Téma: Fehér pokol

vincent hellacopter 2012 márc. 21. - 20:44:31
(49/249)
Hú mennyire szar film! Vicc!
Andy Dufrane 2012 márc. 21. - 01:55:21
(48/249)
Ekkora elcseszett egy filmet is rég láttam... Borzalmas...
Tipikus amerikai gejj!
A stáb egy része magasan a forgatókönyv, a történet, és a kivitelezés fölött teljesített, szét volt csúszva az egész... Nem értem miért kellett eltúlozni a sztorit és telerakni tipikus giccses koppintott megoldásokkal...
Sokkal jobb filmet is lehetett volna ebbõl csinálni...
Tiszteletem az operatõrnek és Liam Neesonnak, az összes többi kuka a filmben, nem hatott meg, primitív...
10/10
Hamilkar B 2012 márc. 20. - 16:20:09 10/10
(47/249)
:)
Bigpapa 2012 márc. 20. - 16:17:32
(46/249)
Megnéztem most a vége fõcím utáni snittet. Nem nagy tûz.
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Az alfa farkas doglõdve szuszog,neeson feje látszik,ahogy fekve nekidõl a farkasnak.ennyi.
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
9/10
k11zoltan 2012 márc. 20. - 16:10:14 9/10 Előzmény Hamilkar B
(45/249)
Nincs itt semmi purgatórium. Arról szól, amit látsz. Ezt épp a stáblista utáni jelenet bizonyítja.
9/10
k11zoltan 2012 márc. 20. - 16:08:59 9/10 Előzmény Bigpapa
(44/249)
Spiler!


A stáblista után a fõhõst, és a farkast mutatják a csata után.
A fõhõs már halott, a farkas még lélegzik párat.
Mackey1 2012 márc. 20. - 13:18:23
(43/249)
Hamilkar te baromállat. SPOILER jelzésrõl hallottál már?

Elszarod emberek filmélményét.Gratulálok
10/10
Hamilkar B 2012 márc. 19. - 22:39:09 10/10
(42/249)
Na még egyszer! Amit láttunk a filmben az nem a valóság, hanem a purgatórium (vagy pokol). Ezért teljesen felesleges a farkasokról, hóviharról (ami valóban érdekes idõkben tombol), vízrõl stb. beszélni, illetve az elõbb említett nézõpontból nem felesleges, sõt.
Ha lesz alternatív befejezés, szerintem a géphez fog visszatérni. Van egy pillanat, amikor a gps térkép bevillan. Szerintem ott fagytak meg mindannyian a gépen..
Ha újra megnézitek remélem jobban fog tetszeni.
Üdv
Bigpapa 2012 márc. 19. - 21:59:18
(41/249)
Most jovok a premier elotti vetitesrol.
Hat....lehet tul sok tulelo musort lattam, na meg valamennyire en is kaptam anno tulelesi kikepzest...,ezert nehol majdnem felnevettem. Az a baj, hogy nagyon kilogott a lolab CGI teren. A lezuhant roncsban ulve nincs lehelletuk, de kint van. Hofuvas, de amikor valaki haldoklik a hofuvas elall, lehellet sehol,majd a halala utan ujra hovihar. :)))) intelligens hovihar ez, hogy addig nem tombol amig haldoklik valaki.
SPOILER
Tok mindegy hova masznak, ott vannak a farkasok. Neeson kimaszik a jeges vizbol, de nem lathato a lelegzete es nem veszi le a vizes ruhat ami termeszetesen nem fagy ra. Szoval ezeken nem tudtam tullepni.
Spoiler vege
Valahogy ez nem fogott meg. Szerintem soha tobbet nem fogom megnezni. Sokat feszkelodtem, tul hosszu volt es nehol nagyon vontatott.
Kivetelesen nem vartam meg en sem a vegefocimet, igy nem tudom, mi van a stablista utan. Valaki tenyleg leirhatna.
Most nem mervado az en pontozasom, mert kiakadtam a reszleteken
5/10
DoctorMorreau 2012 márc. 19. - 14:23:18
(40/249)
Sziasztok!


Nem tudjátok hogy hol és mikor játszák leghamarabb Budapesten a Fehér pokol címû filmet?

Hol lehet ezt megnézni?

