Téma: Forró zápor

ikszipszilonzéné 2009 jan. 03. - 21:17:58
(7/27)
Még tavaly nyáron láttam a filmet.Vége lett,kijöttünk a terembõl, és
szóltam, hogy szeretnék kicsit leülni.A MûvészMozi egyébként
is álomszerû atmoszférával bír a rengeteg színes, kreatív
de néha ijesztõ "handmade plakátjuk" miatt.Bár mindezek nélkül is egy álomban éreztem volna magam a film után.Tehtá leültem, és csak néztem magam elé.Bambultam bele a semmibe.Valójában még mindig a moziban ültem és csak lestem a vászonon történõ következõ lépéseket.Az alkotás dimenziói, színei és hangulatai elragadak a valóság mezejérõl, egy talán nem is ismeretlen világba.Nagy hatással volt rám ez a film.Megleptek a kritikák, de nem befolyásolnak túlzottan, mégha szakértõk is írták hozzám képest.
Én mindig emlékezni fogok erre a filmre, ennél többet nem is kérhetne
se színész,se rendezõ.
Zolika198103 2008 dec. 16. - 23:48:07 Előzmény Neszfor
(6/27)
Elõzetes alapján egész jó filmnek tûnik.
9/10
4trASS 2008 dec. 16. - 15:34:11 9/10
(5/27)
na végre valaki még értékeli. szerintem is nagyon jó. van nekem cinemaxom otthon???
Mangotree 2008 dec. 16. - 14:24:05 Előzmény Lery
(4/27)
szerintem egy hihetetlenül alulértékelt film...
nem mondom,hogy a legeredetibb, de mikor a moziban ültem,csak tapadtam a vászonra..
a színek,az érzetek...
Lery 2008 febr. 08. - 17:09:19
(3/27)
hát ez valami rettenet. életem legsz*rabb filmje :)
9/10
4trASS 2007 szept. 01. - 12:52:51 9/10 Előzmény Neszfor
(2/27)
Ja, hogy még nem is láttad? Akkor most nézd meg szerintem, mert iszonyatosan jó film. És lehet, hogy Banderas anyukája rendezte, vagy bánom is én ki, de tökéletesen van összerakva.
Neszfor 2007 aug. 23. - 12:12:50
(1/27)
Ah, a szokásos: a fiú szereti a lányt, a lány is épp azt a srácot szereti, a srác mûvészlélek és a többi és a többi, párhuzamos jelenetek és még pár (a szemléletlen szemléldõdõ számára) "érdekes" aprósággal telefickált érdektelen film van kilátásban ezzel a Forró záporral. Másolás, másolás, másolás. Az író ráült egy fénymásolóra becsúsztatott pár korábbi elkallódott forgatókönyvet és voala! Kész a sztori.



Ja és azt nehogy bemondja már nekem valaki, hogy Antonio tud rendezni... Mer nem is.