyesek s szimpatikusak voltak s zereplök legjobban lius Gustavo anyja alakitása tetszett a legjobban de a föszereplök is jol teljesitedtek.Nme nyujtják 1000 részen át az külön tetszik a soriban s mikor elsöre néztem olyan kiszámithatatlan volt nem tudtam sose mi fog történni ellöre d igy is jo hogy most kb tudom mi fog történni.Aki teheti nézze megéri jobbik telenovela közé tartozik