Üdvözlettel:

D.M.
shoc 2012 márc. 19. - 14:21:18 Előzmény Hamilkar B
(39/249)
szevasztok!

légyszi valaki írja már meg hogy mi van a stáblista után, mert nekem az kimaradt. Spoilerezzétek ki, de nagyon szeretném tudni mi a vége. Hamilkar, te hogy értelmezted a filmet?
10/10
Hamilkar B 2012 márc. 19. - 06:44:44 10/10
(38/249)
Hello!
Na én meg aztán teljesen új vagyok itt. Spoiler - tehát úgy kell írni, hogy ne töröljék ki :) Megpróbálom. A becsapás az egyik tábortûznél zajlott beszélgetésben van. Valami a hittel kapcsolatban, meg a "valósággal". Nehéz ilyen nyomás alatt fogalmazni. :)
Akkor annyit írnék, hogy, aki a magyar címet adta tudott valamit. Fehér Purgatórium mégsem lehetett.:) Az eredeti cím is erre utal "Szürkeség"(vagy valami hasonló), se nem fekete, se nem fehér.
Végezetül mindenhez hozzáteszem: SZERINTEM
Üdv
greeen 2012 márc. 19. - 01:44:34 Előzmény Hamilkar B
(37/249)
"- Nem farkasok voltak a filmben
- Nem Alaszkában voltak
- Nem voltak vizesek
- És Õk nem voltak túlélõk."

ezek érdekes érvek:)de mire írod??.Akkor sorba veszem:)
Hát néhol béna CGI farkasok voltak benne de akadt wolf is azé.Tökmindegy hol voltak,de tuti közel a sarkvidékhez,mert sok volt a hó.És csak az lett vizes aki beleesett.És vigyázat Spoilerezve írok.Tényleg nem voltak túlélõk mer levadászták õket a farkasok.:)))Jó esetben a fõszereplõ,de hogy tényleg megússza e a kalandot,arra a film nem is akar választ adni teljesen a záró stáblista utáni snittel sem.
10/10
Hamilkar B 2012 márc. 18. - 09:37:19 10/10
(36/249)
A Film 10/10 Amerikai film már rég nem volt rám ilyen hatással! Lehet az is, hogy megfelelõ idõben néztem.
Csak a pontosítás miatt, és hogy saját korlátaink ne csökkentsék az alkotás zsenialitását:
- Nem farkasok voltak a filmben
- Nem Alaszkában voltak
- Nem voltak vizesek
- És Õk nem voltak túlélõk.

Ui: Érdemes megvárni a stáblista végét...
10/10
Kendy 2012 márc. 17. - 18:27:53 10/10
(35/249)
Most néztem meg a filmet!
:)
Nekem nagyon tetszett!
:)

Liam Neeson szuper benne mint mindig!
Nagyon nagy kedvencem.
Szerintem minden szerepben zseniálisat alakít.

A film miközben néztem kicsit az Életben maradtak-ra emlékeztetett.
6/10
stomachh 2012 márc. 16. - 21:22:09 6/10
(34/249)
A trailer alapján egészen mást vártam. Nem túlélõs akció volt ez, hanem lelki dráma. Liam Neeson és a többiek is jól játszottak, de számomra egyszer nézhetõ. 6/10.
conchita 2012 márc. 15. - 03:06:23 Előzmény nyenye
(33/249)
Hogy jön ide Bear Grylls???..engem szórakoztatnak a sorozatai, de azért nem hinném hogy passzióból zuzmón nevelte fel a családját, meg azt sem, hogy akár csak a forgatási idõ alatt a "pusztában" él három rovaron. Ha semmi mást nem látni ebbõl a filmbõl csak a realitás hiányát, akkor valóban semmi értelme nem volt megnézni..én nem is értem...vannak emberek akik mindig boldogok, akiknek minden nap öröm, akiket nem nyomaszt hiány, vágy, korlát, üresség, sivárság és a tudat, hogy mindezekkel el kell tölteni egy újabb napot? nem álmodnak semmirõl soha?...nekik nem kell filmeket nézni, meg zenét hallgatni. Realitás hiánya meg...sokan a kommnetelõk közül éltek át már farkastámadást, biztos ezért tudják, hogy ez nem volt reális...meg repülõgép-katasztrófát is és az ordító különbségek miatt nem tudták hagyni magukat elragadni a történet által. Egyébként az egy reál-rajongónak sem volt baja, hogy a farkasok nem igaziak.....
9/10
Krius 2012 márc. 14. - 21:48:55 9/10
(32/249)
Ahh köszi szépen :)
9/10
Krius 2012 márc. 13. - 20:42:29 9/10
(30/249)
Nekem nagyon tetszett ez a film! Egy erõs 10/9 :) De héé emberek volt benne egyszer kétszer zongorás zene valaki nem tudja esetleg,hogy mi a címe??Annyira tetszett jó lenne tudni :)